Fucking Machines
Public Disgrace
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 8.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

O T R O C T V Í

U druhé dívky se zastavil muž s fialovým pásem , rozhrnul si šaty a mezi nohama mu visel malinkatý penis. Dívka okamžitě poklekla a začala mu vyplazeným jazykem olizovat úd, šourek a rukama jej hladila po vnitřních stranách neuvěřitelně chlupatých stehen. K mému úděsu muž otočil dívce hlavu trhnutím za vlasy a ta otevřela naplno ústa přímo proti povadlému penisu. V polosedě v poloklelku měla zvrácenou hlavu mezi mužovýma nohama a ten začal močit dívce přímo do úst. Polykala obrovský příval tekutiny a v okamžiku měla plná ústa a moč toho dobytka ji přetékala po bradě ven. Muž si oklepal své přirození a pocákal tak nejen děvče po celém těle, ale také dívky stojící okolo. Klečící děvče se třáslo po celém těle a s kapkami moče se jí míchaly vlastní slzy. Arab ji pokynul, aby se zvedla a jeden z mužů ji zastrčil prst do pochvy tak razantně , že děvče vykřiklo bolestí. Suzan se na ni okamžitě obořila a začala ji švihat přes hýždě bičíkem.

"Kdo ti dovolil mluvit, ty mušle. Slyšela si někdy hekat hajzl? "

Muž vytáhl ruku z jejího přirození a přičichl si k ní. Něco si říkali mezi sebou a pak přešli k další otrokyni.

Jeden z mužů přistoupil ke mně a anglicky se zeptal Tlusťocha.

"To je pěkný kousek. Už se naučila své povinnosti?"

" Je to rohožka, ale jinak už udělá cokoli."

Tlusťoch mě rukou stlačil do kolen a Arab mi zasunul špičku boty mezi rozkrok. Jeho kožená bota mi zarejdila bolestivě po pohlaví a já ze strachu před dalším bytím jsem se začala pohybovat v bocích a třít se o jeho svršek boty. Natočil botu na hranu a okraj podešve mi zajel mezi pysky. Utrpení nekončilo . Přešlápl si z nohy na nohu a vsunul mi mezi nohy druhou botu. Zvedl mě za bradu. Strčil mi dva prsty do pochvy a rovněž jako u předchozích dívek si k nim přičichl. Poté se otočil k ostatním a společně s Tlusťochem odcházeli do jeho kajut.

Na palubě zůstal jeden ze Stínů a nás šest dívek. Jedna po druhé jak jsme překonávaly strach jsme si postupně sedaly na podlahu a mlčky čekaly na další osud.

Ze dveří vyšla Suzan a pokynula jedné z dívek , aby ji následovala zpět do kajuty.

Na palubě se znovu objevil ten malý Arab, skřet, který mě přivedl na palubu a u jedné z nás se zastavil. Byla to mladá holčina, snad ne ani patnáctiletá, měla malá prsa, pouze rašící poupátka a byla ani ne metr padesát vysoká. Přitáhl si ji za řemen k sobě , opřel se o zábradlí schůdků, rozevřel si svůj hábit a vystrčil na nás svůj úd. Dívenka k němu poklekla a začala ho sát ústy a jazykem ho olizovat. Arabovi postupně mohutněl penis a po chvíli ejakuloval. Dívenka ho celého olízala a semeno spolykala. Žádná z nás ani nehlesla.

Přešel ke mně a začal mi osahávat prsa. Dokonalou angličtinou mi nakázal.

" Ohni se , čubko!"

Předklonila jsem se a on mě plácnutím přes zadek naznačil, abych se k němu otočila zády. Zadek a přirození jsem měla modrožlutěfialové od modřin. Prohlížel si mě a prsty mi jemně osahával přirození. Zasunul mi po otevření poševních pysků prst do pochvy a začal jím v mém nitru osahávat poševní vchod.

