Bound Gang Bangs
Sex And Submission
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárky

část 4.

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

Mark byl z toho návrhu zkoprnělý a smutně se podíval na Karin. "To je skvělý nápad, viď Sally?" Přikývla. "Jsem moc unavená a ráda bych si odpočinula," snažil se Mark nějak vymluvit, ale Karin hned odpověděla: "právě naopak, procházka ti udělá dobře a jestli máš strach, že tě někdo uvidí, tak se neboj. Nikdo tě tu nezná a stejně vypadáš jako normální hezká dívka. Pojď, musíme se, převléknout a trochu zkrášlit."

"Nejdřív se vysvleč" řekla Karin a pomohla Markovi z šatů. Potom posadila Marka na kraj postele, stáhla mu tanga a chytla ho za penis. Během dvou minut ho jako včera přivedla k vrcholu. "To aby se po cestě nebouřil a nedělal ti na sukýnce bouli" řekla překvapenému Markovi. Potom mu poručila vsát, znovu mu jej stáhla mezi nohy a tanga natáhla zpět. Pak poupravila jeho prsa, 'Sally' si vysvlékla punčochy a s pomocí Karin zapnula kolem pasu podvazkový pás, na nohy jemně navlékla síťované punčochy a připevnila je k podvazkům. Jemný materiál při natahování vysílal další vlny vzrušení do celého těla. Neobvyklý byl také pocit, když punčochy při každém pohybu jemně zatáhly za podvazek, ale klacek se ani nehnul. Potom mu podala něco, co mu připadalo jako černý svetr ke krku, ale bylo to elastické tričko z průsvitného materiálu jako punčocháče na rukou a horní části nad prsy a celé černé od prsou dolů. Jeho nová minisukně byla tak krátká, že se při každém ohnutí odhalila nejen výška punčoch i s podvazky, ale jemně vykukoval i zadeček.

"Tak, teď musíme ještě zvýraznit Tvůj make-up, aby to ladilo k oblečení." Řekla Karin a společně se vrátili do pokoje k Lindě. Tam mu nalakovala nehty tmavě červenou, potom vyčistila jemný denní make-up a namísto něj přišla rtěnka barvy jeho nehtů, lesk na rty a dramatičtější barvy stínů na víčka, jako měl předchozí večer. Nakonec rychle pročesaly vlasy, jemně je nalakovaly a přidaly trochu třpytu. Potom ještě trocha parfému, barevné, výrazné náušnice, řetízek na krk, náramky a pár prstenů. Karin zatím donesla boty. Byly šněrovací až pod kolena opět na dost vysokém podpatku. "Tak se na sebe podívej!" Sally se nestačila divit. Průhledné, elastické tričko zvýrazňovalo jeho falešné proporce. A boty spolu s minisukní a podvazkama dodávali Markově postavě ženskost a svůdnost.

Karin s Lindou se pak také odešly obléknout a nalíčit. Když se vrátily, Sally zpozorovala, že mají všechny tři velmi vyzývavé oblečení a líčení včetně bot na podpatcích. "Teda holky, vypadáme dneska fakt úžasně, musíme si dávat pozor na kluky!" Řekla Linda, Karin se hlasitě rozesmála, Sally trochu nervózněji. Karin podala Sally světlý kabátek o kousek delší než sukně a malá kabelka doplnila celkový vzhled. "Do té kabelky si s sebou vezmi pudřenku, tu rtěnku co máš teď, voňavku a samozřejmě kapesníčky, kdyby něco" Připomněla ještě Linda a dívky vyšly ze dveří, Karin za sebou zamkla a klíček si schovala do výstřihu. Další šok pro Marka, když mu zasvištěl vítr kolem nohou a cítil podivný pocit z bot a postoje, který v nich musel venku udržovat. Dívky se chvíli procházeli ulicemi, pokukovali po výkladech obchodů a procházející lidi míjeli aniž by si někdo všiml přítomnosti falešného děvčete. Sally se po chvíli v chatrném oblečku celá roztřásla. "Je ti zima, Sally?" zeptala se Karin, pak se krátce rozhlédla a pokračovala: "pojď, půjdeme se trochu zahřát." Pak mrkla na Lindu, chytli Sally za rámě zahnuly do vchodu.


...::: Tip pro Vás: Kožený řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


