Bound Gods
The Training Of O
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 9.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Najednou mě někdo zezadu uchopil za prsa a snažil se mě ohnout do předklonu. Začala jsem křičet a ze dveří za námi se vyřítil Howard s koženým vodítkem v ruce a muže za mnou začal bít hlava nehlava. Ten se snažil rychle zmizet. Všimla jsem si , že měl po ranách rozedranou košili na zádech a snažil se, mně nesrozumitelnou řečí, asi omlouvat své počínání. Howard švihl i mě, ale s podstatně menší razancí.

" Co tu děláš, ty mrcho ?!, Kdo tě pustil mezi tu zvěř?! Chceš šukat? Máš toho málo, ty čubko?! Běž na místo!" , chrlil ze sebe vztekle nadávky a další ranou vodítkem přes holý zadek mě směroval zpět do své pracovny.

" Pane, potřebuji na záchod a nechtěla jsem vám umazat pokoj.", špitla jsem.

"Pojď, ukážu ti tvoje místo.", vedl mě dovnitř a rohovými dveřmi za jeho stolem do chodbičky a otevřel mi dveře do malé místnosti , kde byl v zemi otvor a po straně ve výši mých boků kohoutek s vodou, na kterém byla přidělaná hadice ponořená do výlevky otvoru. Podlaha byla vyspádovaná k odpadu a celá místnůstka vykachlíkovaná.

" Tady si můžeš ulevit, a můžeš sem chodit , když budeš potřebovat."

Sedla jsem si na bobek a vyčůrala se. Po celou dobu stál nade mnou a díval se. Ospale zívl a přikázal mi.

" Jdi na místo a nevyváděj."

Pokračoval chodbičkou dozadu do své ložnice a nechal za sebou otevřené dveře.

Vrátila jsem se do předního pokoje a uvelebila se na klubovce. Po dlouhé době jsem měla pod sebou něco měkkého a příjemného na dotyk. Nebyla jsem schopna soustředit myšlenky a po chvíli jsem opět, vysílená, usnula.

Do místnosti pronikaly paprsky slunce a celou ji prozařovaly. V podvědomí jsem slyšela příkaz na místo , a tak jsem se přesunula na podlahu, ne sice na studené dlaždice, ale na koberec vedle. Slunce bylo už poměrně vysoko a podle hukotu motorů loď plula. Prohlédla jsem se a zjistila, že jsem po celém těle zelenomodrožlutá od modřin a zhmožděnin. Nejvíce však v oblasti genitálií. Tělo mě bolelo, ruce jsem nemohla skoro ani zvednout. Měla jsem hlad a pozorovala na sobě vnitřní třes a chvění okolo žaludku. Trochu jsem se potila. Moje myšlenky se ubíraly touhou po droze. Ano chtěla jsem zase upadnout do spánku, necítit bolest, nepřemýšlet o utrpení a ponížení. Když mě nebudou bít a mučit udělám cokoli pro jednu dávku. Světlo mě ostře řezalo do očí, a proto jsem jenom mžourala.

Do místnosti vešel Howard a zavolal směrem k venkovním dveřím. Okamžitě vstoupil Stín I, jak jsem si pojmenovala jednotlivé členy této společnosti, protože krom útržků z řečí, které byly přede mnou vyřčeny jsem vlastně nevěděla, kde jsem , kdo jsou tito lidé, jak se jmenují, kde plujeme, kolikátého je, kolik je hodin, a okamžitě po vyslechnutí příkazů odešel. Nerozuměla jsem ani slovu.

Howard si sedl za stůl do svého velkého koženého křesla a začal se probírat stohem papírů, zapisovat něco do počítače a kamsi telefonoval a hovořil asi arabsky.

Stín I zaklepal a na vyzvání vstoupil s podnosem jídla. Howard se pustil do snídaně a četl zprávy z internetu na počítači.

" Pojď sem, ty moje čubičko.", odsunul se na křesle od stolu, vyndal si z kalhot mohutný penis a při tom dál snídal.

Dolezla jsem po čtyřech k němu a začala laskat ústy jeho přirození, jemně ho hladit po varlatech , brát je do úst, jazykem objíždět jeho žalud , polykat celý jeho naběhlý kolík, jemně jej kousat zuby a sát ho. Trvalo neskutečně dlouho než ejakuloval do mých úst. Na jeho příkaz jsem ho poctivě olízala, aby mu nezbyla na penisu ani kapka a vše poctivě spolykala. Byl spokojený.

