Whipped Ass
Horror Porn
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 6.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Sáhla jsem rukou instinktivně po jídle a on se mi na ni postavil a přišlápl ji k zemi. Vší vahou svého sádelnatého těla.

"Řekl jsem žer. Zapomnělas!. Žer. Tu nevychovanost z tebe dostanu."

Hlady jsem byla tak slabá a jídlo na dosah mě donutilo, že jsem položila ruce vedle mísy a jako zvíře jsem se snažila dostat potravu do sebe. Brečela jsem potupou. Usmál se a poplácal mě po vystrčených hýždích jako když chválí psa za dobře vykonaný povel.

" Když chceš, jsi docela hodná, bestie."

Nevěnoval mi víc pozornost a začal se bavit s blondýnou arabsky. Nevěděla jsem co si říkají a snažila dostat maximum jídla do sebe. Nedovolila jsem si sáhnou rukou do mísy, tekly mi po obličeji slzy. Pocit zahanbení a ponížení byl tak silný, že se mi ze mě samé dělalo špatně. Něco mi říkalo braň se , nenech se dál urážet a ponižovat, šlapat po své důstojnosti, ale pocit hladu a potřeba jídla a strach z dalšího bití byly silnější než moje vůle, můj vzdor. Musela jsem jíst, ne žrát, abych mohla vzdorovat. Pud sebezáchovy mi říkal, braň se, musíš se pomstít. Vylizovala jsem poslední kousky žrádla. Když se otočil ke mě a v ruce držel umělý penis a mazal ho nějakou mastí.

"Pane, ne, prosím vás ne, budu poslouchat. Prosím ne." Zoufale jsem ho žádala v kleče na podlaze u prázdné mísy na žrádlo a klepala se strachem na celém těle.

" Pojď sem ! Předkloň se!" Rozkázal.

Stále jsem čelem k němu odhodlána se nenechat tím zařízením zase mučit. Zařval směrem ke dveřím a vešel Stín. Bez jakékoli námahy mě ohnul v pase a oběma rukama mi začal roztahovat půlky od sebe. Začala jsem křičet a kopat a mlátit rukama kolem sebe.

Dostala jsem však bičíkem dalších nepočítaně ran přes holé půlky a trefila se ta mrcha i přes přirození. Bolelo to, ale nedala jsem se. Další rána dopadla přes poštěváček a ruka mi ho instinktivně chtěla zakrýt. Další rána přes prsty. Tlusťoch něco arabsky vyštěkl na Stín. Ten mi zkroutil obě ruce za záda. Strkal do dveří a chodbou mě vedl přes pokoj a kolem sprchy zpět do lékařského pokoje. Tam mě dovlekl na stůl a společně všichni tři mě přivázali řemínky do pozice jako jsem byla ráno. Křičela jsem . Tlusťoch mi strčil do pusy umělý falus tlustý jako nádobka od intim spreje nebo laku na vlasy, a hrubou náplastí mi ho zasunutého hluboko do úst přilepil přes tváře k bradě. Jazyk jsem měla zamáčknutý v puse a ústa jsem nemohla už ani víc rozevřít. Snažila jsem se ho vystrčit jazykem ven a zkousla ho. Začalo z něj téci něco lepkavého, co mi připomnělo mužské semeno. Zvedl se mi žaludek ale vše jsem polkla postupně zpět. Měla jsem zakloněnou hlavu dozadu a neviděla tak co se mnou chystají.

Najednou jsem ucítila vpich do předloktí a povolení stahovadla. Opět narkotika, blesklo mi hlavou. Cítila jsem jak mi do konečníku zasouvá vibrátor , upíná a utahuje kšíry. Namočený řemínek kolem pasu přeřízl a znovu nějakými kleštěmi spojil dohromady.

Dnes jsem tak rychle neupadala do extáze. Když se přestal zaobírat mým análním otvorem vzal do ruky velký tampón a trubičkou mi ho zavedl do vagíny. Šňůrka koukala ven. Díval se mi do vytřeštěných zoufalých očí a klidným hlasem jednou rukou přejížděje po mém pohlaví a palcem tlačíc na klitoris.

"Měla jsi být hodná. Slíbil jsem ti, že ti seženu páníčka, ale ty si ho ještě nezasloužíš. Můžu tě nechat alespoň trochu uspokojit."

