Wired Pussy
TS Pussy Hunters
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 11.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Z otroctví do otroctví

Bylo mi chladno, začalo svítat, rackové skřehotali a poletovali sem tam nad palubou. Moře tiše šplouchalo o trup lodi a jinak žádný zvuk nerušil poklidnou idylu ranních červánků. Otevřela jsem oči.

Vedle mne na palubě ležela schoulená Io a spala. Měla od chladu husí kůži, nohy pokrčené až pod bradu a pod hlavou zkroucenou paži místo polštáře.

Posadila jsem se a opřela zády o bíle natřenou dřevěnou stěnu, která ve srovnání s kovovou palubou příjemně hřála. Stáhla jsem nohy pod bradu a třesoucí se chladem jsem se rozhlížela po palubě. Kolem žaludku jsem cítila chvění. Bolela mne hlava, v ústech a krku jsem měla dokonale vyschlo. Bylo mi na zvracení. Oči mě pálily a měla jsem víčka jako z olova.

Loď se pohupovala ze předu do zadu na vlnách. Byla celá bílá. Zábradlíčko, které obcházelo celou horní palubu se mi zdálo takové fórové. Uprostřed přede mnou byly schůdky o palubu níž, kde vykukoval bazén s modrozelenou vodou, kolem kterého byla rozestavěná dřevěná lehátka s květovanými potahy a s bíle natřenou konstrukcí, sklapnuté slunečníky a vedle každého lehátka stál malý dřevěný stolek s kovovým rámem natřený celý na bílo. Podle obvodového zábradlí paluby byly rozvěšené záchranné kruhy a přes okraj přehozená lodní lana. Příď lodi byla dokonce o něco výš, než paluba, na které jsme s Io seděly.

Na velitelském můstku byla tma a jenom nad horní kajutou se pomalu sem a tam pootáčel dipól radaru a na slabém stěžni problikávalo červené světlo majáčku. Když jsem se potichu zvedla, abych nevzbudila pravidelně oddechující Io, viděla jsem kolem zešikmené nástavby, která byla povýšená o velitelský můstek na záď. Paluba se dvakrát snižovala. Jednou na úroveň paluby s bazénem a podruhé ještě níž, kde byla smotaná lana, naviják s ocelovým lanem, rameno jeřábu a po stranách dva záchranné čluny připomínající ponorky. Kolem každé paluby byl ochoz. Odhadem, byla loď takových třicet metrů dlouhá a k hladině dobrých šest metrů vysoká z mého místa plus další dva tři metry nahoru kde byl můstek.

Znovu jsem se posadila a chtělo se mi na záchod. Instinkt mi radil buď opatrná, ale potřeba byla větší. Posunula jsem se na kraj k zábradlí a snažila se trefit do vodu odvádějícího kanálku. Do ticha, které všude panovalo cvrkot moči připomínal startující letadlo. Nic se však nedělo. Ulevilo se mi. Chvění rozednívajícím chladem kolem žaludku zesílilo. Byla mi zima, ale dlaně se mi přitom potily. Pokusila jsem si odepnout vodítko od obojku. Nešlo to. Bylo napevno zaklapnuté přes kovovou přezku, která měla pojistku na klíček. Sedla jsem si zpátky k Io a přemítala, co se vlastně změnilo.

Nejsem už na palubě těch parchantů od Howarda. Co je tohle ale za lidi? V ranním chladu nás nechají na palubě, nahé, přivázané za obojek jako psy. Vybavilo se mi mlhavě večerní předvádění. Ano, předvádění. Ti muži si nás prohlíželi jako zboží na pultu. Vyzkoušeli si naši poslušnost a prohlédli si své zboží, které jim předvedl prodavač.Proboha, uvědomila jsem si , že jsem spadla z bláta do louže. Co s námi budou dělat? Koupili si věc, člověka nebo otroka ? Budu zase něco méně než je věc na ukojení sexuálních potřeb mého pána ? Budu opět čubkou, kterou pán za odměnu vzorného chování znásilní, zmlátí a předvede svým kumpánům a půjčí ji na zkoušku co vydrží ? Hrůzou jsem se otřásla a mozek se mi zatemnil strachem.

Io se vedle pohnula a na sucho polkla. Rozkašlala se a zimou se celá roztřásla. Jestli zimou nebo drogovým deliriem, nevím , ale dobře jí nebylo. Posadila se a zarudlýma očima se nechápavě rozhlížela po palubě.