" Vidíš jak rychle se učíš. Teď si zasloužíš odměnu.", vstal, jemně mě odsunul nohou a šel mi připravit injekci. Dostala jsem dobrovolně dávku drogy do žíly.

" Pálí tě záda, viď. Nechám tě ošetřit a trochu upravit. Dnes a v příštích pár dnech si budeš zvykat na více lidí. Večer budeš u mne a ráno tě pustím vždy na slunce, aby jsi chytila trochu barvu. Budu ti říkat Al. Když budeš rozumná dostaneš svoji porci. Teď běž na ošetřovnu a nech se vyšetřit. Tak běž.", poplácal mě dobrácky přes zadek a dál si mě nevšímal.

Došla jsem pomalu do ordinace, kde , mně už známý lékař, vyšetřoval na stole jinou dívku, která byla na vlas stejně zdevastovaná jako já. Když mě zahlédl mezi dveřmi,poslal mě nejprve do sprchy. Bylo to příjemné. Po dlouhé době mě nikdo neokukoval, při nejintimnější hygieně. Došla jsem si na záchod, celá se osprchovala, umyla si vlasy a celé tělo. Poslušně, už opět pod účinkováním drogy, jsem se vrátila na ošetřovnu. Tam už asistoval skřeček Arab.

"Vylez si nahoru." , nařídil mi a po lékařské prohlídce genitálií, podlitin a otoků po celém těle, včetně spálenin na zádech od slunce, odběru krve na laboratorní rozbor, mě celou potřel depilačním krémem. Namazal různými mastmi bolavá místa a rozkošnicky si při tom pohrával s mým tělem. Doktor mezi tím provedl rozbor krve a spíš pro sebe si říkal při zapisování do počítače.

" Kupodivu je zdravá, žádný AIDS, syfilis nebo podobného, žádná mykóza, trochu modřin, trochu sedřená, není gravidní, ani by být neměla, není na chov , zatím. Psychicky se zdá být vyrovnaná. Ještě zuby.", zvedl se od počítače a šel mi prohlédnout chrup. Ani tam neshledal žádné nedostatky.

"Dávejte ji vitamíny a antikoncepci, stačí ji to přidávat do jídla. Kdyby to odmítala, tak injekčně. "

Domlouval se s Arabem. Ten mi připnul na obojek řetízek několik metrů dlouhý a karabinu uzamknul klíčkem, abych si vodítko nemohla sama oddělat. Stejně bych se toho v tomhle stavu neodvážila. Vyvedl mne na palubu před vchodové dveře do kajuty Howarda a druhý konec řetízku připevnil ke kovovému oku přidělanému napevno na stěně a i ten uzamkl. Byla jsem napevno spojená s lodí bez možnosti volného pohybu. Tedy čtyři metry doprava a čtyři metry doleva od dveří, kam mi řetěz dovoloval pohyb. Na zemi ležely dvě misky. Jedna se žrádlem, něco podobného našemu rizotu a ochucená voda. Po straně ležel kovový pekáč s pískem , který podle vysvětlení Araba, mi bude sloužit za toaletu. Nechal mě stát na slunci, čerstvém povětří, přivázanou jako psa k boudě.

Vše jsem vnímala jako z povzdálí. Droga působila příjemně. Napila jsem se, něco snědla a lehla si do malého stínu těsně u stěny. Slunce bylo vysoko a tak stín , který vrhala kajuta byl necelý půlmetr široký. Neležela jsem alespoň na přímém slunci. Asi tak po půl hodinách jsem se musela posouvat, abych se stále chránila stínem před žárem slunce.

Když bylo slunce přímo nad hlavou a členitost paluby nevrhala v mém dosahu žádný stín donesl mi jeden z Howardových pohůnků novou vodu a misku se žrádlem. Byl to Stín II. Hlad jsem neměla, ale žízeň. Byla to čistá studená voda, kterou jsem ihned vypila.

Dopoledne byl na palubě klid. Prakticky jsem nikoho neviděla. Nyní se po lodi rojilo množství námořníků v černých trikách nebo košilích a černých kalhotách. V jakých vodách jsme byli jsem neměla tušení, ale podle klimatu jsme byli hodně na jihu.