DISCO - svítilo nade dveřmi a Mark sebou trhl zpět. "Tak to ne! To jsme si nedomluvili," bránil se ještě. "Tak to máme další trestné body a stejně nemáš na výběr. Domů se bez klíčů nedostaneš a chodit takhle oblečená po venku ti taky nedoporučuji" řekla rázně Karin. "Dobře, ale když mi to bude nepříjemné, rychle mě odtamtud dostanete" uznal Mark "Uvidíme. Jen si sedneš hezky do boxu a bude klid." Společně vešli do dveří a když si odložily kabátky, Mark se najednou cítil v lehkém tričku tak obnažený. Punčochy mu dovolovaly cítit se oblečený a bezpečný, ale zároveň i nejistý a vyzývavý. Když klopýtali dolů po schodech, Sally zjistila, jak je obtížné jít po schodišti ve vysokých botách a ještě když nevidí přes svá falešná prsa na zem. Karin jí pomohla a Sally se držela za její rameno. Tak se koncentrovala na každý krok, že si ani nevšimla, jak se jí při každém kroku zvedá už tak dost krátká sukýnka a pohledů ostatních lidí na tři přicházející sexy kočky. Hned pod schody zamířila Sally k boxům, usedla do rohu a Linda s Karin kolem ní. Sally taky okamžitě zjistila co sukně při usednutí dělá a aby zachovala důstojnost, dala si nohu přes nohu. Tato poloha zase odkrývala podvazky, ale bylo to lepší než nic. "Dáte si k pití?" otázal se číšník, který nepřestával sledovat Sallyino poprsí. "Já půjdu něco vybrat k baru" nabídla se Karin a na chvíli s číšníkem odešli. Asi po dvou hodinách se diskotéka slušně rozjela a Sally zjistila, že má, narozdíl od Karin s Lindou, slušnou pifku. Po další hodině veselého hovoru se Linda zastavila a řekla: "jé, tohle je má oblíbená, půjdeme si zatancovat!" "Děkuji, já zůstanu" řekla opilím hlasem Sally. "Jak myslíš" dodala Karin, "támhle ti kluci u baru po nás pěkně dlouho pokukují, takže jestli chceš zůstat sama..." Sally radši vstala a odešla s děvčaty do prostřed davu a Karin jí ještě zašeptala: "Kdyby se Ti něco nelíbilo, řekni, že jdeš na toaletu. Půjdu s Tebou."

Chvíli trvalo než se podnapilý Mark donutil k pohybu. Po chvíli se ale 'Sally' začala uvolňovat a vychutnávat si své pocity z oblečení. Šaty byly při tanci tak příjemné, tak jemně obklopující její hladkou pokožku, pocit ve vysokých botách a ta svoboda pohybu v sukni byla fascinující. Mark zcela propadl své roli, že si ani nevšiml, když se k nim přidali tři urostlí, silní a docela hezcí kluci. Jmenovali se Garry, Tom a Andy. Karin a Sally si vyměnily pohledy, když postřehly, že sebedůvěra chlapců roste a každý se začíná orientovat na tu svou sousedku. Sally získala pozornost Garryho a povšimla si také zvláštního způsobu, kterým na ni pohlížel a velkého množství 'náhodných' doteků. "Promiň, musím na toaletu" zakřičela Sally Garrymu do ucha, když už ji pomalu chytal kolem pasu, kývla na Karin a zmizeli na ‚dámách' Karin u zrcadla hned nařídila: "uprav si rtěnku, ať to není nápadné a trošku se přepudruj, nějak se začínáš potit." Když to Sally provedla dodala Karin, že už to stačí. "Radši to ještě chvíli vydrž, kdyby Garry zjistil, že nejsi dívka bylo by s tebou zle. Já teď půjdu pro Lindu a půjdeme domů" a vyšla ze dveří. Linda už byla rozjetá a s Tomem se líbala přímo na parketu.

Sally vyšla chvíli po ní. Za rožkem už na ni nedočkavě čekal Garry, hned ji chytil kolem ramen a vedl ji k baru. Sally měla trochu strach, že tím ztrácí ochranu skupiny, ale nechtěla vyvolat scénu. "Dáme si něco na tykačku, ne? Navrhl Garry a objednal. "Tak ahoj" řekl Garry a políbil Sally na rty, ta couvla a nervózně se napila. Garry neotálel a rychle položil Sally ruku na zadek. Pomalu položila ruku na jeho a jemně ji odstrčila pryč společně s káravým pohledem. Garry se s jemným odporem stáhl. "My už půjdeme domů" snažila se to ukončit Sally, ale v tom se začali ozývat pomalé tóny ploužáku. "Ještě tento tanec a můžete jít, slibuji" řekl Garry, chytl Sally za ruku a odvlekl ji na parket, tam ji objal a silně přitiskl k sobě. Zdálo se, že není úniku, protože i Karin s Lindou vysely na svých partnerech. Garry chvíli hladil Sally po zádech, když v tom mu ruka sjela na její zadek a hned pod sukni. Párkrát ji přejel po podvazcích a pak se jí prstama zaryl do půlky. To už Sally nevydržela a zlostně zvedla hlavu. Garry toho rychle využil a znovu ji jemně několikrát políbil. Sally ucítila po celém těle slabost a zůstala strnule bez hnutí stát. Garry vzal neodmítnutí jako výzvu, vsunul jazyk mezi její rty a dlouze ji políbil. Sally se začaly podlamovat kolena a reflexivně se na Garryho zavěsila. Trvalo to jako věčnost, když v tom dozněl poslední tón. Sally se prudce odtrhla z Garryho náruče a rychle vyběhla ven.

Za chvíli za ním přiběhli Karin s Lindou a s kabáty v ruce a udiveně si Marka prohlíželi. "Vy jste se líbaly!?!" řekla Karin. "A co jsem měl asi jiného dělat?" odpověděl Mark. "Říct mu, promiň, já jsem chlap?" "Ale nemuselo se ti to tak líbit!" "Líbit? Myslíš, že po tom co jste ze mně udělali se mi to líbí?" "Vypadalo to tak. Vyřídíme si to ale až doma."


...::: Tip pro Vás: Roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...