Hlas mě zradil, zvuk který jsem vydala připomínal skřípot vrzavých dveří. Po odkašlání jsem se zeptala anglicky,: " Mluvíš anglicky? Já se jmenuji Alena." Dívala se na mě těma podlitýma zarudlýma očima nechápavě. Ukázala jsem prstem na sebe a znovu opakovala,: "Alena."

" Já, Iona.", a ukázala rukou na sebe. Snažila se o angličtinu , ale nevalně. Domluvili jsme se však, že je Dánka. Náš rozhovor nás zaujal natolik, že jsme ani nepostřehly, že na palubu vyšel jeden z mužů, kteří byli včera večer v jídelně u Howarda. Dozvěděla jsem se , že Io se jmenuje celým jménem Iona Pedersen, že byla v létě někde na dovolené v Itálii a potom na lodi. Já jsem se snažila ji jednoduchými větami říci náš a můj osud, ale mnoho toho nepochopila.

Když se objevil na palubě ten muž, stáhla se do klubíčka a strachy se ani nepohnula. Muž přistoupil k nám a Io jako první odvázal a bez jakékoli výstrahy ji švihl vodítkem přes ramena a záda a táhl ji za sebou dozadu po palubě kolem kajut, o které jsme se opíraly. Vyskočila jako vylekaný zajíc a spěchala za mužem. Ten na ni něco arabsky vyštěkl a hrubě s ní škubal vodítkem. Odvedl ji a já zůstala na palubě dál sama.

Netrvalo to dlouho a červánky vystřídalo žluté kolo slunce . Začalo příjemně hřát. Nevolnost od žaludku mírně polevila. Měla jsem žízeň a možná i hlad. Naskočily motory a na můstku stál mladý muž s turbanem na hlavě v bílé rozevláté košili a nechal se ovívat větrem. Párkrát se po mně podíval a jinak se věnoval řízení lodi. Schovala jsem se před jeho zraky a sluncem do stínu na levobok, kde nástavba skýtala trochu soukromí. Tak tak sem dosáhlo vodítko, které bylo u velitelského můstku přivázané k ráhnu. Tam jsem nedosáhla a jistě bylo jako u Io zamčené na karabinu.

Pozorovala jsem v dáli opar nad pevninou. Jako malý proužek na obzoru se rýsovala země. Občas jsem viděla nějakou rybářskou loď , ale v takové dálce, že to byla pouze malá tečka odrážející sluneční paprsky na obzoru. Nebe bylo bez jediného mráčku a jenom poletující a chechtající se rackové připomínali, že někde v jejich doletu je pevnina. Loď plula pomalu ve stále stejné vzdálenosti od země. Někdo skočil do bazénu a cákal kolem sebe vodu. Rozevřel slunečník když vylezl a leže v lehátku snídal. Černovlasý muž, sportovní vypracované postavy, bez plavek zcela nahý se nechal obsluhovat jiným mužem v bílém oblečení. Byl to černoch jako z ebenu a jeho košile svítila na slunci v kontrastu s jeho zbarvením. Tak pět jich už znám podle vidění. Kolik jich je na téhle lodi? Uvažovala jsem v duchu.

Osychaly mi rty a stále více jsem žíznila. Klaply dveře a ozvaly se kroky. Kdosi manipuloval s vodítkem a pak škubnutí.

"Tak se zvedej čubko. " Vedle mne stál chlap jako hora, dobrý dva metry. Holohlavý v bílém tričku a žlutočerných plavkách s boulí jako pěst, bosý. Na ruce měl velké potápěčské sportovní hodinky a podmračený pohled. Zvedla jsem se z paluby a po naznačení jeho pohybu šla za ním na dolní palubu k bazénu. Sešli jsme po příkrých schůdkách a zleva obcházeli bazén k lehátku s nahým mužem. Ten si nechával dolévat černochem kávu a usrkoval ji z čistě bílého porcelánového hrníčku.

"Pusť ji do bazénu. " , rozkázal chlapovi jako hora a ten mě postrčil ke kraji až jsem zavrávorala a spadla po boku do vody. Byla to slaná mořská voda, průzračně čirá. Než jsem se z pamatovala polkla jsem pár hltů a zakuckala se. Nohama jsem nedosáhla na dno a musela jsem udělat pár temp, abych dostala hlavu nad hladinu. Mezi rukama se mi pletlo vodítko za které mě stále ten hromotluk držel. Všimla jsem si, že bazén má po obou stranách prosklené mírně se do středu svažující dno. Skrz sklo z bazénu nebylo vidět, jenom místy se rozptylovalo umělé světlo. Plavala jsem k druhému břehu a tah vodítko mě pár temp před konce donutil obrátit se a plavat zpět k místu , kde mě strčili do vody. Podle napnutého vodítka jsem doplavala k pochromovaným schůdkům , které neměly šprycle , ale stupínky. Chytila jsem se zábradlí a vylezla z vody ven.