Na palubě se objevili další muži a s Arabem o něčem hovořili. Ten se za neustálého ohmatávaní dal do smíchu, a když vyndal ruku z mého klínu poplácal mě po zadku a šel se věnovat skoro stejným způsobem další dívce. Postavila jsem se a mlčky čekala co bude dál.Strach mi nedovolil odporovat. Z kajuty na zádi byla vyvedena dívka celá pomlácená. Obličej měla jednu podlitinu, po těle šrámy od bičíku a z přirození ji tekla krev. Upadla na palubu a neměla sílu se sama zvednout. Suzan ji táhla na řetězu neurvale za sebou až k nám.

"Dopadnete stejně, jestli se některá z vás nebude chovat slušně!", vyštěkla vzteky zrudlá.

"Je vaše.", obrátila se na lodníky na palubě a táhla mě na řetěze za sebou do kajuty.

Dívka ležela na zemi a jeden z námořníků se na ni vrhl ze zadu. Bleskurychle si rozepnul kalhoty opřel dívku o schůdky a začal ji hrubě ze zadu souložit. Neměla sílu křičet. Měla už natrženou hráz a ta stvůra se do ní rvala vší silou bez ohledu na její utrpení.

Zadívala jsem se na chvíli a Suzan mě škubnutím ihned vrátila do její reality. Prohlédla si mě a stále ještě vztekle zařvala na Araba,

"Připrav ji!"

Ten okamžitě přispěchal k nám , převzal od Suzan řetěz a táhl mě na druhou stranu paluby zpět do podpalubí. Suzan odváděla další dívku.

Arab mě vlekl do koupelny. Přikázal mi se umýt , odepnul mi řetěz od obojku a posadil se na dřevěnou lavičku ve sprchách. Sprchy a celá koupelna mi připomínala takové zařízení ve veřejných bazénech. Všude samé kachličky, od stropu několik vývodů sprchy a ve stěnách zabudované kohoutky. Voda tekla teplá a Arab mi postrčil i nějakou nádobku se šampónem. To , že jsem se myla před ním i na intimních místech mi najednou ani moc nevadilo. Pocit čistoty, možnosti umýt si vlasy mi byl přednější než stud před tím skřetem. Když se mu zdálo, že jsem pod sprchou již příliš dlouho s klidným hlasem mi poručil, abych zavřela vodu a šla k němu.

Vymačkal si do dlaně krém a začal mně ho roztírat na intimních místech. Byl až nezvykle jemný. Stála jsem bez hnutí a trpěla jeho smyslné dotyky. Když krém důkladně rozetřel, přikázal mi ,

" Vem si ho a přiveď mně na vrchol, ty malá čubko. A běda tobě jestli jenom něco cekneš paní. Můžu tě stlouc tady tak, že se už neprobereš, ty kurvo."

Posadil se zpět na lavičku, vyhrnul si svůj plášť a sundal si slipy. To, že měl na sobě slipy, mě překvapilo. K obojku mi připnul tenký kožený, ale pevný řemínek a táhnutím mě donutil pokleknout si mezi jeho nohy.

"Dělej!", rozkázal.

S odporem jsem vzala jeho už ztopořený úd do ruky a začala ho masírovat.

"Pusou , ty děvko!", a rafinovaně mi protáhl vodítko přes záda mezi nohy a tahem mě začal dřít řemenem mezi nimi. Zabolelo to a já neměla odvahu mu dál odporovat. Zavřela jsem oči a vzala jeho penis do úst a začala jsem ho laskat, sát a představovala si, že je to můj Románek. Přitahováním vodítka mi udával rytmus a během krátké doby se mi vystříkal do úst. S odporem jsem polkla a jazykem olízala tepající úd.

Byl spokojený. Poslal mě zpět pod sprchu a já si mohla vypláchnout ústa a smýt ze sebe krém včetně všech rašících chloupků.

