TS Seduction
Bound Gods
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 5.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

A teraz vedela, že bude prinútená urobiť presne to.

Vzala do ruky monštrózny kovový penis určený na vniknutie do jej kundičky a prezerala si ho v neistote, čI dobre chápe. Potom sa pozrela dole, na nepohodlne široký ocelový pás medzi medzi svojimi stehnami. Boli tam dve skupiny po tri dierky a Tereza inštinktívne tušila, na čo tam sú. Pozrela sa na základňu jedného aj druhého penisu. Na obidvoch bolo trio kolíkov. Jeden hrubý a dutý v strede a dva pri okraji. Polohy kolíkov boli rozdielne a spolu s otvormi na nohavičkách určovali, kam bude ktorý penis pasovať a v akej polohe. Pozrela sa znovu na otvor v strednom kolíku, pochopila, čo to znamená... a z tej myšlienky ju striaslo. Znova si prečítala návod a došlo jej, že obidva penisy sú navrhnuté tak, aby ich mohla mať v sebe aj dlhší čas. A tiež vedela, že už niet návratu a ona sa musí uväzniť v obleku, či sa jej to páči, alebo nie. S pocitom beznádeje pritlačila základňu penisu na na jej miesto v strede nohavičiek.

KLIK!

Držal tam pevne a keď sa ho pokúsila potiahnuť, ani sa nepohol. Trasúcimi sa rukami vzala análny kolík skúsila ho rovnako namontovať. Niekolko sekúnd jej trvalo, než našla správnu polohu a zasunula kolíky do otvorov.

KLIK!

Tereza sa pozerala na dva diabolské výčnelky, pripevnené na 5 centimetrov širokom páse kovu, ktorý bude čoskoro medzi jej nohami. Zastonanie hlbokého zúfalstva zasyčalo cez cez dierky v maske, keď si vydesená Tereza predstavila ako sa bude cítiť, ked tie veci budú v nej. Vedela, že nemá na výber a tak vybrala z malej škatule tubu z lubrikačným gélom a natrela obidva umelé penisy.

S pocitom hrôzy začala zatláčať hrubý predný penis do kundičky, zhlboka dýchajúc cez malé dierky v maske. Pomaly vyťahovala kovové nohavičky hore, až pocítila ako sa koniec análneho kolíka oprel o jej zadok.

"Bože !" pomyslela si, dychčiac od hrôzy "fakt neviem ako dám toto do seba!"

Mocne sa zahryzla do gumy v ústach a pevne potiahla nohavičky hore. Cítila, ako sa nos análneho kolíka posúva hlbšie a hlbšie do jej útrob, bolestivo rozťahujúc je panenský zadoček. Predný penis sa stále hlbšie zasúval do jej lona a Tereza mala pocit že je na vibrátore doslova napichnutá. Konečne sa najširšia časť análneho kolíka pretlačila cez jej zadok a svaly zvierača sa zovrely okolo zúženého krčku. Vydýchla od úľavy, že je to celé vnútri a cítila, ako je medzi obidvomi obrovskými kovovými votrelcami stlačená tenká stena medzi jej dolnými dierkami. Bolo to strašne nepohodlné....!

Dolný okraj korzetu a nohavičky ešte neboli spojené. Ale keď si skúsila stiahnuť nohavičky, zistila, že pancier na jej bokoch sa už spojil z nohavičkami. Už sa nedali vyzliecť. Pomaly a opatrne si sadla, aby porozmýšlala, čo ďalej a bola prekvapená, keď sa okraj nohavičiek hladko zasunul do drážky na spodnom okraji korzetu a západky zaskočili zo sériou tichých cvaknutí.