Chtěla jsem s umělým penisem v ústech něco říct, ale jen jsem trochu sevřela ústa vystříkla z něho znovu ta lepkavá tekutina. Usmíval se šílenýma očima nade mnou a sladkým hlasem plným nenávisti říkal.

" Chutná ? To je moje, to máš za odměnu. Važ si toho. Nebude vždy jenom pro tebe. To je moje vlastní semeno." Zvedl se mi opět žaludek až jsem se zakuckala a každým zkousnutím i sebemenším tlakem se mi valilo do úst jeho sperma. Nemohla jsem zvracet a nezbývalo než to polykat zpět. Neměla jsem myšlenky na nic jiného, než dostat tu odporně hnusnou věc z úst. Nešlo to. Jak jsem se zakuckala sepnul se vibrátor v mém konečníku a začal masírovat mé vnitřnosti.

Stín mi spoutal ruce za zády koženým řemínkem , ale nechal mi malou vůli k pohybu. Pak jsem upadala do extáze, ale dnes to bylo spíš jenom do spánku. Cítila jsem ještě a v polospánku vnímala jak mi strhává náplast z úst a stříká obsah falusu do úst . Instinktivně jsem polykala a polykala a polykala ... .

Probrala jsem se ze spánku. Ležela na posteli, na boku,ruce volné. Otevřela těžká víčka. Oči mě pálily. Byla jsem v jiné cele. Kousek malého perského koberce ležel na vykachlíkované podlaze, šedivým umakartem obložené stěny. Pod hlavou jsem měla polštář a pod sebou kus režného prostěradla. Místnost měla nějaký předpokoj. Svítilo v něm světlo a zde, kde jsem ležela bylo pološero. Zjistila jsem, že nemám svázané ruce ani žádný předmět zasunutý někde v sobě. Ulevilo se mi. Pod polštářem jsem nahmatala taštičku s léky a igelitovou tašku s mými hygienickými věcmi. To mě potěšilo. Neuvažovala jsem jak se tu vzala, ale byla tu. Něco mého osobního. Otevřela jsem tašku s léky a nahmatala hodinky. 21:30 zmáčkla jsem několikrát knoflík po straně a zobrazil se datum 1 10 TH. Ležela jsem nahá , nebyla mi zima a slyšela jsem příjemnou hudbu. Vložila jsem hodinky zpět do taštičky a zavřela oči. Přemýšlela jsem docela s jasnou hlavou co se se mnou dělo. Vybavovaly se mi vzpomínky na sprchu a pak na chuť Tlusťochova semene. Zvedl se mi žaludek, ale kromě kyselých šťáv jsem nic nezvrátila. Zhluboka jsem začala dýchat a zahnala jsem nechutnou vzpomínkou. Pak už skoro nic.

Kolikátého ,že vlastně je? To není možné. Vždyť bych o sobě nevěděla pomalu tři dny. Před tím jsem ztratila pojem o čase a nedokázala jsem ani teď přesně určit jak dlouho jsem byla už pod vlivy narkotik. To znamená , že někdy kolem dvaadvacáteho srpna nás dovlekli na tuhle zpropadenou loď a od té doby jsme tu uvězněni. Opět jsem otevřela oči a pokusila si sednout na posteli. Pozvracené prostěradlo jsem pod sebou posunula. Po ranách bičíkem nebylo vidět žádné stopy. Ani v rozkroku mě nic nebolelo a po menstruaci nebylo ani památky. Opatrně jsem se dotkla přirození a pohledem zkoumala jeho devastaci. Byla jsem namazaná nějakou příjemně vonící mastí a zcela zbavená všech chloupků. Nadzvedla jsem ruku a podpaží bylo také holé. Teď jsem si uvědomila, že mám něco upnutého kolem krku. Byl to kožený řemínek, který byl spojen nýtkem a těsně obepínal můj krk jako obojek. Vpředu měl kovový kroužek a na něm další o něco větší. Byly skovány do sebe a přicvočkovány na obojku. Shledala jsem , že jsem v pořádku. Měla jsem hlad a cítila se slabá, ale nechvěla jsem se ani nepociťovala křeče v žaludku. Matně jsem si uvědomovala, že jsem po dlouhou dobu cítila vždy nepříjemné vibrace uvnitř sebe a vzpomněla si, že Tlusťoch do mě zavedl vibrátor. Nyní jsem si uvědomila, že když jsem byla pod vlivy narkotik každou chvíli, asi jak jsem se pohnula se ve mně spínal a dráždil můj anální vchod. Roztáhla jsem nohy a osahávala si rukou konečník. Také byl namazaný a nebolel. Kolem beder jsem měla stále úzký kožený řemínek a dvě kšíry ve slabinách a zaříznuté mezi hýžděmi. Krom hladu jsem v pořádku. Po těch všech útrapách jsem to pocítila jako veliký úspěch a měla jsem z této maličkosti ve svém ponížení radost.

