TS Seduction
Czech Bangbus
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 12.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Můj pán však byl u vytržení a spokojeně si brumlal pro sebe, že je to skvělé.

" Vykuř mi ho, dělej." , s hrůzou a strachem jsem mu stáhla plavky a začala teď už notně rozjařená po další sklenici vína opracovávat jeho obrovský penis. Stačila jsem ještě zahlédnout další obraz s Io v podobné situaci.

Snažila jsem se ho uspokojit ústy a prsty rychle, aby si nevzpomněl, že mě chce i jinak. I přes otupělost vínem jsem rozkrok a bolavá prsa stále cítila. Ejakuloval v několika mohutných výronech přímo do mých úst. Nechal se ještě chvíli hladit a potom pod vlivem vína,nejen u večeře , ale především před ní začal podřimovat. Černoch mě jemně naznačil , abych šla za ním a odvedl mne do mé cely. Byla jsem opilá a ještě než jsem dolehla, spala jsem.

Byla tma. V cele nic nesvítilo a ani oknem nepronikalo dovnitř žádné světlo. Chtělo se mi na záchod, na malou. Po paměti jsem šátrala rukama a došla do sprchy. Omylem jsem se postavila na špunt v podlaze a celá jsem se zmáčela. Napila jsem se tekoucí vody ze sprchy a když už jsem byla mokrá trochu se potmě omyla. Vrátila jsem se k lůžku a v sedě na zemi jsem čekala až trochu oschnu, abych si nezmáčela prostěradlo a polštářek. Jediný přepych, kterým jsem disponovala. Nevím kolikátého je, kolik je hodin, ale to mě nijak moc netrápilo. Po napití mi bylo na zvracení. Celá jsem se třásla a opět cítila křeče kolem žaludku. Hrdlo jsem si trochu zvlažila ve sprše. Svědila mne prsa a natržená hráz. Nevím zda mě bylo zle po opití vínem nebo z deficitu drogy. Seděla jsem na studené podlaze, nohy přitažené pod bradu a prsty zkoumala spáleninu na chodidle. Rychle se hojila. Přemítala jsem o svém osudu. Už dlouho jsem nedostala menstruaci. Buď to je zapříčiněno drogami, nebo prášky, které jsem dostávala ještě u Howarda na lodi, nebo jsem v jiném stavu. Ano to by mohlo také být. Stále mi je na zvracení. Kolik semene je ve mně a kdo spočítá litry, které jsem za poslední měsíce spolykala. Jsem věc, která slouží pánovi k jeho sexuálním hrátkám.

Po dlouhé době jsem měla pocit, že mám čistou hlavu, i když mě stále pobolívala. Uvažovala jsem nad filmem, který jsem včera večer viděla. Alespoň jsem si myslela , že to bylo včera večer. Nebo snad předevčírem? Nevím. Pokud ho budou distribuovat do kin nebo jenom na videokazetách může mne někdo poznat a dozví se , že jsem se neutopila , a že žiji, nebo jsem alespoň ještě pár měsíců po avizované nehodě žila.

Rozklepala jsem se chladem. Drkotaly mi zuby zimnicí a točila se mi hlava. Vylezla jsem si na lůžko a přikryla se prostěradlem. Horečka se mnou cloumala.

Ucítila jsem vpich jehly do předloktí, bylo mi teplo. Hřála mne přikrývka a vedle mne stál stojan s kapačkou. Kdosi mne nadzvedl a vyndal mokrou plenu , která mne studila do hýždí. Opatrně jsem pootevřela oči a viděla vedle sebe staršího prošedivělého muže s fonendoskopem kolem krku. Odebíral mi ze žíly krev a ukládal ampule do přenosné ledničky. První co mě napadlo bylo:" Jsem těhotná?"

Usmál se na mě a lámanou angličtinou odpověděl:" Vítám tě zpátky. Ne nejsi, jenom jsi měla velký deficit kokainu a zánět na noze. Za ty dva týdny jsem tě dal do pořádku po všech stranách."

Pohladil mě jemnou rukou po tváři a znovu se usmál.

"Bylo by tě škoda. Pan Zovi si tě váží. Málokterou svoji děvku nechá takhle ošetřovat. Před časem jsem tu měl taky jednu, ... no jednu, a tu nechal chcípnout. Získala jsi si ho, takže máš šanci, že si tě nechá přinejhorším na chov, Al."

Vybavila se mi slova, která jsem už jednou slyšela. Na chov. Nevyptávala jsem se co to znamená ani kdo to je pan Zovi.