"Vidíš, že to šlo, ty děvko. Pamatuj si, já , paní Suzan a pan Howard jsme tvoji páni. Nás budeš poslouchat na slovo, když ti někdo, kdokoli z nás něco dovolí, tak to uděláš. Já ti budu velice prospěšný. To poznáš časem, a proto se ke mně chovej velice uctivě. Teď sebou hni. Nechám tě vyšetřit a upravit."

Vzal do ruky kožené vodítko , lehce mě jím švihl přes zadek a táhl mne za sebou chodbou do ordinace.

"Vylez si na stůl."

Sedla jsem si na ordinační lehátko a čekala co bude se mnou dělat.

"Lehni si!"

Do ordinace vstoupil muž asi tak ve věku něco kolem čtyřicítky v bílém plášti. Nemluvil. Vyndal ze skříňky jednorázové jehly, zkumavky a nějaké ampule. Dlouze a zkoumavě si mě prohlédl. Utáhl mi na paži gumové stahovadlo a odebral mi ze žíly dvě ampule krve. Arab mě přitlačil na lehátko a připoutal mě k němu. Nejprve ruce, potom nohy a ty mi při tom roztáhl od sebe a na podpěrkách také připevnil koženými řemínky. Doktor mě gynekologicky zcela rutinně vyšetřil a dělal si při tom poznámky, které zapisoval do laptopu. Prohmatal mi prsa a opět si udělal záznam. Prohlédl mi chrup a potom si připravil stříkačku s jehlou a píchl mi injekci do stehna. A ještě jednu přímo do žíly. Dostala jsem dávku ,asi opět nějakého opiátu, protože po chvíli se mi po těle rozlilo příjemné teplo, zvláčněly mi všechny svaly a začala jsem se vznášet. Bylo mi lehko a vnímala jsem vzdáleně jeho další vyšetřování. Provedl mi výtěr pochvy, krku, prozkoumal konečník.

Bylo mi skvěle. Arab mě odvázal a mně se nechtělo zvedat z lehátka. Kdosi mi prováděl manikúru na nohou a rukou. Seděla jsem na židli a tytéž ruce mě česaly a zastřihávaly vlasy. Znovu jsem ležela na lehátku a člověk v bílém mě mazal mastí zdevastované pohlaví a řitní otvor, vnitřek mi zvlhčoval lubrifikačním krémem. Když mě odváděli do cely byla venku již tma. Chtělo se mi poskakovat , bylo mi fajn a po dlouhé době jsem se cítila čistá , upravená . Na podlaze v misce bylo nachystané žrádlo. Něco v hlavě mi říkalo , že i když mám hlad, nejez. Přesto jsem misku vyjedla celou. Nevím co jsem jedla, ale pocit hladu zmizel.

Probudila jsem se a v cele byla tma. Pouze u dveří svítilo malé světlo a spoře osvětlovalo celu. Bylo mi chladno a hlava mě bolela. V ústech jsem měla vyschlo a celé tělo ztuhlé. Pomalu jsem se zvedla z lůžka a došourala se pod sprchu vymočit. Pustila si vodu a opláchla se. Světlo v cele se rozsvítilo. Posadila jsem se na postel nohy přitáhla pod sebe a zírala tupě do prázdna. Viděla jsem obrazy dění na palubě , ve sprše s Arabem, ordinaci a uvědomovala si, že jsem byla opět neskutečně ponížená, zneužitá a sexuálně vydíraná. Znovu a znovu mě napadaly myšlenky na skoncováním se životem , a znovu jsem se ujišťovala, že nejdůležitější je teď přežít a vypovědět světu o bestiálním zacházením se ženami na této prokleté lodi. Začala jsem opět plakat. Prohlédla jsem se. Vše bylo poměrně dobře zahojené.

Otevřely se dveře a vešel Arab.

"Zvedej se, čubko!"

Došel až ke mně a zaklapl mi vodítko na obojek.