" Pojď sem !", usmál se na mne nahý muž v lehátku a já postoupila pár kroků k němu. Stála jsem proti němu, kapala ze mne voda, byla příjemně teplá a vrhala jsem na něho stín. Prohlížel si mě,pokynul mi abych ještě postoupila blíž. Stála jsem po jeho pravici těsně u lehátka. Rukou mi sáhl na zadek, párkrát po něm přejel prsty, potom po stehnech s vrchu až na kolena. Lechtalo to a já se mimoděk usmála. Pohladil mi dlaní břicho, Venušin pahorek a ukazovákem sjel do slabiny a jemně mě přitom drápal nehtem. Tlakem na vnitřní stranu stehna mi odsunul nohy od sebe. Musela jsem si přešlápnout. Stála jsem před ním jako kus dobytka. Nahá, rychle na dopoledním slunci osychající. Pootočil se na lehátku a prsty obou rukou mi přejel po sevřených pyscích a oběma ukazováky mi smáčkl poštěváček. Potichu jsem sykla pod jeho tlakem. Prsty mi odlepil pysky od sebe a prostředníkem mi přejížděl zespodu po poševním vchodu. Jeho úd se ztopořil a čněl do výšky. Naběhl do více jak dvaceticentimetrové délky a dobře pěticentimetrového průměru. Několikrát sebou zaškubal. Prsty zajel do mé pochvy. Nejdříve jedním pak dvěma, ukazovákem a prostředníkem, na kterých měl masivní zlaté prsteny a pootáčel s nimi zleva doprava. Palcem mi masíroval poštěváček a mne to vzrušovalo. Cítila jsem jak pod jeho dotyky vlhnu a topoří se mi jak poštěváček tak bradavky na prsou. Nečekala jsem to, ale jeho dotyky i přes jemné dření prstenů na prstech v pochvě byly jemné a vzrušující. Přejel si rukou po údu a potom mě stáhl za vodítko do předklonu. Vyjel prsty ven, otočil si mne k sobě zadečkem , rozkročmo jsem se postavila přes lehátko a znovu zajel do pochvy tentokrát prsty obou rukou. Masíroval mne zvenku i zevnitř a začal se pohybovat kopulačními pohyby v bedrech . Ucítila jsem jeho rty na mém pohlaví a jazyk jak mi objíždí vchod a svírá rty má vnější rodidla.

" No tak, na co čekáš ty můj kvítku. Chci aby jsi mě pěkně jemně vykouřila."

Vzala jsem jeho úd do ruky, byl obřezaný a nalitý krví. Přejela jsem po něm jemně prsty nahoru a dolů, roztáhla jeho štěrbinu a jazykem slízla kapku jeho moku nahoře. Chutnala slaně jako celý penis. Mořská sůl se po koupání usadila všude. V předklonu jsem mu sjela špičkou jazyka do slabin a tváří se otírala o jeho penis. Zajel mi prstem do řitního otvoru a masíroval mne jak v pochvě tak v análu a palcem na poštěváčku zároveň. Dlouho jsem necítila při znásilňování takové pocity jako právě nyní. Když bude spokojený budu se mít i já snad lepši. Vsála jsem do úst jeho šourek a prsty se snažila hladit jeho G bod. Přitiskl stehna těsně k sobě a prohnul se v bedrech. Na vrcholu jeho žaludu se objevila další bělavá kapka. Slízla jsem ji a opět chutnala slaně s trochu nahořklou mandlovou příchutí. Objela jsem špičkou jazyku jeho žalud a vzala jej do úst. Jemně ho stiskla zuby a pohltila jej dobře do poloviny. Zatlačil mě až na mandle a mě se zvedl žaludek. Vystrčila jsem jej z úst a zhluboka se nadechla. Znovu jsem přejížděla jazykem po jeho žaludu a vzrušovala ho zespodu na uzdičce. Tepalo v něm a cukalo jen jen ejakulovat. Prsty jsem mu přejela přes konečník a znovu hnětla jeho G bod a druhou rukou přejížděla tahavými pohyby nahoru a dolů po jeho penisu. Nahoře ho laskala jemně zuby a rty.

