Bound Gang Bangs
Czech Sauna
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárek

Autor: Frantík

Hodnocení

1234567

Přiblížil se ten očekávaný zimní večer. Štědrý den jsem trávil se svou milou přítelkyní Janičkou v našem bytečku. Po příjemné večeři a pár sklenkách dobrého bílého jsme se sklonily nad krásně zabalenými dárečky, které na nás vykukovaly zpod stromečku. Těšil jsem se, jak bude Jana reagovat na krásnou sněhobílou noční košilku, kterou jsem jí s chutí vybíral. Dostala k ní i nádherný župánek. No prostě jsem se už moc těšil, až ji v tom oblečení uvidím. Vždy se moc divila, jak jsem se dokázal orientovat v dámských velikostech, že jí vše perfektně padlo.

Já jsem se při rozbalování dárečků dostal k docela malé nenápadné krabičce. Copak to asi bude? Po rozbalení krabičky jsem trošku oněměl. Byl tam roubík! Taková poměrně velká kulička z průhledného plastu. K ní byly připojeny dva stejně průhledné plastové řemínky ma zapnutí, které spojoval stejný stahovací řemínek pro zapnutí pod bradou.

Je pravda, že jsme si někdy hráli při milování s pouty, ale Jana to moc v lásce neměla, a hlavně příšerně nesnášela látkové roubíky. Jednou jsem jí udělal roubík ze šátku, a to se jí opravdu nelíbilo. A ani žádné jiné zkoušet nechtěla. Prostě jí bondage moc neříkala.

A tak jsem byl docela hodně překvapen tímto dárkem. "Miláčku, to jsi koupila krásnou věc, nechceš mi ukázat, jak se používá?" zeptal jsem se mile. "Otevři pusinku,lásko, ať vidím, jak ti bude slušet."

"Ne, ne, to je dárek pro tebe", odpověděla "já bych ho nejdřív chtěla vyzkoušet na tobě." Mile se přitom usmívala. Tak jsem si řekl, proč ne. Rád jsem si takto hrál, a v počítači jsem měl spoustu fotek svázaných žen. No, prostě se mi svazování líbilo. "Tak mi ho tedy nasaď, lásko."

"Můžeš si, ale ještě vzít pouta, abys sis ho nemohl tak lehce sundat? Odněkud vyčarovala má policejní želízka. Souhlasil jsem, vždyť jsem je již párkrát na rukách měl. Dala mi ruce za záda a já ucítil stisk kovu. Jen lehké sevření, neutáhla to, ale já jsem hned věděl, že je to pěkná potvora. Měl jsem ruce spoutané hřbety k sobě. Vždy se mi líbily filmy, kde si zločinec během mžiku sundá pouta i bez klíčků. Ale v této poloze to nešlo ani s klíčkem.

"V pohodě?" zeptala se. Já jen přikývl. Potom mi tedy nasadila ten dáreček. Poměrně hodně mi ho přitáhla a zapnula vzadu. Ještě mi přitáhla pásek pod bradou, a já byl v té chvíli úplně bezmocný. Zálibně si mne prohlédla, mile mne objala a…. pevně mi zamačkla dosud volná pouta. "Co vyvádíš?" zahuhlal jsem. Její výraz se v tu chvíli docela změnil.

"Mám tě plné zuby. Slíbil jsi, že toho necháš, a zatím?" prskala. Já nechápavě zíral. Ona pokračovala: "Znáš ten hnědý velký kufr ve sklepě?" Udělalo se mi lehce nevolno. V tom kufru bylo dámské oblečení a prádlo mé velikosti. Prostě jsem se někdy rád svázal v dámském oblečení, když jsem byl sám. Věděl jsem, že to Jana nemá ráda, ale pro mne to bylo vzrušující.

"Vidím na tobě, že víš o čem mluvím. Zapomněl jsi ho před týdnem zamknout, lásko. Koukej, tady je!" vrčela a položila ho na stůl. "Tak teď to bude podle mého. Pojď do koupelny. A nevymýšlej blbosti, klíčky od pout jsou schované, takže by jsi se z toho nedostal."

