30 Minutes of Torment
Czech Garden Party
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 5.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Občas se na mě podívali on i ona od jídla a bavili se mezi sebou.

"Pane, potřebuji na záchod.", řekla jsem potichu a dívala se jak na to reaguje. Nijak , ani nezvedl hlavu od jídla.

" Paní, potřebuji na malou.", zkusila jsem oslovit ji. Rány po těle pálily. Ruce mě brněly a měla jsem pocit , že se neudržím na nohou. Měla jsem pocit, že se každou chvilkou musím pomočit. Sadisti.

Dojedli a odešli zadními dveřmi. Slyšela jsem téct vodu a pocítila sucho v ústech. Vrátili se do pokoje a ona nalila každému trochu alkoholu a z ledničky ve vestavěné stěně vyndala led. Usrkla si ze své sklenky a on se věnoval počítači. Oba mě přehlíželi jako bych tam nebyla. Zaúpěla jsem a narovnala. Jak dlouho už asi tady jsem. Hodinky a všechny léky jsem si dala do malé taštičky pod polštář v cele.

Mluvila s ním cizí řečí, asi arabštinou. Konečně mi došlo co je to za hatlamatilku. Zvedla se z křesla ,otevřela ledničku a vyndala z ní malou lékařskou ampuli. Vedle ze skříně stahovadlo a stříkačku s jehlou na jednorázové použití. Vystrašeně jsem ji pozorovala jak natahuje do stříkačky obsah ampule.

" Paní, prosím, nechte mě, potřebuji na záchod. Prosím, prosím , prosím... ", opakovala jsem stále za sebou. Od stolu se ozval on s příkazem vhodným pro psa.:

" Lehni! Buď zticha!"

Mezi vzlyky jsem ještě několikrát opakovala ,:

"Prosím ,prosím .."

Kopnutím mi podrazila nohy a já zůstala viset jenom za ruce prověšená břichem směrem ke stolu.Stahovadlem mi zaškrtila zakrvácené stehno těsně nad kolenem. Zavolal nějaké jméno a do pokoje vstoupil Stín. Podíval se na tlusťocha a asi ihned pochopil co se od něho žádá.

Odněkud přistrčil barovou stoličku , podstrčil mi ji pod hýždě a popotáhl do prostřed místnosti. Visela jsem za ruce, v pololeže v polosedě, nohy neschopná přitáhnout k sobě, obkročmo na sedáku a vystrčená pohlavím proti tlusťochovi.

" Né , nééé.", křičela jsem co jsem mohla, ale spíš jenom polohlasně sípala.

Blondýna namočila bičík v karafě a já tušila , že opět dostanu bití.

" Řekl ti, ať jsi ticho, ne!", a švihla mě přes volně visící stehna. Hlava se mi zaklonila dozadu mezi ramena a natažené paže. Zavřela jsem oči. Zabolelo to, měla jsem však pocit, že méně než ty první údery. Neudržela jsem bolestí už déle plný měchýř a začala jsem močit před sebe na podlahu. Šíleně jsem se styděla a zároveň se bála. S potěšením , přímo rozkošnicky se dívali na mě. Chtěla jsem to zadržet, ale nešlo to. Slzy mi tekly po tvářích. Mezi vzlyky jsem jenom pološeptem prosila, :

"Prosím neé ,né , prosím, prosím."

Stáhla jsem stehna k sobě co to šlo . Stín mě však uchopil za nohy, roztáhl je znovu od sebe a na kotníky zaklapl želízka jako jsem měla na rukou a zavěsil je ve vzduchu na řetízky, které byly zakotveny na stropě místnosti. Zkrátil je tak, že jsem měla nohy doširoka roztažené a ležela jsem s vystrčeným pohlavím podpírána stoličkou pod hýžděmi s hlavou zakloněnou dozadu do prázdna. Strašná poloha. Každým pohybem se mi kovová pouta zařezávala do rukou a nohou a navíc bolestivě tlačila na kotníky. Po stehnech mi stékaly čůrky moče a kapičky se pomalu koulely rozkrokem pode mne.

