TS Pussy Hunters
Divine Bitches
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pás cudnosti

část 1.

Autor: Micky

Hodnocení

1234567

Stalo se to na párty, kam jsem byla pozvána svou kolegyní. Seděla jsem v rohu a pozorovala lidi, jež jsem do teď neznala. Jsem také poněkud ostýchavá a nikdy jsem neměla stálého přítele, ačkoli mi kolegové říkali, že bych s trochou make-up, lepšími šaty, mou postavou a blonďatou hlavou, mohla získat pozornost kteréhokoliv muže.

Na této párty ke mne přišel mladý muž a strávili jsme delší čas v příjemném rozhovoru o spoustě různých světských věcech. Zřejmě tu též nikoho neznal. Někdy pozdě večer jsme také narazili na předmět našeho povolání. Řekl, že je kovářem a má malý krámek v jedné staré vesnici, a že toto povolání nepřináší mnoho příležitostí k práci. Nejvíce prý dává koňům podkovy, jež si lidé chovají pro svoje potěšení.

Zeptala jsem se ho zda někdy dělal také pás cudnosti. Normálně bych se ho na nic takového nezeptala, protože mi to nepřipadá slušné, ale trochu jsme popili a vždy mne fascinovali příběhy o ženách ve středověku nebo zajatých piráty jež byli jako mladé donuceny obléci pás cudnosti a nikdy jej neodložily. Častokrát jsem byla zvědava na sebe, jak bych se cítila v případě jako tento, v pásu cudnosti z nepoddajného kovu a to mne velmi vzrušovalo. Ve všech těchto příbězích byl pás udělán kovářem. Protože on byl kovář, nepřipadla mi taková otázka v tuto chvíli nijak neobvyklá.

Odpověděl, že nikdy žádný nedělal, ale mohl by to zkusit, avšak jak řekl, potřeboval by nějakou osobu stejně zaměřenou a zeptal se mne, zda bych o někom nevěděla, kdo by chtěl mít takovou věc. Asi jsem měla vypito nějak více a řekla mu o sobě. Na konci jsme se dohodli, že ho zítra v neděli navštívím v jeho krámku.

Část první

Když jsem další den ráno vstala s těžkou hlavou (přeci jen jsem nebyla zvyklá na alkohol), šla jsem do koupelny, vzala si aspirin a šla zpět do postele. Postupně se mi vracela včerejší konverzace a já přemýšlela o tom, že musím promluvit s tím mužem, jehož jsem nikdy dříve nepotkala. Také jsem přemýšlela o pásu cudnosti. A to mne vzrušilo tak, že jsem začala onanovat. Když moje vyvrcholení začalo ustupovat přemýšlela jsem znovu: Nemohu tam jet a potkat se s ním. Po dlouhé koupeli a malé snídani jsem si řekla: Je štěstí, že neví kdo jsem a neví, kde bydlím.

Tak jsem se rozhodla sednout si v obývacím pokoji na gauč a číst si. Avšak nemohla jsem se vůbec soustředit a moje myšlenky patřili kováři. Myšlenka, cítit kov na mé kůži, mě zase začala vzrušovat a v mé hlavě vířil nápad: Nemohu to udělat. Nezáleží na tom, jak po tom toužím. Proč? Na konec jsem se přesvědčila, že takováto šance se již nebude nikdy opakovat. Skočila jsem do auta a vyrazila.

Asi za půl hodiny jsem dorazila do vesnice a rychle našla kovářský krámek kousek od vesnice. Vyvstaly poslední pochyby, ale pud byl silnější a já zaťukala na dveře

Dveře se otevřely a stál tam on. "Ahoj," řekl. "Nevěděl jsem zda přijedeš nebo ne, ale čekal jsem Tě. Pojď dál." Teď už nešlo couvnout, tak jsem šla za ním do krámu. Ukázal mi celý krám a vše do detailu ukázal a vysvětloval: "Toto je stará poctivá kovárna s krámkem z minulého století. Všechno co dnes potřebuješ tady najdeš, ale dnes se používá k úplně jiným věcem."

"Zpět k Tobě, zvážil jsem jak by takový pás cudnosti měl být udělán. Budu potřebovat udělat několik měření."

Zčervenala jsem ve tváři, protože o tom hovořil tak nenuceně. "Jak dlouho bude trvat udělat takovou věc?" zeptala jsem se.

"Dneska mě nebude nikdo vyrušovat. Jestliže máš čas, mohlo by to být hotovo už za několik hodin."

"A kolik mě to bude stát?" ptala jsem se dál. "Protože nejsem příliš bohatá." A on odpověděl: "Myslím, že bude velmi zábavné udělat takovou věc. Bude mi potěšením udělat to pro Tebe."

"To je úžasné!" zvolala jsem. "Co mám tedy udělat?"