" Jdeme !", přikázal a zlehka mě vodítkem uhodil přes boky.

Vedl mě přes palubu. Venku byl krásný den. Slunce nemilosrdně pálilo a loď plula po otevřeném moři. V dáli na levoboku byl vidět proužek země. Na palubě byla ke stožáru přivázaná žena za vodítko připnuté k obojku. Ležela na zemi s doširoka rozhozenýma nohama, kolem beder s řemínky a v sobě zasunutým obrovským vibrátorem. Ruce měla spoutané za zády. Otřásala se vibracemi. Rty měla okoralé a kolem pohlaví byla celá zakrvácená. Při důkladnějším a přesto pouze letmém pohledu, ve vleku za Arabem , jsem si všimla, že je to hodně mladé děvče. Snad ještě holčička.

Arab se otočil ke mně: "Normální výchova, zítra už bude rozumná. Podívej se pořádně a zapamatuj si to. Zvládla jich aspoň dvacet a neměla ještě dost. Dovolil jsem ji kšíry, aby se trochu uvolnila. "

Dívala jsem se na něho nevěřícně a oči mi stále stáčely k dívce.

"Dívej se jak ji to dělá dobře.", otočil se přitom na jednoho z námořníků dívajícího se na holčičku a něco nesrozumitelného na něho zavolal. Ten mu hodil malý dálkový ovladač vibrátoru a Arab s pocitem tyrana přidal na intenzitě vibrací. Holčička sebou začala škubat. Nohy dávala střídavě k sobě a od sebe , nadzvedávala se v bocích a opět vysíleně klesala na podlahu, natáčela se z boku na bok a opět roztahovala stehna. Tichounce přitom hekala a vzlykala.

Arab podal ovladač zpět chlapovi sedícímu na palubě.

"Tak se hni !", řekl směrem ke mně a pobídl mě cuknutím za vodítko. Šla jsem za ním jako opařená. Hlavou mi blesklo, že to je zde velkovýroba lidských zvířat a výcviková základna pro věc zvanou žena.

Dovedl mě do kajuty k panu Howardovi, Tlusťochovi, kterého jsem si hned přezdila na pana Hovado. Jako vždy seděl rozvalený za stolem, ve svých odulých rtech svíral doutník a v ruce držel sklenku s alkoholem. Zaklaply za námi dveře. Arab mě odstavil na dlaždičkách uprostřed místnosti a vodítko nechal volně spadnout na zem. Posadil se do pohovky a zapálil si cigaretu. V rohu ve dveřích stála Suzan. Opět v elegantním kostýmku a také se sklenkou v ruce , ze které rychle ubývalo.


...::: Tip pro Vás: Kožená rozpěrná tyč :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Tak jsi zmoudřela, čubko. Máš na čase. Každá potvora nakonec dostane rozum. Uvidíme jak ti to půjde a pak ti najdu pána. Posledně jsi se moc nevyznamenala. Pánům ses jako rohožka moc líbila. Dnes se naučíš obsluhovat při stolování.",dívala jsem se na něho se strachem a polykala na sucho. Hlava mi třeštila bolestí a nohy se mi podlamovaly.

"Chtěla bys něco na uvolnění, viď. Suzan, dej ji poloviční."

Nato se blondýna odlepila od dveří a připravovala si stříkačku. Vytočila mi ruku a vpíchla mi dávku. Téměř vzápětí jsem pocítila úlevu od bolesti hlavy a získávala jsem jistotu pod nohama. Všichni se zvedli a odváděli mě do obrovské jídelny, kde u stolu seděli již další lidé. Po dlouhé době jsem opět viděla tu druhou ženu a poznávala jsem i lékaře. Za stolem seděli ještě další dva muži v evropských šatech.