Blondýna zkušeně odstříkla stříkačku, dvěma prsty mi poklepala na naběhlou žílu pod kolenem a píchla mi injekci. Neměla jsem možnost se ani hnout. Jenom se zvednout v bocích ještě víc roztáhnout nohy a tak se nadzvednout ze sedátka. Neměla jsem však sílu to udělat. Zvedla jsem alespoň hlavu mezi rameny a dívala co se mnou bude provádět. Pomalu mě docházelo, že to můžou být nějaká narkotika. Jemně to štíplo a povolila mi škrtidlo na stehně.

Tlusťoch vstal od stolu. Sledovala jsem ho zaslzenýma očima a třásla se strachy. Vytahoval nějaký předmět ze šuplete u stolu. Několikrát se mi podíval do rozkroku a zpět do šuplete , přebíral tam něco a vyndal obrovský umělý falus omotaný několika koženými řemínky. Natáhl si lékařské chirurgické rukavice a postavil se mi přímo mezi nohy. Dotkl se poštěváčku , sevřel ho mezi prsty a začal ho roztahovat, tlakem jednoho prstu po něm začal kroužit a zatlačovat ho do mě. Bolelo to. Dívala jsem se na něho a prosila.

"Pane , prosím, nechte mě, prosím ne,ne..."

Ušklíbl se a při masturbaci klitorisu jenom opakoval,:

"Neumíš se chovat. Tak tě musíme vycvičit, aby jsi nezapomněla kdo je tvůj pán. Kde je tvoje místo. Budeš poslušná jako pes. A pak budeš mít hodného pána. Budeš mu oddaná a budeš dělat co ti nařídí. Čím dřív to pochopíš , tím to bude pro tebe lepší."

Roztahoval mi přirození a strkal dovnitř prsty . Tlačil na hráz a prohmatával mi pochvu.

" Pěkně háráš. Chtělo by to tě uspokojit. Viď. Máš výhodu, můžeš mluvit a poprosit svého pána nebo paní, aby tě připustili. Dnes si ale ještě neužiješ. Jsi moc vzteklá. Až se vycvičíš, tak ti seženu pěkný klacek."

Nerozuměla jsem všem výrazům , ale bylo to strašné. Rejdil ve mě svýma hnátama až to bolelo. Pociťovala jsem však zvláštní teplo po celém těle. Ruce mě přestaly bolet, necítila jsem rány od biče. Naopak vnímala jsem, jak mé tělo vláční jak mi povolují poševní svaly a propadám se někam do prázdna. Přesto jsem vnímala okolí a dění kolem sebe. Vše bylo jako v mlze.

Stále si mlel něco pro sebe, oči měl doširoka otevřené a zaobíral se mým pohlavím. Jako z dálky jsem slyšela,:

"Pěkná, zdravá , bude poslušná. Pěkná. "

Cítila jsem jak mi roztahuje řitní otvor a strká mi tam prsty, otáčí s nimi a prohlíží si mě. Blondýna mi upevňovala kolem pasu kožený řemínek. Úplně slabounký, nějakými kleštěmi ho spojovala a pak jsem ucítila jak do mě zastrkuje ten obrovský umělý falus. Jednou , dvakrát, ven a dovnitř, potřetí, počtvrté . Trochu to bolelo, ale proti bití to skoro bylo v mém stavu najednou příjemné. Místo těch zrůd jsem viděla Romana s Románkem jak se mazlíme v sadu broskvoní. Bylo mi teplo, příjemně. Nic mě nebolelo, nikdo mi neubližoval, neměla jsem hlad. Viděla jsem mamku jak vaří v kuchyni, tátu dívat se na Debatu a pochrupovat u toho. Sebe jak se koupeme v Řecku s Romanem na pláži, pohodu rybárny s Thomasem, Paulem a Heinzem. Jako když si prohlížím v zimě fotky z dovolené v příjemně vyhřátém pokoji, mám teplý čaj s medem a citrónem , poslouchám příjemnou hudbu, venku sněží a smráká se.

Probudila mě bolest hlavy a obou rukou, chlad od zad a šílená bolest v rozkroku. Otevřela jsem oči. Ležela jsem v cele na podlaze a dívala se na rozsvícené světlo na stropě. V místnosti byl absolutní klid. Světlo ostře řezalo do očí. Opět jsem je zavřela. Žádný zvuk. Jenom monotónní dunění lodních motorů. Chtěla jsem se otočit na bok, ale nešlo to. Ruce jsem měla svázané za zády , i když ne těsně u sebe. Asi s deseti až patnácti centimetrovou vůlí. Znovu jsem otevřela oči, už se nedívala přímo do světla. Ležela jsem na zemi, ruce v nepřirozené poloze za zády. Uvědomila jsem si že jsem úplně nahá a mám roztažené nohy a nepříjemně mě něco pálí v rozkroku a cítila jsem bolestivý tlak. Pokusila jsem se posadit. Hned jsem padla znovu na záda. V přirození mě zabolelo jako když jsem naražená na kůl.

