Bound Gods
KINK Unlimited - All of Kink
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

BDSM Comming out po třech letech vztahu

Autor: Green

Hodnocení

1234567

Jsem s přítelkyní tři roky a vždy jsme vedli pouze vanilkovský sexuální život, který již poslední rok dosti skomíral. Stávalo se tedy, že klidně měsíc se mezi námi nic nedělo. Mě to nebavilo a ona to chtěla dělat asi jen tak ze zvyku, nebo proto, že to viděla ve filmech. Před 14-ti dny jsem jí poprosil, ať mě u sexu sváže. Dříve jsme také používali anální kolíky, protože zjistila, že mi potom lépe stojí ale s BDSM to nemělo moc společného. Tak jsme to udělali několikrát a ona se zmínila o tom, že by taky chtěla být svázaná, bezmocná a závislá jen na mě. Odjela na pár dní na školní exkurzi a když se vrátila, začal náš Nový život. Večer jsme ji poručil svléknout do naha. Byla tma, jen světlo lampy pronikalo do místnosti a kreslilo na jejím krásném, hladkém těle měkké stíny.

Styděla se. Vše musela srovnat na hromádku a kleknout si do kouta. Přes chodbu se z vedlejší místnosti ozývaly tlumené hlasy - ve vedlejší místnosti náš spolubydlící hovořil přes Skype s přítelkyní v Anglii. Dveře nebyly zamčené a mohl kdykoli příjt do místnosti, kdy klečela. Přišel jsem k ní a pohladil ji přes její hladký zadeček. Neznatelně se klepala. „Vstaň!“ poručil jsem. „Roztáhnout nohy!“ Koukala do země a chvěla se – možná zimou, možná vzrušením, možná strachem anebo vším dohromady. Koukala do země a chtěla si rukama krýt prsa. „Ruce za hlavu!“ Poručil jsem. Udělala to.

Oloupal jsem zázvor a začal jím drsně třít její poštěváček. Po chvilce se za něj chytla, vyjekla a vše stopla. Sáhl jsem jí mezi nohy. Byla úplně vlhká. Když jsme si po akci o všem povídali, řekla, že to na ní bylo strašně psychicky náročné. Vždy se styděla ale tentokrát se mohla studem propadnout do země. Stát nahá, s rukama za hlavou a být vydána na nemilost. Prostě se bála, co bude dál.

Líbilo se jí to. Byl jsem si jistý a ona taky. Chtěli jsme pokračovat. Den na to, mě donutila se svléknout postupně do naha, kleknout si do kouta a čekat. Vzala si pásek a s tímto nástrojem v ruce mě bila přes zadek, až jsme tam měl rudé šlinci. „Vstávej!“ Poručila a já musel stát nahý a koukat z okna do ulice. „Zpívej!“ Řekla. Co? Pomyslel jsem si. „Nic neslyším!“ Ten, kdo to nezažil, asi nedokáže pochopit, jaké to je. „Tak bude to?“ Prašila mě takovou silou, že by to nikdo do holky neřekl. „Ano!“ Vyjekl jsem „Ano, co?“ Zeptala se.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - unipolární Wartenbergovo kolečko :::...
Sexshop Sexujte.cz


Koukal jsem na ní nechápavě... „Ano, má paní.“ Řekla a opět mě švihla páskem. Je podzim a v obchodech už visí vánoční výzdoba. Nenapadlo mě nic lepšího, než rolničky, rolničky. Byl jsem pokořený. Nahý, bez jakéhokoli kousku cti stojím před přítelkyní, se kterou jsme se milovali vždy jen po tmě, a musím zpívat. Kde se to v ní vše vzalo, to doteď netuším. Byla tak přísná, že jsem se ani neopovažoval ji odporovat. „Skákej!“ Vyrušila mě z proudu myšlenek. Když ji to přestalo bavit, vzala do ruky anální kolík, který vypadá jako tři prostorové kosočtverce za sebou a dala mi ho společně s lubrikačním gelem do ruky. „Strč si to tam!“ Smutně jsme se na ni podíval a očima ji prosil o milost. Nekompromisně mě popohnala páskem a já začal. Nalil jsem na kolík gel a strkal si ho pomalu do zadku. Byl jsem rudý jako mák. „Teď uděláš pět dřepů.“ Poručila. Tím pohybem se ve mně kolík začal hýbat a tlačit na prostatu.

Byl jsem ponížený a zároveň neskutečně vzrušený. „Pojď sem!“ Poručila a nasadila mi na ruce želízka. Musel jsem dělat další dřepy. U prvního mi kolík vypadl. Podívala se na mě přísným pohledem a já se bál, co se bude dít dál. Musel jsem si ho rychle zarazit zpět pokračovalo se. Nakonec mi přikázala lehnout do postele, kousala mi bradavky a já se za její pomoci se spoutanýma rukama udělal.

Dlouho do noci jsme si o všem povídali a popisovali jsme svoje pocity, co se nám líbilo a co ne. Další dva dny byly ve znamení dalších hrátek a přes den jsme byli oba tak vzrušení, že ani nešlo myslet na nic jiného, než jaké to bude, až se setmí. Neustále jsme si o všem povídali a náš vztah byl, jako kdybychom se znali týden. Podruhé jsme se do sebe neskutečně po třech letech zamilovali.

Na páteční večer jsem si pro ni připravil něco extra, na co dlouho nezapomene. Zatčení na ulici a následná akce na policejní stanici. O to ale až v příštím vyprávění.


...::: Tip pro Vás: Černý kožený bičík se smyčkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


Reál?

Pavel

   (5.1.2011 1:02)
Ahoj, moc by mě zajímalo, jestli to je tvoje fantazie, nebo se to skutečně stalo.

Obě odpovědi jsou správně :)
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...