Uslyšela jsem ze zádi křik nějaké ženy a chlapský smích. Chtělo se mi na záchod, ale před pohledy námořníků, kteří seděli naproti u zábradlí a již delší dobu si mě prohlíželi, jsem se styděla. Pokuřovali a pili z plechovek pivo. Neodvážili se však ke mně přiblížit. Jeden z nich se přece jenom odhodlal a došel až ke kajutě.

Seděla jsem na bobku , opřená zády o stěnu a kryla si rukama prsa, nohy přitažené k sobě.

"Chceš pivo?", zeptal se anglicky. Mlčela jsem a dívala se ustrašeně na něho, zda to není záminka a co za to bude chtít.

" Nesmím se tě ještě dotknout, ale můžeš se nám předvést. Ukaž svoji kundu, ty Howardova čubko. Nebo řeknu , že jsi po mně vyjela a užiješ si jinak. Tak dělej. "

Nářek ženy ze zádi, smích a hlasy mužů se ozývaly nyní hlasitěji. Zatrnulo ve mně po představě co tam asi s ní dělají a pomalu jsem dávala stehna od sebe a nechala se obhlížet oběma muži od zábradlí.

"No tak se ukaž.", s posměchem naléhali a otevřeli si odfouknutím další plechovky piva. Jak jsem se opírala zády o stěnu , seděla při tom na bobku a roztahovala nohy, ztratila jsem rovnováhu a sesouvala se ke straně, musela jsem si pomoct rukama a přestala jsem si chránit prsa. Jejich ocenění se projevilo uznalým mručením a vzrušenou debatou mezi sebou.

" Trvá ti to dlouho, než nám ukážeš tu svou nadrženou díru. Jen si ji pěkně nahoň.", v polosedě pololeže jsem si opatrně roztáhla pysky od sebe a jemně se několikrát pohladila v rozkroku. Nadšením si rozdělali další pivo a přišel k nim po zavolání další námořník a mlsně mě pozoroval s nimi.

"Teda žlutozelenou jsem ještě neviděl. Tak se udělej ať z toho taky něco máš."

Hrála jsem si se svým hráškem a předstírala vzrušení. Někdo na ně zařval a všichni tři se odlepili od zábradlí a odcházeli bez dalšího povšimnutí pryč. Smáli se podařenému žertu a jeden z nich mi hodil k nohám plechovku piva popsanou rozsypaným čajem, tak mi připadalo arabské písmo. Otevřela jsem ji a napila se. Polila jsem si při tom bradu a prsa, ale přes chuť , která mi okamžitě připomněla domov , mi to nevadilo.

Za chvíli mě to nutilo k nevydržení na záchod. O zábradlí naproti se už opět opírali chlapi a smyslně si mě neustále prohlíželi. Ne déle to nevydržím. Odsunula jsem si pekáč s pískem za roh kajuty k průchodu na boku lodi a začala močit. Ihned všichni tři stáli u mne a bavili se poznámkami na moji adresu. Pocit hanby byl obrovský. Po vodě a pivu jsem to nemohla déle vydržet. Ta řeč nebyla arabština a já jen instinktivně tušila, že to jsou žerty na mě.

Začali skandovat potleskem a pobízet mě svoji lámanou angličtinou.

" Ještě, ještě.."

Zvedla jsem se s pocitem zahanbení a šla se posadit zpět před kajutu. Na druhém boku vytvářela kajuta již malý stín, ale tam mi řetěz nedovoloval se přesunout. Namočila jsem si prsty v misce s vodou, otočila s k nim zády a omyla si kapičku zasychající moče.

Po dlouhé alkoholové abstinenci, jsem se cítila pivem trochu omámené. Nářek ženy ze zádi utichal, hádající se hlasy však ne. Vrátila jsem se zpátky na bok a užasle sledovala dění na konci lodě.