Šťoural ve mně stále intenzivněji a já dosáhla orgasmu. Otřásla jsem se po celém těle a sevřela v křeči svůj vchod. Vzrušilo ho to ještě víc a v okamžiku ejakuloval. Čtyři dávky mohutného výronu semene mi zaplavily ústa a stačila jsem je sotva polykat. Vyndal ze mne prsty a začal si hrát s mými ňadry. Mačkal mi prsa a hnětl bradavky. Olizovala jsem jeho nyní ochabující úd. Špičkou jazyku jsem přejížděla po žaludu a kolem údu od shora dolů jako když pivař otírá prsty orosený půllitr. Z ochlupaceného břicha jsem olízla poslední kapky jeho semene smíšeného s jeho potem a zaschlou solí z vody. Tlakem na zadek mne otočil bříškem k sobě. Seděla jsem rozkročená přes opěradla lehátka svým pohlavím přesně nad jeho znovu ztopořeným údem. Hladil mě na prsou, hnětl bradavky, na břiše a bocích. Strčil mi do pusy prsty, které byly zalepeny mými vlastními šťávami z pohlaví a i prst z mého konečníku, na kterém ulpěl světlounce hnědý šlem. Olízala jsem je a on se mi při tom dotýkal vrcholem svého údu o můj poševní vchod. Jemně přitlačil. Byla jsem otevřená a bez problému ho přijala. Poloha to nebyla příjemná, byla jsem moc vysoko nad jeho boky a tak ve mně jezdil pouze žaludem. Při takovém rozkroku a posedu na držadlech lehátka jsem nebyla schopna ani ovládat své svaly. Pasivně jsem seděla nad ním a on si pohrával s mými prsy. Nebolelo to ani jsem už nic necítila. Zaklonila jsem hlavu, zavřela oči a počkala až opět vystříkal své semeno na moje pohlaví. Znovu jsem se sklonila nad jeho ochabující úd a poctivě celý olízala.

Ležel příjemně unavený v lehátku, nasadil si sluneční brýle a mne si přestal všímat. Seděla jsem s nohama pod sebou na boku , s vodítkem splývajícím mezi mými ňadry a dívala se na vodní hladinu bazénu.

" Dojez to, Al. Byl jsem spokojený." , podával mi talířek s míchanými vejci se šunkou a přes vystrčený bok mě poplácal jako psa za dobře vykonaný aport.

Vajíčka byla studená, zato kousek černého chleba byl čerstvý. Vylízala jsem talířek do posledního drobečku a on mi nalil do sklenice grepový džus. Vypila jsem ji na ex. Odepnul mi vodítko a přikázal jít do vody. Poslechla jsem.

Zaplaval si také a společně jsme vylezli z vody ven. Znovu se uvelebil na lehátku a mně přikázal lehnout si k jeho nohám. Byla jsem malátná a brzy ničím nerušená jsem usínala.

Když jsem se probudila, slunce stálo přímo nad hlavou a nemilosrdně vysoušelo každou kapičku vody. Potila jsem se a kolem žaludku jsem měla třes. Hlava mě opět bolela a chvěly se mi ruce. Bylo mi na zvracení. Uvědomovala jsem si , že potřebuji svoji dávku. Byla jsem už závislá, ale nikde nebyl Arab, ani Howard, kteří by mi něco píchli.

"Al, pojď sem!", ozvalo se z horní paluby , kde stál ten samý muž, který ráno odvedl Io.

Těžce jsem se zvedala a pomalu šla k němu.

"Tak sebou hni, ty kurvo. Táhneš se jako smrad. Potřebuješ si šňupnout co?", ušklíbl se , a když jsem mu byla na dosah praštil mě vodítkem přes záda. Připnul ho k obojku a táhl mě na záď po schodech do podpalubí.

" Však já z tebe ten herák vymlátím, čubko. Nic nedostaneš."

Dovedl do velké místnosti, která na první pohled vypadala jako středověké sklepení. Polstrované stěny s imitací mokrého kamene, podlaha byla kovová a poházená žlutou slámou. Na stěnách žnuly pochodně a začuzovaly místnost. Všude byly rozvěšené různé mučící předměty. Řetězy, svorky, rozporky, dřevěné kůly a kolíky, které měly zcela jednoznačný význam, aby posloužily jako obrovské falusy. Na jedné stěně byl zavěšen velký křesťanský kříž a na něm přikovaná velká kovová oka. V rohu stála bedna, která imitovala kamennou desku navrchu a postranně byla z dřevěných kulánků , na kterých byla opět kovová oka. U stropu visela kladka s rozporkou. A po stěnách různé důtky.

Dostala jsem strach.

"Pane udělám všechno co si budete přát , ale proboha nedělejte to, prosím." , škubl mým vodítkem až jsem upadla a začal mi za zády svazovat ruce.

Neměla jsem sílu na odpor. Poklekl mi na záda a ruce mi při tom bolestivě zkroutil.

