Everything Butt
Fucking Machines
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Broskve

část 10.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Visela jsem za ruce na háku, lokty ve výši obličeje a seděla naražená na neskutečně vibrujícím falusu. Přirození mě bolelo, pálilo, žaludek a celé vnitřnosti se oklepávaly v rytmu řádění kůlu zaraženého ve mně. Bolestí jsem omdlela.

Ležela jsem schoulená na zemi ve své cele. Hlavu a celé tělo jsem měla v jednom ohni. Po nohou , rukou a břiše se rozlézaly modrofialové modřiny a podlitiny. Zápěstí byla sedřená do krve a na kloubech zasychající strupy. Po stehnech mi stékaly teď už zaschlé stroužky krve a černající chuchvalce z mé menstruace. Každičký pohyb bolel.

Měla jsem neskutečnou žízeň. Světlo v cele svítilo naplno. Miska se žrádlem ležela u dveří. Byly v ní brambory zasypané šrotem. Alespoň to tak na první pohled vypadalo. Ležela jsem v kaluží čehosi zaschlého. Stolice, moč, krev. Celá jsem byla od toho ulepená a šíleně to páchlo. Nebo , to jsem páchla já. Zvedla jsem se na ruce a po čtyřech jsem se dovlekla do koutu se sprchou. Pustila vodu a zůstala sedět pod tekoucí vodou. Chtěla jsem dát nohy k sobě, ale bolestí ve slabinách jsem málem znovu omdlela. Voda tekla a já apaticky seděla a dívala se do prázdna. Mechanicky jsem se omývala rukama a při každém sebejemnějším dotyku jsem úpěla bolestmi. Se zakloněnou hlavou jsem pila padající vodu ze sprchy. Pila a pila. Zvedl se mi žaludek a vše jsem vyzvrátila. Tedy krom právě spolykané vody nebylo co. Žaludek se mi obracel naruby a odmítal cokoli pozřít. Další hojnou dobu jsem seděla bez hnutí pod stékající vodou až se do mě dala zima. Zavřela jsem kohoutky a odvlekla se na lůžko. Hlava bolela a ať jsem si lehla jakkoli, vždy mě bolelo celé tělo. Menstruace už pominula. Musela jsem tedy ležet v bezvědomí strašně dlouhou dobu. Ruce v předloktí jsem měla jednu modřinu a jeden stroupek po vpichu vedle druhého. Píchali mi injekce. Drogy a kdo ví co ještě. Oči mě pálily a tak jsem je raději zase zřela. Ležela jsem na svém lůžku a nemyslela vůbec na nic.

Probudila jsem se , když někdo stál nade mnou utahoval mi stahovadlem pravou paži a ostříkával kapku před v pichem. Než jsem si uvědomila co se děje, jemně to píchlo a celá dvoukubíková stříkačka byla vyprázdněna do mé žíly. Sevření polevilo. Ten kdosi mi hrubě odsunul nohy od sebe a prsty zajel do pochvy. Prohmatal ji , osahal žloutnoucí pysky z venku a něčím je namazal. Nebyla jsem schopna zaostřit zrak. Světlo svítící u stropu ostře řezalo a donutilo mne opět zavřít víčka. Lehce mě čísi ruce otočily na břicho a jiné ruce mě potíraly mastí. Zůstala jsem bez hnutí bezvládně ležet. Zaklaply dveře a ve mně se rozlévalo příjemné teplo a opět jsem upadala do snového spánku. Spleť záhadných obrazů a výjevů se odehrávala v mých představách. Fantastické scény plné něhy a násilí. Fialové krajiny prozářené rudou září několika sluncí, Roman trhající nějaké zakázané ovoce a plazící se jako had u nohou bohyně Suzan.

V místnosti byla tma. Měla jsem hlad a pokukovala jsem po misce s mým žrádlem. Žízeň mě donutila se zvednout a dojít se pod sprchu napít. Vyčůrala jsem se a vrhla se na misku s fazolovými lusky a kousky nadrobeného černého plevového chleba. Bylo mi o něco lépe, když jsem vylízala poslední drobky, ale pocit hladu jsem měla i nadále. Ve druhé misce byla nějaká nasládlá tekutina s příjemnou pomerančovou příchutí. Vypila jsem ji najednou až mi hltáním steklo pár kapek po krku a prsou až na břicho. Opláchla jsem se pod sprchou. Znovu se schoulila do pelechu a nemohla dlouho o ničem kloudném přemýšlet. Hlad. Měla jsem hlad.