Rozhlédla jsem se po cele a uviděla světlo vestavěné ve stropě ve stejné úrovni s podhledem. Krom koberečku na zemi, polštáře, nějaké matrace a roztrženého prostěradla tu nic jiného nabylo. Postel byla od jednoho konce cely k druhému konci. Pod ní byl prostor vyplněný, takže jsem seděla jakoby na bedně, nebo stupínku a nade mnou zbýval tak akorát prostor abych se posadila. Postel byla zasunuta ve výklenku. Vysoukala jsem se z něho a postavila se. Nakoukla do předpokoje. Na zemi ležela miska s jídlem a mě to hned připomnělo přišlápnuté ruce a moje krmení se jako zvíře. Miska byla plná rýže a nějakého ovoce. Vedle leželo pár neloupaných banánů. Hlady jsem šilhala a banánům neodolala. Sloupla jsem šlupku a jeden , dva , tři, čtyři jsem snědla tak rychle až mě z toho bolely panty u úst a ucítila tlak v břiše.

Vedle v další komůrce byla sprcha s odpadem přímo v podlaze a záchod, spíš díra do země. Turecký nášlapný . I zde bylo světlo zabudované ve stropě. V každé místnosti bylo za sklem nějaké čidlo s červenou ledkou, která stále blikala. Odněkud se tichounce ozývala orientální hudba a nebylo slyšet dunění motorů. Vyčůrala jsem se a opláchla vodou. Shýbla jsem se k misce a rukama začala nabírat rýži. Odnikud a odevšud se najednou ozval přísný ženský hlas.

" Jestli se toho dotkneš ještě jednou těma svýma prackama tak ti je přerazím. Zapomněla jsi na vychování, čubko!"

Hlas mě přivedl rychle zpátky do reality a já si uvědomila , že ty blikající kontrolky budou asi kamery průmyslové televize. Že mě celou dobu asi pozorují. Další psychické ponížení. Měla jsem hlad a dál jsem jedla rukou z misky.

Otevřely se dveře v předpokoji a dovnitř vešla blondýna a za ní stál nějaký muž. Nebyl to Stín , ale choval se stejně. Přišla až ke mně a otočila mi obojek kovovým kroužkem na zátylek a karabinou k němu připnula slabý , ale asi pevný řetízek. Ruce mi stočila za záda a nasadila kožená pouta . "Jdem." Rozkázala a cukla s řetězem tak , že jsem ucítila náraz mandlí až v krku na protější straně hrtanu.Obojek se přetočil a ona mě vlekla za sebou z cely ven. Šli jsme útrobami lodi a Stín II kráčel neslyšně za námi.

Vstoupily jsme do místnosti. Stín zůstal před dveřmi. Tuto místnost jsem už dobře znala. Byla to tatáž, ve které jsem dostávala první lekci výcviku. Na pohovce ležel rozvalený Tlusťoch , vyvalené tlusté chlupaté břicho , rozepnutý poklopec a z něho mu koukal penis jak moje paže. U nohou mu seděla nahá Lucie se stejným obojkem na krku jako mám já , se stejnými kšírami kolem beder a se zasunutým vibrátorem v pohlaví. Nevím jak dlouhým, ale v průměru dobrých šest sedm centimetrů, který s ní otřásal až se jí klepala ňadra. Ruce měla volně podél těla a v ústech držela žalud Tlusťocha. Chvílemi jej sála , chvílemi olizovala od žaludu až po kořen a jazykem olizovala jeho chlupatá varlata. Měla skelný nepřítomný pohled a asi vůbec nezaregistrovala, že někdo vstoupil do místnosti.

Tlusťoch se na mě podíval pak na blondýnu, která mu podávala sklenku s pitím, Lucii nevěnoval nejmenší pozornost, která ho opracovávala stále aktivně jako před chvílí a s nadřazeností mi sdělil.