...::: Tip pro Vás: Černá saténová páska na oči YESforLOV :::...
Sexshop Sexujte.cz


Na ráhnu byla zavěšená dívka sedící, visící na koze naražená na vibrátor, který s ní lomcoval obklopená hordou chlapíků, kteří se na ni střídali ze zadu, osahávali prsa, plácali po zadku a bocích, roztahovali ji poševní pysky obepínající vibrátor a tahali ji za zduřený poštěváček. Dívce stékala po stehnech krev, hlava ji visela bezvládně zakloněná dozadu a tělo měla jednu modřinu a podlitinu. Další muž se ukojil v jejím řitním otvoru a další se chystal do ni proniknout. Přidržoval si ji rukama za prsa, tělem ji předkláněl na koze dopředu a rytmicky za hlasitého povzbuzování ostatních v ní rejdil svým údem. Kolikátý už byl v pořadí? Dívka měla teď hlavu skloněnou na prsa , ruce vysoko zavěšené nad hlavou a bolestivě tiše naříkala. S odporem jsem si uvědomila, že nemůžu vůbec nic udělat. Dívala jsem se na tento hrůzný výjev a přistihla se při myšlence, že má pěknou postavu, krásné blond zvlněné vlasy a je jinak bez jediného chloupku po celém těle. Tak tohle prováděli asi i se mnou. Snad je nadopovaná a nevnímá tu hrůzu. Bože pomoz nám. Celá jsem se roztřásla a cítila tlak kolem žaludku.

Po schůdkách na druhém boku scházela Suzan, opět v elegantním kostýmku, v patách se Stínem a rozkazovala chlapům v arabštině, čemuž jsem nerozuměla, ale chápala o co jde, aby se šli bavit něčím jiným. S nelibostí, bručením a nesouhlasným remcáním se rozcházeli a po mojí straně ochozu se vraceli na příď. Stín II vypnul vibrátor a odvázal dívku od ráhna. Připnul ji k obojku kožené vodítko, za které ji Suzan vlekla za sebou, při neustálém kletí a bičování ji svým malým bičíkem, po druhé straně na příď. Stáhla jsem se co nejblíže ke vchodu do kajuty a schoulila se do klubíčka, abych byla co nejméně nápadná a neprovokovala vracející se rozjařené chlapi z posádky.

Stejně jsem se neubránila jejich pohledům. Hovořili vzrušeně mezi sebou a jeden z nich mi hodil další plechovku piva. Odcházeli však dál po své práci a jenom pár jich zůstalo v uctivé vzdálenosti od kajuty opřeno o zábradlí a pokračovali v konzumaci piva. Občas zabrousili pohledem ke mně, ale jinak si mě nevšímali.

Otevřela jsem si plechovku a vylila ji do své misky s vodou. Trochu jsem si tak pivo sice zředila, ale nemusela jsem pít z plechovky a obávat se, že se opět pocákám. Po chvíli jsem ho cítila a trochu se mi motala hlava. Ztěžkla mi víčka. Slunce se přibližovalo k hladině. Stín však v mém dosahu nikde nebyl. Už nebylo takové parno a začal se zvedat trochu příjemný větřík, který zvlhčoval vzduch. Lehla jsem si na vyhřátou palubu , loktem si podložila hlavu a zády se natočila k mužům u zábradlí. Bylo mi příjemně.

Když jsem se probudila, byl už večer a na palubě v mém dohledu postávaly další skupinky. Většinou neměly co na práci a bavily se mezi sebou.

Slunce rychle mizelo z oblohy a během chvilky nastávala tma. Ucítila jsem tlak ve střevech a tak tak jsem došla k pekáči s pískem. Dostala jsem průjem. Okamžitě jsem byla středem pozornosti mužů na palubě, kteří přispěchali se podívat z blízka, jak jedna věc, kdysi člověk, žena, vykonává před jejich zraky potřebu.

Seděla jsem na bobku a křeče mi kroutily střeva. Už jsem si myslela, že průjem polevil, když to znovu na mě přišlo. Tekla ze mne pouze voda. Dala se do mne zima a já se celá zpotila. Vyčerpaně jsem dosedla na zem. zády opřená o stěnu a s nohama přitaženýma pod bradu. Dívalo se na ně pouze moje zdevastované pohlaví. Kdosi z nich otočil světlomet přímo na mě a já si připadala jako na pódiu v divadle. Blbé představení.

Ze dveří vyšel Arab. odemknul uzávěr u mého obojku a připnul mi k němu kožené vodítko. Seděla jsem dál opřená o stěnu. Nechtělo se mi zvedat. Zatáhl za vodítko až mi křuplo v obratlích a táhl mě přes palubu směrem do podpalubí ke společným sprchám.