Zkusila jsem dát nohy k sobě a cítila mezi nimi nějaký tvrdý předmět. Kolem pasu jsem měla úzký kožený řemínek bez přezky s kšíry procházejícími slabinami připevňující obrovský umělý falus zasunutý hluboko do mě. Řemínek byl tak pevně utažen , že ho nebylo možné posunout ani o kousek níž. Přidržovaly ho moje vystouplé pánevní kosti. Byl spojený nýty a spoj nebyl ani vidět. Zrovna tak k němu byly připojené oba další řemínky, které se mi vzadu zařezávaly mezi půlky a vepředu nepříjemně do slabin. Rukama jsem na tu příšernou věc mezi nohama nedostala . Zkusila jsem se posadit a podívat se tam. Z mého přirození vykukoval necelé dva centimetry obrovský černý vibrátor , který měl na vrcholu červený spínač, kterým procházely kšíry a bránily tak jeho vysunutí. Začala jsem pomalu otáčet řemínek obepínající pas kolem jeho podélné osy nahoru po břiše. Spodní řemínky se zařezávaly ještě víc do slabin a ten obrovský kolík se zasouval hlouběji do mě. V zoufalství mi vyhrkly slzy.Brečela jsem. Obrovský vibrátor se najednou sám zapnul a otřásal se uvnitř. Šíleně to bolelo. Snažila jsem se ho vytlačit stahy a vysilovalo mě to. Kšíry ho přidržovaly ve mě a jenom to víc a víc pálilo a dřelo jak jsem byla suchá a úd se pohyboval sice jenom pár centimetrů ven, ale s každým dalším pohybem se zasouval zase dovnitř. Opět jsem si lehla na podlahu a útrpně čekala až se vypne nebo mu dojdou baterie.

Byla jsem celá od krve, zaschlá menstruace na stehnech a v ohanbí mi slepila chloupky a zapáchala jsem. Šlehy od biče byly skoro pryč. Zůstaly po nich jenom zarudlá jelita a ta na mnoha místech už žloutla a ztrácela se. Bylo zvláštní jak rychle.

Lucie na cele nebyla. Bože, jestli s ní dělají co se mnou. Celá jsem se opět roztřásla a začala zoufala brečet bez slz. Vibrátor se sám vypnul. Byla to úleva. Ležela jsem na zádech na podlaze, nohy do široka rozhozené až mě bolely klouby a bála jsem se pohnout.

Pomalu a opatrně jsem se zvedala ze země a snažila se spíš rozbolavělým pohlavím zadržovat tu příšernou věc ve mně ze strachu, aby snad se opět nezapnula. Měla na konci spínač a v okamžiku , kdy jsem ji vytlačovala ven se musela tlakem působícím na řemínky zapnout. Pokud tlak na spínač polevil, pochvíli se sám vypnul. To byl poznatek , který jsem si vzápětí neopatrným pohybem potvrdila. Znovu se mnou začal cloumat. Ležela jsem téměř bez hnutí a snažila se jej zadržet co nejhlouběji v sobě, aby tlak na spínač polevil. Po chvíli se vypnul. Ani jsem se nehnula, jenom zamlženým zrakem jsem přejížděla po místnosti, cele, a pozorovala změny, které tu nastaly.

Oba naše batohy zmizely a neměly jsme tu ani žádné ustrojení. Pomalu jsem se s nejvyšší opatrností posunula k lůžku. Vzala jsem do ruky za zády kus prostěradla, bylo tak seprané, že nebyl problém kus utrhnout. Měla jsem v ústech příšernou pachuť a úplně vyschlo. Kachní pomalou chůzí jsem se posouvala k umývadlu. Pustila studenou vodu a kam jsem dosáhla snažila se trochu omýt. Konečník a přirození mě šíleně bolely a pálily. Při vzpomínce na Tlusťocha jsem měla zase na krajíčku. Strčila jsem hlavu pod vodovod a dlouho polykala tekoucí chladnou vodu. Povolilo hučení ve spáncích. V okamžiku, kdy jsem se naklonila k umývadlu , natáhla kšíry, znovu zeptala příšerně velká věc a začala mě nepříjemně masírovat. Musela jsem si lehnout na postel , roztáhnout nohy,snažit se uvolnit, a čekat až se sám nevypne. Asi po pěti minutách, které mi připadaly jako věčnost, přestala vibrovat. Ležela jsem , plná strachu s roztaženýma nohama a ani se nehnula.