Z nudy jsem si okusovala nehty na rukou. Pokožku jsem měla vyschlou a zhubla jsem. Pootevřenými dveřmi mi bylo přiděleno další žrádlo. Něčí ruka, velká jako lopata vyměnila misky. S chutí jsem se ihned pustila tentokrát ještě do teplého jídla. Vařená rýže s kousky masa a zeleniny, zalitá šedivým šlemem. Zda to bylo odporné lidské samčí semeno mi bylo v tomto momentu jedno. Jídlo vonělo a hladové mi chutnalo. Nabírala jsem je dlaní jako naběračkou a strkala si je do úst.

V tom se odnikud a z celé cely ozval mužský hlas.

" Snaž se chovat slušně, ty mrcho, nebo si to odskáčeš. Naposledy ti to říkám po dobrém. Takhle se hodná čubka nechová. A jestli ti to posledně nestačilo, můžeš si to zopakovat !"

Položila jsem misku na zem a začala ji vylizovat jazykem. Nemyslela jsem na své ponížení, na své chování zvířete, jenom jsem před sebou viděla kozu a cítila bolest v celém těle. Přežít a všechny je za živa upálit.

Vypila jsem skoro všechen pomerančový nápoj. Třásly se mi ruce a já si přála dostat opět injekci. Ano, bylo by příjemné na všechno opět zapomenout a nechat si zdát o sladkém životě doma. Byla jsem zesláblá, ale spát se mi nyní nechtělo. Dlouho jsem seděla na podlaze opřená zády o dveře a opět bezčinně zírala před sebe.

Dveře mě odsunuly a do místnosti vstoupil Arab.

"Mám pro tebe vitamíny. Pojď se mnou, abych tě připravil pro pána. Když budeš rozumná , dostaneš co budeš chtít. Musíš si to však nejprve zasloužit. Doufám, že se už po tom všem budeš chovat rozumně.", připínal mi při tom k obojku kožené vodítko a cvičně mě druhým koncem poplácal přes zadek. Vedl mne nejdříve do sprch, nechal mě se umýt mýdlem a tělovým šampónem. Potom mě celou na svém stole promasíroval a vetřel do kůže vonný olejíček. Upravil mi nehty na rukou i nohou a slastně mi rozetřel po intimních již čerstvě ochlupených místech depilační krém a po chvíli vše důkladně setřel. Nechal mě rozčesat si vlasy a umě zastřihl roztřepané konečky. Potom mi nařídil si opět lehnout na stůl a upnul mi kolem beder řemínky.

" Dáš si ho tam sama, nebo ti ho tam mám narvat?", optal se rozkazem a podával mi do ruky vibrátor , který jsem rukou neobejmula. Nešlo to. Jenom přitlačení k poševnímu vchodu bylo natolik bolestivé, že jsem to dál nedokázala. Podal mi tubu s lubripastou. Potřela jsem si pysky, vchod a prsty i vnitřek a znovu se pokusila si jej zavést sama. Pomalu jsem ho dostávala do sebe, ale neskutečně to bolelo. Snažila jsem se trochu vzrušit na klitorisu. Nepomáhalo to.

"Dělej !", a postříkal mi sprejem celé přirození. V první chvíli to pálilo a potom studilo. Znovu jsem to pomalu zkoušela. Bolest byla snesitelná , i přesto, že mi vyhrkly slzy, dostala jsem vibrátor do sebe.

" To je dost, máš ji jako vrata a řveš u toho, jakoby ti to nedělalo potěšení.", uchechtl se a znovu překontroloval dostatečnou pevnost řemínků a zespodu je připevnil na vyčnívající konec falusu. Okolo poševního vchodu jsem nic necítila, za to uvnitř jsem měla pocit, že mám zaražený kůl od plotu. Připravoval si stříkačku s jehlou zatím co jsem se na stole s nohama položenýma na podpěrách snažila najít trochu méně bolestivou polohu.

" Dám ti něco málo na povzbuzení. Ale říkám ti rovnou, nezvykej si na to, nebo tu dlouho nebudeš. Už jsi jich dostala požehnaně."

Nahmatal ty žílu na předloktí a bez mého jakéhokoli odporu mi vpíchl dávku. Když jsem se na jeho povel zvedala ze stolu rozlévalo se mi po tělo již příjemné teplo a celá jsem pod vlivem drogy vláčněla. Nemohla jsem přes kolík mezi nohy pořádně stát. Každý krok mi dělal potíže. Připnul mi vodítko a smyslně mě při tom jednou rukou hladil po hýždích. "Škoda, že tu už dlouho nebudeš. Kdybych měl dost peněz koupil bych si tě sám.", a jakoby mimoděk si povzdychl,:"Ony však budou další." Sedl si na stůl, jedním loktem se opřel o podpěru nohou a rozhodil si svůj hábit.