" Nyní musíš hodně jíst, zařídil jsem ti, že ti budou dávat kokain, vitamíny a antikoncepci. Když ti pan Zovi přikáže aby jsi otěhotněla dlouho se nebraň a tyhle dražé přestaň brát.", ukázal mi krabičku s lékem a na ruku si odsypal pár tablet, abych si je mohla prohlédnout. "Nemáš nic. Žádná mykóza ani syfilis, ani AIDS. Je to zázrak, ale měla jsi určitě kliku." Pokračoval, ale spíš pro sebe než ke mně.

Zvedl se , odpojil mi infuzi, vzal stojan a brašnu odnesl je na chodbičku a vrátil se pro přenosnou tašku s ledničkou a odešel. Dveře za ním zaklaply.

Zůstala jsem ležet sama v malé místnůstce své cely. Opatrně , s vědomým možné bolesti, jsem odhrnula přikrývku a zkoumala své tělo. Modřiny na prsou byly téměř pryč a bradavky byly zahojené. Sice ještě citlivé a po odřeninách skřipci zůstaly jenom malé jizvičky. Pohlaví bylo také vyhojené a dokonce něčím namazané. Hrázka byla zhojená. Všude mi rašilo strniště ochlupení a dřelo jako rašple. Píchalo mne v podpaždí a i na stehnech a kolem stydkých pysků. Zápěstí byla také v pořádku. Cítila jsem se dobře. Po těle se mi rozlévalo příjemné teplo a chtělo se mi dokonce zpívat. Začala jsem si pobrukovat potichu písničku. Zvedla se a došla si do sprchy na záchod. Šikovně jsem se opláchla a vracela se zpět na lůžko, když se otevřely dveře a černoch mi přinesl jídlo.

" Al, já čekat , jest-li ty sníst.", a podstrčil mi tác s jídlem až pod nos.

Dušené fazolky s kusem masa spatlané v jedné misce dohromady, ovocná šťáva a hromada ovoce. Na tácu volně ležela tabulka hnědé čokolády a dvě tablety. Posadila jsem se na lůžku, přikrývkou si zakryla klín a nohy. Jedla jsem rukama z misky a zapíjela je ovocnou šťávou. Byla jsem plná, ale černoch čekal i na to až jsem dojedla celou tu hromadu ovoce. Banány, pomeranč, mrkev, hrozen modrého vína a spolkla před ním obě tablety.

" Já čekat až ty umýt a být dobře a jít se mnou na slunce."

Shodila jsem deku a šla se umýt opět do sprchy.

"To na tvůj vlas.", a podával mi krém.

Pochopila jsem , že to není šampón, ale depilační krém. Potřela jsem si jím celé tělo a po chvíli je omyla pod sprchou. Všechny rašící chloupky mizely.

" Ty dělat rychle, pan Zovi ne čekat daleko, hm dlouho." Hledal slova jak se v angličtině vyjádřit. Usmála jsem se na něho a poděkovala za starost.

"To já muset, nebo já být otrok. Ty být také otrok, otrok od pán Zovi. Ty myslet otrok a být otrok. Pán Zovi pak být na otrok lepší než ..." , a ukázal si rukou na záda a naznačil dva hrby.

"Než na velblouda?", zeptala jsem se a pomohla mu najít správný výraz. Usmál se a dodal:" Já zákaz mluvit před pán tebe. Ty zákaz mluvit bez pán říct. Já a ty otrok. Ty jiná jméno, já jiná jméno. Ty a já nebýt. Ty otrok pán. "

Bylo těžké rozumět jeho anglickým výrazům. Přesto jsem pochopila , co mi chtěl říci.

Připnul mi k obojku vodítko a odváděl mne na palubu. Cestu jsem již znala. Noha už nebolela a pod vlivem drogy s plným žaludkem a s přízněnou duší jsem vyšla hrdě na palubu k bazénu.

Zde však nikdo nebyl.

"Mussa pán jít, ty tady." , netečně se na mne podíval a odcházel zpět do podpalubí.

Přes veškeré ponížení a utrpení jsem se cítila skvěle. Posadila jsem se na dřevěnou palubu a nechala se ovívat slaným větrem a opalovat sluncem stojícím přímo nad hlavou.

Slunce žhnulo tak, že jsem se pochvíli začala potit. Měla jsem žízeň, ale v mém dosahu nebylo nic k pití. Ležela jsem na slunci a vychutnávala pocit svobody a neomezování. Netrvalo to však donekonečna.

"Al, běž si zaplavat a potom ke mně." , ozval se do mé idylky hlas pana Zovi. Zvedla jsem se, ač nerada a pomalu vstupovala do bazénu po schůdkách. Rozpařené ze slunce se mi voda zdála studená. Ale jenom v prvním okamžiku. Udělala jsem dvě , tři tempa a znovu vylezla na pražící slunce. Namočila jsem si i vlasy a nyní jsem si je prohrabávala rukama jako hřebenem. V poledním vedru jsem rychle oschla. A než jsem pomalu došla na horní palubu ke kajutám Zovi, byla jsem suchá.

