Sex And Submission
Divine Bitches
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 6.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

Ruky jej znova klesli do rozkroku a prsty zúfalo v márnej snahe hmatali po hladkom kovovom povrchu. Nič! Po niekoľkých minútach to vzdala. Necítila žiaden dotyk, len dve obrovské kovové tyče vrazené v jej útrobách.

Ticho vzlykajúc pod ľahostajnou maskou Tereza odišla z kúpeľne aby sa nemusela pozerať na obraz toho, čo sa z nej stalo. Bola hrozne vydesená... ale napriek tomu si uvedomila, že sa jej chce čúrať. Vrátila sa späť ku škatuli, spomedzi rozhádzaných papierov vytiahla tenkú hadicu a ponáhľala sa nazad do kúpeľne. Trasúcimi prstami nasadila rýchlospojku na konektor lesknúci sa uprostred jej rozkroku. Keď sa pozrela do zrkadla, uvidela ako jej dlhá tenká hadica obscénne visí medzi nohami. Červenajúc sa od hanby podržala koniec hadice nad záchodovou misou a uvoľnila zvierač. Ako cítila, že povoľuje tlak v podbrušku, v duchu sa zasmiala na tým, ako teraz vyzerá... Práve čúrala ako chlap...!

Tereza odpojila hadicu a zo strachom sa pozrela na druhú hadicu, ktorá bola v obale. .15 cm dlhý kus hrubej gumovej hadice mal na jednom konci lesklú kovovú prírubu s bajonetovou spojkou. Nemotorne sa načiahla dozadu a na svojom oceľou spútanom zadku nahmatala vyčnievajúcu krytku. Pomaly ju otočila do prava a cítila vo svojich útrobách cvaknutie, ako sa jadro uvoľnilo zo západiek. Opatrne vytiahla hrubú tyč zo zadného penisu, ktorý zostal stále pevne zamknutý v jej zadočku. Pozrela sa do zrkadla a uvidela ako sa jej medzi nohami hojdá krátka retiazka s karabínkou na konci, ktorú návod prikazoval zacvaknúť do očka v strede krytky. Po mnohých pokusoch konečne dokázala zacvaknúť karabínku na jej miesto.

Cítiac potrebu s pocitom studu vzala hrubú hadicu a nasadila ju do príruby na svojom zadku. Sadla si na záchod a potlačila. Cítila, ako sa zmierňuje ďalší tlak v jej útrobách. Keď skončila, chvíľku sa jej nedarilo uvoľniť hadicu z príruby, ale keď prišla na trik, išlo to ľahko. Bezmyšlienkovite vzala hadicu, umyla ju mydlovou vodou, vložila naspäť do igelitového sáčku a hodila do spodného šuplíka na toaletnom stolíku. Striaslo ju pri myšlienke, že tento proces bude odteraz nevyhnutnou súčasťou jej dennej rutiny. Tereza cítila ako ťažká krytka jadra zadného penisu visiaca na retiazke naráža do jej oplechovaných stehien. S povzdychom sa prácne natiahla dozadu a po niekoľkých pokusoch zasunula jadro nazad do otvoru, až kým krytka zapadla na svoje miesto.

"Bože..." vzlykala v duchu "som takto zamknutá na 10 dní! Ja to nevydržím... Nech sa stane čokoľvek... prosím, prosím, prosím,... nech sa Pán vráti domov skôr...!"
Tereza uvažovala, ako zavolať Pánovi..... ale ako by mu to povedala? Ústa mala dokonala zapchaté a zamknuté... A počítač bol zamknutý a ona ani nevedela heslo....


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


Hrozne ju boleli nohy stiahnuté v úzkych topánkach s vysokým opätkom. Nechcela si ani predstaviť, ako ju budú bolieť za 10 dní... Pokúsila sa pomasírovať boľavé lýtka, ale jej plechové prsty iba skĺzli po tvrdom povrchu topánok, držiacich jej chodidlo v krutej polohe. Zdalo sa je, že ju oblek na lýtkach zviera pevnejšie ako predtým....aj na stehnách, ramenách aj predlaktiach... Prečo... ?

