Public Disgrace
Czech Dungeon
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Je čtvrtek večer

část 2.

Autor: Jessica

Hodnocení

1234567

"Holky, které jsme si chytili před tebou, nám musely jen dát, uvařit a uklidit," pokračoval Dan, "ale myslím, že ty si zasloužíš speciální zacházení. A doufám, že nebudeš fňukat. Nesnášíme ukňouraný holky. Ale kdybys měla pocit, že to fakt nezvládáš - stačí tři slova. Prosím o milost." Nebudu prosit, umínila jsem si v duchu, snad to vycítil z mého postoje. Znovu mi ostře pohlédl do očí, znovu jsem neuhnula. Pohodil hlavou směrem k Markovi a ten mi kolem krku zapnul široký obojek z černé kůže, zdobený cvočky a opatřený několika kovovými kruhy. Upnul ho natěsno, ale aby neškrtil. "Ten obojek si sama nesmíš sundat," upozornil mě. Maličko jsem přikývla na znamení souhlasu. Pokynul klukovi, který stál po mém druhém boku. Sáhl kamsi za sebe a podal mi dvě sponky do vlasů ve tvaru motýlků. "Víš kam s nimi," usekl Dan. Pomalu jsem sklopila oči a pohlédla na svoje prsa, která si sotva odpočinula od řemene a kolíčků. Jen pohledem jsem si v Danově tváři ověřila, co už jsem věděla. "Jo, tam," přikývl. Připnula jsem si je tedy na bradavky a snažila se trápit trošku jiná místa než předtím... styčné plochy byly tvořeny asi deseti tupými hroty střídavě proti sobě, ten pocit mi projel jako blesk až do vagíny. Dan si určitě všiml, že se ve mně něco děje.

"A teď mě vykuř." Stáhl si v křesle slipy ke kolenům a oba kluci mě i s kožešinou pod koleny přišoupli blíž. Tak jo. Sice jsem se těšila, že mě ošuká - ale moje dírka snad taky nezůstane opuštěná...

Vzala jsem ho do ruky a do pusy, hrála jsem si s ním a on si hrál s mými ozdobenými prsy. Nespěchala jsem, abych ho udělala rychle. Dan i ostatní dva kluci ve mně nečekaně probudili pocity, které ještě dnes ráno tvrdě spaly v té nejzastrčenější úložně nepotřebných pocitů, někde mezi žárlivostí a trémou z maturity. Chtěla jsem být dobrá... líbilo se mu to. Zrychlovala jsem a zas zpomalovala, něhu střídal pevnější stisk, občas jsem ho nepatrně stiskla zuby, prsty masírovala varlata. Jeho ruce putovaly po mých zádech i prsou, občas zajely do vlasů a naznačovaly mi - víc, teď zpomal... teď zas víc. Příjemně voněl čistotou i vzrušením... tiše vzdychal a cítila jsem, že už je blízko, ale ani on nespěchal. Zato to nevydržel Marek.

"Dane, kurva, já na vás nevydržím koukat. Můžu taky?" "Posluž si," souhlasil Dan, "obě dírky naší Lucy máš k dispozici." Mne se na názor neptali. Marek si klekl za mne a hladce mi svým klackem vjel mezi svázané nohy. Juj!

Napíchla jsem se na něj, až mi skoro utekl Danův penis. "Nikam," přitáhl si mě zpět za vlasy a rozjeli jsme to ve třech. Teď už jsem moc něžná nebyla. Marek do mě bušil zezadu a já ve stejném tempu kouřila Dana. Udělal se první... Marek ve chviličce po něm. Vtáhla jsem je oba do sebe a chvíli se svíjela v nádherném orgasmu. Marek mě svíral zezadu a jeho penis jsem cítila až někde u žaludku, moje kundička sebou škubala v krásných vlnách a Dan mi tiskl tvář do klína a dal mi do pusy slušnou dávku svého semene. Na rozdíl od bývalého manžela mi vůbec nepřišlo odporné. Byla jsem úplně hotová... ležela jsem tváří v Danově rozkroku a jemně mu konečky prstů hladila varlata a kořen penisu, který ani moc neochabl, a Marek skoro ležel na zádech mně. Teď mi bylo naprosto nádherně... děkuju, kluci... to bylo úžasný.

Ale ještě tu je ten třetí... to není fér... přece na nás nebude koukat. Jenže ten chtěl něco jiného.

Rozvázali mi nohy a směla jsem se jít opláchnout. Do koupelny už jsem trefila sama, ani mě nehlídali, jestli nezkouším nějaké blbosti. Bylo zvláštní, že ze mě skoro nic nevyteklo - použil snad kondom? Nějak jsem si nevšimla, měla jsem jiné starosti. Mezitím v pokoji trošku přestavěli nábytek. Kožešina teď ležela na velkém, masivním stole, který přitáhli doprostřed místnosti. "Lehni si na záda," ukázal mi na ni Dan.