"Hni sebou , ty čubko. Dělá ti dobře, když tě můžou chlapi okukovat, co? Koukej sebou pohnout, čeká tě pán a on nerad na něco čeká. ", vedl mě před zraky mužů kolem nich a nejeden si plácl na můj zadek. Kam jsem to klesla.

Chlad se mnou začal třást. Alespoň křeče ve střevech trochu polevily. Arab mě dovlekl do sprch a nařídil mi se pořádně umýt, abych už nepáchla. Štítivě s odporem mě strčil pod vodu a pozoroval jak se umývám. Otočila jsem se k němu zády. Dostala jsem však druhým koncem koženého vodítka ránu přes zadek.

" Otoč se. Chci se také podívat jak nám kveteš. "

Byla jsem už skoro umytá, když mi nařídil, abych ho polaskala na jeho údu. Dvakrát se mi nechtělo a nijak jsem se k tomu neměla. Udeřil mě vodítkem přes stehna a tentokrát to bolelo. Posadil se na dřevěnou lavičku , rozhrnul si svůj beduínský hábit a sám si sundal bleskově slipy. Poklekla jsem k němu a začala laskat jeho ztopořené přirození rukama. Jazykem přejížděla po obříznutém žaludu, prsty mnula jeho šourek a jemně mu pomáhala masturbovat. Dnes smrděl potem, zvedal se mi z toho žaludek a na kraji údu jsem cítila moč. Roztáhl od sebe nohy a prdl si přímo mně pod nosem. Ucukla jsem hlavou a on mně tvrdě zarazil úd do krku a hlavu přirazil až na břicho.

Ejakuloval v několika mohutných výronech, chtěl abych ho celého dočista olízala a spolykala jeho sperma. Bylo to odporné a trvalo to dlouho.

Odkopl mě od sebe až jsem upadla na podlahu a bez slova se zvedl. Připnul mi vodítko a odváděl směrem k vyšetřovně. V puse mi zůstala pachuť jeho semene smíšená s potem a rty jsem měla ulepené od jeho výměšku. Několikrát jsem si je olízla, abych z nich dostala pryč zasychající sperma.

Dala se do mě zima a pociťovala jsem touhu po droze. Chvění kolem žaludku nebylo od úpalu po celodenním pobytu na slunci, ale po nedostatku drogy. Věděla jsem , že jakmile ji dostanu , bude život snesitelnější, příjemnější, nebude mě bolet žádná pohmožděnina a nebudu mít zábrany provádět přání svých pánů. V duchu jsem si říkala, že nejsem závislá, že ji potřebuji pouze z důvodu přežití. Přesvědčovala jsem sama sebe, ale těšila jsem se na okamžik, kdy mi ubudou veškeré starosti a já si je nebudu připouštět. Když na mě působí droga, nepřemýšlím o příšerném osudu, ponížení, znásilňování, týrání a bití, je mi dobře a dělám co mi přikáží a lehčeji přežívám.

Došli jsme do ordinace.

"Vylez si nahoru !"

Položila jsem se na záda a nohy dala na stojky. Začal mě smyslně potírat lubrifikačním krémem. Pomalu mi přejížděl prsty po přirození, Venušině pahorku, stehnech, mezi půlkami a po řitním otvoru. Pomazlil se s mým klitorisem. Bral ho mezi prsty, zamačkával jej bolestivě dovnitř, projížděl mezi stydkými pysky, roztíral krém po prsou a v podpaží. Umyl si pod tekoucí vodou ruce a dvěma prsty mi zajel do pochvy a něčím ji promazal. Ukazovákem mi namazal konečník zevnitř a celou mne otřel gázou, aby sundal rašící chloupky z mého těla. Celou mě potřel olejíčkem a otočil mě na břicho a namazal rovněž záda. Byl u tuho opět vzrušený. Úd mu trčel do prostoru a nadzvedával jeho hábit. Nechtěl však opět být uspokojen.

Když mi dovolil slézt ze stolu, dal mi do dlaně místo narkotika pouze dvě tablety a nakázal je před ním spolknout. Jedna byla celá žlutá, potahovaná a druhá větší mi připomínala Superpyrin. Zapila jsem je sklenkou čisté vody. Potřebovala jsem však svoji dávku. Zima mnou nepřestávala cloumat a chvění kolem žaludku také ještě nepolevilo. Cítila jsem se unavená.