Bez klepání jsem vešla dovnitř. Vlevo v chodbičce byly otevřené dveře a v kajutě zařízené jako ložnice s velkým letištěm ležel na posteli Zovi s Io, která pod ním sténala s roztaženýma nohama. Zůstala jsem stát na kraji pokoje a dívala se na ně jak kopulují. Zovi byl hotov a převalil se na záda. Něco arabsky vyštěkl na Io, a ta se v mžiku ztratila skulinkou vedle mne z kajuty.Ani se na mne nepodívala.

"Pojď blíž. Dlouho jsem tě neviděl a dnes se mi po tobě zastesklo. Prý jsi nám churavěla. Pojď sem ke mně, prohlédnu si co ti tak scházelo."

Pomalu jsem přistoupila k posteli a zůstala stát po jeho levé ruce. V mžiku seděl v tureckém posedu a začal laskat moje prsa. Bradavky mnul mezi prsty a pak přejížděl rukama po mých bocích, hýždích , břichu a dlouho se záměrně vyhýbal mému klínu.

"Nic ti nechybí, jsi pěkná a buď rozumná. Lehni si vedle mne." , nařídil a za vodítko si mě přitáhl vedle sebe na postel.

Položil mne na záda a začal zkoumat můj rozkrok. Nejprve prsty , pak se posunul níž a laskal mě svými ústy a jazykem. Bylo mi to příjemné a vzrušovalo mne to. Už už jsem dosahovala orgasmu, když přestal a v kleku se rozkročil nad mým obličejem a kupodivu svým ochablým údem se začal otírat o můj obličej. Pohupoval se v bocích a bez pomocí rukou , o které se v předklonu opíral za mojí hlavou, se mi hlavou žaludu dobýval do pootevřených úst. Cítila jsem z něho semeno smíšené se sekrecemi Io. Byla jsem sama dostatečně vzrušená a navíc pod vlivem kokainu a přišlo mi již automaticky samozřejmé , že mu jeho penis olížu a znovu nabudím k nové erekci. Když jsem ho sála , vytékalo z něho ještě semeno z předchozí ejakulace. Pomalu mi tuhnul mezi rty. Zovi funěl rozkoší a nevnímal nic okolo. Najednou jsem měla plná ústa semene, které se rozstříklo i na moje tváře, zalepilo mi oči a ulpělo ve vlasech.

"Ještě, ještě, dělej.", sténal ve své extázi. Znovu mu pod mými dotyky tuhnul a znovu tepal a cukal v mých ústech. Na jazyku se mi mísily moje sliny s jeho spermatem a já je polykala. Lepilo se mi na zuby a patro. Bylo husté a bylo ho požehnaně.

"Otoč se.", přikázal mi a já se otočila na břicho.

Vjel do mě prudce až jsem ho cítila i v žaludku. Přirážel s vervou a jeho úd ještě mohutněl. Dosáhla jsem několika orgasmů za sebou a už vysílená jsem cítila, že mne to začíná dřít a pálit. Trvalo mu však ještě dlouho než konečně ejakuloval mohutným několikanásobným výstřikem do mne.

Odpadl ze mne tak prudce jako do mne vstoupil. Opřel se zády a čelo postele a zapálil si doutník.

"Omyj mě." , víc neřekl a tak vysílená a zpocená jsem se vrhla na jeho ochablý penis a znovu mu jej celý olízala. Zajížděla jsem jazykem do slabin, varlata násávala citlivě do úst a opět je jazykem jemně vytlačovala ven, znovu olízla jednu z posledních kapiček jeho semene z vrcholu žaludu. Odstrčil mne rukou od svého penisu a nechal mě ležet na skutečné posteli vedle něho.

" Masu, jídlo a něco ostřejšího k pití." Nevím jak černoch rozuměl, ale ve chvíli byl zpět s podnosem plným jídla a lahví Whisky.

"Vem si, Al. U mne se nebudeš mít špatně pokud budeš poslušná. Nesnáším když moje otrokyně žárlí jedna na druhou.", okamžitě mi připomenul do které kategorie patřím a posunkem mi nabídl jídlo z podnosu , který ležel mezi námi na posteli.

"Líbíš se mi a máš dobré vychování. Howard se tentokrát vyznamenal. Nebyla jsi však levná a já za své peníze chci jenom prvotřídní zboží. Když chceš koku, budeš ji mít. To záleží na tobě jestli si ji zasloužíš. Ukaž nohu." a předklonil se aby lépe viděl na moje chodidlo. Dvě jizvy ve tvaru A a L se již zhojily.