"Ja to takto nevydržím...!"
Elektrické šoky prestali.... ale za akú cenu? Ešte to neboli ani dve hodiny, čo bol oblek kompletne uzavretý a zamknutý a Tereza s toho už pomaly strácala rozum. Ešte nikdy sa necítila taká stiesnená. Nemala vôbec žiadnu kontrolu nad vlastným telom. A navyše, penisy v kundičke a v zadku ju pomaly privádzali k šialenstvu, hlavne pri chôdzi. Prakticky každé dve minúty zúfalo škrabotala po neprístupnom rozkroku a plechových prsiach, snažiac sa oslobodiť sa. Samozrejme že sa jej nemohlo podariť uvoľniť plechový popruh hlboko zarezaný medzi nohami a tým ani žiadnu ďalšiu časť obleku.

Toto bol fakt najúčinnejší a najbezpečnejší pás cudnosti, aký bol kedy navrhnutý.

Kovový oblek teraz pokrýval celé jej telo v jednom celistvom kuse a vždy keď sa pozrela do zrkadla, zamrazilo ju...

"Čo budem teraz robiť.... čo s týmto budem teraz robiť... ?"

Po dvanástich hodinách potláčaných pocitov už Tereza nevládala bojovať z hystériou. Zrútila sa na zem v kŕčovitých pokusoch strhnúť zo seba tú strašnú vec. Všetky jej snahy boli márne. Jej prsty uzavreté v kovových rukaviciach nijako nemohli prekonať tesne priliehajúce časti obleku. Len tiché syčanie z otvoru medzi perami chladnej kovovej tváre naznačovali hysterické výkriky vnútri oceľovej kukly. Po hodine márneho boja zostala vyčerpaná nehybne ležať na zemi a jej tichý plač nedokázal prekonať masívnu výplň v ústach. Takto aj zaspala a zobudila sa až keď jej útroby znova potrebovali uľaviť.

Úplne dezorientovaná a zmätené z pocitu zovretia zo všetkých strán sa nervózne pomrvila... a zistila, že sa len sťažka hýbe uzavretá v tvrdom obale. Že má ústa plné niečoho, čo nemôže vypľuť. Keď sa pokúsila nahmatať prečo, zistila že sa neodkáže dotknúť svojich úst. Keď sa pokúsila sadnúť... zistila, že ju nohy poslúchajú len pomaly a neochotne. A vôbec nič nepočula.

"Čo sa mi stalo?"

Nevedela pochopiť strašný pocit nepohodlia a keď sa jej podarilo sadnúť si, uvidela svoje ruky, nohy a celé telo kompletne uzavreté v oceľovom brnení. Pokúsila sa uchopiť kovový pancier ktorý ju zvieral, ale ten hravo odolal jej bezmocným prstom. Pamäť sa jej pomaly vracala a Tereza sa za nehybnou oceľovou tvárou znova rozplakala.

Znova v nej rástol pocit márnosti.

"Ja to chcem zo seba dať dole.... Prosím! .. Prosím!..... PROSÍM!!!"

Náhodný pozorovateľ by videl kovové dievča ako sedí zo skríženými nohami na zemi a zo zaťatými päsťami sa vzpiera vo svojom obale. A počul by iba tichučký syčivý zvuk...:

" Hmmm whmm sss hmms sseee... ssssm! ...ssssm!....SSSSM!!"

Schytila opätok topánky a pokúsila sa ju stiahnuť z nohy, ale velké vibrátory v jej útrobách v tejto neprirodzenej polohe kruto stlačili jej vnútornosti, vyrazili jej dych a prinútili ju prestať. Zúfalo sa pokúšala nadýchnuť ale pevné zovretie nepoddajného oceľového korzetu jej to nedovolilo. Zvonka nič nenaznačovalo jej boj o vzduch, žiadny pohyb hrude pri hlbokom dýchaní. Iba krátke ostré zasyčania vychádzajúce z otvorov v nehybnej, kludne sa tváriacej masky naznačovali, že vnútri je živá bytosť.

"Som hermeticky uzavretá.... ! A budem sa dusiť vo vlastnej šťave...!"


...::: Tip pro Vás: Souprava pro bondáž Fifty Shades of Grey - Hard Limits :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...