Arab mě přivedl na vodítku do prostřed místnosti a ukázal mi na stole ležící velký vibrátor se slovy : "Tak se nám představ, co už umíš. Nehodlám ti to všechno opakovat desetkrát. Páni i dámy se těší na tvoji obsluhu, na tvoji ukázku tvého umění uspokojit jejich potřeby. Pamatuj na tu děvku venku. Může to být pro tebe příjemné nebo si to odsloužíš dole u chlapů. Je ti to jasné, ty kurvo?"

"Pane jak si přejete." , vyklouzlo mi z úst. Jasné mi to bylo , ale nemohla jsem se ani hnout. Jakoby mi tělo odmítlo poslušnost. Stále jsem před nimi a uvědomovala si svoji nahotu, jejich pohledy, jejich touhu po týrání a vše se ve mně sevřelo, mozek se mi zatemnil a nehnula jsem se.

" Přidrž si ho tam a koukej se ukázat.", švihl mě Arab vodítkem přes břicho a strkal mi do ruky obrovský falus. Jeden z mužů se ozval od stolu : "Zatím to se mnou nic nedělá a to nemám rád. Hni sebou nebo ti pomůžu."

Na to se zvedl ze židle a neurvale mi začal strkat vibrátor mezi nohy. Nebyla jsem na to připravená a v první chvíli to šíleně zabolelo. Bezmyšlenkovitě jsem mu ho vzala z ruky a sama si jej začala zavádět do pochvy. Začal pomalu vrnět. Zasouvala jsem ho stále hlouběji. V okamžiku, kdy jsem měla pocit, že mě roztrhne začal vibrovat s takovou razancí, že ze mě málem vyklouzl. Ucítila jsem ránu bičíkem a smích Suzan mě vrátil ke smyslům.

"Dělej čubko!"

Vypudila jsem ze sebe vibrátor a mrskla s ním o zem. Arab mi zkroutil ruku a já bolestí poklesla na kolena. Howard mu nakázal ať mě ustrojí. V první chvíli mi nedocházelo oč se má jednat. Vlekl mě na vodítku do vyšetřovny a tam mi nasadil na bedra řemínky. Ještě větší falus namazal krémem a hrubě a bolestivě mi ho narval do pochvy. Řemínky upnul velice pevně a druhý o něco užší vibrátor mi zasunul bez přípravy do řitního otvoru a opět připevnil k řemínkům. Do žíly jsem dostala dávku opiátu a znovu mě odvedl do jídelny. Oba otvory mě bolely a já se přikolébala jako kachna neschopná dát nohy k sobě.

Zůstala jsem stát opět uprostřed jídelny před zraky společnosti. Ta už byla plně zabrána do jídla. Arab mi omotal kolem zápěstí obou rukou vodítko a konec upevnil na skobu visící od stropu. Donutil mě si kleknout. Ruce jsem měla nyní nad hlavou.

Ten samý muž, který se snažil vsunout mi předtím vibrátor mezi nohy, sáhl nyní po ovladačích vibrátorů a oba zapnul. Zpočátku to trochu bolelo ale rychle mě to proti mé vůli přivádělo k orgasmu. Teplo , které se mi rozlévalo po těle mi vše ještě urychlovalo. Po mém prvním vyvrcholení přidal na intenzitě a mě to ještě víc vzrušovalo. Chtěla jsem se tomu bránit , ale nemožnost změnit výrazně polohu a působící droga mi v tom bránily. Zvedl se od stolu, přistoupil ke mně a začal mi mnout bradavky mezi palcem, ukazovákem a prostředníkem.

" Sundej ji!", nakázal Arabovi a ten mi uvolnil ruce. Posadila jsem se na paty a ruce mi volně poklesly podél těla. Oba předměty mi tlačily na močový měchýř a neustálými vibracemi mě nutily zadržovat potřebu vymočit se. Muž mě zvedal na vodítku do stoje a odváděl ke stolu. Posadil se a nechal mě stát vedla sebe. Snížil intenzitu vibrací a poplácal mě rukou po hýždích. "Vidíš jak jsi rozumná.", do mísy po zeleninovém salátu nalil víno a postavil ji na zem ke svým nohám. "Pij!" , přikázal a všichni kolem stolu se dali do smíchu.