" Nenechávám své otrokyně mrzačit většinou na krásném těle, a proto jejich značky jim nechávám vypalovat na místa, která jsou skrytá před zraky obchodníků. Dokud tě neprodám já, tak jsi můj majetek s mým cejchem. A já pokud jsem spokojený si nechávám svůj majetek nastálo. Věci se nemají prodávat. To mě učil už můj děd a jeho jeho děd, a tak po celé generace. Ještě jedna věc, když tě půjčím mým ženám, tak pak budeš po celou dobu sloužit jim jako mně. Když tě půjčím svým partnerům, jako bych to byl já."

Mezi svým monologem pojídal rukama obloženou mísu s uzeninou, sýry , slanými rybami, zeleninou a ovocem. Jedla jsem s ním a opatrně ho pozorovala při jeho řeči. Nalil mi sklenku Whisky s ledem a podal mi ji, jako bych nesloužila já jemu , ale on mně.

"Děkuji pane."

Usmál se a zapálil si další doutník.

" Vem si, jestli chceš, nebo snad cigaretu? Vím, že vy Evropanky kouříte." , nabídl mi z dřevěné krabičky dlouhou hnědou cigaretu, po které se mi zatočila hlava.

" Budeš o sebe dbát, budeš k tomu mít kosmetiku a až přijedeme ke mně domů tak dostaneš k ruce svoji otrokyni. Když si tě budu přát, tak budeš kdykoli připravená nebo se budu k tobě chovat jako ke každé jiné kurvě. Každá má dvě šance za život, po třetí už není. To si pamatuj." Nezapomněl mi také připomenout, že pro svět už neexistuji. Přitakala jsem mu, že to už vím, a že se vynasnažím , abych ho nerozhněvala.

"Teď běž, chci být sám.", otočil se na bok a už mi víc nevěnoval pozornost. To byl jeden z jeho nejdelších rozhovorů který se mnou na lodi vůbec vedl.

Odnesla jsem na stolek tác se zbytky jídla a uklidila sklenky. Dokuřovala jsem cigaretu a vracela se znásilněná do své kajuty. Znásilněná? Vždyť i mně se to líbilo. Zapadly za mnou dveře cely a zmožená únavou jsem padla na lůžko, schoulila se pod deku a usnula.

Ráno jsem měla na zemi připravenou bohatou snídani. Ovocnou šťávu, hromadu banánů a pomerančů, v misce nějakou ovesnou kaši a vedle na podlaze ležel kus černého chleba a na něm tři barevné tabletky. Kaši s chlebem a léky jsem snědla jako první, potom jsem se pustila do ovoce a zapila je džusem. Svěží jsem se osprchovala a ve sprše jsem objevila slíbenou kosmetiku. Vlasový a tělový šampón, lubrifikační krém, olejíček s vůní mandlí, hřeben a depilační krém. Chybělo mi zrcadlo. Upravila jsem se, učesala a vychutnávala dlouho nepoznaný pocit. Věřila jsem, že se situace konečně zlepší a mne čeká po nějaké době návrat domů. Nevím proč jsem tomu věřila, ale chtěla jsem věřit. Obojek na krku jsem promastila, protože slanou vodou a větrem rychle vysychal a tvrdnul. I přes večerní soulož jsem byla všude v pořádku. Rána na noze se nyní hojila také dobře. Zjistila jsem, že dveře mají kliku i zevnitř a to mě potěšilo ještě dřív, než jsem zkusila zda se nechají skutečně otevřít. Šlo to.

Vyšla jsem skrz chodbičku a po schůdkách na zadní palubu. Kolem Zoviho kajut prošla na palubu s bazénem a krom námořníka na řídícím můstku jsem nikoho nepotkala. Nikdo si mne také nevšímal.

Loď pomalu připlouvala k podobné lodi , kotvící na volném moři daleko od břehu, který se dal tušit na obzoru v mlhavém oparu. Slunce hřálo, voda kolem mírně šplouchala a rackové se chechtali ve vzduchu. Na svoji nahotu jsem si již zvykla natolik, že mi skoro nevadila. Obě lodi k sobě přirazily a na palubách obou se objevilo několik mužů, kteří přehazovali lana z jedné lodi na druhou a poutali je k sobě.

Seděla jsem na kraji bazénu, nohy si šplouchala ve vodě a opalovala se. Pozorovala jsem dění kolem sebe. Pohyb námořníků, kotvení, dohady mezi s sebou, čemu jsem vůbec nerozuměla. Netýkalo se mne to, a proto jsem tomu nevěnovala více pozornost. Pokud druhá loď nepatřila také panu Zovi, tak zcela určitě na ni byli lidé stejného ražení, ne-li horšího.