Znovu mi svázali nohy v kotnících. Nade mnou v nízkém trámovém stropě byl velký lustrhák, Dan se bez problémů natáhl a provlékl jím volný konec provazu. Vytáhl mi nohy kolmo vzhůru, pak mi druhým koncem spoutal ruce v zápěstí tak, že jsem měla předloktí překřížená kolem lýtek. Všiml si hlubokých rýh po předchozích poutech. "Bolí to?" zeptal se, než provaz dotáhl. "Bolí, ale vydržím to," odpověděla jsem tiše. Chytila jsem se rukama za lýtka, abych provaz na zápěstích nenapínala. "Majku, je tvoje," otočil se Dan na třetího z kluků. Majk... Mike... dominant z mých tajných představ a snů... ale tenhle to viděl trošku jinak.

Vzal zas tu dlouhou tyč, na které jsem byla posazená při výslechu. Provlékl mi ji zespoda mezi pouty na nohou a zápěstích, povysunul výš - a na její dolní konec navlékl kondom. Pak mi ji zabodl do pochvy. Jauvajs... Popotáhl kožešinu na stole, abych ležela na krajíčku, ruce i nohy vytažené provazem vzhůru ke stropu a mezi nimi tyč zabodnutá do pochvy... připadala jsem si jako na obráceném rožni.

Pak se začal mazlit s mými chodidly.

Ještě že nejsem lechtivá... to je tak zvláštní pocit... hladí mi chodidla prsty i jazykem, hraje si s jednotlivými prsty nohou a přitom cítím jeho ztopořený penis dotýkat se mého zadečku a stehen... Majk bude asi fetišista, ještě že jsem si nedávno udělala docela důkladnou pedikúru, blesklo mi hlavou... přimhouřila jsem oči a vnímala drsnou pokožku jeho tváře přejíždět po mých chodidlech, sama jsem ho trošku hladila, když se mu to líbí, proč ne... každý jsme nějaký... reagovala jsem skrčováním a napínáním prstů na jeho stisky, doteky jazyka... pak mě párkrát jemně kousl, nedokázala jsem to vydržet v klidu a trošku sebou škubala a kroutila, a přitom se moje vagína už zase začala radovat z přítomnosti vetřelce, i když to teď byl jen dřevěný kolík... ale ten druhý už by si taky rád užil. Ajajaj, chtěl by do análu. Jouvejs. To bolí. To nepůjde. Něčím mě namazal. Prstem zajel trošku dovnitř, pootevřel si mě. Mám pevně sevřenou pusu, abych nekňourala, a zavřené oči, abych uvnitř udržela zrádné slzy... tohle bolí, ale přece mu nezkazím radost...? Ještě trošku si mě připravil. Něčí ruce mi přitom začaly kroutit svorkami na prsou, zpod stisknutých víček mi uniklo pár slz... Majkův penis už to zase zkouší, musím mu pomoct, zkouším se uvolnit, aby mě nenatrhl, zvolna, ale nekompromisně se protlačuje stisknutým svěračem, jau, to bolí... a pak je najednou uvnitř a bolest se znatelně zmírnila. Konečně se můžu rychle nadechnout, předtím jsem ani nedýchala, abych nezačala naříkat. Nepospíchá, ví, že to bolí... dává mi čas, abych si zvykla, abych se mu přizpůsobila... pak se teprve začíná pomalu pohybovat. Asi bude rychle, protože ho nejspíš hodně svírám, slyším, jak mi vzrušeně dýchá na chodidla a tiskne si je za nárty blíž k obličeji. Skoro se mi to začíná líbit, první bolest trošku polevila a teď to bolí přesně v té správné míře, jako když mi tam rejdí kolíček... i když tenhle kolíček je podstatně větší než cokoliv, co se mi tam kdy povedlo dostat.

Začíná zrychlovat a přidávat na důrazu. Auvajs. Zacloumal mi svazkem nohou a rukou a klacek v pochvě mě málem natrhl... marný, instinktivní pokus uhnout, tohle fakt bolí... jéžiši, nemůže mě přece takhle divoce souložit dozadu, jestli nezpomalí, začnu ječet... ty pacholku, nech mě, stačí, jau... jau... anebo jo... tam, jo, to je ono... vem si mě, neřáde, ale už dělej... jo... já už budu zas... Majku, to je krásný... to je... tak krásný...