" Zapomněla jsi rychle na vychování. Potřebuješ připomenout tvrdou ruku. Podívej se na ni, ta pochopila rychle a je poslušná na slovo."

" Lehni!",rozkázal Lucii a ta se okamžitě odlepila od jeho ztopořeného údu a schoulila se mu k nohám do klubíčka jako pes. Byla zlomená, určitě pod vlivem narkotik.

Blondýna sedící ve druhém křesle, řekla něco arabsky Tlusťochovi a ten jen souhlasně zabručel.

"Pojď sem!", houkla na Lucii a sundávala si sukni,byla bez kalhotek, roztáhla nohy na křesle a vystrčila jemně ochmýřené pohlaví. Lucie k ní poklekla a začala ji lízat jazykem a rty svírat její pysky a klitoris. Rozesmála se a špičkou jedné nohy zašátrala v rozkroku Lucii a sepla tak vibrátor. Lucie přidala na frekvenci a ve stejném rytmu jako v ní vibroval falus lízala tu mrchu v klínu.

Stála jsem nahá před zraky Tlusťocha, který si mě se zalíbením prohlížel. Obojek s řetízkem kolem krku, rukama svázanýma za zády jsem stále na dlažbě , která chladila do nohou. Zvedl se , zapnul si kalhoty a srovnal si v nich svůj naběhlý penis. Dopil sklenku a přistoupil ke mně. Rukou mi přejel po tváři druhou vzal do dlaně můj prs. Palcem a prostředníkem mnul bradavku , ukazovákem tlačil na hrot. Nedokázala jsem se ubránit tomu, aby se mi neztopořily. Nebylo to však vzrušením , ale odporem k tomu deviantovi. Zjevně se mu líbilo jak moje prsy reagují na jeho dotyky. Vzal do ruky řetízek a otočil se k zadním rohovým dveřím. Odváděl mě směrem do ordinace. Venku byla tma a já měla pocit, že jsem skrz okno zahlédla v dálce drobná světýlka, která mi připomínala osvětlení nějakého města. Neměla jsem však možnost se déle zadívat z okna, protože cuknutí obojku mi jasně dávalo na srozuměnou, že ho mám následovat.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 5mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


Blondýna byla na vrcholu rozkoše. Rukama si přidržovala hlavu Lucie mezi doširoka rozhozenýma nohama přes okraje křesla. Pohybovala pánví, hlavu měla zakloněnou přes opěradlo, ústa pootevřená, oči zavřené a sténala v přicházejícím orgasmu. To bylo naposledy, kdy jsem viděla Lucii.

Neměla jsem možnost na ni promluvit a myslím si , že by mě stejně nevnímala. Docházelo mi, že jim jde tedy o toto. Měla bych být nástrojem jejich sexuálního ukájení , předmětem lidského ponižování, jejich uspokojením nad týráním druhých lidí a sadistických výchovných metod. Pro ně nebo pro koho ještě? Ptala jsem se v duchu sama sebe. Nebo mě chtějí připravit pro nějakého pána, paní, kteří mají podobné sklony. Co se mnou udělají , když se nepodvolím ? Nadopují drogami a budu se chovat stejně podle jejich přání nebo mě jednoduše zlikvidují a hodí přes palubu žralokům. Budou mě držet zde na lodi, jak dlouho, nebo mě prodají? Co udělali s klukama? Co si na nás ještě vymyslí? Oklepala jsem se nechutí , strachem a odporem zároveň.

Stín šel za námi potichu jako doprovod pro případ, že bych udělala něco nepředvídaného a nechtěla se podrobit pánovým choutkám. Co však bylo možné udělat? Ruce svázané za zády, kolem krku obojek a připoutána k řetězu. Připadala jsem si jako dravé zvíře, kterému chyběl pouze náhubek. Kopnout ho a co ten druhý? Na odpor nebylo ani pomyšlení. Navíc jsem pociťovala hrůzu z jeho rafinovaných sexuálních trestů za moji neposlušnost. Bože, já už uvažuji v jejich termínech. Zděsila jsem se nad vlastními myšlenkami. Chovat se jako pes, jako zvíře, a být oddaná svému pánovi, bez možnosti odvolat se, protestovat. Jenom přijímat jejich deviantní rozmary a říkat si , že to musí přece skončit. Není možné takto beztrestně zacházet s člověkem. Vždyť nás už musí hledat policie. Nechat se ponižovat a bezmezně se podřídit? Nepodlehnout narkotikům, nenechat se zlomit , nedopustit duševní devastaci. Ale nechá se vydržet toto fyzické týrání a sexuální využívání? Co mám sakra dělat? Když mu nebudu po vůli budou následovat jeho tresty, když nebudu dělat co mu na očích uvidím může mě i zabít. Vždyť se to nikdo nedozví. Mohli hodit naše věci do moře a prohlásit nás za nezvěstné a doma nás nyní oplakávají. Není pak jednodušší skončit se životem?