V koupelně mne celého svlékla, jen košili nechala přes vlát přes mé svázané ruce. Má poslední naděje na uvolnění pout se rozplynula. Ve vaně mne uplně celého namydlila a komplet oholila. Všechny mé chlupy na těle, rukách i nohách. Huhlal jsem něco o tom, jako že to nemyslí vážně, ale bylo mi to k ničemu. Ne že bych na to nikdy nemyslel, vyzkoušet si mít hladké nohy, ale těžko by se mi to vysvětlovalo při převlíkání na cvičení atd. Vždyť jsem byl normálně docela dost zarostlý. Ale teď jsem byl jako mimino.

"No vidíš jak ti to sluší. Jo a měl jsi si lépe schovat v počítači ty soubory z Bondové apod." Já jen nevěřil tomu co slyším.

"Tak já si tě teď obléknu, máme málo času. Neboj vše se dozvíš, Pavlinko. No co tak koukáš, já vždy chtěla kamarádku."

Přinesla prádlo z mého kufru a nějakou igelitku. Na mé přirození i varlata nasadila dámskou silonovou tělovou ponožku, kterou upevnila u kořene obtočením izolepy. Nasadila mi má bavlněná tanga, která se mi zařízla mezi půlky, ale předek byl dostatečně široký, aby upevnil mé nádobíčko pevně mezi nohy. Měl jsem to tak již vyzkoušené.

Pak přinesla mou prádelní šňůru, dlouhou 10metrů. " Na to jsi měl návod v počítači," řekla sladce. Celý trup mi sešněrovala do diamantového spoutání, jen mezi nohama mi udělala víc uzlíků, abych si to prý více užil. Na to mi dala druhá tanga, bílá, stahovací s vysokým pasem, do kterých dala slipovou vložku. Ta tanga stahnutí dokončila. Připnula mi bílý podvazkový pás a tělové silonky do podvazků. Oblékla mi bílou podprsenku s odepínatelnými silikonovými ramínky, takže mi nemusela rozepnout ruce. Košíčky vyplnila do plného tvaru vycpávkami, přidala kuličku znázorňující bradavku. "Ještě se předkloň" a poté, co jsem poslechl mi odtáhla proužek tang i sprovázkem, za který zabrala dost nešetrně a do řiti mi vsunula tampon s aplikátorem, a zase přesně umístila kalhotky. Byl jsem potupen, ale nemohl jsem nic dělat, a na druhou stranu jsem zase tak moc proti nebyl. Odběhla, a já tam stál jako holka. Oslepil mne blesk a Jana si mne párkrát vyfotila digitálem.

"Pojď do pokoje" řekla mi a šla napřed. Fotky stáhla do počítače a někam je poslala mailem. "To je má pojistka, abys nezlobil."

" Neboj, ještě jsem do tebe i trochu investovala. Ještě , že jsou sekáče. Dalo mi to hodně shánění.,ale bude se ti to libit." Přinesla korzet, kterým mi stáhla břicho, že jsem nemohl pořádně dýchat. Korzet také pěkně přitáhnul diamantové svázání mezi nohami a kolem krku. Pak mi natáhla bílé elastické tričko, které nemělo rukávy a bylo jen od prsou dolů. Měl jsem holá ramena a citil se divně. Dostal jsem i bílou krátkou úzkou spodničku a přes ni černou úzkou sukni nad kolena. Pak mi ji vyhrnula, a v půli stehen mi svázala nohy tělovými punčocháči. Bylo to sice pružné, ale utažené dobře, takže jsem nemohl dělat velké kroky. Shrnula mi zpátky sukni a zkontrolovala, že není nic vidět. Já nic nechápal. Ještě mne navoněla svou voňavkou.

"Koukej, sehnala jsem kozačky velikost 47, tak ti snad budou.Ani moc nestály Maximálně budou úzké, ale chvíli to přece vydržíš." Řekla, a obula mi ty černé vysoké boty. Měly jen střední podpatek, tak to šlo.Posadila si mne na židli a nalíčila. Pak přinesla černou paruku. Já jsem nechápal, co mi chce provést. Vstala a spokojeně mne odvedla před zrcadlo. A já se málem nepoznal. Jen podle mohutných ramen bylo vidět, že jsem kluk.