...::: Tip pro Vás: Elektrosex kablík - redukce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Drží mě zuby za chodidlo a nabodává mě oběma klacky... oba lapáme po dechu, tohle je síla... je uvnitř úplně celý, drtí mě a já jeho taky. Nechceme se rozloučit. Ten pocit mít ho tam vzadu... je to pro mě nové, nádherně to bolí. Ještě chvilku zůstaň... pohladím tě, líbí se ti to? Líbí... já vím, mně taky. Tak ahoj, přijď zas.

Vyjel ze mě a připlácl mi na zadeček nějakou utěrku, asi abych jim neumazala kožešinku... i když ani teď necítím, že by ze mě něco teklo, asi vážně používají gumu. Vzdáleně vnímám, že jde do koupelny, budu muset taky, až mě odvážou... zadeček mám bolavý, pálí to, nevím ani, jestli tam dojdu, jsem hotová... to byla síla. Jen chviličku, nechte mě odpočinout, vzpamatovat se... to nevadí, že jsem svázaná, teď to nebolí... nic mě teď nebolí.

"Vstávej," probrala mě něčí ruka, maličko mě propleskla po obličeji. Skoro bych usnula. Vytahují mi klacek z rozkroku, uvolňují pouta... připadám si teď jako převálcovaná a když mě stáhnou se stolu, málem se složím na podlahu... "Lucy - co je ti? Jsi v pohodě?" "To bude dobrý," snažím se - ale mám pocit, jako by mi mezi nohama právě proběhla atomová válka... nebo stádo mamutů. To bylo tak nádherně ničivý...

Marek mě doprovodil do koupelny a sledoval, jak to zvládám. Studená sprcha mě zas oživila, bude to dobré... ale pořád jako bych je cítila uvnitř, všude, všechny tři. Tohle bude úžasný víkend.

"Smím to sundat, Pane?" ptám se tiše Marka a mám na mysli ty motýlky na bradavkách. "Dane, vole, chce si sundat motejly - může?" zavolal Marek od dveří koupelny směrem k pokoji, kde zůstali ostatní dva kluci.

"Jestli je takovej srabík a nevydrží to, tak může," houkl Dan z pokoje. Nesundala jsem je. Opláchla jsem se jen od pasu dolů, rychle se osušila a Marek mě za loket odvedl zpátky do pokoje. Stůl už byl zas u zdi a kožešina na podlaze. Jemný tlak Markovy ruky na rameno mi naznačil, co ode mne chtějí... zase jsem poklekla a tázavě se podívala na Dana. Co bude teď?

"Takže jsme se seznámili," řekl chladně, "a teď nám uvaříš večeři. Umíš doufám vařit?" "No... snad jo, v poslední době jsem vyšla ze cviku," připustila jsem. "No, jestli nekecáš, tak šukání jsi taky nějaký čásek netrénovala - a šlo ti to docela obstojně," pochválil mě Dan. Jak to může vědět, když mě jako jediný nešukal? blesklo mi hlavou. "řízky nebo guláš snad svedeš, ne? Knedlíky jsme pro jistotu koupili hotový," dodal, když jsem to odsouhlasila. "Tak vstaň a oblíkni se, nebudeš přece vařit nahá."

No to je skvělý, zaradovala jsem se v duchu - ale vzápětí jsem zjistila, že to oblečení si představují trošku jinak než já.

"Nejdřív něco pro Majka," sáhl Dan do skříně a podal mi páskové sandálky na podpatku a se šněrováním na lýtka. Byly skoro nové, voněly kůží. Poslušně jsem se do nich navlékla. "Něco pro mě," pokračoval a na motýlky mi zavěsil těžký řetízek. Měla jsem pocit, že mi utrhne bradavky - zoubky na motýlcích nepovolily, ani když Dan za řetízek zatahal. "Dobrý, drží," usmál se spokojeně. "Marku, ty si ji uprav sám."

Marek ke mně přistoupil blíž - a znenadání mi jednou rukou zajel do vlasů, přitáhl si mou tvář blíž a políbil mě. Nejdřív jemně, zlehka, ale pak si mě přitiskl víc k tělu a jeho jazyk se začal dobývat do mých úst. Nebránila jsem se a polibek opětovala. Přitom jsem cítila, jak mi jemně přejíždí druhou rukou po rameni, kolem klíční kosti, připadalo mi, že mě škrábl... ale když mě pak propustil z objetí, viděla jsem, že mě asi něčím řízl, z asi pěticentimetrové povrchové ranky mi vytékala krev, jen pár kapek a skoro to nebolelo - ale Marek už zase vzrušeně dýchal a jeho penis byl zase v pohotovosti. "Nesmíš ji utřít," řekl vzrušeně, když mi pár kapek krve steklo až na levý prs. Takže Marek má rád krev... jen jsem doufala, že zůstane u téhle intenzity. Trošku mě děsil a dost vzrušoval, i teď.