"Pojď sem , ty čubko a vykuř mi ho do poslední kapky."

Poklekla jsem s roztaženýma nohama mezi jeho a vzala do ruky jeho ztopořený úd. Prsty jsem ho laskala po zahnědlém žaludu, do úst sála jeho šourek s varlaty a masírovala je jazykem. Úd mu tepal vzrušením a jednou rukou mi přidržoval hlavu za vlasy v jeho klínu. Přejížděla jsem špičkou jazyka od kořenu až po žalud a jemně sála jeho penis.

" To je ono, vidíš jak si se to naučila. Pán s tebou bude spokojený. Dělej, rychleji, jemně ho kousej, koule, dělej, ty kurvo. Ah , jo , to je ono. Když budeš konečně rozumná zpříjemním ti těch pár posledních dní. Jo, to je ..."

V údu mu několikrát zaškubalo a do mých úst se vylilo jeho husté teplé sperma chutnající trochu slaně a trochu mandlově. Polkla jsem je nadvakrát. Jemně olízla zbytky, které ulpěly na jeho ochlupení a slinami omyla jeho úd. Byl spokojený a když slézal se stolu docela dobrácky mi radil.

" Buď konečně rozumná. Proč se necháváš mlátit a mučit. Každá ženská je stvořená k tomu, aby uspokojovala muže. Ty občas vylížeš nějakou tu jinou potvoru , občas podržíš, a když uděláš vše co uvidíš pánovi na očích budeš se mít nakonec královsky. Jsi Evropanka a dělá ti potíže přizpůsobit se orientálním praktikám, ale pán tě slíbil Evropanovi. Musíš si uvědomit, že pod drogami uděláš stejně všechno a ještě na nich budeš závislá. Přečetla sis noviny, viď. Tak víš, že pro svět už neexistuješ, ty ani ti ostatní. Jestli někde chcípneš hlady, nebo tě tvůj pán umlátí nikdo se to nedozví, nikomu po tom nic není. Náš pán chce mít z tebe čubku. Udělej mu tu radost a on se k tobě bude chovat lepši než k feně. Uvědom si, že když tě bude chtít prodat, prodá tě. Když tě bude chtít půjčit, půjčí tě. A jestli chceš, aby tě mužstvo odřelo, tak se vzpouzej. Myslím, že mu už s tebou došla trpělivost. Má tu novou samičku a ta je taky vzpurná a pomalu se přizpůsobuje. Vymění tě za ní a po tobě neštěkne ani pes.Zasluž si jeho pozornost svým vychováním. Musíš sama vycítit, kdy má pán chuť se nechat obsloužit, kdy tě chce projet a kdy chce jenom se na tebe dívat. Kdy tě chce trochu potrápit a kdy tě nechá a nebude si tě všímat. Chovej se jako hodná čubka a odmění se ti. Něco ti povím, ta mrcha Suzan si prodělala také svoje. Asi před dvěma roky. Dnes z ní je zase člověk. Je plně oddána svému pánovi, papírově sice už dávno neexistuje, ale žije a žije se jí dobře. Nemáš šanci dát o sobě světu, tady odsud ne. Všechno je připraveno pro zkoušku tvé psychiky a každý pokus je tvrdě trestán. Jsi čubka a tou zůstaneš, i když si vybuduješ nějaká privilegia. " Zírala jsem na něho s otevřenou pusou a hrůzou ani nedýchala. Dál pokračoval ve svém rádoby dobrotivém monologu.

"Když tě pán prodá někomu na pevninu, neumíš si ani představit, co tě může čekat. Harém, nevěstinec, chov, bez lékařské pomoci, bez drogy, bez vody, bez svého soukromí, dny bez jídla. Můžeš doprovázet karavany a výpravy jako kurva pro všechny."

Při slovu, chov, jsem se mimoděk otřásla a on pochopil, že nevím o čem je řeč. Pokračoval,: "Chov, to je výsada Abdula, nadělal na tom víc peněz než na naftě. Už léta kdesi chová kurvy, jako jsi ty. Připouští je stále za sebou dokud nezhebnou a děti vychovává pro harémy a bordely po celém světě. Jednou jsem takovou zvěř viděl. Nemyslí, žijí jen pro uspokojení civilizovaných lidí, sotva znají pár slov a poslouchají na pohyb prstu. Ty máš výhodu, jsi inteligentní a máš šanci svého pána zaujmout i něčím jiným než je tvoje díra. Dnes máš poslední šanci, tak moc nepřemýšlej a chovej se slušně."