Připnul mi k obojku kožené vodítko a odváděl mne do pracovny Howarda. Když jsme procházeli kolem mého záchodu, požádala jsem ho o malé strpení a i přes to , že jsem věděla, že si neodpustí pohled na čůrající věc, zvanou kdysi já, jsem se před ním vymočila. Opláchla jsem si ruce a přirození pod tekoucí vodou. Dovedl mne do pracovny.

Pracovna Howarda zela prázdnotou. Hodiny na jeho stole ukazovaly 21 : 32. Arab mě odepnul vodítko, položil ho na pracovní desku stolu , houkl na mě, " Na místo!", a odešel zpět do chodbičky. Slyšela jsem , jak za ním zaklaply dveře. V kajutě se svítilo a na stole ležely nějaké noviny. Zvedla jsem se z dlaždiček a jako když si prohlížím zařízení pracovny , přesunula jsem se ke stolu Howarda. Nadzvedla několik novin na jeho stole s datem vydání 5.11. a najednou jsem zahlédla MFD psané v češtině s datem 12.11.. Hrklo ve mně. Kolikátého je dnes? Tyhle noviny musí být minimálně týden staré. To znamená , že je kolem dvacátého listopadu.

Stále jsem nehybně nad stolem a zírala nevěřícně na noviny. Jsem tu už tři měsíce. Tři měsíce mučení. I přes potřebu své dávky, mi nyní mozek pracoval na plné obrátky a zcela jasně jsem uvažovala.Četla jsem titulky na úvodní straně.

Smrt českých studentů

Atény/Praha (ČTK) - Jak jsme informovali dříve, skupina čtyř českých studentů našla ve Středozemním moři smrt. Řecká pobřežní policie potvrdila české straně smrt čtyř našich studentů, kteří si vydělávali sběrem ovoce v Turecku a při návratu si prodloužili prázdniny poznáváním řeckých památek. Koncem srpna si v přístavišti v Aténách vypůjčili motorový člun a při náhlé změně počasí se nedokázali vrátit včas do přístavu. Při bouři došlo k převržení člunu a dle kapitána řecké pobřežní policie Kalapadruse všichni utonuli. V minulých dnech byl identifikován potopený hledaný člun a byly nalezeny některé osobní věci pohřešovaných. Rodiče studentů identifikovali nalezené věci.

Další hledání pohřešovaných, po více jak dvou měsících po tragické události, řecká strana zastavila.

Majitel půjčovny, pan Anaratos, prohlásil, že vzhledem k rodinné tragédii pozůstalých nebude požadovat náhradu škody a i přes utrženou ztrátu , se spokojí s vyplaceným pojistným.

Znovu jsem četla pozorně zprávu v tisku a neudržela jsem slzy. Doma nás mají za mrtvé. Mami, tati , Jiřinko ! Dopadla jsem ztěžka do Howardova křesla a brečela.

Vzpomínala jsem na domov, na naše, na školu, známé, Romana a tupě zírala na ležící noviny přede mnou. Čas utíkal strašně rychle. Digitální hodiny na stole ukazovaly 1:40.

Bylo mi zle. Cítila jsem hlad, neutuchající stupňující se touhu po své dávce. Ano, chtěla jsem ji a hned. Bolelo mě tam někde uvnitř. Šíleně to bolelo. Kde jsem ? Proč jsme pohřbeni, proč papírově neexistujeme. Proč jsme se stali otroky deviantů. Proč nás nehledají. Kde je ten parchant, hovado , Howard, ta mrcha Suzan, nebo Stín , nebo ten hnusný skřet Arab ? Proč tu teď nikdo není ? Bezvládně jsem seděla v koženém křesle, které se mi lepilo na nahou pokožku.

Potřebovala jsem na záchod. Jsem zvíře a to také neví co smí a co ne. Vyčůrala jsem se na kožené křeslo a moč stékala po něm na koberec. Bylo mi to jedno a měla jsem z toho dokonce radost. Tady odněkud ze skříně vyndávali ampule s narkotikem. Támhle ve skříni byly stříkačky s jehlami a ampule v lednici. Potřebovala jsem si něco píchnout. Třásla se po celém těle, žaludek se mi kroutil, motala se mi hlava a byla jsem vnitřně vzteklá.