"Tak pojď vařit," vedli mě do malé kuchyňky, předtím jsem si jí ani nevšimla, dveře do ní byly vedle krbových kamen a byly otevřené, takže i tam bylo příjemně teplo a pochopitelně zatažené závěsy na oknech. Ale taky tam byl docela binec. Marek mi zběžně ukázal, co kde mají - byla tam lednička, docela slušně nacpaná proviantem, sporák na elektřinu i mikrovlnka, skříňka s oprýskaným nádobím a dřez s vlastním ohřívačem na vodu - nejdřív jsem musela umýt první várku nádobí, abych si vůbec udělala místo a mohla umýt a oškrábat brambory. Dala jsem je vařit a pustila se do naklepávání a obalování řízků - usoudila jsem, že guláš by trval podstatně déle. Byly tři, každý přes půl talíře. Ještě jsem v ledničce našla kuře a velikánský kus nějakého růžového masa, ale na vepřové to nevypadalo, spíš nějaká krůta nebo co... asi budou žrouti, jako většina kluků. No, řízky bych měla zvládnout k jejich spokojenosti.

Rychle jsem je obalila a zatímco se vařily brambory a smažily řízky, trošku jsem uklidila binec v kuchyni a umyla druhou várku nádobí. Marek si otevřel pivo, seděl poblíž na židli a občas mi poradil, když jsem nemohla něco najít. Jinak se nezapojoval a jak mi zasychaly kapičky krve na těle, uklidňoval se i jeho čipera. řízky lákavě voněly, připravila jsem tři talíře, našla a přemyla tři poměrně stejné příbory a skleničky. Nějak jsem si netroufla něco odkrájet a udělat řízek i pro sebe - byly tři, tak jim tři udělám. Hlad jsem zatím nějak neměla, na to jsem byla přece jen příliš vystresovaná. A stejně by mi neuškodilo dvě tři kila shodit.

"Kde budete jíst?" zeptala jsem se Marka, když jsem slila brambory. "Vedle v pokoji, ne?" broukl trošku naštvaně - proč? Jsem přece vzorná otrokyně. Naskládala jsem jídlo na talíře, našla jsem i nějaké ubrousky. Dva talíře jsem vzala a odnesla vedle, přisunula ke stolu židle, porůznu roztahané po pokoji, při druhé cestě donesla třetí talíř, příbory a ubrousky a napotřetí jim přinesla slánku, sklenice a tři vychlazené lahváče. Pak jsem si v pokorném gestu klekla před Danem, který seděl v tom pohodlném křesle a hrál si s mobilem. "Pane, večeře je hotová."

Loupl po mně okem a jen gestem mě poslal do koutku u krbu na moji kožešinu. Usadila jsem se tam, opřela se zády o teplou zeď chalupy a rukama si objala kolena. Kluci si sedli k večeři.

Chvíli jedli beze slova. Pak si Majk nalil pivo a úmyslně hodně hlasitě řekl: "Dane, ta holka je fakt blbá." "Úplně vymaštěná," potvrdil Dan. "Jsme tu čtyři a ta husa udělá tři řízky."

To mě naštvalo. "Na ten čtvrtej bych potřebovala dobrovolnýho dárce," řekla jsem taky hodně nahlas. Podívali se na mě všichni tři. "Ty vole, ta je ale drzá," zaradoval se Marek a Dan vstal od stolu.

Přistoupil ke mně. "Kleknout," poručil chladně. "čelem ke zdi," upřesnil a scvaknul mi ruce za zády nějakými náramky, měly jen nepatrnou vůli. Zhmožděná zápěstí mě zase zabolela. Nějakým provazem mi stáhl nohy v kotnících a přivázal k nim spoutaná zápěstí, dost nakrátko. Musela jsem se skoro zaklánět, kdybych si sedla na paty, pouta by se mi napnula přes zadek a ruce by mě příliš bolely. Majk podal Danovi velký šátek s několika uzly uprostřed a Dan mi poručil: "Otevři tu svou drzou pusu."

Zavrtěla jsem hlavou. Roubík nechci. Ne. Ale nepoprosila jsem. "Dělej, jestli mi vystydne večeře, bude to horší," usekával Dan. Pootevřela jsem pusu, nacpal mi do ní zase nějakou rukavici a tím šátkem s uzly převázal. Tlačilo to a bolelo, tohohle roubíku se už nezbavím. "Po večeři si to vyřídíme," dodal Dan a vrátil se k jídlu.

Nepospíchali. Příbory cinkaly o talíře, dolívali si pivo, přitom si povídali o nějakých společných známých, naprosto mě ignorovali, jako bych tu nebyla. Hm, asi pro mě líp, zadělala jsem si na průšvih a až mě přestanou ignorovat... co mi udělají?


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB6000 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...