Divine Bitches
Czech Twins
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárky

část 6.

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

Marka probudilo vlhko na jeho zvětšujícím se chlapákovi, když otevřel oči zjistil, že je opět připoutaný a viděl, jak si s ním holky hrají. Líbaly ho po celém těle a hrály si s jeho ztopořeným krasavcem. Mark si to užíval, ale holky ho vyvrcholit nenechaly. Děvčata ho za chvíli odpoutaly, políbily každá na jednu tvář a popřály mu dobré ráno.

"Měla by ses jít znovu upravit, tentokrát kompletně, zjistily jsme, že už nejsi tak hebounká." Upozornila ho Karin.

Mark šel nejdřív na záchod a poté do koupelny. Linda tam za ním přišla a dívala se jestli vše provádí správně. Mark se odlíčil, vlezl si do vany a namydlil se. Vzal si holení a znovu si oholil nohy i hrudník, akorát zadek a rozkrok mu oholila Linda, aby to bylo přesně podle jejich představ. Mark byl za chvíli opět vzrušený, ale Linda ho znovu jen rukou potrápila. Mark se osušil a Linda ho odvedla zpět do pokoje.
"Tak ty o mě u nás rozhlašuješ, že jsem lesba? Víš, že jsem byla zasnoubená a kvůli těm tvým kecům mě opustil? Navíc jsem ztratila spoustu kamarádů a kamarádek."

"Já to určitě nebyl, teda nebyla! Fakt!" bránil se Mark.

"Podívej drahoušku, zničil si mi značnou část osobního života a odpykáš si za to odpovídající trest. Dneska si tě raději nalíčím sama, aby to bylo, tak jak chci." Pohrozila Linda. Marka to docela vylekalo a nevěděl, co od ní může všechno čekat. Linda mu pak v klidu znovu upravila obočí a pečlivě ho nalíčila. Pěkně si vyhrála s očními stíny a nikterak nešetřila ani s rtěnkou a leskem.

Když si nasadil náušnice, oblékla mu Linda podvazkový pás a punčochy. "Kalhotky nebo tanga nedostanu?"

"Ne, ale ukážu ti co někdy nosím já, je to moc příjemné." Řekla Linda a vytáhla nasazovací kolík. Malého análního si ani nevšimla a rovnou sáhla po mackovi, který používaly s Karin. Pak jej a Markovu dírku natřela gelem a zasunula mu ho do zadku. Mark tiše zaúpěl, ale dírka už se asi opravdu přizpůsobila a tentokrát to tolik nebolelo. Linda ho v zadečku párkrát dlouze projela a znenadání připnula postroj Markovi kolem pasu.

"Přece mi ho tam nechceš nechat?" zeptal se udiveně Mark, když zjistil, že o jeho kolík v zadnici už Linda nejeví zájem.

"Chci, já si ho někdy ve své škvírce nechám celý den a to i s vibracemi! Uvidíš, že tě to bude taky pěkně vzrušovat." Odvětila Linda a připnula mu obojek. Z kufru, který teď patřil Sally, vytáhla triko, zavazovací na zádech a za krkem, které mu pomohla obléknout. Nakonec mu podala novou minisukni zapínací na cvočky po celém boku a ukázala směrem k vysokým botám. Mark se posadil a hned ucítil, jak se mu přitom kolík zatlačil do dírky. Slabě zasyčel, ale přesto se začal obouvat.

Když byl hotový sešly spolu do jídelny, kde už Karin nachystala snídani a pak řekla.: "Musím jít navštívit jednu tetu, kdyby se dověděla, že jsem tady byla a nepřišla na návštěvu, tak bych to schytala. Radši půjdu sama, se Sally se teta seznamovat nemusí."

"To nevadí, mám se Sally stejně jiné plány." odpověděla Linda a usmála se na Marka.

"Tak fajn, určitě se tam zdržím i na oběd. Přijdu asi až k večeru, tak tu zatím nezlobte!" řekla Karin a odešla.

"Napijeme se? Máme tady flašku vína?" zeptala se hned Linda.

"Ale jo!" odvětil Mark. Linda zmizela v kuchyni a za chvíli se vrátila s dvěma sklenicemi červeného vína. Když spolu dopily asi druhou sklenici, cítil se Mark nějak malátně. Linda si toho všimla, ale nalívala klidně další a další sklenky, dokud Mark nevypil skoro celou láhev. Po chvilce už byl veselejší a kolík v zadečku ho dokonce začal vzrušovat čím dál víc.

Linda se k němu přiklonila a hned mu vše vysvětlila: "Nasypala jsem ti tam jednu super věcičku, budeš mít větší chuť na sex. Jednou jsem ji použila před milováním a nemohla jsem se pak nabažit." Mark už ji ani moc nevnímal a jen si užíval svého vnitřního vzrušení. Jeho klacek byl okamžitě napřímený, ale i zbytek těla měl o dost citlivější. Když se Linda opět vzdálila, šáhl si pod sukni a pomalu začal masturbovat, dokonce ani nepostřehl, že někdo zaklepal a že šla Linda otevřít.