Kam se ale dostanu, i kdybych nějakým zázrakem skoncovala s těmi dvěma co mě nyní vlečou do své mučírny ? Vyjdu na palubu a tam mě chytí , skočit do moře a utopit se. Ani moje prášky , i kdybych je spolykala všechny najednou mi nepomůžou. Vždyť oni jenom čekají na to, jak mě využít , zneužít a až to nebudu moci vydržet klidně mě zlikvidovat jako dobytek. Kdoví čím mě to vůbec krmí. Jestli jsem v jejich rozmarech nesnědla Romana? Vyhrkly mi slzy a zvednul se mi žaludek. Nezvracela jsem však. Vlastní absurdní myšlenky mi zatemnily mysl.

Došli jsme do ordinace. Tlusťoch rozsvítil světlo a přikázal mi ,

" Vylez si nahoru , čubko!"

Jiné než takovéto oslovení jsem od něho neslyšela. Zůstala jsem stát a zkusila jsem ho uprosit.

" Pane už se to nebude opakovat, budu poslušná a oddaná. Prosím , nechte mě , prosím. "

Místo odpovědi škubnul řetězem až jsem ztratila rovnováhu a upadla na kolena na podlahu.

" Když slibuješ , že budeš hodná , tak koukej vylézt nahoru a poslouchej. Přesvědčím se do jaké míry to myslíš opravdově. Dělej!"

Nic nepomohlo. Zvedala jsem se pomalu z podlahy a posadila se na stůl.

"Lehni ."

Stín mi rozdělal ruce za zády , ale hned je řemínky připevňoval k desce stolu. Tentokrát však ne podél těla , ale roztáhl mi je jako bych byla přibita na kříži. Nohy mi Tlusťoch připevnil k podpěrkám. Tuto nepohodlnou pozici jsem již znala. Stín mi strčil pod bedra nějaký polotvrdý váleček a moje pohlaví tak trčelo do prostoru osvětlené bodovou lampou upevněnou na stropě s nasměrovanými paprsky přesně do mého klínu.

Dostala jsem šílený strach z toho , co bude se mnou opět dělat a neustále jsem ho šeptem prosila ať to nedělá. Mozek se mi zatemňoval a moje myšlenky se soustředily pouze na přicházející možnou bolest. Stín mi podložil hlavu, tak že jsem viděla přes roztažená stehna na Tlusťocha. Ten si rozepnul poklopec a vytáhl svůj obrovský úd a začal mi s ním přejíždět po pohlaví. Prsty mi masíroval poštěváček a mezi funěním hlasitě komentoval,

" Vidíš, tak se dočkáš. Dostaneš odměnu i když si ji nezasloužíš. Chceš si ho ochutnat, máš chuť ty bestie. To víš, kousala bys ? Ne, ještě ne. Až mě přesvědčíš. Až se budeš chovat slušně. Dám ti ochutnat. Dám. Chápu, že jsi nadržená. "

Sáhl po malém umělém penisu připomínající dudlík na kojenecké láhvi , plný mužského spermatu, který měl čtyři nebo pět centimetrů v průměru, ale nabyl nijak dlouhý, tak deset centimetrů. I přes můj odpor mi násilím otevřel sevřená ústa a strčil mi jej do pusy. Průhlednou bílou lepenkou ho křížem přilepil na moje tváře. Jakmile jsem polkla ústa plná slin vyteklo s penisu sperma a stékalo mi až do krku. Když jsem jazykem zatlačila, abych se mohla nadechnout a polknout lepící knedlík , který mě stékal do krku, vystříkl znovu. Dusilo mě to a věděla jsem už při vzpomínce na minulou lekci, že nemám jinou možnost než polykat a polykat. Měla jsem plná ústa toho smradlavého nechutného semene. A chtě nechtě jsem je polykala. Rukou zmáčkl umělý penis a vystříkl mi do úst další ohromnou dávku. Dusilo mě to. Svým údem se stále třel o moje přirození a prsty roztahoval poševní vchod, dráždil mě na poštěváčku a já cítila , že mě to i přes moji nechuť vzrušuje.