Očima jsem sledovala celu a přemýšlela co to s námi dělají. Všimla jsem si , že na podlaze stojí miska s nějakým jídlem. Proboha , žrádlo jako pro psa, napadlo mě při pohledu na pokrm.


...::: Tip pro Vás: Mystim Tristan - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ještě s větší opatrností jsem se pomalu zvedala z postele. Ten kůl uvnitř mě šíleně tlačil a bolelo mě všechno nejenom uvnitř , ale i kolem něho z venku. Dívala jsem se na misku s jídlem. Měla jsem šílený hlad a žízeň a dumala jak se k ní dostat. Když si k ní sednu zády na bobek tak ji vezmu do ruky a položím si misku na postel, ale to ji budu muset stejně vylízat, protože rukama si ji nemůžu přidržet. Bude nejjednodušší si k ní opatrně pokleknout a vylízat ji. Ale musím být opatrná , aby se ten hnusný vibrátor zase nezapnul. Byla to studená polévka z brambor a zeleniny, kupodivu chutná. V pololeže v polosedě na boku jsem se snažila vzít něco do úst. Šlo to pomalu, ale po chvíli jsem vyjedla a dokonce vylízala celou mísu. V obličeji jsem musela být umazaná od jídla a znovu jsem se opatrně zvedla, pustila kohoutek s vodou a opět dlouze pila přímo z kohoutka a nechala si stékat vodu po obličeji. Měla jsem chvíli pocit uvolnění a zapomněla si kontrolovat napnutí řemínků. Znovu se zapnul.

Padla jsem na postel , nechala téct vodu a zatahovala s pláčem vibrátor do sebe. Dobrých deset minut mě masíroval a já už téměř nic necítila. Vše bolelo, hlavně jsem vnímala duševní lidské ponížení. Jsem nucená chovat se jako zvíře, nahá před svinskými pohledy cizích lidí a jejich maniackými doteky, bita jako zvíře.

Uvědomila jsem si, že ten Tlusťoch právě mluvil o výchově psa, že když budu poslušná, vychovaná, tak mi najde pána. Proboha, to je otroctví ! Sexuální zneužívání, omezování lidské svobody. Za to musí dostat doživotí. Dostala jsem nutkání jít na záchod. Opatrně se zvedla překulením na bok z postele a udělala dva kroky k míse. Pomalu si sedala. Dostala jsem průjem . Jak dlouho jsem vlastně nejedla ? Jak jsem zatlačila, vibrátor vyjel kousek ze mne ven a sepnul se. Rozklepaly se mi nohy a nebyla jsem schopná se už zvednout. Nohy jsem přitáhla k sobě a o prkýnko jsem zatlačila ten kolík opět hlouběji do sebe. Třásla jsem se po celém těle. Průjem , tekla ze mne úplná voda. Natřásal se bez ustání stále stejnou frekvencí. Zvedal se mi žaludek a dostala jsem křeče do břicha. Nebyla jsem schopná vnímat bolest v pohlaví a svaly konečníku mi opět povolily. Kolík popojel opět ven a jen co se vypnul spustil se nanovo.

" Ne, neé, prosím vás, pusťte mě ven, prosím, prosím....."

Vyčerpaně s nohama vystrčenýma před sebe, sedíc na kraji prkýnka, opřená o stěnu zády a s rukama vzadu jsem monotónně opakovala téměř šeptem.