" Jen klid, děvko. To je všechno jako. Uvidíš , že se ti to bude líbit."

Brečela jsem a začala křičet. V místnosti se objevil Hromotluk a pomohl mu mě přivázat ruce ke kříži. Měla jsem kolem zápěstí kožené řemínky, ruce roztažené podél příčného ramene kříže a těsně přivázané provazem ke kovovému oku.

Oba dva odešli a zavřeli za sebou dveře. Křičela jsem ještě chvíli vzteky a strachy zároveň, než jsem si uvědomila, že je to zbytečné. Pochodně čadily a kouř odcházel stropními průduchy pryč. Bylo zde pološero a plameny vrhaly strašidelné stíny v této středověké mučírně.

Po delší době se oba muži vrátili ještě s jedním, který měl na sobě kněžskou kutnu a na hlavě kapuci. Hromotluk měl kolem beder uvázanou roušku a jinak byl zcela nahý. Muž od Howarda přinesl sebou videokameru na stativu a postavil ji přede mne a začal točit.

Vzal nejprve kameru na rameno a detailně zabral můj obličej. Potom zblízka snímal moje tělo a část mučírny. Muž v kutně poručil Hromotlukovi, aby mě povolil okovy.


...::: Tip pro Vás: Ozdoby na prsa - Flash Cross Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Odvaž ji, děvku!", zapálil oheň v ohništi, kterého jsem si všimla až nyní.

Hromotluk mě donutil kopancem pokleknout před kněze, který mě uchopil za bradu a díval se mi do očí. Byl to ten muž od bazénu, kterému jsem dopoledne pomohla ukojit jeho nadrženost.

" Jsi pěkná děvka. Z fetovaná kurva, která se čubí s každým za kus žvance. Dostanu s tebe tvůj neřestný chtíč, mrcho.", udeřil mne důtkami přes ramena.

"Přivaž ji ke stolu, aby poznala co je to ukojit své smilné touhy."

Točili scénu z detailu. Přivázali mne ke stolu . Ruce podél těla, nohy roztažené od sebe na celou šířku horní desky, hlavu zvrácenou dozadu přes okraj. Pod zadek mi podstrčili nějaký poloměkký předmět a vystavili mi tak pohlaví lepšímu přístupu. Kněz, když jsem byla bezmocně přivázaná, sejmul ze stěny kovové skřipce připomínající skřipečky na záclony, mi začal masírovat bradavky. Kamaraman snímal vše zblízka, ale také chvílemi odstupoval a zabíral celou scénu. Hromotluk nyní v katovské rudé kukle nahřál skřipce nad plamenem, pak bez záběru kamery je zchladil prudce v nádobě s vodou až to zasyčelo a podal je knězi. Ten stále ještě hnětl moje bradavky a jakmile se postavily připnul skřipce na jejich hroty. Křičela jsem, ne ani tak bolestí jako strachy, že to bude bolet. Oba skřipce byly na slabých lesklých řetízcích a on je zavěsil na hák kladky a začal je napínat. Hlavu jsem s námahou pozvedla a viděla jak se mi prsa natahují. Bolelo to. Začal mi masírovat celá prsa a podvazovat je hnědou gázou. Nemám je velká , ale přesto se mu to povedlo. Kamera zabírala můj obličej a detailně prsa. Skřipce bolestivě rozdíraly moje bradavky.

Kněz se přesunul k mému pohlaví a začal roztahovat stydké pysky.

"Podívej se na tu díru. Ta pojme celý vůz i s potahem. Podíváme se na tu jeskyni." Prsty mi roztahoval pysky a odklápěl je a pod dohledem kamery osahával celé pohlaví z venku i zevnitř. Křičela jsem odporem k němu, nadávala mu do parchantů , ale bylo to zcela k ničemu. Jenom mě to víc a víc vysilovalo. Cítila jsem , že potřebují svoji dávku.

Stejnými skřipci mi roztáhl pysky a začal do mě vrážet jeden z těch obrovských dřevěných falusů. Byly sice hladké, ale takových rozměrů , že to šíleně bolelo. Proti koze to však bylo příjemné šimrání. Skřipce mě rozdíraly do krve a nevěděla jsem co bolí víc. Zda krvácející bradavky nebo ohanbí nebo kůl zaražený ve mně.

Kněz s ním začal jezdit ven a dovnitř. Nasucho. Dřelo to a po chvíli pálilo. Křičela jsem bolestí, nadhazovala sebou na desce co mi dovolila pouta na rukou a nohou. Ještě víc jsem si tak rozdírala místa, která svíraly skřipce. Nyní to snad už bylo horší než koza.

