Divine Bitches
Hogtied
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pás cudnosti

část 3.

Autor: Micky

Hodnocení

1234567

Přišlo léto. Nastala vedra. Dívala jsem se, zdali je možné nosit plavky přes pás, pokud chci jít na pláž. Ale zámek na mém bříšku a řetězy vzadu byly příliš nápadné. Ano, mohla jsem nosit vždycky něco krátkého přes to, ale to nebylo to, co jsem chtěla. Mezitím jsem si v obchodě pro dospělé koupila knihu ve které princezny nosily pásy cudnosti takové, že měly široký pás i přední štít. Celá věc byla udělaná přímo na míru, takže pás byl pod šaty skoro neviditelný. Na obrázku byl princeznin pokus otevřít vestavěný zámek. Avšak nechtěla bych mít zámek, pás by měl být stálý.

Nevěděla jsem, jak by taková věc mohla být udělána, proto jsem vyhledala v telefonním seznamu mého kováře. Zavolala jsem mu a řekla mu o mém nápadu.

Byl velmi překvapen a chvíli mu trvalo než to pochopil. Potom mi řekl, že by to šlo. Ale v každém případě bych mu musela dovolit udělat sádrový odlitek sebe sama. A musela bych se vyholit, protože chloupky by zůstaly zachycené v sádře a sundávání odlitku by bylo velmi nepříjemné.

Ačkoliv jsem se při této myšlence zachvěla hrůzou, byla jsem posedlá touto myšlenkou tak, že jsem si sjednala s ním schůzku hned na příští neděli.

V neděli jsem vstala brzy ráno, odložila svůj pás, pořádně se vysprchovala a začala se vyholovat v klíně malými nůžkami. Pak jsem ještě vzala elektrický strojek, jež jsem si nedávno koupila na svoje nohy a vyholila se pořádně. Pak jsem potřela oholenou kůži zvlhčovacím krémem. To vyvolalo neobyčejně zábavný pocit, že jsem si raději rychle zamkla na sobě pás. Brrrr. Byl studený, ale kov se rychle zahřál od mého těla. Vyrazila jsem ve velkém očekávání směrem k vesnici s kovárnou.

Můj kovář mě již očekával. Jako první chtěl znát několik detailů, takže jsem mu je přesně vysvětlila. Musela jsem se zcela svléknout, pouze podprsenku jsem si směla nechat. Trochu jsem se bála, ale nechtěla jsem již couvnout. Uprostřed kovárny rozprostřel fólii, kde bylo nyní mé místo a celou mě namazal mastným krémem. "S tímhle se Tvoje chloupky nezachytí do sádry a také bude jednodušší ji z Tebe sundat." vysvětloval. Dovolila jsem si sama namazat mastným krémem svůj rozkrok. Pak už jsem musela zůstat nehnutá, nohy mírně od sebe. On se mezitím vrátil a začal na mne nanášet sádru.

Začal pod mým prsama směrem k přední části mých stehen. Nesměla jsem se ani kousek pohnout dokud sádra nezatuhla. Udělal několik značek na odlitku i na mé kůži na stranách mezi nohama. Teď bylo nutné udělat druhou polovinu odlitku. Stát delší dobu bez pohnutí nebyl tak velký problém, ale už mne začaly bolet nohy. Ale když konečně odejmul zadní část odlitku mohla jsem se konečně dojít umýt nahoru do koupelny, smýt ze sebe zbytky sádry a mastného krému. Když jsem seběhla zpět dolů, rychle jsem se oblékla. On mezitím začal pracovat na obou půlkách odlitku aby do sebe pasovaly. Když to dokončil, namazal vnitřek zase mastným krémem a vliv dovnitř opět sádru. Nyní jsme čekaly, až sádra ztvrdne. Po nějaké době vzal oba původní odlitky a rozlomil je. Objevilo se torzo mého těla. "Nyní musím chvíli přemýšlet, jak to udělám, aby to bylo podle toho, jak si to představuješ. Myslím, že budu potřebovat tak dva týdny, protože to nebude tak jednoduché. Mohu Ti někam zavolat až to bude hotové?" "Ne, zavolám já Tobě." řekla jsem. Nechtěla jsem totiž, aby znal moje telefonní číslo.

Následující dva týdny byly nejstrašnější. Jen těžko jsem se soustředila na práci a večer jsem mohla myslet pouze na pás cudnosti, který se dělá pro mne.

Chtěla jsem zůstat silná, ale vzrušení mne dohnalo k odemčení pásu musela jsem se uspokojit sama a znovu a znovu, dokud jsem jeden den nevzala klíče a nehodila je do koše. Bylo pro mne stále obtížnější soustředit se na jiné věci.

Konečně přišla sobota a já mu zavolala. "Ahoj" řekl nenuceně. "Máš to hotové. Můžeš přijít." Samozřejmě bylo pro mne nemožné jít spát. Pokoušela jsem se nějak rozptýlit, ale trvalo snad nekonečně dlouho, než jsem tam dojela.

Když jsem přijela, měl už všechno připraveno. Zadní část pásu ležela na pracovním stole s kouskem dřeva a přední část byla hned vedle. "Byla to velmi těžká práce." vysvětloval. Zpracovávat velmi kvalitní ocel není jednoduché. A také spojení musí sedět naprosto přesně. Pás jsem udělal trochu těsnější, protože pás musí být aspoň 10mm široký na stranách aby tam zapínací nýtky držely.