Otevřely se dveře. Vstoupil Stín , a zvedl mě za paži ze záchodu a postrčil ze dveří. Jak jsem se s jeho pomocí zvedla a udělala rychlejší krok začal znovu ve mě vibrovat ten ďábelský vynález. Všechno ve mě povolilo a vibrátor tlačil svým spínačem na řemínky ve slabinách a byl stále zapnutý. Nemohla jsem téměř jít. Slabiny bolely, zbytky průjmu mi stékaly po nohou a já dělala kroky ze široka , protože

bolestí jsem nebyla schopná dát nohy alespoň kousek blíž k

sobě. Vibrátor cloumal mnou celou. Břicho se mi klapalo jako v křeči a vůbec jsem nevnímala kam mě vede. Po příkrých schodech jsem už nemohla. Cítila jsem jak mi tvrdě sevřel jednou rukou prs a pak štípl do bradavky. Nohy se pode mnou zlomily a propadala jsem do tmy. Ležela jsem na lehátku , ruce přivázané řemeny podél těla, kolena zvednutá a pokrčená, široce roztažená od sebe a lýtka podepřená zespodu držákem a u kotníků řemenem přivázaná ke žlábkům, které mi podpíraly lýtka. Ležela jsem na zádech, hlavu podloženou něčím měkkým a bradu opřenou o prsa. Nemohla jsem se ani hnout. Jenom pokud bych se zapřela v nohou a bedrech byla bych schopná zvednout pánev. Kolík mě tlačil , ale nevibroval. Nade mnou se skláněl Tlusťoch a opět s doširoka otevřenýma očima mi tichounce říkal,:

" Tak , tak. To víš, až budeš hodná pořídím ti jiného pána, ale tenhle ti určitě taky posloužil."

Rukama v lékařských rukavicích mi zespodu rozepnul řemínky ve slabinách a pomalu tahal ven ten kolík. Bolestí jsem křičela a on na mě vyjel,:

" Říkal jsem když budeš poslušná. Drž hubu! Buď zticha! Jsi špinavá, smrdíš, zasraná jak prase."

Strachy jsem zmlkla a on už klidněji dodával,:

" To by si tě žádný pániček nevybral."

Vytáhl ze mě vibrátor , ale mě se ještě klepalo břicho po předchozích otřesech. Vzal do ruky nějaký krém a celou mě v klínu natřel. Roztíral ho smyslně, pomalu , všude, kde jsem měla nějaké chloupky a také přes odřené obolavělé pohlaví, přes konečník a pak mi to naplácal do podpaží.

Obrátil se na ženu v místnosti, které jsem si teprve nyní všimla.

"Dej ji umýt a něco nažrat, příšerně páchne, čubka." Rozdělával řemínky na rukou a nohou. Stáhl si rukavice a zahodil je do koše. Zapálil si doutník a díval se svýma prasečíma očima na mě.

Místnost byla zařízená jako lékařská ordinace, s kulatými okny po jedné straně, s velkým operačním světlem nad moji hlavou a spoustou lékařského nářadí a náčiní a také, teď už vím sexuálně sadisticky zaměřených výchovných prostředků.

Bez pomoci Stínu jsem nebyla schopná po jejím rozkazu, dolů a poklepáním si rukou na stehno, ve které držela bičík, a který výhružně zasvištěl vzduchem , slézt z lehátka, spíš stolu, sama. Sundal mě a postavil na zem. Slabiny mě bolely a nebyla jsem v první chvíli schopná udělat ani krok. "Jdeme!" Rozkázala.

Vnímala jsem vše jako v mlze. Ne jenom fyzicky ztýraná, především však duševně ponížená v samé v podstatě lidskosti. Sexuálně zneužitá k maniackým hrátkám sadistických deviantů, hladová, zesláblá a neschopná vzepřít se k jakémukoli odporu. Zavedla mě do velké vykachlíkované koupelny. Nijak ohraničené zde visely od stropu tři sprchy s kohoutky vestavěnými do stěny.

Zavřela za sebou dveře, zůstal hned za nimi na kraji, aby na ní nestříkala voda, zapálila si cigaretu a opřela se ramenem o futro. Pustila jsem si vodu. Tekla studená i teplá. Namíchala příjemnou teplotu a zůstala stát pod sprchou. V nice ve zdi byly šampóny , mýdla , kartáče na vlasy. Tělovým Fa šampónem jsem se celá namydlila , jemně se dotýkala svého pohlaví, které přicházelo k sobě a neskutečně bolelo. Každý dotyk byl nepříjemný.

"Otoč se ke mně, čubko!" Rozkázala, když jsem si vodou chladila rodidla a otočila se k ní zády. Alespoň trochu soukromí. Nereagovala jsem na její slova a ihned pocítila šleh bičíkem na zádech.