Pomalu jsem si klekla k misce , opřela se o lokty a chtěla si rukama pomoct při pití. V tom okamžiku jsem ucítila šleh bičíkem přes vystrčené hýždě a tyranský smích Suzan. Vibrátory ihned zintenzívnily svoji činnost a muž si mě přitáhl za vodítko blíž k sobě.

" Ty si už nepamatuješ jak se máš před pánem chovat.", a koncem vodítka mě uhodil přes obličej.

Pod vlivem drog mi to nepřipadalo ani nijak bolestivé. Vrátila jsem se k misce a začala hltat víno jazykem. "Všechno!", zaznělo od někoho od stolu a muž mě při tom poplácával po hýždích a hladil po zádech. Točila se mi hlava. Bylo mi lehko a přestávala jsem vnímat neustálé vibrace ve svém nitru.

Suzan seděla v klubovce a zavolala na mě : " Pojď sem, ty malá čubičko. Pojď si líznout."

Bez ostychu si sundala sukni a kalhotky , vzala do dlaní moji hlavu a donutila mě laskat se s jejím pohlavím ústy, jazykem a vášnivě u toho vzdychala. Vedle , na druhý konec klubovky, se posadila druhá žena a i ona si mě za vodítko přitahovala střídavě do svého rozkroku. Vibrátory ve mně řádily se stálou frekvencí a já vnímala pouze pach ženského pohlaví, chuť jejich potu a snažila se dýchat, když mi tiskly hlavu mezi stehna. Klečela jsem na všech čtyřech a podle tlaku obojku se přesouvala od jedné ke druhé.

Někdo mi zvrátil tahem za vlasy hlavu a z láhve mi lil přímo do krku tvrdý alkohol. Zakuckala jsem se , ale stejně jsem musela hodně vypít. Svět se se mnou v okamžiku točil. Drogy a alkohol na hladový žaludek ze mne udělaly úplně poslušnou hračku těchto lidí.

Místo ženského pohlaví jsem měla najednou v ústech mužský úd. Jeden , druhý, třetí, ženské pohlaví a znovu tepající údy. Přišlo mi, že všichni sedí dokola kolem mě a já uprostřed podle toho kam mě vleče vodítko střídám rozkroky lidí sedících , ležících okolo. Semeno v ústech, další příval a další . Další tepající úd a opět trochu jiná chuť semene.

"Lízni ho trochu do mě , ty děvko!", a opět plná ústa a já je polykám.

Ležím na stole s roztaženýma nohama a vibrátory se mnou nadhazují v dalším vyčerpávajícím orgasmu, který nepřichází nebo ho už nevnímám.

Najednou cítím v sobě místo umělého falusu živý penis jeden a hned druhý. Cítím je střídavě i v řitním otvoru, v ústech. Ne,to není chuť semene, ani teplý čaj. To kdosi mě využívá jako záchodové mušle. Se zakloněnou hlavou nestačím vše polykat a stéká mi to po obličeji. Opět cítím chuť semene. Další a další přívaly.

Kdosi zcela nahý stojí v místnosti a zírá na mě. Kdo to je? Vnímám nahou postavu, jestli je to muž nebo žena nejsem schopná rozeznat. Obličej má rozmazaný jenom černý proužek kolem krku mi říká, že je to další otrok nebo otrokyně a vnímám příkaz lízej. Z talíře vylizuji semeno a sama si do pochvy zavádím vibrátor silný jako moje paže. Bolí to , ale dostávám ho do sebe. Tluče ve mně jako sbíječka a já si ho přidržuji sama.

Už dávno jsem neudržela svoji moč a znovu cítím teplý proud stékající po mých stehnech. Začíná mě bolet hlava a celé tělo.