...::: Tip pro Vás: Zátka na penis se silikonovým kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Horšie však bolo, že rozšírená základňa penisu sa zasunula do štrbinky a široko jej roztiahla pysky. Vrcholom bolo malé vyklenutie vytvarované na vnútornej strane nohavičiek, ktoré sa pevne pritlačilo okolo jej klitorisu. Keď to pocítila, pokúsila sa pohnúť pdbruškom, ale bezvýsledne. Malá kopulka bola navrhnutá presne na to, aby dikinale izolovala centrum jej ženskosti od sveta. Tereza siahla dole a ľahko zacvakla prednú časť a potom s tažkým srdcom zatlačila boky nohavičiek na čakajúce kolíky. Keď sa postavila, pocítila celý efekt obleku. Celé je telo bol bolo pevne stlačené v tesnom, nepoddajnom kovovom obale. Od hlavy až po päty..... Terza zmizla.

Cítila tiesnivý pocit okolo pása, zadku a vlastne na celom tele. Akýkolvek pocit dotyku bol preč a jediné čo Tereza cítila bolo núprosné zovretie je kovového väzenia.

Kým bude mať toto oblečené, určite nebude masturbovať!

Tereza sa zvíjala ako jej to len pancier dovolil otirasajúc sa z pocitu plnosti z podbruška. Pri predstave, že tomuto novému pocitu nemôže uniknúť sa pokúsila plakať, ale ozvalo sa len tichučké kvílenie. Teraz mala kompletne oblečený poskladaný oblek a bude v ňom musieť zostať bez nádeje na únik, až kým sa je Pán vráti domov.

Pomaly sa odšuchtala do kúpelne, cítiac ako sú jej orgány pri každom kroku stláčané a masírované hrubými kovovými votrelcami v podbrušku. Zo stonamím sa pokúšala prispôsobiť svoj pohyb brutánemu dráždeniu. Pod pevnou maskou jej po tvári tich stekali slzy. Bola nekonečne vzrušená, ale neexistoval spôsob, ako by sa mohla uspokojiť. A tak to zostane, až kým nebude prepustená. Tereza sa postavila pred velké zrkadlo a pozrela sa na svoj nový výzor.

Obraz v zrkadle bol tak ohromujúci, až Tereze ruka mimovolne vyletela k ústam s prudkým výdychom. Zo zrkadla sa na ňu pozerala lesknúca sa kovová žena. Tereza od prekvapenia zažmurkala v jej tesnej maske, ale postava v zrkadle neprejavila v tvári žiaden pohyb, iba ľahký záhadný úsmev podobný Mone Lize na perách. Ako keby sa oblek tešil, že už je oblečený a nieto z neho úniku. Chrómové dievča sa zdalo byť živé, ale vnútri bol nemý a hluchý väzeň. Tereza zúfalo chcela skríknuť na nehybnú kovovú tvár, ale svorky na zuboch a hrubá výplň v ústach ju dôkladne umlčali.

Celkový zjav obleku bol nesmierne erotický a ako sa Tereza na seba pozerala, bola nepriek hrôze ktorú cítila ešte viac nadržaná.

Pod oceľovými nohavičkami sa je vnútorné svaly trhavo zvierali okolo kovového penisu vrazeného do jej útrob.

S chvejivým vzrušením v útrobách siahla dole, ale jej ocelové prsty iba bezmocne skĺzli po hladkom kovovom povrchu nohavičiek. Triasla sa pri pocite dvoch obrovských penisov uväznených pásom cudnosti hlboko v jej útrobách. Pod tesným oceľovým krytom sa jej svaly bezmocne znova a znova kŕčovite zvierali okolo kovového penisu a dalšie srdcervúce stony zasyčali z kovovej tváre.

Bože !

Strašne sa chela dotknúť svojho tela, ale nebolo jej to dovolené. Bola držaná ako absolútne sterilný väzeň obleku. Presne tak ako bolo určené.

Chcela cítiť akýkolvek doty.... akýkolvek! Jej ruky sa zdvihli k prsiam a dotkli sa ich.... nič! Jej väzenie bolo dokonalé. Oblek ju držal dokonale oddelanú od sveta a potláčal jej ľudskosť.


...::: Tip pro Vás: Černá latexová maska :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...