" Chtěla bys , čubko. Chutná?"

Stále doprovázel svoji zvrhlost slovy. Obešel stůl a přistoupil ke mně z boku. Svým tuhým velkým údem mi začal jezdit po prsou a masírovat rukama bradavky. Svůj úd si bral do ruky a tlačil žaludem na moje ztuhlé výstupky až to bolelo. Chtělo se mi křičet a stiskla jsem umělý falus v ústech, z kterého hned vytekla další dávka. Všiml si toho a spokojeně zabručel,

" Chutná, tak si dej. Ještě bude. Dám ti ho do žrádla, když budeš hodná."

Opět se přesunul k mému rozkroku a já cítila jak do mě vniká. Bolelo to a jak jsem chtěla křičet mačkala jsem rty stále intenzivněji k sobě a semeno mi stříkalo do úst, že jsem ho nestačila polykat. Každým polknutím však stékala další dávka. Nevěděla jsem na co se soustředit dřív. Zda na to, abych se neudusila , nebo na jeho pohyby v mém nitru. I když jsem nechtěla docházela jsem k orgasmu. Penis v ústech byl prázdný. Jenom mě bolely čelisti od rozevření rtů, ale nic už neteklo. Stále přirážel a měnil neustále rytmus. Několikrát rychle a pak ho vytáhl téměř ven a prudce nebo naopak pomalu jej zasouval dovnitř.

"Nemáš už co cucat?"

Pokynul Stínu a ten aniž by mi vytáhl penis z úst , do něho velkou lékařskou několikakubíkovou stříkačkou natlačil další ohromnou dávku. Házela jsem přitom hlavou ze strany na stranu a on začal přirážet daleko rychleji. Můj odpor v něm stupňoval jeho vzrušení a mě jeho pohyby začaly dřít a pálit. Stínu se podařilo doplnit penis novou dávkou, protože mi nakonec jednou rukou přidržel hlavu a já neměla sílu s ní pod jeho stiskem hnout. Několikrát penis zmáčkl a opět jsem měla plná ústa teplého lepkavého spermatu, který se mi lepil na jazyk a odporně stékal do krku. Podložku pod hlavou jsem mlácením hlavy vystrčila a nyní mi hlava visela v záklonu dolů ze stolu.

Pumpoval do mě svoji dávku extáze a pomalu jezdil ven a dovnitř. Teď už to bolelo a mě tekly slzy. Vyjel ze mě a šel mi ukázat svůj kolík k hlavě. Přejel mi s ním několikrát po tvářích , čele, obočí a otíral si jej do mých vlasů se slovy,

" Však se dočkáš. Ale musíš být hodná. Chutná lepši než tohle vyhoněný. ", a namačkal mi několik dávek do úst z umělého penisu.

Něco pokynul Stínovi a ten v okamžiku stál u mého rozkroku. Proboha, už ne. Pomyslela jsem si. To už nevydržím. Rukama se mě dotýkal na přirození a prsty strkal až dovnitř do pochvy. Měla jsem pocit, že mi roztrhne hráz. Ale jeho ztopořený úd jsem ucítila jak se dere do mého análního otvoru. Strašně to bolelo a já bolestí zavírala a svírala rty. Semeno z falusu v ústech mě opět málem udusilo a on ve mně řádil šíleným způsobem. Palci mě nemilosrdně mačkal poševní vchod a pysky s klitorisem, dlaněmi přitom roztahoval ve slabinách stehna od sebe a údem jezdil až v mých střevech. Vůbec jsem nevnímala co dělá Tlusťoch. Oči zavřené a téměř bez hnutí jsem jen útrpně čekala až Stín skončí.

Penis v ústech byl opět prázdný , ale nikdo ho už nedoplňoval. Přirození mě pálilo , konečník bolel a brala mě křeč do pantů čelistí.

