TS Seduction
KINK Unlimited - All of Kink
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pás cudnosti

část 2.

Autor: Micky

Hodnocení

1234567

Nebyla jsem příliš spokojená s pásem. Za prvé, začal chytat rez a za druhé dírka u řiti byla vždy špinavá výkaly a bylo obtížné ji čistit, když jsem nosila pás.

Tak jsem jedno nedělní ráno přijela do vesnice a zaklepala na dveře kovárny. Dnes se dveře neotevřely. Obcházela jsem celý domek až jsem našla jiné dveře. Zaťukala jsem. Když se nic neozvalo, zaťukala jsem znovu. Když už jsem se otáčela, že pojedu pryč, zaslechla jsem nad sebou hlas: "Ahoj? Ach, to jsi ty, pojď dál, je otevřeno." Musela jsem snít, protože hlas zněl poněkud tlumeně. Rozhlédla jsem se okolo i nahoru, ale nic jsem neviděla. Pak jsem zaslechla sprchu v koupelně, a tak jsem počkala.

Když přestala téct voda, zavolal: "Můžeš udělat nějaké kafe?" Našla jsem kuchyň, zapnula kávovar a sedla do křesla. Za chvíli přišel, dotknul se mně na místě, kde tušil pás cudnosti aby zjistil, zda ho nosím a řekl: "Jak se máš? Jak se vede s pásem cudnosti?" Nevím proč, ale řekla jsem mu celý příběh s klíčem a nakonec také o problémech jež by vyžadovaly nějaké modifikace.

"Myslím, že to chceš na hry nebo něco takového." řekl. "A nemyslím, že chceš nosit pás stále. Ale mám pro Tebe překvapení. Pojď do dílny." Sešli jsme po schodech přímo do dílny. Otevřel dveře do komory a ukázal mi jiný pás cudnosti. "Hledal jsem a našel tvar moderních pásů cudnosti. Udělal jsem jej podle Tvých mír jako kuriositu. Je vyroben z nerezové oceli a nezakrývá celý zadek, ale má dva řetězy. Tím je Tvůj problém vyřešen. Akorát nevím zda mají řetězy správnou délku, ale můžeš to zkusit."

Začala jsem si sundávat sukni. Pak jsem si sundala i kalhotky, protože nyní byly přes pás. Zeptala jsem se ho: "Kde si ho můžu vyměnit?"


...::: Tip pro Vás: Silný roztahovač vagíny :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Překvapuješ mě." zasmál se. "Jsi lepší než minule. Dalšími dveřmi se dostaneš do stáje. Za prvé Ti musím vysvětlit nové uchycení, které je rozdílné od toho jež nosíš." Otevřel zámek a vyjmul jej i s další částí. Přední štít byl celý oddělený a byl připojen pouze na řetězy. "Roztáhneš pás od sebe a umístíš ho na své boky , nyní položíš ty díry z jedné strany na nýtky z druhé strany pásu. Nyní je štít mezi Tvýma nohama dírky ze štítu přijdou taktéž na ty nýtky. Nakonec přijde zámek."

"To vypadá jednoduše." řekla jsem. Vzala jsem nový pás z jeho rukou a odešla do vedlejší místnosti a zavřela dveře. Úplně jsem se svlékla a sundala starý pás a místo něj jsem dala nový. Byl pokrytý zevnitř neoprenem a pocit byl velmi příjemný. Byl mnohem těsnější než ten první. Přitáhla jsem přední štít, jež visel na řetězech vzadu a připojila ho. Zaznamenala jsem, že přední štít je poněkud širší a tlustší. Cítila jsem, že moje pohlaví je celé chráněno kovem.

Natáhla jsem si kalhotky přes pás, vzala sukni a vrátila se zpět do dílny. Jak jsem se pohybovala, cítila jsem se skvěle.

"Dovol mi, abych to zkontroloval." řekl a po pohlídce prohlásil: "Ty řetězy by mohly být poněkud delší. Takhle budou zanechávat po sobě známky. Chceš to změnit?"

"Ne, ne" odpověděla jsem. "Cítím se skutečně příjemně. Perfektní práce." Nyní jsem se cítila bezpečně s mým pásem cudnosti.

"Dáš si ještě jedno kafe, nebo už zase spěcháš jako minule?" zeptal se. "Ne." řekla jsem a natáhla sukni na sebe předtím, než jsem šli do kuchyně. Dlouho jsme spolu hovořily a pomalu získával moji důvěru. Předtím, než jsem odjela domů jsem mu dovolila poslední krátkou prohlídku.

Nový pás cudnosti fungoval perfektně. Mohla jsem se dotýkat a stimulovat moje pysky, ale bylo nemožné cokoliv jiného, dokud jsem měla pás na sobě. Znovu jsem strávila několik víkendů v něm, než jsem se osvobodila. Když jsem se konečně odemkla bylo to vše kompenzováno několika obrovskými orgasmy dokud jsem nepadla slabostí do postele a neusnula.

Potom už jsem nikdy tak dlouho nevydržela. Čas strávený v pásu se čím dál více zkracoval. Až jsem pás odemykala každý den. Chtělo to, aby klíč k osvobození nebyl k dispozici.


...::: Tip pro Vás: Plácačka se srdcem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...