Zovi a jeho dva přátelé nebo služební, to jsem ještě nevěděla kam je správně zařadit, přešli kovovým můstkem na palubu druhé lodi a zmizeli v její útrobách. Černoch mi z ničeho nic přinesl velký džbánek grepového, krásně vychlazeného džusu. Vedro na slunci mě vysoušelo a chladivé pití přišlo vhod. Poděkovala jsem pokyvem hlavy, ale on se na mě ani nepodíval a také vůbec nic neřekl. Jenom posunkem mne vybídl k napití, když postavil džbán vedle mne. Jak náhle se objevil tak také rychle se vytratil. Slunce se vyhouplo přímo nad hlavu a já hledala trochu stínu. Chtělo se mi také na záchod, a proto jsem zamířila zpět do své cely.

Když jsem se schladila pod sprchou, dala jsem se opět do jídla. Měla jsem připravenou hromadu ovoce a chléb s nějakou masovou haší. Vařené mleté maso. Snědla jsem vše a odpočinutá jsem se natáhla na lůžko. V cele bylo teplo , a tak jsem se ani nepřikrývala. Zdřímla jsem si.

Probudil mne lékař.

" Vstávej a pojď se mnou. Udělám ti testy a prohlídku."

Mlčky jsem se zvedla z lůžka a šla za lékařem chodbou tentokrát na druhou stranu , než jsem vycházela po schodech na palubu. Dovedl mne do perfektně zařízené ordinace.

"Sedni si a zacvič si rukou.", přikázal a stáhl mi paži gumovým páskem. Připravil si ampule a jehlu na odběr krve.

"Jak se cítíš, Al. Nechceš malou dávku kokainu."

Odebíral mi krev ze žíly a já jenom přikývla. Přes stejnou jehlu zapíchnutou v mém předloktí mi aplikoval dvojkubíkovou stříkačkou dávku drogy. Ihned jsem ji pocítila v celém těle a bylo mi ještě příjemněji.

"Polož se sem na stůl a roztáhni nohy."


...::: Tip pro Vás: Silikonový roubík s kuličkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


Položila jsem se na vyšetřovací stůl a s přivřenými víčky jsem ho pozorovala. Natáhl si gumovou rukavici a dvěma prsty mi prohmatal pochvu. Trochu to bolelo, ale nechalo se to vydržet bez vzlyku. Prohlédl mi a promasíroval klitoris, několikrát vzal mezi prsty stydké pysky a zkoumal jejich elastičnost. Stejnou rukou, na které měl navlečenu rukavici mi prohlédl řitní otvor. Potom si ji sundal, zahodil ji do koše a sedl si ke psacímu stolu a udělal si několik poznámek. Ampule s krví mezi tím zasunul do nějakého laboratorního přístroje a nyní, když byl s prohlídkou hotov sledoval digitální ukazatel s písmenky a číslicemi a nechal si vytisknout list s laboratorním rozborem.

"Dobré. Je to dobré. Chtělo by to jenom rozšířit trochu poševní vchod. Doporučím pánovi, aby jsi více cvičila." Nerozuměla jsem sice pojmu více cvičila, nebo spíš co si pod tím představit. Nepřemýšlela jsem však o tom, protože droga začala účinkovat v plné šíři a mně bylo dobře. Hlavou mi běžela jediná myšlenka. Jsem zdravá, a to bylo pro mne nejdůležitější. Ležela jsem ještě na stole, nyní už s nohama staženýma k sobě, když jsem slyšela Masa.

"Al. Al, kde být? Pán jít na druhá loď. Pan přivést ty na druhá loď. Al? Kde být?"

"Tady je , ty černá hubo." , ozval se, místo mne, nevrle doktor a rozmrzele si už jen tak pro sebe dodal,:" Negr jeden blbá. Řve jako tur."

Když Masu vešel do ordinace, vyhrkl na něho,:" Vem si ji a zmiz mi odsud negře."

Masu s omluvným pohledem na mne mi připnul k obojku kovový řetízek a lehkým popotažením mne zvedl ze stolu a odváděl mne na horní palubu k můstku a na druhou loď.

Pod vlivem drog, jsem šla ochotně za ním a vůbec nepřemýšlela o tom , proč mne tam vede a co se tam bude dít.

Přes palubu druhé lodi jsme došli k velké kajutě zařízené podobně jako byl kinosál pana Zovi, kde poposedávalo v kožených klubovkách několik mužů. Mluvili mezi sebou anglicky, pokuřovali doutníky a popíjeli nějaký alkohol z orosených whiskových skleniček. Na obrazovce běžel pornofilm a mně se zdálo, že jsem jednotlivé scény již viděla. Ano, připomnělo mi to film, který mi pouštěl Zovi.

" Hou, už je tady. Pánové, toto je moje nová otrokyně Al.", oslovil žoviálně přítomné Zovi a vzal si od Masu řetěz do své ruky. Přitáhl mně za něj do prostřed místnosti. Bylo zde šest mužů a všichni vypadali více evropsky než arabsky. Většinou tak do čtyřicítky až na jednoho, který byl starší. Padesát , možná i šedesát.