Pak mi spoutala nohy přes boty pevně řetězem, takže jsem stál jen taktak. Odemkla mi ruce, ale já stejně nemohl nic moc dělat. Podala mi tenký, opět bílý svetřík.Kolem pasu mi zapnula pevně slabý řetěz a k němu dvoje želízka. Kolem krku mi zapnula korzet tělové barvy, jaký se používá při nemocech krční páteře. Měl jsem tím zafixovanou hlavu a trochu i škrtil. Pak vytáhla ze skříně béžový dlouhý flaušový kabát s kapucou obroubenou kožešinou. Kolem krku mi dala světlou šálu, kterou mi přetáhla i přes ústa a nasadila kapuci na hlavu. Dala mi béžové pletené rukavice, které však měly prsty sešité k sobě. "Dej si ruce do kapes." Usmála se na mne. Kapsy byly dle očekávání děravé a tak mi každou ruku připnula do jedněch pout. Pouta byla za visací zámečky a spojovací očko přicvaknutá k řetízku kolem mého pasu, takže teď jsem dostal na každou ruku obě čelisti pout. Pak mi rozvázala nohy a před zrcadlem stále docela hezká mladá dáma zachumlaná do kabátu a nikdo nemohl vidět, že je absolutně bezmocná.


...::: Tip pro Vás: Pouta pro přivázání např. k posteli :::...
Sexshop Sexujte.cz


"No, Pavlínko, co tak koukáš, copak jsi zapomněla, že půjdeme na Půlnoční?" sladce se usmála. Stál jsem neschopen slova - doslovně. Kostel byl asi dvacet minut pěšky, ale co ti lidé uvnitř.Marně jsem vzpomínal, jestli jsou tam dost tmavé kouty. Nejsme věřící, byl to jen vánoční zvyk

Jana se teple oblékla, kalhoty, silný svetr, teplou bundu atd. Vystrčila mne na chodbu a zamkla dveře. Neměl jsem klíče, ani doklady, no, stejně by mi však byly na nic. Zaklesla se do mne jako do nejlepší kamarádky a svedla mne ze schodů. Kroky mi moc neusnadňovalo spoutání nohou nad koleny. Jít se dalo, ale jen krátkými kroky.

Před domem to začalo. Venku bylo kolem 0°C. Ale poměrně silný vítr. To znamenalo, že vítr mi při chůzi rozvíral na nohách dlouhý kabát. Byla dokonce chvílemi vidět i má sukně, nemluvě o kolenech v silonkách. A studený vítr zafukující pod sukni jsem zřetelně cítil mezi silonkami a tangami. Měl jsem pocit, že na mne každý kouká.Cítil jsem se jako nahý. Snažil jsem se rukama držet cípy kabátu, ale marně.

"To je ale dámské oblečení příjemné, viď Pavlínko?" škodolibě mi šeptala Jana, zachumlaná do péřovky.

Před kostelem se už začalo rojení lidu. Vešli jsme dovnitř, a já koukal kam se schovat. Jana mne však vedla do již hustě obsazených lavic. Asi uprostřed byla volná místa, a já vytřeštěně poznal naši sousedku. "Ahoj Jani, držím Vám tu volná místa. Kde máš Pavla? A kdo je tohle?" zeptala se. Já se srdcem v kalhotách (v sukni), jsem kývnul na pozdrav.

"Pavel má bolavá záda, tak je doma. Ale přijela kamarádka Pavlínka z Liberce, tak jsme šly spolu. Jenom nemůže moc mluvit, a venku už vůbec, léčili jí hlasivky.Ale chtěla jít se mnou. A to víš, nechat ji s Pavlem doma samotnou, to by ho mohla přestat bolet ta záda." usmála se na ni Jana.

Posezení na tvrdé lavici bylo pro mne utrpením, zima v kostele byla také slušná, takže se mi začalo chtít hrozně na malou. A já se také začal modlit, ovšem už jen za to, aby už byl konec. Konečně jsem se dočkal, zpátky jsme šli pomalu se sousedkou a děvčata probírala všechno možné. Už mi bylo i jedno, jestli mne sousedka pozná, jen abychom byli doma. V duchu jsem Janě sliboval, jak jí všechno vrátím.