"Za prvé se musíš svléknou tak, abych si Tě mohl změřit."

"Nemůžu se před Tebou svléknout." řekla jsem v šoku. "Neznám Tě moc dobře a také nevím, zda Ti mohu věřit."

"Dobrá, já mám před sebou spoustu práce jestliže to chceme mít dnes hotové. A navíc ty budeš nosit pás a budeš mít i klíč k němu u sebe. Co bych Ti tedy mohl udělat?"

Nebyla jsem tak přesvědčená, ale začala jsem si sundávat tričko. "Kalhotky si mám také sundat?" zeptala jsem se.

"Ty si můžeš nyní nechat, protože já potřebuji pouze správné míry mezi nohama, jestliže ten pás má řádně vypadat a fungovat. A neboj, nebudu se tě dotýkat."

To bylo něco k zamyšlení. A jestliže budu chtít nosit pás delší dobu musí být možnost chodit na záchod.

Vzal páskový metr ze zásuvky a přišel zpět ke mně. "Nyní si prosím Tě vytáhni košili ať Ti mohu změřit obvod pasu." Položil pásku na nejužší část mého pasu a zaznamenal míru a potom fixou udělal značku na mém bříšku a zádech na šířku pásky. Potom protáhl páskový metr mezi mýma nohama a změřil délku od bodu vyznačeného fixou na mém bříšku do bodu na zádech. "Prosím, ukaž mi prstem, kde máš řiť." řekl, a zaznamenal si míru. "Nyní se můžeš zase obléci a já začnu pracovat."

Zatímco jsem se oblékala, přinesl odněkud proužek kovu z police asi 4cm široký a 4 mm tlustý a s pomocí měr, které získal, označil proužek kovu na tři části a rozstříhal jej.

Další dvě hodiny jsem se se zájmem dívala jak ohýbá, řeže a děruje a jednotlivé části začínají získávat přibližný tvar. Na konci řekl: "Vyhrň si sukni nad svůj pas."

Udělala jsem to a on přišel s prvními dvěma částmi jež snýtoval dohromady. Nyní vytvořil pant a spojil pás. Aby to na mne mohl napasovat, rozevřel jej a obepnul mě s tím tak, že pant byl na mých zádech a obě západky byli vpředu. Celá věc byla tak těsná, že přesně pasovala. "Podrž to takhle." řekl a odešel pro třetí část.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - smyčka ElectraLoops Prestige Gold :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ta byla přesně napasována mezi moje nohy až k oběma západkám na pásu a vložil je dovnitř štěrbiny vpředu tak, že nešly od sebe odtáhnout. Zatahal za svislou část pásu tak, že jsem cítila tlak mém bříšku. "Ještě jednou zkus, kde máš řiť." řekl. Zjistila, že je tam dírka asi 4cm široká přesně přes ni. Mrkla jsem na něj. "OK, teď ještě pouze upravíme ohnutí přes bříško." řekl a sejmul ze mě části pásu. Potom ještě trochu přihnul svislou část, strhnul hrany, potom snýtoval dohromady zadní část svislého pásu k zadní části břišního pásu pořádnými nýty. Potom snýtoval přední část pásu tak, že jedna západka byla stále ve štěrbině svislého pásu. Chvíli se hrabal v bedně a vytáhl velký zámek, třikrát nebo čtyřikrát ho zkusil zavřít, otevřít a řekl: "Jsi připravena na úplné zamčení?"

Jako první jsem musela vložit nohu před tím, než bych mohla upravit pás do správné pozice. Druhou část pásu jsem přitáhla za západku směrem ke štěrbině ve svislé části pásu dokud západka nezapadla až do štěrbiny. Potom spojil obě západky zámkem a dal mi klíč. Měla jsem nepopsatelný pocit jež mě vzrušoval více než jakákoliv zkušenost předtím. Ani jsem nemohla hovořit. Ale moje rozpálená tvář hovořila za vše.

"Chceš ještě něco změnit či upravit?" zeptal se. S klíčem v mých třesoucích se rukou jsem se začala nemotorně oblékat, dala mu rychlou pusu na tvář, řekla "Děkuji" a vyběhla k autu. "Kdyby něco nebylo v pořádku, zavolej mi." zakřičel za mnou.

Po cestě jsem málem měla nehodu, tak jsem zastavila na kraji silnice abych se uklidnila. Nicméně jakmile jsem se dostala domů, padla jsem na postel a bez hnutí tak ležela asi hodinu.

Pak jsem stáhla sukni a začala se pomalu prohlížet. Nejdříve jsem pomalu začala s pásem a pomalu přešla k rozkroku. Cítila jsem pouze kov, ale ucítila jsem úzkou štěrbinu přes moje pohlaví. Štěrbina byla tak úzká, že se do ní vešel pouze jeden prst. Přes bříško seděl pás velmi dobře, avšak na pohlaví jsem cítila stálý tlak. Ne nepříjemný, ale stálý. A také jsem si tam nemohla dosáhnout prstem ze strany. Úžasný pocit. Cítila jsem se nejšťastnější ženou na Zemi.