Vzal do ruky vodítko a jemným škubnutím mi naznačil, abych šla za ním. Jeho slova ve mně zanechala strašný zmatek. Znovu jsem viděla článek v novinách, můj nekrolog. Ano, každý můj odpor mě přiváděl do horší a horší pozice. Ptala jsem se znovu sama sebe, když jsem se s vibrátorem zaraženým v sobě kolébala za Arabem, zda chci přežít, zda není jednodušší a lehčí skoncovat se životem. Oběsit se na vodítku, nechat se předávkovat, podřezat si žíly, zapíchnout se nožem než trpět poslušně další a další ponižování, znásilňování, bití, mučení. Přežít!!! Ale proč a do kdy? Dostanu se odtud vůbec někdy? Ne, musíš přežít, aby jsi mohla jednou lidstvu říct o těchto zrůdnostech. Přesvědčovala jsem se. Kdybych měla čistou hlavu, asi bych volila jinou cestu, ale pod vlivem drog jsem měla pocit, že to vše zvládnu, že odtud uteču. Zdálo se mi to jednoduché. Až budeme kotvit zase v laguně, skočím přes palubu a doplavu na břeh. Pak vše vypovím na policii a ta je všechny pozavírá.

Došli jsme do pracovny Hovada, Howarda. Venku svítilo slunce a loď plula po otevřeném moři. U stropu se točil velký ventilátor a trochu čeřil nesnesitelné vedro. Howard seděl za stolem a potil se smradlavě po celém těle.

"Pane je tady.", ohlásil mne Arab a klidil se z místnosti.

"Lehni na místo!", rozkázal Howard aniž by zvedl hlavu od své práce a dál si mě nevšímal. Poslušně jsem se dokolébala na kraj dlaždiček, opřela se zády o stěnu a sedla si tak, že jsem měla roztažené nohy mírně od sebe a špulila své pohlaví směrem k Howardovi. Rukama se snažila upravit poševní vchod a pysky tak, aby mi případné vibrace ubližovaly co nejméně. Řemínky mi toho však mnoho nedovolovaly. Ruce jsem nakonec nechala volně viset podél těla a se zavřenýma očima jsem se oddávala působení drog. Usínala jsem v sedě.

"Běž ven a zůstaň v dohledu.", houkl na mne Howard od svého stolu. "Nemám náladu dívat se na tvou díru, čubko."

Malátně jsem se zvedla, vodítko se mi motalo pod nohama a vyšla jsem na palubu.

Slunce nemilosrdně pražilo. V dohledu od dveří však nikde nebyl žádný stín. U zábradlí na boku byla připevněná dřevěná lavice, která mi padla do očí. Posadila jsem se na ní, zády se opřela o zábradlí a opět si upravila vibrátor v sobě. Kolena jsem musela nechat mírně od sebe, protože ten černý kolík jinak šíleně tlačil do stehen. Seděla jsem na pravoboku a měla výhled na celou palubu. Přes kajuty Howarda na záď, přes stupňovitý velitelský můstek na příď. Opalovala jsem se a nabírala energii z čerstvého mořského vzduchu. Přes rameno jsem pozorovala mořskou hladinu, skákající delfíny, čeřící se vodu na zádi, v dáli na levoboku plující velkou nákladní loď. Občas kolem přešel někdo z posádky a se zalíbením mi věnoval pohled. Kdybych nebyla v tomto otroctví bylo by to krásné nic nedělání.

Po palubě přicházel Arab a položil mi ke dveřím misku se žrádlem a druhou s vodou zředěným pomerančovým džusem.

" Máš tu něco k jídlu. Pán mi přikázal, že ti mám říct, že budeš slyšet na jméno Al. " Sáhl do kapsy a podával mi žlutou umělohmotnou lahvičku s opalovacím krémem.

" Namaž se."

Tiše jsem odpověděla,: " Děkuji , pane."

Kam jsem si dosáhla, a to bylo skoro všude, jsem si rozetřela krém. Dokolébala jsem se ke vchodu, ke svým miskám se žrádlem a rukama jsem se pustila do jídla. Rýže se zeleninou. Vypila džus a opět se uvelebila na lavici. Tlačila, ale bylo to lepší než ležet jako kus hadru na palubě.

Kolem procházelo pár námořníků a oplzle dělali poznámky na moje přirození. Jeden z nich zašel k Howardovi do pracovny a po chvíli se vrátil s vítězoslavným úsměvem na tváři. Mával na ostatní dálkovým ovládáním vibrátoru. Vzal do ruky moje vodítko a tahem mě nutil se zvednout a jít s nimi. Vyškubla jsem mu jej z ruky a rychle zmizela v kajutě.