Zvedla jsem se malátně z počůraného křesla a dopotácela se ke skříni, kde jsem předpokládala stříkačky. Nebyly tam. Pozotvírala jsem další skříňky, ale nikde nic nenašla. Ani v ledničce nabyly žádné ampule. Jenom načatá Whisky. Dopila jsem ji na ex z láhve. Bylo mi lépe. V baru jsem objevila další alkohol. Byl sice teplý , ale mně to nevadilo. Pila jsem přímo z láhve. Ani ne po půlce jsem cítila, že jsem opilá. Lehla jsem si na sedačku, v ruce láhev s Brandy a pomalu ji dopíjela. Vzpomínala při tom na naše doma. Co se stalo s Romanem, Petrem, Lucií? Kam odváděli ostatní dívky ? Kam odvedou mě, až je přestanu bavit ? Až je přestane mě znásilňovat a ponižovat?

Bylo špatně a vyzvrátila jsem požitý alkohol. Celá jsem se u toho zpotila. Otevřela jsem však další láhev a v leže pila velkými doušky. S nedopitou lahví jsem usnula.

"Ty mrcho, kurvo, čubko. Kdo ti dovolil se tu ožrat jako prase.", ozýval se hřmotící hlas nade mnou a cítila jsem rány bičíkem na svých zádech. Bezpříčetný Howard mě tloukl hlava nehlava.

" Táhni odsud, kurvo zasraná.", dopadaly na mě další a další rány, tentokrát už vodítkem. Opilecky jsem se zvedala pod dopadajícími ranami z pohovky a snažila se před nimi uhnout. Nebylo kam. Howard sršel další hrubé nadávky a tloukl mě vodítkem přes nahé tělo. Vzteky zařval něco arabsky směrem ke dveřím, ve kterých se vzápětí objevil Arab se Stínem II současně a srazili se mezi futry. Křičel na ně ,mě nesrozumitelné příkazy, brunátný vztekem. Stín II do mě začal tvrdě kopat až jsem upadla na zem. Kopal mě do zadku, stehen a ještě v leže mi připnul k obojku vodítko, které po něm mrsknul navztekaný Howard. Táhl mě za ně ven na palubu. Tak tak jsem se postavila a hned po škubnutí znovu upadla na podlahu. Další kopanec a další rána volným koncem vodítka přes moje záda. Arab popelavý vzteky řval na mě,: " Prase, kurvo, čubko, mrcho, hni sebou. Teď uvidíš co to je neposlouchat. Prase zkurvený, kurvo zasraná."

Stín mě táhl za sebou jako kus dobytčete podél boku lodi na záď. Neměla jsem čas o ničem přemýšlet. Snažila se jenom držet krok s ním, protože obojek se mi bolestivě , snad ještě víc než utržené rány a kopance, zařezával do krku a dusil mě každým dalším škubnutím. Po schodech jsem se sesunula tak rychle, že jsem pod nimi tvrdě dopadla na palubu a narazila si bolestivě ruku. Zaúpěla jsem, ale tlak na obojku mě nutil se rychle zvedat a spěchat za Stínem. Koza. Blesklo mi hlavou. To mně již poutal zápěstí obou rukou do kožených řemínků a přidělával je ke skobě visící na řetězu od kladky. Ruce mi vyletěly nad hlavu a tělo se v okamžiku pohupovalo nad palubou. Rány a pohmožděniny začaly bolet, nejvíc však ramenní klouby a zápěstí. Pode mne přistrčili kozu s obrovským černým vibrátorem. Každý mě uchopil pevně za jednu nohu a Arab pode mne nasměroval kozu tak abych dosedla přesně pohlavím na trčící falus. Stín mi jednou rukou roztahoval poševní pysky a já visící na řetězu jsem pomalu dosedala na kůl. Bolestivě do mě zajížděl. Byla jsem suchá, po předchozím znásilňování ještě trochu odřená. Vlastní vahou jsem dosedla na dřevěnou kládu a celý obrovský vibrátor bolestivě zmizel v mých útrobách. Natrhli mi přitom hráz. Křičela jsem bolestí a utržila od Stínu facku do obličeje a ztratila vědomí.


...::: Tip pro Vás: Jemná saténová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...