Najednou jsem pocítila potřebu jít na záchod. Kde je klíč? V rukou jsem jej již delší dobu neměla, vůbec jsem nemohla přijít na to, kde by mohl být. Pokoušela jsem se zhluboka dýchat, ale pás mi to nedovolil. A naléhavě jsem potřebovala jít na záchod. Musela jsem jít i s pásem, ale stále jsem měla pod ním i kalhotky. Dívala jsem se snad úplně všude po domě. Pravděpodobně jsem jej někde položila, ale nemohla jsem si vzpomenout kde. Vzala jsem tedy nůžky a rozstřihla kalhotky v půli a vytáhla je z pod pásu. Pak jsem začala čůrat skrz úzkou štěrbinu v pásu. To šlo docela dobře. Pár kapek zůstalo pod svislým pásem, kam jsem nemohla dosáhnout papírkem. Ale nyní jsem si nemohla vzít nové kalhotky pod pás. Tak jsem si je natáhla přes pás cudnosti.

Stále jsem nemohla najít klíč. Nikde nebyl. Nemohla jsem se uvolnit. Co budu dělat? Nicméně nakonec jsem se dostala do situace, o které jsem už tolikrát snila. Cítila jsem se jako jedna z těch žen ze středověku a jejich rytíř odjíždí na dlouhou dobu do boje a je zanechávají uzamčené na neurčitou dobu. Šla jsem do postele s radostným pocitem, A protože už bylo hodně pozdě, usnula jsem velmi brzy.

Ráno mě probudil budík. Bylo pondělí a já měla jít do práce. Ale co pás cudnosti? Jestliže to někdo pozná, tak snad umřu studem. To by bylo strašné. Neměla jsem moc času a tak jsem se musela rychle rozhodovat, pokud nechci přijít pozdě. Shromáždila jsem všechny šaty co jsem měla a začala se oblékat. Och, zámek je příliš velký a dělal bouli právě uprostřed na mém bříšku právě těsně pod okrajem sukně. Rychle jsem se rozhlédla, vytáhla dlouhou sukni a šerpu, a ovázala ji okolo pasu. Pohled v zrcadle mi sice řekl, že to není poslední móda, ale zámek byl skryt a to bylo hlavní. Vlasy jsem si upletla do copu, rychle vypila kafe a vyrazila do práce.

Přijela jsem do práce, potichu a co nejméně nápadně jsem se dostala na své místo včas. Nejprve jsem si myslela, že každý na mně pozná, že mám pás cudnosti, ale s přibývající časem, jsem myslela více a více na práci a tak, upadávalo moje vzrušení.

Tak proběhl celý týden a já pomalu získávala jakousi strnulost. Nebyla jsem v bocích moc pohyblivá, nemohla jsem zhluboka dýchat, a vždy jsem musela mít šerpu okolo pasu.

Dny během mojí menstruace byly trochu problémové, ale řešila jsem to tenkou vycpávkou a sprchou několikrát denně. Dosud jsem se nemohla odemknout, ale ani jsem to nezkoušela. Milovala jsem to.

Jednou když jsem jela v autě, musela jsem ostře zabrzdit a na podlaze se něco mihlo. Zmateně jsem se podívala a našla klíč. Musel mi tenkrát upadnout v autě. Když jsem přijela domů, jako první jsem odemkla zámek a sundala pás cudnosti. Po takové době jsem se konečně mohla řádně umýt. A úplně všude. Bylo normální, že jsem začala hned ve sprše onanovat. Veškerá nahromaděná energie explodovala do jediného orgasmu tak silného, že jsem nikdy žádný takový dosud nezažila.

Po tomto, jsem pás nechala na chvíli být a konečně se oblékla normálně. Ale něco mi chybělo, takže když jsem šla spát, zamkla jsem si pás cudnosti znovu.

Další ráno jsem vyjmula zámek, ale pás jsem si nechala a zkusila obléci si džíny. Ale 5cm široký svislý pás byl zřejmý. Avšak mohla bych mít normální sukni a šerpu vynechat. Západky byly skoro neviditelné.

Z kanceláře jsem hned jela do železářství a koupila normální malý zámek. Přirozeně jsem si myslela, že prodavač ví na co chci ten zámek, a tak jsem se červenala. Rychle jsem zaplatila a odešla z krámu do auta. Tam jsem prostrčila zámek skrze západky a zamkla jej. Nyní jsem již byla celá a mohla se oblékat normálně.


...::: Tip pro Vás: Kožené pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...