" Pane, ti muži mě chtějí odvést. Prosím můžu s nimi, nebo si přejete, abych zůstala.", vychrlila jsem bez dovolení otázku do prostoru, aniž bych si uvědomila, jestli tam to hovado sedí. Seděl. Zvedl hlavu od počítače, ušklíbl se a zavolal si mě k sobě.

"Pojď sem. Sem ke mně."

Smrděl potem. Když jsem došla k jeho křeslu a postavila se vedle něho, odsunul se trochu od stolu a natočil ke mně. Rukou si překontroloval pevnost řemínků, ohmatal mi pysky, vzal jeden po druhém mezi prsty, důkladně si je prohlédl, palcem mi zatlačil na poštěváček, poplácal mě rukou po holém zadku a dovolil mi odejít.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - kovový obojek Désir Métallique Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Tak je to správně, ty moje čubičko. Přijď se optat, zda tě pán půjčí. Běž a potěš je, hochy. Mají dnes volno. Musíš si svoje běsnění odsloužit." , znovu mě pleskl přes zadek a víc se mi nevěnoval.

Otočila jsem se k východu a ve dveřích se na mě šklebil chlap s ovladačem v ruce. Pomalu, svým kolébavým krokem a s hrůzou jsem šla k němu. Vzal mě za vodítko a vyvedl zpět na palubu. Přešli jsme skoro celou loď, až na příď. O patro níž mě dovedl po železných schodech do špice lodi, kde byly pouze železné kůly a lanoví ke kotvení v přístavech. Ostatní chlapi zůstali opřeni o zábradlí na horní palubě a tlačili se jeden na druhého, aby si vybojovali dobrou pozici. Bylo jich dobrých deset, možná patnáct. Pokuřovali a pili jedno pivo za druhým z plechovek. Ten s ovladačem mě nechal stát na dolní palubě a sám se posadil na schůdky. Muži ho halasně povzbuzovali a on jim hádavě odpovídal. Nerozuměla jsem jejich jazyku, ale bylo jasné co chtějí. Také jsem to vzápětí ucítila. Vibrátor se začal ve mně chvět.

"Tak se ukaž, ty kurvo. Dělej. Přidej jí. Dej ty nohy víc od sebe. Lehni si, není ti tam nic vidět." , pokřikovali jeden přes druhého v lámané angličtině.

Vibrátor nabral na obrátkách a já si musela skutečně lehnout na záda proti nim a roztáhnout kolena co to šlo a vyšpulit na ně své pohlaví. Údy jim nadouvaly kalhoty a někteří si jej honili rukama v kalhotách.

Klacek ve mně řádil. Zavřela jsem oči a on mě dokonce vzrušoval, Dlouho jsem neměla orgasmus, ale tentokrát k radosti diváků jsem ho prožívala.

Po vypětí jsem zůstala ležet na zádech na palubě a nechala v sobě tlouci vibrátor. Ignorovala jsem ho, pokud to šlo. Apaticky, alespoň navenek jsem ležela bez hnutí a prosila v duchu boha, jestli nějaký je, aby to nebolelo.

Vibrace značně polevily. Kůl ve mně jenom slabě vrněl. Jeden z mužů mě zvedal za obojek a donutil mě pokleknout. Chlapi se tlačili ze schodů dolů a v okamžiku jich stálo v půlkruhu pět kolem mě. Každý měl venku z kalhot obrovský úd, který trčel do prostoru a téměř se s nimi otírali o můj obličej.

"Kuř, ty děvko!"

Měla jsem střídavě v ústech několik údů a téměř současně ejakulovaly. Nestačila jsem polykat přívaly semene, stékalo mi po tvářích, bradě, ramenech až na prsa. Lepkavě zasychalo v mých vlasech. Vibrátor začal opět cvičit, nemohla jsem se však na něho soustředit, protože nastoupila druhá vlna a v okamžiku se z jejích tepajících falusů řinul další příval semene. Kůl ve mně se mnou nadhazoval a cítila jsem otřesy až v žaludku.

Na horní palubě se objevil Howard. Nechal si mě jedním z mužů přivést po schodech k sobě, aniž by kdokoli vypnul tu mučící věc ve mně. Vzal mě za vodítko a jako psa odváděl přes celou horní palubu zpět do svých kajut. Lepkavé semeno mi zasychalo rychle na kůži a jeho chuť mi zůstávala v ústech. Nemohla jsem skoro udělat krok.

" Líbilo se ti to? Bylo toho na tebe málo, co? Mám pro tebe příjemné překvapení. ", mlel si pro sebe.

Kolébala jsem se za ním a slabě jsem mu odporovala.