Stála jsem nahá , jenom s koženým obojkem kolem krku a s řetízkem splývajícím mezi ňadry, uprostřed místnosti jako zboží na pultu, které si může každý prohlédnout a sáhnout si na ně jako potenciální zákazník.

"Al, ukaž se pánům a předveď jim své umění. Máš k tomu můj souhlas." , vyzval mne Zovi a zapaloval si další doutník.

Mezi vypouštěním obláčků mi cuknul řetězem tak, že jsem se okamžitě vzpamatovala s překvapení tolika mužů, kterým jsem měla předvést to, k čemu mne takovou dobu cvičili. Naštěstí droga tlumila moje zábrany. Několikrát jsem se v rytmu tiché moderní hudby otočila před jejich zraky, aby měli možnost si dobře prohlédnout předváděné zboží, rukou si při tom přejížděla přes prsa a rozkrok. Začala jsem se pohupovat v bocích a vystrkovat své pohlaví a prsty si roztahovat pysky, aby měli lepší představu co si to pan Zovi pořídil za hračku.

Jeden z mužů mi podal do ruky mohutný vibrátor a já si jím začala přejíždět po pohlaví a pomalu k jejich radosti a stupňujícímu se vzrušení si jej zasouvat do sebe. Byla jsem vláčná a šlo to dobře. Hudba mi navozovala rytmus pohybů a pánům se začaly vzdouvat kalhoty.

"Pane Gregore, vidím, že vás přivádí do varu.", oslovil mezi jiným Zovi nejstaršího muže, který brunátněl ve tváři a nespouštěl ze mne oči.

" Pane pro dnešek je vaše. Na vaše zdraví." Zovi pozvedl sklenku a ťukl s ní o sklenici Gregora, která stála na kraji dřevěného madla jeho křesla. Gregor si také připil a postavil se vedle mne.

Hřbetem ruky mi přejel po tváři , krku a prsty mi začal mnout bradavky na prsou. Stála jsem bez hnutí jako dobře vychovaná fena, ač ta by se takovému zacházení určitě bránila. Já ne. Už dávno jsem pochopila, že , příčit se choutkám těchto lidí bolí později daleko více , než přestát chvilkové ukojení jejich zvrhlých praktik.

Pozvedl mi ruce nad hlavu a vibrátor jsem musela přidržovat ve stoje jenom poševními svaly.

" Nech je nahoře, ty nádherná čubičko.", hladil mi břicho a rukama přešel na hýždě, které bolestivě několikrát promnul, až ze mne vyklouzl vibrátor a spadl mi k nohám.

"Voňavá, čistá, krásně stavěná, břicho , prsa.", říkal polohlasně a prsty pravé ruky mi přejížděl po pootevřených pyscích a levou rukou mě hladil na vnitřních stranách stehen od slabin až po kolena. Dvěma prsty zajížděl stále hlouběji do mého přirození až s nimi pronikl co nejhlouběji a palcem mi masíroval poštěváček. Aniž by je ze mne vyndal, přitáhl si mne blíže ke svému křeslu, posadil se a druhou rukou si rozepnul poklopec a mne donutil tahem za přirození rozkročmo se posadit přes opěrky křesla proti němu. Vyndal si z kalhot svůj malý penis, ještě stále povadlý, který však pomalu mohutněl. Vysunul ruku z mého rozkroku a znovu mne mnul na prsou a svým , nyní již zbytnělým penisem, rozměrů velkého černého Howardova vibrátoru, mne dráždil jeho žaludem na pohlaví a chvílemi zajížděl na kraj mezi pysky. Ruce mi opět pozvedl nad hlavu. V sedě rozkročmo jsem neměla šanci se nějak angažovat v jeho dobývání mého pohlaví a jenom útrpně jsem čekala, kdy tím svým mohutným kolíkem do mě pronikne. Jeho ruce opustily moje prsa a všemi deseti se začal zaobírat mými pysky a pochvou. Rodidla mi bolestivě roztahoval do šířky a připravoval se na vniknutí do pochvy. Něčí ruce mi ze zadu začaly osahávat prsa a mnout dvorce s bradavkami. Průnik mohutného falusu byl rychlý , ale bolestivý. Ze zadu se na mne přilepilo další mužské tělo a ten kdosi do mne pronikl naráz do řitního otvoru. Cítila jsem jak oba penisy se o sebe třou navzájem přes moji poševní stěnu. Gregor se v křesle sehnul níž a já byla nucena se předklonit prsy nad jeho obličej a hlava mi zůstala v prázdném prostoru. Ruce muže za mnou mi neustále mačkaly prsa a proti mně se objevil další penis, který bez varování pronikl do mých úst. Začala jsem jej sát a olizovat ve stejném rytmu jak oba muži přiráželi. Téměř současně všichni tři do mě ejakulovali. O trochu dříve penis v mých ústech , ale ten v řitním otvoru i ten v pochvě současně. Než jsem si uvědomila mohutný výron semene v ústech a tak tak jej polkla, měla jsem nastavený další tuhý úd mezi rty. Cítila jsem jak řitní otvor opustil ulepený falus a jak další klouže dovnitř. Jiné ruce masírovaly nyní moje prsa, jiný úd ejakuloval do mých úst. Gregorův falus znovu po prvním vyvrcholení nabýval na mohutnosti a znovu se třel o moje pohlaví a podruhé vystříkl svoji dávku. Další příval semene zalepil moje ústa a potřísnil mi oči s tvářemi. Jen jsem se stačila trochu nadechnout táhl mne Gregor za řetízek mezi svá stehna a hledal si cestu svým žaludem do mým ulepených úst.