Konečně. Přestal dorážet a vytáhl ten svůj tepající kůl ven. Ležela jsem roztažená na stole, hlavu zvrácenou, oči v bolesti a ponížení zavřené. Prasata. Ne, tohle nevydržím. Říkala jsem si.

Ucítila jsem v rozkroku vlahou vodu a něčí ruce mě otíraly nějakou hrubou utěrkou. Škubnutím mi Tlusťoch sundal lepenkovou náplast z obličeje a já vyplivla penis z úst. Hnusný zápach mužského semene a jeho zbytky, které se mi lepily na patro a jazyk a promíchány s mými vlastními slinami zanechávaly v ústech lepkavou odpornou nahořklou chuť. Čísi ruce mě omývaly s velkou důkladností.

V místnosti byl jenom Tlusťoch a já ležící zneuctěná příšerným ponižujícím způsobem , roztažená jako kus deky na jeho mučícím stole. Strčil mi pod hlavu zpět podložku. Nadávala jsem mu v češtině a prosila v angličtině, které snad, alespoň jsem měla ten pocit někdy rozuměl. Vzlykala jsem, ne snad už ani tak fyzickou bolestí , jako spíš duševním utrpením, pošpiněním a ztrátou sebeúcty, že nejsem schopná se postavit na odpor jeho chlípným metodám.

Začal mě potírat nějakou mastí opět na všech intimních místech, stehnech a podpaží. Asi tím lubrifikačním gelem. Příjemně chladil na mých prokrvených rodidlech až to trochu pálilo. Nechal mě ležet na stole a zapálil si doutník. Hladil mi rukou prsa a mačkal mezi prsty bradavky. Posměšně, ale zároveň dost razantně mi říkal,

" Byla jsi hodná , jedno bylo trest a jedno za odměnu." " Pro mě, pane, je vše trestem. ", tichounce jsem odpovídala na jeho monolog.

Jakoby mě ani neslyšel pokračoval dál a jednou rukou kouřil doutník, druhou mě hladil v rozkroku.

" Pěkná. Škoda, že jsi tak vzpurná. Bude pro tebe těžké najít hodného pána. "

Vzal do ruky kus hadru a všechna místa, která mi potřel gelem teď opět otíral a stahoval tak nově rašící chloupky. Po každém přejetí hadrem, přejel po stejném místě bříšky prstů a pokud se mu zdálo, že místo není dokonale hladké, rozetřel gel ještě jednou a znovu otíral místo hadříkem a laskal konečky prstů.

Vypouštěl oblaka dýmu a místnost byla za chvíli plná kouře. Když dokončil moji depilaci, namazal něčím mastným můj obojek.

" Škoda, že jsi tak neposlušná. Vychovám tě, i když to bude trvat dlouho a budeš moje nejlepší čubka. Neboj, nechám tě připustit. Ještě si užiješ. Budeš se mít potom dobře. Jen se vzpouzej, mám rád ostrý a tvrdý charaktery. Čím dýl to bude nakonec trvat , tím víc se naučíš a budeš nakonec věrnější. Dnes to bylo naposled, cos dala někomu jinému, ty kurvo.", zvýšil hlas, " Zase jsi mě neposlechla. Když jsi ale tak nadržená , tak ti páníček pomůže."

Poslouchala jsem ho napůl ucha a on ani ode snad nečekal, že ho vůbec poslouchám. Jenom si mlel pro sebe tyto perverznosti a choval se ke mně jako k feně. Mlčky jsem zírala jak mě neustále osahává svýma dotěrnýma rukama.

Začala jsem cítit bolest v kyčlích a zádech. "Neposloucháš, mrcho. Dalas mu. To si tedy zasloužíš něco extra."

Obešel stůl a ze sanitární skříně vyndal umělý úd snad třicet centimetrů dlouhý a jako okurka silný. Takových pět šest centimetrů.

"Ten ti pár dnů poslouží." Natřel ho krémem, jednou rukou mi roztáhl sevřené ohanbí a krouživými pohyby ho zasouval dovnitř. Neměla jsem sílu ani naříkat. Jak jsem však už byla opět sedřená neuniklo mi pár bolestivých vzlyků. " Budeš zticha! Nemám náladu na tvoje kňučení."

Vibrátor zatlačoval stále hlouběji. Cítila jsem ho až v žaludku.