"Řekla jsem , otoč se. A koukej se chovat slušně a vychovaně."

"Co po mně chcete, paní?" Zeptala jsem se když se otočila čelem k ní.

"Všechno časem pochopíš. Čím pomaleji to budeš do sebe dostávat, tím to bude lepší. Až tě vychovám nebudeš už mít pro mě žádnou cenu, čubko."

Ironicky se u těch slov šklebila. Na věšáku visela osuška. Stáhla jsem po ni ruku a chtěla se otřít.

" Dovolila jsem ti to, mrcho?!" Rozkřikla se na mne. Nechala jsem klesnout ruku a dívala se do země. Kdybych měla více sil, tak ji tady tím ručníkem uškrtím. Nyní jsem je neměla.

" Podej ji sem!", hlavou ukázala směrem k osušce,"A pojď sem ." Řekla, u ní nezvykle milým hlasem.

Sundala jsem ručník z věšáku a podala ho jí. Vzala ho do obou rukou, zahodila na zem cigaretu a s bičíkem v ruce mi začala třít hlavu a vysušovat vlasy. Otřela mi obličej a osuškou smotanou jako koberec mi začala třít záda a druhou rukou hladit prsa. Mezi palec a ukazovák brala bradavky a mačkala je až to bolelo. Hodila ručník na podlahu do mokra a sjela mi rukou do rozkroku.

"Au , to bolí." Zaúpěla jsem. Její necitlivé prsty příliš surově zajely mezi rozkrok. Stáhla mě za řemínek kolem pasu na zem. Jak byl namočený povolil a visel volně kolem beder. Rozdělané řemínky plandaly a byly nasáklé vodou.

"Co ty chlupy?" , vzala do ruky chloupky na Venušině pahorku do hrsti a táhla mě za ně do stoje. Zůstaly ji však v ruce. Přikopla mi nohou ručník a rozkázal opět svým panovačným hlasem,:

" Sundej to!"

Přejela jsem párkrát mokrou, vodou ztěžklou osuškou přes chloupky v rozkroku a na stehnech a ty mizely jako při holení. Nezvyklý pohled na oholené přirození mi jenom připomínal nepříjemné dotyky Tlusťocha. Přejela jsem si rukou v podpaží a i odtud mi sjely všechny chloupky.

"Jdeme!", rozkázala.

Otevřela dveře a vyšla do chodbičky . Nestačila jsem se osušit. Rozpařená , unavená, ale čistá jsem vyšla za ní. Šly jsme na druhou stranu, kolem několika dalších dveří pak po několika schodech nahoru a vešla jsem za ni do velkého obývacího pokoje. Skrz něj do dalších dveří, malou chodbičkou zahnuly doprava a byly jsme ve včerejší pracovně.

Tlusťoch seděl v koženém křesle , popíjel ze sklenky nějaký alkohol s ledem a poslouchal hudbu. Zvedl obočí , vypustil oblak dýmu z doutníku a zeptal se blondýny,:

"Vypadá lepši, máš tam pro ni něco k žrádlu a dej ji dohromady. Doufám , že se bude chovat slušně?"

Měla jsem krok jak Vietnamky. Hodila po mně kalhotky a balík hygienických vložek. Chtěla jsem si je obléknout na sebe. Musela jsem se však opřít a stěnu, abych neupadla při navlékání. V okamžiku když jsem se skláněla ke kotníkům mě švihla přes zadek a vyjekla,:

" Nikdo ti to nedovolil a ty jsi si neřekla. Stůj rovně, ty čubko."

Šleh na rozpařené kůži pálil dvakrát tolik. Vyskočila jsem a narovnala se s balíkem vložek a kalhotkami v rukou. Tlusťoch se zvedl z křesla přistoupil,ke mně a hřbetem ruky mi přejel po tváři.

" Buď hodná a já budu na tebe taky hodný. Pořídím ti všechno co budeš potřebovat, ale poslouchej svou cvičitelku. Ona a já jsme tvoji páníčkové." Říkal mi se slizkým úsměvem. "Prase." Řekla jsem potichu česky.

Vytrhl mi z ruky věci a za vlasy mě stáhl k zemi a donutil si kleknout. Na zemi na dlažbě stála mísa s jídlem. Vařené brambory, mrkev, fazolové lusky, dokonce kousky masa a vše dohromady promíchané.

"Žer!" Nařídil.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...