Poklekla jsem mezi jeho roztažené nohy, začala ho dráždit jazykem na pohlaví a ze zadu do mé pochvy pronikl další ještě neukojený úd, který rytmicky přirážel a střídal oba zadní otvory. Už to bolelo a začalo to i pálit. Přesto jsem se nažila ukojit všechny pány s maximální rychlostí a ulehčit tak svému ponížení a bolesti, která by byla s prodlužováním jejich extází stále bolestivější.

Gregorovi však tentokrát již trvalo strašně dlouho než dosáhl vrcholu. Ze zadu se stačili vystřídat další , nebo už znovu, tři nebo čtyři muži. Neměla jsem sílu to sledovat. Soustředila jsem se na Gregorův penis, který jsem měla v ústech a jenom rty a jazykem jsem ho vzrušovala, protože rukama jsem byla opřená o zem. Na všech čtyřech jsem přijímala další penis, muže jsem nevnímala, jenom další a další průnik do mé pochvy, která byla již natolik sedřená, že jenom mužské semeno zasychající, vytékající z pochvy, lepící se kolem mého řitního otvoru mi trochu pomáhalo ve snadnějším pronikání dalšího údu do mých otvorů. Přesto to bolestivě pálilo a prokrvené pysky, zcela určitě dalším a dalším mohutným přirážením, které se s opakujícím orgasmem mužů stále prodlužovalo, modraly a vznikaly další modřiny na mých hýždích.

Bolely mne panty a celá ústa. Už jsem myslela , že další ejakulaci a přivedení znovu Gregora na vrchol nezvládnu, když sám zcela vyčerpaný odpadl.

Funěl a byl cítit smradlavým potem. Padla jsem na bok k jeho nohám a otupěle jsem oddechovala po namáhavém výkonu. Alespoň malou chvíli.

Zůstala jsem ležet na podlaze jako pes a neměla sílu se zvednout. Vnímala jsem , že do pokoje vešla Io a téměř vše se opakovala dobrou hodinu a možná ještě déle. Měla jsem žízeň a rozpraskané rty. Droga stále ještě působila, a tak bolest v rozkroku byla snesitelná. Únavou jsem usínala , ale strach, že mne budou dál znásilňovat mi nedovolil zavřít na delší dobu oči. Kdosi mi podával sklenici vína. Vypila jsem ji naráz a trochu se zvlažila. Pak mi jeden z mužů přistrčil před obličej malý podšálek s ejakulátem od několika z nich a dloubnutím nohy do boku pod žebra mi nařídil, abych to před ním vylízala. Bylo to ještě odpornější, než když mi to stříkali přímo do úst.

Zvedal se mi žaludek a asi na jeho vkus jsem dlouho váhala, protože jsem dostala několik ran důtkami přes zadek a záda. Zabolelo to. Začala jsem jazykem vylizovat tu odpornou masu bílého třaslavého semene z talířku a v duchu si říkala, že jsem dopadla lépe než Io. Ta klečela na zemi a pánové jeden po druhém ji močili do otevřených úst a snažili se zadržovat moč tak dlouho aby Io stačila vždy vše spolykat. Několikrát ji příval moči přetekl přes pootevřená ústa a rty a vždy dostala několik ran důtkami za neposlušnost.

Ulepená od semene, rozbolavělá v řitním otvoru a na pohlaví, ponížená na pouhou věc sloužící k ukojení sexuálního chtíče několika mužů, zpocená a zmlácená důtkami jsem ležela na podlaze jako kus hadru a nikdo si mne nevšímal. Hodiny na stěně ukazovaly tři hodiny. Byla hluboká noc a většina pánů polonahá ležela rozházená po místnosti v hlubokém opojení alkoholu a unavená od svého řádění. Usínala jsem vysílením, když ke mně přivrávoral Gregor a ranou koženého vodítka přes ramena mne probudil.

