Whipped Ass
KINK Unlimited - All of Kink
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárky

část 5.

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

Linda, která byla vzniklou situací násilně odtržená od Toma se celou cestu ‚věnovala' Karin, takže když si doma vysvlékly kabáty, byly už obě opět v ráži. Všechny tři se pak společně odebraly rovnou do ložnice, Sally nechaly oblečenou v ‚diskotékovém' a poručily jí, aby je vysvlékla a věci poskládala. Samy se při tom oddávaly vzájemnému líbání a dráždění. Až když byly úplně nahé otočily se k Sally a pomalu vysvlékaly ji. Mark se jich nesměl dotýkat a pro jistotu dostal ihned své vybavení v podobě obojku s vodítkem a pásků na ruce a nohy. Za chvíli už zapomněl na nepříjemný zážitek z diskotéky a cítil, jak mu vzrušením hučí v rozkroku a tanga nestačí zachytávat vzrůstající hmotu. Dívky skončily, až když měla na sobě jen podvazky, punčochy a korzet. Linda se pak položila na postel a dychtivě roztáhla nohy. Karin zatáhla za vodítko a dotáhla Sally k Lindině kočičce. "Jen lízej, vím, že to máš ráda" povzbuzovala ji Karin a předala vodítko Lindě. Sama se pak věnovala Sally a její vyšpulené prdýlce.

Zatímco se Linda svíjela ve slastných křečích, Sally opět ucítila navlhčený prst ve své zadnici. Vzrušilo ji to však ještě víc a za stálého vzdychání pokračovala ve své práci. V tom to Karin už nevydržela přiklonila se k Lindě a něco jí pošeptala. Zatímco se Sally věnovala lízání, Karin z kufru vytáhla Lindin obří připínací penis. Nejdřív si ho připnula, pak si sama před ni lehla. Sally si oddechla, že se nebude včerejšek opakovat a hned se pustila do jemného olizování.

Karin jí po chvilce chytla za obojek a otočila hlavu dozadu, aby se ohlédla. Udýchaná Sally se otočila a s hrůzou v očích uviděla Lindu s dalším nasazovacím penisem. "Ten je jen pro tebe, ten včerejší byl na rozcvičení" řekla Linda, jakoby četla Markovi myšlenky. "Prosím, nedělejte to..." prosila Sally, ale víc už nestihla říct protože jí Karin opět přitáhla k tomu svému. Sallyiny prosby tak rychle utichly a Linda pokračovala: "Tak tobě by se to líbilo s chlapem, jo? Když už se s ním líbáš na veřejnosti, musíš počítat s tím, že by tě chtěl i ošukat" dvěma prsty znovu roztáhla Sallynin nagelovaný zadeček, nanesla vrstvu gelu na připravený nástavec a pak. Pak ji chytla za boky a Sally jen vydechla do žmoulajícího penisu. Linda začala opatrně a pomalu zasunovat. Sally se celá prohnula a tlumeně zaúpěla. Po chvíli to opět povolilo a Linda ji po pár tazích pochvalně pošeptala: "No vidíš, druhou lekci už máš taky za sebou." Sally ani Lindina slova nevnímala a byla ráda když ho po chvilce vytáhla.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex kablík - redukce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Karin si odepnula toho svého, otočila se k Markovi zády a vyšpulila na něj svou škvírku "Pojď do mě" poprosila Karin, Mark tak mohl konečně použít i toho svého. Jakmile ale poprvé zasunul, Linda se na něj natlačila a opět cítil ve svým zadku tlak. Najednou byla opět dominantní Linda a jak přirážela do Sally tak Sally přirážela do Karin. Sally i Karin se za chvíli rozvzdychaly a když už byla Sally u vrcholu, opět se poloha změnila. Linda s Karin otočily Sally na záda a připoutaly jí ruce k posteli. Linda jí pak roztáhla nohy, znovu nagelovala kolík a pronikla jí do rozevřené dírky. Sally slastně zavřela oči a postupně začala oddychovat pravidelněji a vzdychat čím dál víc. Karin si zatím klekla za Lindu a slastně si užívala jejího poprsí. Přivázaný Mark se jen díval jak se dívky mazlí a líbají a jak si užívají svého postavení. Umělý penis přitom dráždil jeho prostatu, což bylo velice vzrušující.

Karin se po chvíli k Markovi vrátila, vzala si jeho ptáčka do ruky, začala ho laskat a olizovat a po chvíli jej za silného Markova sténání dovedla k vrcholu. Linda ho vytáhla a s Karin vymačkaly poslední kapky Markovy šťávy na jeho břicho. "Teď tě čeká trest za ten dnešek!" Karin nabrala trochu Markovy šťávy na prst a vedla jej k jeho rtům. "Ne, ne!" snažil se ještě odporovat. Linda ho však pevně chytla za hlavu a Karin mu vsunula prst mezi nalíčené rty. "Říkala jsem ti, že zkusíš i tu poslední dívčí slast" dokonala Karin své zaučení. Mark s odporem zaúpěl. "Tak to ne! Musíš si to užívat a olizovat jej s chutí!" Zahřměla Karin, nabrala znovu trochu na prst a přiložila jej Markovi ke rtům. "Když budeš poslušná, už to nikdy neochutnáš." Prohlásila Karin. Mark začal prst olizovat dokud jej celého neočistil. Potom mu odepnuli ruce, sundali korzet a unavení usnuli jak byli.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce s popruhem na krk :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...