Žaludek se mi svíral, potila jsem se a tlačil mě močový měchýř.

Kněz nepřestával, za asistence kamery rejdit dřevěným kolíkem v mém pohlaví. Podvázaná prsa bolela a přestala mi z bradavek dokonce kapat krev. Čím víc jsem se vzpouzela, čím víc jsem udělala pohybů, tím víc vše bolelo. Tekly mi slzy a už jsem neměla sílu ani nadávat.

Kat, Hromotluk, žhavil v ohni kovovou tyčku na jejímž konci v plamenech byla nasazená raznice. Z plechu vytvarované A a l. Omdlévala jsem bolestí, když mě ještě strašlivější bolest probrala na chvíli k vědomí. Místností pronikl nasládlý pach spálené kůže. Rozžhavený konec železa mi kněz přiložil k pravému chodidlu a do klenby vypálil můj cejch. Nevnímala jsem už kameru , ani jeho neustále dření kolíkem, ani rozedřená do krve prsa a stydké pysky. Bolest spáleného místa přehlušila úplně všechno. Počárala a omdlela jsem.

Probrala jsem se s rukama přivázanýma ke kříži, naražená na dlouhý dřevěný klacek, který byl u země kovovým okem spojen se skobou a nebylo ho možno odstrčit, nebo alespoň podrazit. Posunutí dopředu ho do mě zasouvalo ještě hlouběji. Chodidlo bolelo a každé přešlápnutí mi přinášelo ještě větší bolest. Prsa nebyla sice už podvázaná , zato do bradavek se stále ještě zařezávaly svými ostrými zoubky skřipce. Bolelo mě celé tělo. Klepala jsem se. Nohy se mi podlamovaly i když jsem zůstala viset pouze za připoutané ruce, skřipce mi nadzvedly prsa za hroty bradavek a dřevěný klacek se zapíchl ještě hlouběji. Potřebu jsem udělala pod sebe. Jeden z mužů stále ještě točil vše na kameru. Znovu jsem omdlela.

Nic mě netlačilo v útrobách, nic mi nemačkalo a nedrásalo do krve pohlaví ani hroty bradavek. Ležela jsem na něčem měkkém a pod hlavou měla něco jako polštář. Dříve než jsem otevřela oči jsem si kontrolovala svoje tělo. V ústech a krku jsem měla struhadlo, hlava třeštila bolestí. Pohyby očí na sucho řezaly, jako bych měla pod víčky písek. Chodidlo trochu bolelo. Zdálo se mi to, nebo mě opravdu mučili.

Otevřela jsem oči. V místnosti bylo pološero. Nevěnovala jsem pozornost tomu, kde jsem, ale tomu ,co je se mnou. Na prsou jsem měla zaschlé stroužky krve a na bradavkách a jejich hrotech čerstvé stroupky. Prsa byla celá červenofialovomodrá od modřin. Zápěstí také celá pohmožděná. Posadila jsem se a zaúpěla bolestí, která mi projela z rozkroku až do hlavy. Pohlaví bylo modré, pysky od krve, natržená hráz. Pravé chodidlo bylo zarudlé s černou spáleninou v klenbě s dvěma vypálenými písmeny. A a l . Znovu jsem si uvědomila, při sebemenším pohybu bolest hlavy a celého těla. Opatrně jsem se položila na bok a rozhlížela se po místnosti.

Kajuta nebo cela byla stroze zařízená. Holé šedé stěny s umělohmotným povrchem, připomínající umakart, kulaté v průměru půlmetrové okno těsně nad klidnou hladinou moře. Ve stropu byly průduchy a vestavěné zářívkové světlo, které nyní nesvítilo. Ležela jsem na lehátku potaženém režným prostěradlem a s malým polštářkem pod hlavou. Nebyl povlečen a vyplněný byl asi molitanem nebo něčím podobným. Rozhodně ne peřím, na které jsem byla zvyklá z domova. Domov. Při vybavení tohoto slova jsem se rozbrečela a po dlouhou dobu jsem nebyla schopna se na nic jiného soustředit než na své blízké, kteří mě již pochovali a domov. Na Čechy , na Romana a Lucii s Petrem.

Znovu jsem se rozhlížela po cele, která měla rozměr tak dva krát jeden a půl metru. Vlastně jen postel nad ním okno a hned otvor bez dveří do předsíňky jeden krát jeden metr, kde byly vchodové dveře, zevnitř na kouli a otvor do sprchového koutu. Stačilo se pomalu a opatrně posunout na posteli, abych viděla na zařízení sprchy. To byla vlastně druhá polovina předsíňky, stejně veliká s nášlapným špuntem na podlaze jako vodovodním kohoutkem a s odpadní dírou v rohu, která sloužila i jako turecký záchod. Jinak zde nic nebylo. Cela.