" Zvedej se, ty kurvo.", a za řetízek mne táhl za sebou do své kajuty. Motal se ze strany na stranu a přidržoval se zábradlí na palubě. Dovedl mne do pokoje zařízené napolo jako přijímací pokoj někde na zámku, napolo jako ložnice.

"Vlez si do sprchy ať mi voníš jako prvně.Dělej, už se nemůžu dočkat."

Byl úplně nahý. Břicho mu viselo povadle dolů, zato jeho pohlaví čnělo připravené k dalšímu znásilňování.

"Lehni si na postel, na záda.", rozkázal a já si poslušně , ač se strachem lehla podle jeho přání. Nato jak byl opilý byl neskutečně rychlý, když mne nejprve za ruce a potom za nohy přivazoval k rámu postele. Byla jsem ještě mokrá od vody ze sprchy. Lačně si mne prohlížel a začal mi tělo laskat rukama. Dotýkal se všech míst a úd mu tepal nedočkavostí. Prsty mi hluboko zajížděl do pochvy až to opět bolelo a já neudržela vzlyky.

"Jo, líbí se ti to viď, ty malá kurvičko. Počkej , dočkáš se, dám ti pár na zadek až potečeš blahem." Zastrčil mi do pochvy umělý falus a zapnul jeho vibrátor. Jenom to bolelo. Otočil mne na břicho a znovu mi pevně přivázal ruce i nohy. Napil se přímo z lahve a uprdl si. Silně se potil a jeho úd byl stále zpřímený. Ležela jsem na břiše a neviděla co připravuje. Ucítila jsem jak mi do konečníku zarývá další vibrátor. Ten mne dřel v jiném rytmu než ten v pochvě.

"Na vem si tohle do tlamičky, ty čubko, ať nevzbudíš celou loď." , a strkal mi do úst úd z plastu a náplastí mi jej přilepil kolem hlavy přes vlasy, abych jej nemohla jazykem vypudit ven.

Na můj zadek dopadla první rána. Cítila jsem pronikavou pálivou bolest v celém těle. Po první ráně přišly další a další. Už ne jenom přes zadek, ale i přes záda a ramena. Omdlévala jsem bolestí, v ústech mne tlačil gumový kolík a ty dva ve mně jsem téměř přes bolest bitím nevnímala. Rány na záda ustaly a místo vibrátoru v pochvě jsem cítila Gregorův mohutný úd. Nalehl na mne ze zadu a falus v konečníku mi zasunul bolestivě ještě hlouběji. Přirážel zprvu pomalu a rozkošnicky vyjížděl svým údem až ven a znovu se zarazil co nejhlouběji mu to šlo. Zrychloval a funěl mi přitom do ucha. Konečně, příval jeho semene mne celou vyplnil.

Slezl ze mne a znovu mi do rozedřeného pohlaví narval vibrátor. Další rány dopadly na můj zadek a několik jich ještě bolestivěji dopadlo na moje chodidla. Neviděla jsem na něho , ale znovu jsem ho ucítila na svých zádech, když mi před tím vytáhl vibrátor z konečníku a nyní se dral svým penisem mezi moje půlky. Vibrátor ze spodu pracoval stále ve stejném tempu a nyní funící Gregor na mých zádech se snažil o další výron semene do mého zadečku. Po dlouhé době konečně uspěl a celou svoji vahou zůstal ležet na mně. Jeho pot mne pálil v ranách od důtek. vibrátor v pochvě stále ještě pracoval a kolík v ústech mne dusil.

Zvedl se a otočil mne na záda stále přivázanou a bezmocnou. Škubnutím mi strhl náplast z obličeje. Brečela jsem a prosila ho , aby přestal. To ho však ještě víc dráždilo. Moje ponížení , bezmocnost a utrpení v něm vyvolávalo vzrušení. Všechny psychologické poučky jsou k ničemu, když člověk cítí fyzickou bolest a nemůže se ji nijak bránit.

Rozkročmo si poklekl nad můj obličej a začal na mne močit. Jeho výměšek mi stékal po tvářích přes rty do úst, zatékal mi do očí a uší, vlasy slepené mým potem a nyní jeho močí mi splývaly na čele.

Ztěžka a rychle oddechující Gregor se pomalu zvedl a nahý se opíral o stůl, Úd mu visel konečně povadle mezi nohama a zborcený potem si zapálil cigaretu. Odfoukl první kouř a jednou rukou mne odvazoval od konstrukce postele. Nechal mne ležet na posteli a už za ranního svítání odešel nahý na palubu.


...::: Tip pro Vás: Roubík se dvěma dildy :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...