" No tak ještě kousek ." , hrubě ho do mě narval. Pozvedla jsem se v bocích, abych uvolnila tlak, který mi vytvářel vibrátor v útrobách. Vyšpulila jsem tak svůj klín proti němu a on mě poplácal rukou po hýždích.

" Ty bys chtěla ten můj. To si ho budeš muset nejdřív zasloužit. "

Usmíval se nad svým dílem a prsty mě klepal po Venušině vyholeném pahorku.

"Zatlač ven, ať vidím jak ti ho mám zadělat! "

Rozkázal , ale já mu nerozuměla. Štípnul mě do poštěváčku až jsem bolestí vyjekla a svévolně vypudila ze sebe kus vibrátoru.

" Jo, tak jo. Vidíš, když chceš tak rozumíš, ty čubko." Začal mi upravovat kšíry ve slabinách a nýtovacími kleštěmi , které se mi bolestivě zapíchly do břicha spojil řemínky, když je předtím stáhnul tak, že se mi zařízly mezi půlky a vryly hluboko do slabin. Začala jsem plakat.

"Budeš zticha nebo uvidíš!", vztekle vyštěkl.

Prsty mě poklepával na rodidlech a druhou rukou zkoušel vůli pohybu vibrátoru. Byl spokojený. Téměř žádná vůle. S šílenou touhou v očích mi ublížit a ponížit mě ještě víc, zapnul vibrátor a pozoroval ho dlouho jak se ve mě pohybuje. Jeho vibrace byly podstatně silnější než těch předchozích. Vypnul ho. Celá jsem se chvěla a byla jsem vzrušená , i když jsem si velice moc přála abych nic necítila.

Rozdělal mi jednu ruku a nařídil posadit se . Šlo to těžko nohy a pánev vystrčenou k jeho potěšení. Podařilo se. Ruku mi okamžitě obemknul koženým páskem v zápěstí a druhou také. Spojil je řetízkem asi třicet centimetrů dlouhým za mými zády a uvolnil mi nohy. Hrůzou jsem očekávala, kdy se sepne ten příšerný kolík ve mě, ale nezapnul se.

Nadzvedl mi za bradu obličej a díval se mi do očí. " Pamatuj si, že budeš poslouchat na slovo nebo tě roztrhá na cucky. Záleží jenom na tobě jak slušně se budeš chovat. Dostaneš drogy a za pár dní uděláš cokoli, abys dostala dávku. To já ale nechci. Chci aby jsi sama pochopila kdo je tvůj pán. Jsi moje. Už nejsi. Už o tobě nikdo neví. Prostě už neexistuješ. Jenom na mě záleží , jestli budeš rohožkou, děvkou nebo moji čubkou. Je ti to jasné ! Jsi inteligentní a já mám rád , když budeš dělat dobrotu. Jsi moje čubka a stála jsi mě spoustu peněz a já si tě vychovám, i kdyby to mělo trvat týdny a měsíce. Až se vrátíme do Evropy budeš ozdobou večírků a párty. Pamatuj si nenechám tě zhebnout , dokud nebudeš stará, ale budeš moje čuba a budeš dělat vše co ti poručím. Budeš to dělat."

Pustil moji tvář vzal do ruky řetěz a připnul mi jej na obojek.

"Pochop, že jsi pouze moje, že už neexistuješ. Nikdo z vás už neexistuje. V té bouři jste si pronajali člun a převrhli jste se s ním. Policie vylovila vaše doklady pár věcí a vás všechny prohlásili za utopené. V tisku, v televizi. Prostě všude. Nikdo vás už týdny nehledá. Dnes je už říjen a pes po vás neštěkne. Jsi už jenom moje věc a já rozhodnu co s tebou bude, koho budeš. Jsi hezká , nádherná , máš ji malou těsnou, jsi nezkrotná , zatím tě chci, tak se podle toho chovej."

"Pojď.", zatahal za řetěz a vlekl mě za sebou k mé cele.

"Pane,.."

" Nemám náladu se s tebou o něčem bavit. Buď zticha a odpovídej jen když se tě bude někdo ptát."

Zmlkla jsem. Hrůzou jsem hleděla do jeho zátylku a přemýšlela o významu jeho slov. Otroctví.


...::: Tip pro Vás: Vibrátory na bradavky Fifty Shades of Grey - Sweet Torture :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...