"Pane mám toho dost a nelíbilo se mi to. Prosím nemůžete vyndat tu věc ze mne?"

Rozesmál se a klidně pokračoval v chůzi po palubě.

" Hni sebou, ty čubko. Dostaneš co chceš a ještě si budeš stěžovat ?!", odseknul mi naštvaně.

Vešli jsme zpět do pracovny. V pohovce seděli dva muži v tradičních muslimských úborech, obsluhovala je Suzan, za dveřmi stáli oba Stíny a Arab. Na dlaždičkách stáli dva úplně nazí mladíci. Ruce měli zvednuté nad hlavou, svázané a zavěšené na skobě u stropu. Suzan jim bičíkem nadzvedávala povislá pohlaví a nutila je , aby se jim ztopořila. Bičíkem je švihala přes stehna , zadek , ale i údy.

" Vy zasraní parchanti, snad vám tohle pomůže a koukejte stříkat, ošoustejte ji do všech děr. Je na vás nadržená a jestli ji někdo z vás nepřivede do extáze, tak vám ho ukousne!", zasmáli se skoro všichni jejímu vtipu.

Mladící stáli bez hnutí, ale bylo vidět jak moc se snaží soustředit na to , aby se jim jejich údy ztopořily. Howard mě postavil před ně a se smíchem přikázal,: "Rozrajtuj je."

Pustil naplno vibrátor ve mně a já donucena otřesy jsem si lehla před zraky všech na koberec prohnula se v zádech a s vystrčeným pohlavím s nohama od sebe jsem podvolovala vibracím. Pálilo to , bolelo , ale pod vlivem drog mi to nepřišlo ani tak ponižující. Prostě pán to chtěl a tak nebylo zbytí.

Údy se jim pomalu začaly zvedat a já po pobídce od Araba jsem poklekla k nim a střídavě laskala ústy a dotyky prstů oba dva. Jejich sperma chutnalo úplně jinak. Nasládlé, řídké a byla ho sotva polovina než u chlapů z paluby. Jednomu okamžitě po výronu ochabl a byl za to byt od Suzan. I na mě Howard vyjel, jak je to možné že mu ho hned nepostavím. Snažila jsem se mu pomoct rukama, ale někdo mi je zkroutil za záda a tam mým vodítkem spoutal. Zbyla mi jen ústa. Ulepená od semene, rozpraskané rty a bolely mne panty.

Znovu se jim postavily. Jednoho chlapce postavili za mne a já se musela předklonit tak, abych ve stoje mohla sát úd hocha přede mnou a ten druhý mohl vniknout do mého análního otvoru. Vibrátor pracoval a ten jsem skoro nevnímala. Zpočátku když do mě zezadu pronikal to bolelo, ale pak to šlo. Trvalo mu však dlouho než dosáhl orgasmu. Další dávku sperma jsem měla v ústech, olizovala jsem poslední kapičky a snažila se aby se mu opět postavil.Vyměnili si pozice. Teď jsem měla v ústech úd páchnoucí po stolici a semenu zároveň. Jazykem jsem se snažila, aby se i jemu opět ztopořil. Ten druhý mě bral ze zadu a já cítila, že už bude. Najednou jsem měla v ústech oba penisy a oba znovu ejakulovaly. Tentokrát toho byla kapička. Znovu jsem klečela u jejich nohou a i sama jsem toho měla dost. Nohy se mi třásly a podlamovaly se pode mnou. Uvolnili mi ruce a položili opět na záda. Ucítila jsem jak povolují řemínky a po několika hodinách ze mne vychází ta hrozná černá věc. Byl ve mně tak zavrtaný , že bez pomoci rukou jsem ho málem ze sebe nedostala. Howard mě přitáhl za řemen k sobě a donutil mě tak si kleknout a po kolenou se přišourat k mužům sedícím v klubovce. Jeden z nich si přitáhl moji hlavu do svého klína a obrovský falus mi zarazil hluboko do krku. Dusil mě. Ejakuloval však téměř s prvním dotykem mého jazyka. Nechal se olízat a uvolnil mě k tomu druhému. Arab mě škubnutím odtáhl od muže, který si ještě otíral svůj úd o má prsa a se slovy,:"Tak pro dnešek jsi si užila už dost .", mě odtáhl do své cely.

Měla jsem pocit, že jsem právě usnula, když ve dveřích stála Suzan ,hodila po mně nádobku se šampónem a nechala mě se umýt pod sprchou.

Dovedla mě do ložnice Howarda. Ten si mě vzal bez okolků nejprve ze předu potom ze zadu na jeho posteli. Potil se a funěl. Mačkal mi prsa a stále mi opakoval,:"Tak vidíš, konečně si se dočkala."