Doma jsem jí naznačil, že musím vykonat potřebu. A doufal jsem v rozvázané ruce. Pak už si s ní nějak poradím. Jenže ouha, ona mi vyhrnula sukni, uvolnila tanga do boku a řekla mi, ať si sednu a čůrám jako holka. Alespoň, že mi ustřihla špičku té protivné ponožky, abych si ji nepočural. Pak mi vyndala tampon a znovu mi upravila kalhotky do původního stavu. Pořád tam hodně vadil ten provaz.

Sundala mi boty a sukni se spodničkou. Rozvázala nohy nad koleny a řekla ať stojím jen na pravé.Levou nohu mi skrčila a přivázala ke stehnu. Byl jsem jak jednonohý. Pak mi rozvázala jednu ruku, svlékla rukáv kabátu a svetříku, pak mi ji znovu pricvakla k pasu a totéž udělala s druhou rukou.

"Mám hroznou chuť na sex," zašeptala mi. Pojď do ložnice. Pomohla mi a já tam po jedné doskákal. "Nemáš žízeň?" Já jen přikývnul v naději, že se zbavím toho protivného roubíku. Jenže smůla, dostal jsem brčko protažené kolem roubíku a skleničku vody. Potom ještě sklenku vína, asi abych byl povolnější.

"Mám pro tebe překvapení. To víš, holky si musí umět poradit leckdy samy." Vytáhla ze skříně černé vysoké latexové kalhotky s dongem. Jenže omyl, ony měly ty dongy dva. Jeden vepředu venku a jeden vevnitř vzadu. Byly hrozně těsné a zatímco já balancoval na jedné noze, Jana mi je natáhla i přes tanga. Opět mi při oblékání odtáhla proužek kalhotek i provaz stranou a do mého zadku vniknul nový vetřelec. Velký. Hrozný pocit. Pevně mi je natáhla až co nejvýš, čímž mi zpresovala mé přirození mezi nohami. "Moment" uslyšel jsem, a dostal jsem ještě bílé krajkové kalhotky s nohavičkami, s vystřiženým otvorem pro přední dong.

Pak mne položila na postel, dosednutí na zadek bylo příšerné,protože se tím zatlačil jeden můj nepřítel do jistých partií ještě hlouběji a já nemít roubík, asi bych pořádně řval. Postupně mi jednu ruku po druhé přivázala k řetězům u čela postele, vytažených odněkud zpod matrace. Totéž mi udělala s nohama. Byl jsem ukřižován a bezmocný. Jen jsem koukal, jak to měla všechno vymyšlené.

"Víš, Pavlínko, ještě musíme vymyslet, jak to uděláme zítra a pozítří s návštěvami rodičů a pak už ten týden na horách lehce zvládneme, uvidíš. Ale to až ráno. No a teď, aby sis to víc užila, ti zavážu uši a oči. Alespoň budeš vědět jaké to je, když holka nemůže nic ovlivnit" vzala do ruky punčocháče a natáhla mi je na hlavu. Pro nos vystříhla dírku, abych mohl lépe dýchat. Vzala dva tampony a každý mi vsunula do uší pod punčocháči, které je tam dokonale zafixovaly.Už jsem slyšel jen hučení mé krve v hlavě Vzala své černé kalhotky a nasadila mi je na hlavu, zadním dílem přes oči. Viděl jsem jen černou tmu.

Cítil jsem její ruce na mých prsou, jak mne štípou do bradavek. "Au" něco mi tam přicvakla. Rád bych jí řekl, jak to bolí, ale najednou jsem cítil její váhu na svém podbřišku. Střídavé odlehčování a dosedání, ve stále kratším rytmu. Zároveň tyto impulsy působily na mé zkoušené přirození. To se snažilo marně vzbouřit proti vrstvě látky i latexu. Asi jsem se udělal dříve než Jana, ale o moc déle jí to pravděpodobně netrvalo. "To mne nechá celou noc v tom mokru?" pomyslel jsem si zoufale. Pak jsem jen cítil jak mne přikryla dekou a letmý dotek na mé tváři.

"Jak, přežiju celý týden? To snad nemůže myslet vážně,to………"


...::: Tip pro Vás: Kožené důtky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...