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vzala jsem přední část a málem mi upadla, protože byla těžká. "Budeš teď mít o pár kil více, než dříve." Opasek byl 17 cm široký s 4 nýtky na každé straně jež pasovaly na druhou část opasku. Podobalo se to želvímu krunýři. To přecházelo ve velmi malé kalhotky. Každá křivka mého klínu tam byla přesně zformována. "Kdy můžeme začít?" zeptala jsem se netrpělivě. Musela jsem se znovu svléknout a řekla mu, že už nemám klíče od stávajícího pásu cudnosti . On pouze pokýval hlavou a zámek odvrtal. Potom jsem si lehla na pracovní stůl na zadní část pásu. Musel mi trochu pomoci a pak mi na každý bok položil pásku kovu a vysvětloval: "To je abych Tě nepropíchnul nýtkem, až to budu spojovat. V pohodě?" přikývla jsem a on vzal přední část a položil na mne tak aby dírky a nýtky seděly proti sobě. "To sedí úplně přesně, ale teď budu trochu drsnější." řekl. Vzal kus dřeva a kladivo a začal na jedné straně a pak přešel na druhou stranu. Nebylo to nic hrozného, ale cítila jsem drobné vibrace. Pokračoval tak dále dokud nebyl spoj uzavřen. Začalo se mi hůře dýchat a od teď byl pás pod mými žebry a celý můj hrudník se zvedal a klesal s každým výdechem a nádechem. Dole nezbývalo moc místa, pás seděl perfektně. Hořela jsem vzrušením.

"Jsi si jistá, že to chceš? Otevřít to nyní, je ještě relativně snadné, ale jakmile tam budou bezpečnostní nýtky, tak to bude mnohem obtížnější, a Ty se sama z toho nedostaneš."

"Ale uděláš to?" zeptala jsem se ho.

"Ano, ale bude to chvíli trvat a bude to trochu drsnější." odpověděl. "Uvnitř této věci budeš bezpečnější než ve Fort Knox. Opravdu to chceš udělat?"

Chtěla jsem. Moc jsem to chtěla. "Udělej to." řekla jsem chvějícím se hlasem.

"Dobrá, bude to těsné." vzal 2mm nýtek a natloukl ho přímo do dírky. Mé tělo se s každým úderem chvělo. Celý proces opakoval celkem sedmkrát. Potom vytáhl ty dva ochranné pásky a já jsem se konečně mohla zvednout. První pokus byl neúspěšný. Sedala jsem si jako obrácená želva a byla jsem jak strnulá v mojí klícce. Pouze za pomoci rukou jsem mohla slézt ze stolu.

Mezitím přinesl veliké zrcadlo a naklonil ho ke zdi, abych se mohla obdivovat v plném lesku. Vypadalo to zvláštně. Moje postava vypadala pořád stejně, pouze část mého těla se stříbrně leskla.

"Mistrovské dílo." pochválila jsem jej. Dokonce i můj klín byl přesně okopírován. Ale moment, něco chybělo! Neviděla jsem žádnou štěrbinu. Ustrašeně jsem si to chtěla ověřit, ale nemohla jsem se sehnout. Zareagoval: "pro močení je tam pouze pár malých dírek. A dále je tam jedna dírka o průměru 6mm přesně tam, kde máš vagínu. Tam můžeš přiložit hadičku nebo sprchu a můžeš se tam umýt vodou." Pokračovala jsem dál v ohledávání. Přední část končila přesně mezi mýma nohama a těsně před mou řití. Vzadu jsem ucítila jakousi překážku. "To je k čemu?" zeptala jsem se. "Pokud by jsi tlačila Tvůj zadek dolů, mohla by jsi z toho vyklouznout a tvá vagína by byla přístupná. Tomu brání právě ta zarážka." A opravdu, od prsou dolů jsem se nemohla pořádně ohnout, nebo otočit tělo ať jsem se snažila jakkoliv.

Na pasu jsem ucítila nýtky. Něco mne píchalo. "Ještě to asi není úplně hotové." On odpověděl: "Tady si vezmi ochranné brýle." a vzal brusku a začal dobrušovat detaily. Když to dokončil, cítila jsem, že je to horké, ale moc to nepálilo. "Nyní je to vše hotové. Podívej se znovu." Žasla jsem, protože jsem nemohla, najít vůbec žádný spoj. To úplně přesahovalo všechny mé sny.

To bylo přibližně před rokem. Mohla jsem dokonce nosit i plavky na pláž a do vody a nikdo nic nepoznal. Avšak neplavala jsem. Váha mě táhla dolů. Zvykla jsem si na tento nedostatek jak to šlo a nažila se to kompenzovat jiným každodenním pohybem. Také jsem se snažila mít aspoň malý orgasmus třením mým bradavek, jež aspoň trochu snižoval akumulovanou touhu. Kontakt s mým klínem nebyl až na malou možnost žádný. Jak já to miluji.

Přemýšlela jsem o tom a rozhodla jsem se, že bych chtěla také schovat moje bradavky za ocel bez možnosti delšího přístupu.

Chtěla jsem se tedy znovu setkat s kovářem. Ale z telefonu se pouze ozývalo: "toto číslo již není k dispozici." Vyrazila jsem tedy do vesnice. Dům jsem našla hned, ale na ceduli bylo napsáno "ZAVŘENO" a dům byl neobydlený. Zpanikařila jsem a běžela do hotelu a ptala se co se stalo. Bylo mi řečeno, že zbankrotoval a prodal. A nikdo nevěděl kam odešel. Nyní jsem si uvědomila, že jsem mu nedala moje telefonní číslo. Jak to bude pokračovat? Zůstanu navždy svým vlastním vězněm?

Přijala jsem to.A když to už nebudu moci déle snést, začnu hledat někoho, kdo má zkušenosti s velmi kvalitní ocelí a komu se budu moci svěřit.


...::: Tip pro Vás: Mystim Tickleberry Finn - dilátor pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...