Když se ukojil nechal mě odvést Arabem do ordinace. Tam už na mě čekal lékař a udělal mi prohlídku. Odebral krev, vyšetřil mi pohlaví a Arab mi promasíroval celé tělo. Vetřel mi do kůže vonný olej, polaskal se s mým přirozením, provedl dokonalou depilaci a píchl mi dávku narkotika. Vyměnil mi obojek s vyraženými písmeny A a l. Al, to bylo moje jméno. Neustále jsem byla poslední dobou pod vlivem drog. Svět byl tak snesitelnější, já svolná ke všemu a na víc už jsem potřebovala pravidelně svoji dávku.

Připnul mi k obojku nové vodítko, dal do misek na podlahu čerstvé jídlo, zapečené vejce se zeleninou, ovoce a grepovou šťávu. S chutí jsem vše snědla. Pomáhala jsem si při tom rukama, ale musela jsem zůstat u toho sedět na zemi. Nechal mně omýt si ruce nad umyvadlem v ordinaci a potom mě odváděl do jídelny. Nešli jsme o palubě, ale chodbami uvnitř lodi. Cestou jsem se zastavila u velkého zrcadla.

Dívala jsem se na sebe. Byla jsem opálená, trochu vyhublá, po ranách bičem nezůstaly nikde žádné jizvy, nebo je alespoň olejíček vetřený do pokožky dokonale zamaskoval. Pohlaví nabíralo opět růžovou barvu, vlasy jsem měla stažené koženým kroužkem do ocasu. Až na kruhy pod očima jsem se sama sobě líbila.

"Tak se hni, ty čubko." , jakoby se vytratil jeho dobrácký tón z poslední doby. Zatáhl za vodítko a donutil mě pokračovat za ním.

Postavil mě ke stěně v jídelně, kam zapadající slunce vrhalo své paprsky. Svítilo mi do očí. Posouvalo se do mořské hladiny a vytvářelo rudé zbarvení vody. Stůl byl prostřený pro čtyři osoby.

Stála jsem nahá , pod vlivem drog, unavená v pokoji a čekala, co se bude dít. Nijak mě to nevzrušovalo. Co mohlo být horšího než jsem doposud zažila. Před očima jsem měla článek z novin a chtělo se mi brečet. Do jídelny vstoupil Howard v evropském obleku s bílou košilí a strakatou kravatou. Za ním vešli dva muži v klasickém arabském oblečení s barevnými šerpami kolem pasu. Měla jsem dojem, že jsem je už na lodi viděla, ale nedokázala jsem si vzpomenout kdy. Poslední přišla Suzan. Arab přivedl ještě jednu ženu a postavil ji vedle mne.

Byla o hlavu menší, kratší blonďaté vlasy volně splývající na ramena. Jemný, téměř dívčí obličej s dlouhýma řasami nad modrýma očima. Rovný nos a krásně tvarované rty. Prsa měla sice malá, ale pevná se ztvrdlými bradavkami. Ideálně tvarované tělo s dlouhýma nohama bez jediného chloupku. Na krku měla stejný obojek jako já s vyraženými písmeny Io. Vodítko ji splývalo mezi prsy a volně leželo druhým koncem u nohou. Ani se nepohnula.

Společnost začala večeřet. Jedli dlouho a u jídla se bavili arabsky. Nic z toho jsem nerozuměla a netušila jsem ani o čem se baví. Já i dívka vedle mne jsme si občas přešláply, ale nebyly jsme si schopné vyměnit ani pohled. Drogy způsobovaly v každé z nás dokonalou apatii vůči okolí.

Společnost si nechala nalít kávu od Araba a pak se obrátila na nás. Howard mužům něco vysvětloval o nás dvou, protože jsem několikrát zaslechla Io a Al. Všichni kromě Suzan si zapálili doutníky a jídelna i přes točící se větrák u stropu byla po chvíli zahalena kouřovou mlhou. Suzan sama každému namíchala nápoj s ledem. Když procházela kolem nás zvedla ze země vodítka a přehodila je přes opěradlo volné židle, která byla v dosahu obou Arabů. Ten napravo si za něj přitáhl blíž dívku a v sedě ji začal osahávat. Měla jsem strach co s ní bude dělat a moje myšlenky se upřely pouze na jeho ruce.