Když se vrátila, posadila se zpátky vedle Sally a pohladila ji přes punčochy po stehnech. Ta se zachvěla vzrušením, usmála se, chytla Lindu kolem pasu a začala ji líbat.

"Mám pro tebe překvapení!" řekla s úsměvem Linda. "Zahrajeme si takovou hru! Pojď se mnou!" dodala a donesla židli, kterou postavila doprostřed pokoje.

"Klekni si na ni a chytni se přes opěradlo za tu nejspodnější tyčku." Navigovala dál Marka. Ten tak udělal a Linda mu přivázala lýtka k sedáku. Potom mu pevně přivázala ruce až po předloktí k opěradlu a pro jistotu je ještě omotala izolepou. Nakonec mu zavázala oči šátkem a párkrát ho pohladila přes napnutého ptáka. Zatímco se začala Sally vzrušovat a hlasitěji sténat, vstoupil potichu do pokoje Garry. Linda pomalu odpoutala Sally postroj a aniž vytáhla kolík z dírky, sama si ho zapnula a začala pomalu zasouvat. Přitom se o Marka opřela celým tělem, jednou rukou ho znovu chytla za přirození a druhou vytáhla připravený vibrátor, který vsunula vzdychající Sally do pusy.

Garry si rozepnul rifle a z trenek vylovil svoje mužství. Potom potichu předstoupil před nic netušícího Marka a vzal si od Lindy vibrátor. Dvakrát ho vsunul ‚Sally' do rozevřených úst a napotřetí jí tam vsunul svůj obrovský penis. Mark hned podle teploty a velikosti zjistil oč se jedná a snažil se uhnout. Garry však Markovu hlavu přidržel a Linda mu pomalu sundala šátek z očí. Mark hned trochu zvedl hlavu a uviděl před sebou Garryho, který se pousmál a řekl: "Tak ty si mně chtěla na té diskotéce sbalit, kočičko? Tak to se ti povedlo, docela ses mi zalíbila a chtěl bych si dnes s tebou pořádně užít!" Mark cítil jek mu ústy projíždí hladký žalud a jak se shrnuje předkožka. Aby se uvolnil, začal silně cloumat rukama, jenže izolepa byla dost pevná a tahání za kůži na rukou ho dost bolelo.


...::: Tip pro Vás: Mystim Heavenly Henry - smyčka na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


Po chvíli marné námahy ho Garry pustil a začal se vysvlékat.

Mark hned ucukl, otočil se a skoro šeptem řekl: "Lindo to nemůžeš, prosím, nechte toho!"

Linda se usmála, rozvázala mu oba uzly na tričku a odhalila tak jeho umělá prsa. Když rozepnula i cvočky na sukni, zůstal Mark kromě punčoch úplně nahý.

"Ne, ne, prosím, dost!" žadonil. Linda jen mrkla na Garryho, který se opět se vztyčeným ptákem k Sally přiblížil asi na deset centimetrů. Linda začala přirážet o něco silněji a houpající se Sally se několikrát nechtěně tváří dotkla Garryho vystrčeného žaludu. Ten to chvíli pozoroval a párkrát trápícího se Marka pleskl penisem po tváři.

Když Sally dost potýral chytl ji za hlavu, přitáhl si ji blíž a zatlačil žaludem na její pevně sevřené rty.

"Hmm,mmm" odmítal Mark mít ho opět v ústech.

"No tak, dělej! Děvko! Otevři hubu!" Nařizovala Linda a zatahala silně Marka za jeho houpajícího ptáka. Sally zakřičela bolestí, Garry toho využil a zatlačil svůj penis mezi její rty. Ta se znovu snažila o vysvobození, ale marně, Garry ji držel příliš pevně a penisem jí pomalu zajížděl hloub a hloub. "Hmm mmm mmm" snažil se Mark odporovat.

"Skus kousnout a rozbiju ti hubu!" zahrozil Garry a plácl ho po tváři.

Linda najednou vytáhla kolík z Markova zadku a odešla ke kabelce. Za chvíli se vrátila s foťákem a udělala pár detailních snímků, jak Sally pěkně kouří. Potom si stoupla ke Garrymu a začala se s ním líbat. Po chvíli si klekla vedle Sally a kouřila Garryho penis na střídačku. Linda začala penis jemně líbat a olizovat od žaludu až k varlatům. Sally to musela dělat podle ní a když se zdráhala, liskla jí Linda pro výstrahu po tváři. Když Garry po chvíli poodešel, pohladila zdrceného Marka po tváři, chytla ho za hlavu a něžně políbila. Garry si mezitím nasadil gumu, a potřel ji trochou gelu. Pak Sally obešel zezadu a pevně ji chytl za boky. Mark se prosebně podíval na Lindu. "Prosím... ne..., prosím, ať to nedělá!"

"Š..š..š.." chlácholila ho Linda a Garry začal pomalu zasouvat. Sally se začala zmítat a nedovolit jim udělat to nejhorší. Garry ji několikrát silně plácnul po zadku a přidržel ji dokud se Sally opět neuklidnila. Asi byl Lindou poučen jak tam proniknout, přesto, když tam svůj obří penis zasunul to zabolelo a Sally, až s leknutím, vysokým hlasem vyjekla. Po pár tazích to povolilo, Garry chytl Sally za obojek a užíval si skvělého sexu. Linda udělal další fotky, pak si sedla k Markovi a začala mu hníst jeho povadlý penis. Sally, i když to zpočátku nechtěla, se přece jen po chvíli vlivem drogy vzrušila a začala sténat čím dál víc hlasitěji.