Chtělo se mi čůrat. Zvedala jsem se pomalu a s bolestmi z postele a šourala se do koutu se sprchou. Rukama jsem se přidržovala stěn, abych se vůbec udržela na nohou. překročila zvýšený práh jeden i druhý a i to mi dělalo velké potíže. Ve sprše si sedla na bobek a pálivě se vyčůrala. Moč stékala potůčkem do rohu a byla smíšená s krví z prasklého stroupku natržené hráze. Bosýma nohama jsem stála ve své vlastní moči. Trochu jsem se posunula a patou levé nohy zatlačila na černý špunt. Od stropu začala stříkat vlahá voda. Jak se kapky rozbíjely o podlahu a mě, rozlétávaly se až do předsíňky a celou ji smáčely.

Voda mi stékala po solí a potem slepených vlasech , ramenech a rozbolavělých prsou. Bylo to příjemné. Seděla jsem dlouho pod vodou a rukama se jemně omývala. Potom jsem už jenom seděla opřená zády o stěnu s nohama nataženýma přes zvýšený okraj otvoru do sprchy a nechala na sebe stříkat příjemně teplou vodu. Nebyla ani studená ani teplá. Smývala jsem ze sebe veškerou fyzickou nečistotu, ale především duševní, která byla zažraná v hloubi mého já.

Ruce se mi třásly, kolem žaludku jsem chvílemi pociťovala křeče a chvílemi jsem se potila. Hlava mne stále bolela a měla jsem v ní duto. Hltala jsem tryskající vodu se zakloněnou hlavou přímo do úst, ale pocit sucha v krku neustupoval. Bylo mi zle, uvědomovala jsem si, že je to absencí drogy, na kterou jsem si už zvykla, a která mi pomohla překonávat nejenom bolest, ale především duševní trauma a ponížení. Věděla jsem, že je to sice jistá postupná a pomalá záhuba, ale přesto jsem po ni toužila a byla bych nyní schopna pro jednu dávku i zabíjet. Stavy absolutní apatie a neovladatelného vzteku se střídaly docela pravidelně.

Do kajuty pronikaly oknem sluneční paprsky. Zvedla jsem se ze země, uvolnila tlak na špunt, voda přestala téct a dovlekla se na lůžko. Schoulila se do klubíčka a unavená upadla do spánku.

"Zvedej se a jdeme." , probudil mě hlas muže špatnou angličtinou a poplácání jeho ruky na mém boku. Všimla jsem si, že do kajuty již nedopadají přímo sluneční paprsky, jenom denní světlo.

S námahou a bolestmi v rozkroku jsem se zvedala z lůžka. Když jsem se rozvláčně posadila, připnula mi jeho ruka vodítko k obojku. Uvědomila jsem si , že obojek už nevnímám. Motala se mi hlava a byla jsem ve stavu hluboké apatie.

Vyvedl mne na palubu k bazénu, kde nikdo krom mne a prázdných lehátek nebyl. Za karabinu připnul vodítko k zábradlí na boku lodi a nechal mne stát na slunci. Odešel.

Posadila jsem se na zem, opřela se o zábradlí, které mě sice tlačilo do zad, ale v útlumu jsem to nijak zvlášť bolestivě necítila. Slunce se sklánělo k obzoru. Bylo teplo a já opět upadala do spánku.

Probudily mne hlasy a kroky po palubě. Hrála tu potichu orientální hudba a někdo se cákal ve vodě. Otevřela jsem oči. Stmívalo se, za chvíli bude tma. Na lehátkách se rozvalovalo několik mužů v plavkách a bílých košilích. Popíjeli víno a hráli karty. Černoch stál decentně opodál a v případě dopití sklenice doléval víno. Vždy se stáhl do uctivé vzdálenosti a ve stoje mlčky čekal na svoji práci. Muži se bavili stále hlasitěji, jak jim hra a víno rozpalovaly tváře. Z ničeho nic se zvedl černovlasý muž, kterého jsem včera obsluhovala a poodešel ke mně.

" Al, pojď se mnou, jdeme!", přikázal mi jako psovi a odepnul karabinu s vodítkem od zábradlí.