Přitáhl si ji k sobě blíž a pohladil ji po hýždích , vzal do dlaně jeden po druhém její prs, potěžkal je a promnul mezi prsty bradavky. Dívka stála bez pohnutí. Ruka mu sjela na její břicho, Venušin vyholený pahorek a roztáhl ji od sebe stehna. Vzal mezi palec a prsteník s ukazovákem stydké pysky, odlepil je od sebe a hladil ji po odhaleném poševním vchodu. Ukazovákem si hrál s jejím poštěváčkem. Dívka několikrát vzdechla, aby si pak sama zavedla mužovu ruku do svého pohlaví. Ten však si dlouho už nehrál. Přitáhl ji vodítkem dolů a donutil ji tak si kleknout. Zkušeně jako když si prohlíží handlíř koně na trhu ji pootevřel víčka u očí a prohlédl si je. Potom ji rozevřel rty a ústa a prsty, kterými ji předtím prohlížel pohlaví ji přejížděl po dásních a zubech. Dívku si přitáhl druhý muž. Oklepal si popel od doutníku do popelníku za ním na stole a nechal dívku se předklonit. Vystrčila na něj zadek a on ji zastrčil doutník do pochvy. Náramně se tomu smál. Dívka stála s nohama od sebe, aby se od hořícího doutníku nepopálila. Nevnímala jsem dál co s ní prováděl, protože i já přišla na řadu. Prakticky vše probíhalo stejně až na to že do mě vsunul dlouhou úzkou láhev od vína, nechal mě posadit se rozkročmo před něj na stůl a já musela pohyby břicha a hýždí nalévat obsah láhve do skleniček, které mi podsouval pod hrdlo láhve.

Dokonalou angličtinou mi přikázali,: " Slez dolů, ty děvko a lehni na místo!" Opatrně jsem se sesunula se stolu a vytlačila ze sebe láhev od vína. Měla jsem dobrý trénink ve vibrátorech a díky drogám jsem byla vláčná a dostala ji do sebe i ven bez větších problémů. Ten druhý houkl na dívku stojící vedle něho s dohořívajícím oharkem doutníku drženého silou vůle v sobě, : " Ty si to uhas. Nemám rád smrad spálené kůže."

Dívka se ani nehnula a stále rozkročená s povystrčeným pohlavím proti stolu udržovala oharek v sobě. Suzan na ni něco vyštěkla, čemu jsem nerozuměla, ale dívka jako na povel se před námi pomočila a proud ji uhasil doutník mezi nohama. Oklepala jsem se odporem. I ona si sedla ke mně na zem a přitáhla si nohy pod sebe. Měla rozšířené zorničky a vůbec nevnímala dění kolem sebe.

Mně bylo fajn. Cítila jsem dokonce radost, že mě nic nebolí , jsem najedená , mám svoji dávku a všichni okolo si mě nyní nevšímají.

Venku se setmělo. Obloha byla pokrytá mraky a zvedl se vítr. I v začouzené kajutě bylo cítit slaný vzduch. Připomnělo mi to okamžiky, kdy jsme byli násilím donuceni nastoupit na tuto loď. Nebyla jsem však schopna se těmito myšlenkami hlouběji zaobírat. Bylo to jenom v náznacích a jakoby strašně dávno a mne se to vlastně vůbec netýkalo. Já jsem byla někdo jiný, Lucie byla ta blondýnka vedle mne, Petr byl Arab a Roman, můj Románek, byl funící a potem smrdící tlusťoch Howard. Upadala jsem do drogového opojení a přestala nadobro vnímat okolní svět.

Kdosi nás odváděl přes palubu a po pevném žebříku jsme sestupovali někam dolů na jinou palubu. Všude svítila lodní světla a ozařovala bílou loď, která mi připomínala Adrianu. Byla však větší a luxusnější. Nějaký muž nás přivázal na palubě lodi za vodítka k ráhnu pod velitelským můstkem a za burácení motorů loď odplouvala od kolosu našeho předchozího vězení. Cítila jsem úlevu, že už nejsem pod vlivem Howarda , Araba, Suzan a obou Stínů. Mužů z posádky lodi v černých trikotech, košilích a kalhotách, kteří mě okukovali, brali si mě kdy si vzpomněli, mučili, bili a znásilňovali, kdy se jim zachtělo.

Měla jsem pocit, že začíná něco nového, velkého a já se na Adrianě vracím konečně domů. Seděla jsem na palubě a usínala. Odevzdaná svému osudu, přesvědčená, že nic horšího mě už nemůže potkat a byla jsem ráda, že jsem přežila tu hrůzu, která mi nyní připadala už jenom jako vzdálený sen. Nevnímala jsem svoji nahotu, na kterou jsem si již zvykla, svoje ponížení, které přestupem na Adrianu už skončilo. S pocitem bezpečí na houpající se lodi za zvuku motorů jsem upadla do spánku.


...::: Tip pro Vás: Svorky Sportsheets Midnight Teardrop Nipple Clips :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...