Garry pomalu zrychloval pak jej vytáhl, rychle si strhl gumu a stoupl si znovu před Marka. Ten opět silně sevřel rty. Garry ho však chytl za vlasy, přiložil mu žalud ke rtům a trpělivě čekal. Zatím co si druhou rukou masíroval ptáka, stoupla si Linda za Marka a vrazila mu kolík do zadku. Přitom sevřela jeho ptáka ještě silněji a ve svých pohybech zrychlila. Sally to nevydržela a zároveň se svým výstřikem pootevřela ústa. Garry jí ho tam rychle vsunul a Linda ji chytla za hlavu aby neuhýbala. Garry si ho začal rychle hníst, Mark se ještě pokusil trochu uhnout, pak se ale tiše rozplakal a tiše oddychoval do horkého penisu. V tom se Garry silně rozvzdychal, když pak náhle přestal, zavřel Mark oči a tělo se mu napnulo jako v křeči. Když pak Sally ucítila příval spermatu ve svých ústech, snažila se ještě cuknout, ale marně. Garryho horká šťáva jí začala pomalu vytékat koutky, ale po chvíli již začala chtě nechtě sperma polykat. Linda si udělala poslední fotky, Garry ptáka ještě párkrát projel Sally v ústech, pak ho vytáhl a pomalu jí ho ještě otíral o obličej. Potom v klidu Lindu políbil a odešel do sprchy.

"Tak co? Líbilo?" ptala se nevinně Linda. Přitom zbylé sperma nabírala na prsty a strkala je Markovi do pusy.

"Jsi to nejodpornější, co jsem kdy potkal a všechno Karin řeknu!"

"Myslím, že neřekneš mám to pečlivě vymyšlené. Raději by sis měl zvykat, broučku. Jako muž jsi na tomto světě skončil! Buď se přihlásíš k tomu, že jsi homosexuál, nebo k tomu, že jsi žena." řekla Linda, hlasitě se rozesmála a zmizela v kuchyni. Garry za chvíli prošel kolem zničeného Marka přímo do kuchyně a nechali ho připoutaného jen tak. Zdálo se mu, že je tam alespoň hodinu, než se ve dveřích opět objevila Linda se sklenicí vody. "Chceš se napít?"

"Ano. Prosím." přikývl už klidnější Mark. Linda ho napojila a když dopil, vytáhla nějaký vlhký kapesník a přidržela ho Markovi u obličeje. Mark se zděsil, párkrát se prudce nadechl a upadl do bezvědomí.

"Garry už! Pojď rychle sem!" zakřičela Linda. Ten rychle přiběhl, odlepily a odvázali Marka od židle a Garry ho odnesl nahoru do ložnice. Linda pak Sally sundala obojek i řemínky z rukou a nohou a Garry si lehl vedle ní. Potom Sallyino tělo položili vedle něj, hlavu na hrudník, a jednu nohu přes Garryho. Do jedné ruky jí Linda dala Garryho penis a odešla dolů. Jen co dole všechno poklidila, vrátila se Karin.

"Ahoj! Tak jsem zpátky! Kde je naše koťátko?" ptala se hned.

"No, nevím, jak bych ti to řekla, Karin, ale.. Přišel k nám na návštěvu Garry, ani nevím kdo mu řekl, kde bydlíme. Chvíli se tady popíjelo, Sally po něm pořád mrkala, pak mu něco pošeptala a odešly spolu nahoru. Už jsou tam asi dvě hodiny a já jsem se tam bála vkročit..."
Cože?!?" vykřikla Karin a rychle utíkala po schodech do pokoje, když otevřela dveře a uviděla je oba spící v této poloze, málem se rozplakala.

Když sešla dolů, dala si velkého panáka a Linda ji začala utěšovat. "Nic si z toho nedělej, třeba si to chtěl jenom vyzkoušet!"

"Vyzkoušet? Vždyť jsi viděla jak se mu to v posledních dnech zalíbilo. Mělo mě to napadnout jak se začal na té diskotéce s Garrym líbat, tam mu určitě řekla tu adresu. Ne, ne, tohle já dál nesnesu. Vyřiď mu, že je mi líto, kam to až došlo, ale vybral si sám. Já jedu domů, ať se už ke mně nevrací. Nechci ho takhle vidět." Potom se Karin rozplakala a objala se s Lindou.

Ta se jen usmála a konejšila ji. "Asi máš pravdu přehnali jsme to, ale tohle dělat neměl. Jestli chceš, zůstanu tady s Markem, kdyby se to nějak zlomilo. Jakkoliv to dopadne, dám ti vědět." Pak pomohla Karin sbalit a vyprovodila ji ven.


...::: Tip pro Vás: Lechtátko Fifty Shades of Grey - Tease :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...