Zpocená, celá se třesoucí jsem se probrala ležící schoulená pod stolem. Hlava mi třeštila, celé tělo bolelo jakoby zmlácené holí. Sucho v hrdle. Ruce se mi klepaly a chtělo se mi zvracet. Zhluboka jsem dýchala. Dlaně a prsty jsem měla ulepené od spermatu a rovněž tak tváře a ústa se rty.

Pomalu jsem se převalila na druhý bok. Projela mnou bolest z rozkroku. Opatrně jsem si prohlédla přirození. Celé promodralé ulepené od spermatu , zakrvácené od natržené hráze. Byla jsem sedřená do krve na pyscích i uvnitř pochvy. Zrovna tak vypadal a bolel konečník. Na prsou a břiše jsem byla ulepená od vína a na stehnech jsem měla zaschlé zvratky. Nyní nepomohlo ani dýchání zhluboka a dávivě jsem zvracela vlastní obsah žaludku. Vycházely ze mne pouze hořkokyselé šťávy a žaludek se mi svíral v křečích. Hlava se mi točila , třásla jsem se zimou a zároveň se potila.

V jídelně byl nesnesitelný pach. Směsice cigaretového a doutníkového kouře, lidského potu a výměšků, zbytky jídla a výpary alkoholu. Opřela jsem se o klubovku a snažila se uklidnit spouzející se žaludek. Ven . Na čerstvý vzduch. Napadlo mne. Nemohla jsem se zvednout. Tělo mě neposlouchalo. Ruce a nohy jsem měla natolik zesláblé , že mne neudržely a padla jsem zpět na podlahu. Svět kolem se točil a v hlavě mi řádilo tisíce kováříčků. Opřela jsem se o židli a potom o stůl a s bolestí jsem se pomalu šourala ke dveřím. Pod nohama se mi pletlo vodítko, ale neměla jsem sílu si ho sundat. Přepadl mě průjem a neudržela jsem ho. Znovu se mi obracel žaludek i když už nebylo co zvracet. Vytékala ze mne téměř voda a stolice mi stékala po nohou ke kotníkům smíšená s močí. Konečně jsem se opírala o dveře. Celou vahou jsem se do nich opřela a otevřela je. Venku proudil čerstvý vítr se slanou mořskou příchutí, slunce žhnulo a oslepovalo. Znovu jsem vysílením a bolestmi upadla na zem. Ležela jsem na palubě a bylo mi o něco příjemněji. Pach zasmrádlé jídelny, svědka předchozích orgií, znásilňování a týrání jsem nechala uvnitř. Zůstala jsem ležet a nechala se ovívat větrem na rozpálené palubě. Nevím jak dlouho jsem tam ležela . Probrala jsem se když na mne někdo vychrstl vědro studené vody a hned další. Slunce bylo veliké červené kolo mizející na obzoru v hladině moře.

Ruce se mi třásly , hlava stále ještě bolela a točila se. Ucítila jsem známé škubnutí v obojku a neskutečně bolestivé švihnutí bičíkem přes holá záda spálená od slunce. O to víc šleh pálil. Suchem v ústech jsem nemohla polknout ani vyloudit ze sebe sebemenší sten natož jak kokoli slovo. Pouze zachroptění. Další rána bičíkem a škrcení obojkem. Po čtyřech jsem lezla za svým pánem. Dostala jsem vodítkem přes zadek několik ran, které ani moc nebolely a spíše mi určovaly kterým směrem se mám pohybovat. Pomalu jsem lezla za pánem po palubě a konečně se mi podařilo si stoupnout. Vše se kymácelo a já šla bezmyšlenkovitě, oddaně vedená na vodítku přes celou palubu do sprchy.