Šla jsem poslušně za ním na horní palubu, opatrně jsem našlapovala na svoji pravou nohu s vypáleným cejchem a přidržovala se zábradlí schůdků, když jsem s bolestmi v podbřišku stoupala po stupních nahoru. V místě , kde jsme se s Io probrali včera ráno , jsem ho následovala dveřmi do kajuty. Nejdříve pár kroků chodbou. potom několik schodů dolů, opět chodbičkou do velké kajuty s obrovským skleněným oknem , kterým bylo vidět pod hladinu bazénu. Místnost byla luxusně zařízená. Mohutný vyřezávaný a vykládaný nábytek. Dřevěná, látkou čalouněná křesla , velká televizní obrazovka. Malé domácí kino. Na podlaze perský koberec, po jedné straně okna se závěsy a záclonami. U stropu zavěšený nízký, ale mohutný křišťálový lustr s mnoha žárovkami osvětloval dostatečně celou místnost.

" Lehni si sem.", a ukázal mi místo u křesla, do kterého se posadil.

" Sahi, přines mi něco k jídlu a ji také." , rozkázal dokonalou angličtinou černochovi, který se jako na zavolání objevil ve dveřích a ihned v nich opět zmizel. Než nám donesl jídlo, jemu plný obložený talíř, mně mísu nějaké haše, kterou postavil na zem přede mne, založil černovlasý pán do videorekordéru kazetu.

Nalil mi do sklenice víno a podal mi sklenku do ruky. "Pij, zasloužíš si to. Uvidíš sama jak si byla skvělá." Nechápala jsem oč běží, ale víno , které se mi ihned příjemně rozlilo po těle, bylo výborné. Vypila jsem na ex celou sklenici a s omluvným pohledem jsem ji postavila na kraj stolu.

"Jestli máš hlad , tak jez."

Vzala jsem misku do ruky a druhou rukou jsem si nabrala něco málo toho nevábného do úst. Ihned jsem ucítila bolestivý šleh vodítkem na svých ramenech.

" Takhle si vychovaná nebyla. Nehodlám ti to připomínat donekonečna.", okamžitě jsem si ji položila před sebe a snažila si ji vylízat jazykem. V Předklonu na kolenou s rukama položenýma vedle misky a jenom nepatrně jsem si ji přidržovala, s vyšpuleným zadkem a pohlavím v kleče na kolenou jsem se snažila něco pozřít. Šlo to z polo hluboké misky špatně. Přesto jsem ji vylízala do posledního drobečku, ale pusu jsem měla upatlanou od ucha k uchu.

" Umyj se , ty čubko.", přikázal a pohledem mi ukázal na zavřené dveře v rohu místnosti vlevo vedle obrovského skla do bazénu.

Vešla jsem do superluxusní koupelny a v umyvadle se omyla obličej a ruce, osušila se papírovým ručníkem. Na záchodě se vyčůrala a rukou si opláchla pohlaví, a opět otřela další papírovou utěrkou. Vrátila se zpět k jeho křeslu a posadila se na zem vedle jeho nohou. Rukama se hrabal v talíři a cpal se kousky masa, sýru a zeleniny. Notně vše zapíjel vínem a dolil mi sklenici. Nepřemýšlela jsem o tom co to se mnou může udělat. Alkohol po dlouhé absenci, ale když naléval, proč nepít. Alespoň malá a slabá náhražka za moji drogu. Druhou sklenku jsem vypila nadvakrát a cítila se mnohem lépe. Ruce se mi přestaly třást a rozedřená místa méně bolet.

Zapnul video a televizi. Pozvolna se stmíval lustr, až jenom žárovky spoře osvětlovaly místnost a v jejich baňkách jakoby plápolal ohýnek. Bylo zde příjemné teplo a útulno. Na mne už působila třetí sklenice vína.

Na obrazovce se objevily titulky psané rozsypaným čajem a za nimi obrázky středověké architektury. Stará hudba podbarvovala děj filmu. Středověké upalování čarodějnic, inkviziční procesy a samé násilí páchané na obviněných dívkách. Jejich mučení a znásilňování ve sklepních mučírnách. Realistické obrázky s křikem, nářkem a bolestným úpěním. Namluveno v arabštině, ale plně mi stačilo to co jsem viděla a nemusela jsem tomu ani rozumět. Jeho plavky se nadýmaly, popíjel víno a pokuřoval doutník.

" Teď se dívej , ty couro.", a dloubl mne palcem nohy .

Scéna se odehrávala na starém zámořském korábu, v kajutě kapitána, kde jsem já a Io obšťastňovaly zvrhlou posádku lodi, se všemi detaily a potom dvě scény z inkviziční mučírny, které byly velmi drastické. Ano byla jsem to já , kdo byl mučen a znásilňován ve sklepení se všemi detaily až po křik při vypalování cejchu. Zvedal se mi z toho žaludek.


...::: Tip pro Vás: Kožený řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...