Sklesle jsem se posadila pod příval studené vody a nechala ji stékat volně bez pohybu po sobě. Lačně jsem ji hltala a znovu zvrátila a opět pila tryskající vodu. Trochu se mi ulevilo a k nohám mi dopadl obal se šampónem. S námahou jsem se mydlila a myla se opatrně po celém těle. Voda tekla studená , ale mně to dělalo dobře. Po chvíli začala téct teplejší a teplejší.

" Umyj si vodítko a obojek, ty prase." , kdosi na mne mluvil. Automaticky bez síly odporu jsem uposlechla a namydlila si krk i s obojkem a omyla řemínek vodítka. Po dlouhé době přestala téct voda. Začala jsem lépe vnímat a uvědomila si , že po celou dobu u mne stojí Howard, pan Howard, a pozoruje své dílo ponížení člověka, jestli se ještě vůbec můžu za člověka považovat. Při vybavení si znásilňování a mého týrání asi předchozího večera a noci , nebo kdy to vůbec bylo, jsem nyní pochybovala, zda jsem člověk , či zvíře, nebo pouze živá věc sloužící k uspokojení sexuálních potřeb někoho jiného.

"Tak pojď za mnou. Dám tě trochu do pucu, ty moje čubičko. Včera ti to konečně šlo. Doufám, že jsi natolik pochopila, že se už budeš chovat vychovaně. Trochu ti dnes ještě pomůžu, ale příště už nic nedostaneš dokud si to nezasloužíš."

Šel bezstarostně přede mnou do své ordinace a já poslušně za ním. I když mi bylo lépe, neměla jsem dostatek síly ani vůle vzdorovat.

" Lehni si na lehátko a nohy dej nahoru."

Nemohla jsem přes bolest v podbřišku vylézt a tak mi bez potíží pomohl vysadit mě nahoru. Nemohla jsem bolestí ani sedět. Lehnutí na záda bylo úlevou rozkroku a hýždím , ale za to bolela spálenina od slunce, kterou jsem až nyní znovu uvědomila. Nejprve mě napatlal depilačním krémem a tampónem z gázy dokonale odřel i to co doposud nebolelo. Potom rozetřel po všech intimních partiích mast, která z počátku pálila a později příjemně chladila. Zavedl mi tampón napuštěný něčím šíleně pálivým do pochvy, že mi vyhrkly bolestí slzy a instinktivně jsem stáhla nohy k sobě. Jemně až neskutečně jemně je opět dal od sebe a holými prsty mi promasíroval promodralé pysky a namazal mastí , rovněž tak i stěny pochvy uvnitř a konečník. Umyl si nad umývadlem ruce a píchl mi do předloktí injekci přímo do žíly. Otočil mne na břicho a namazal mi jemně záda. Chladilo to. Přestala jsem se konečně třást a chtělo se mi spát. Už už jsem usínala, když mě připnul vodítko k obojku a zvedal mě za něj z lehátka a odváděl do své kajuty.

Nechal mě posadit se na chladící dlaždičky před svým pracovním stolem a poručil komusi přinést žrádlo pro tu čubku. Únavou jsem usínala v sedě a hlava mi padala na stranu. Nějaký muž postavil přede mne dvě misky. Jednu se žrádlem , druhou s vodou.

"Nažer se."

Poslušně jsem do sebe v předklonu soukala jídlo a pomáhala si při tom rukama aniž bych byla bita. Snědla jsem skoro vše a pomohla si rukama i při pití. Nechala jsem prázdné misky vedle sebe a únavou i příjemným teplem rozlévajícím se mi po bolavém těle jsem se schoulila na bok a ihned usnula.

Byla tma když jsem se probudila. Chvíli jsem přemýšlela co mám dělat, ale myšlenky jsem nedokázala soustředit. Potřebovala jsem si ulevit. Zvedla jsem se ze země a vyšla nezamčenými dveřmi na palubu. Venku byla příjemná teplá noc, voda šplouchala nárazy o loď a obloha byla plná hvězd.


...::: Tip pro Vás: Bondage šátek Bad Kitty červený :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...