TS Seduction
Whipped Ass
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 4.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

Široký pás obleku si nasadila ľahko, ale zaváhala, než ho úplne zavrela okolo drieku. Nenávidela predstavu, že čoskoro bude nosiť korzet, ktorý si nebude môcť vyzliecť, nech bude akokoľvek nepohodlný. Ale v obave pred ďalším elektrickým šokom vtiahla bruško ako len dokázala a stlačila polovice pásu, až kým cítila cvakanie západok. Okamžite pocítila drvivé zovretie pásu zvierajúce jej brucho a boky do bolestivého zajatia. To bol korzet. Široký pás nebol z vnútra úplne rovný. Terez cítila veľkú vypuklinu kruto tlačiacu na jej hlboko zatiahnutý pupok. Pri pohľade do zrkadla videla dva ťažké tvarované strmene prirobené na oboch stranách miesta, kde by bol pupok. Strmeňe boli vysunuté asi 20 cm od povrchu, ťažké a krásne vyleštené. Na koncoch mali asi 2 cm diery. Tereza netušila, prečo sú tam tieto diery. Trocha sa podivila, na čo to tam je, ale vtom pocítila klinkavé vibrácie od chrbta. Siahla si na chrbát a našla tam masívny krúžok, podobný ako mala vpredu na obojku, visiaci na silnom závese. Ďalšia prehliadka odhalila rovnaké krúžky na oboch stranách korzetu nad jej bokmi.

Tereza vzala chrbtovú časť hrudného panciera a v predklone sa pokúšala zapasovať dolný okraj do horného okraja korzetu. Tvarovaný plát nemal žiaden kĺb alebo pánt a držal Terezin trup vo vzpriamenj strnulosti . Obopínal jej rebrá a podpod pazuchy sa pripájal k otočným kĺbom na horných koncoch oceľových rukávov a na vrchu zo spodným okrajom obojka. Prvý pocit bol upkojujúci chladný dotyk na jej rozpálenej pokožke chrbta, ale kov sa rýchlo zohrieval a Tereza pocítila zlovestné cvaknutia, keď všetky časti do seba zapadli. Pokúsila sa predkloniť a zistila, že to nejde. Od bokov až po krk ju pevne držala tuhý, priliehavý pancier pospájaný z korzetu, chrbtového plátu a širokého obojka.

"Ach Bože,,,,!" zastonala zúfalo v duchu "teraz ten zvyšok...!"

Doteraz bol jej trup spredu nahý a jej prsia sa voľne pohybovali, ako vždy keď neboli spútané podprsenkou. Ale Tereza vedela, že teraz musí primontovať hrudný plát, ktorý zaplní medzeru medzi korzetom a obojkom.

Bola vydesená a veľmi sa bála, pretože vedela, že keď zamkne hrudný plát, nebude cítiť už nič iné, ako dusivé zovretie jej kovového obleku. Strašne sa jej do toho nechcelo, ale bála sa ďalších elektrických šokov, ktoré by určite prišli, keby zaváhala. Rýchlo vzala hrudný plát a predklonila sa v bokoch, aby mohla nechať prsia vkĺznuť do hlbokých košíčkov. Prestrašená pocítila, že v otvoroch sú masívne gumové manžedy a musela pritlačiť plát na hruď, aby jej stlačené prsia pomaly prekĺzli cez otvory dnu. Keď boli prsia vnútri košíčkov, hrudný plát tesne odjal jej telo. Tereza cítíla, ako sú jej prsia uväznené v lesklých vypuklinách stále citlivejšie, keď sa v nich začala hromadiť krv držaná gumovými manžetami. Lapjúc po dychu sa narovnala a pokúsila sa pohnúť trupom, aby sa zbavila zovretia prsníkov.. Podviazané prsia boli pre Terezu veľmi nepríjemný pocit, ale nezváhala a nasadila oceľový živôtik do drážky na hornom okraji korzetu. Potom sa napla dozadu aby horný okraj zapadol do dolného okraja obojka a predných okrajov rukávov. Zároveň sa uzavrela aj medzera pozdĺž jej bokov. Z hlbokou hôzou a mizériou Tereza cítila, ako sa všetky uzamykacie kolíky a západky zasúvajú na svoje miesta. Vedela, že ak sa nepoponáhľa, bude znovu potrestaná neodvratným elektrickým šokom.

Konečnosť tejto chvíle sa v nej vzbúrila a s výkrikom hrôzy sa celá napla a pokúsila sa zbaviť toho strašného uväznenia jej tela a hlavne jej supercitlivých, ale teraz dokonale nedostupných pŕs. Nanešťastie, práve tento pohyb bol potrebný, aby všetky kusy diabolskej skladačky zapadli do seba a západky spätných háčikov po celom obvode jej trupu zaskočili zo sériou konečných cvaknutí.

Zdesená, čo si to na seba vymyslela, sa Tereza zúfalo pokúšala stiahnuť zo seba nepohodlný, tuhý hrudný štít. Dych sa je zrýchlil pro predstave, že celé jej telo je zamknuté v obleku a že už sa nebude môsť dotknúť vlastnej pokožky, ani jemne masírovať svoje prsia. Chcela sa nadýchnuť na ďalší divoký výkrik, a zdalo sa, že sa okolo nej nemilosrdný oceľový obal ešte viac sťahuje a stláča jej hruď. Ale to iba zistila, ako pevne je obklopená oceľovým pancierom, ktorý jej spolu z krutým korzetom okolo jej bokov nedovolí sa zhlboka nadýchnuť. A to ešte stále nebolo všetko....

Bola si istá, že elektrické rany jej nemali ublížiť, iba mali veľmi bolieť. Tak ju Pán potrestal a prinútil terezu k poslušnosti.

Tereza lomcoval a ťahala kovom pokrývahúcim jej hruď....... ale tá už bola dôkladne zamknutá.

Teraz nadišla chvíla, aby sa prejavila dalšia desivá funkcia obleku.

Až doteraz boli Terezine prsia síce trocha stiahnuté, ale v košíčkoch ležali voľne. Ale to sa malo dramaticky zmeniť. Zrazu pocítila, ako sa okolo jej prsníkov začalo čosi sťahovať a podväzovať jej krvou naliate supercitlivé prsia, a tlačiť ich do lesklých vypuklín na hrudnom pancieri. Zakrátko boli jej prsia brutálne natlačené do kovových košíčkov a Tereza sa vzlykajúc od bolesti zvíjala v márnej snahe zbaviť sa strašného zovretia tenkých kovových pásikov. Jej prsty bezmocne škrabotali po kovových oblinách ukazujúcich jej ženskosť, ale bez akéhokoľvek účinku. Pomalé sťahovanie sľučiek okolo jej pŕs pokračovalo a ona cítila, ako sú jej prsníky silne odťahované od jej hrude. Stále a márne vrieskala od vzrastajúceh hrôzy do dokonale funkčnej gumovej výplne v ústach... Keď sa sťahovanie sľučiek konečne zastavilo, Tereza stála dychčiac od bolesti a cítila, že jej prsia abradavky sú neplnené skoro až na prasknutie zadržanou krvou. Spustila ruky k bokom, vzdychajúc od strašného pocitu kovových sľučiek hlboko zarezaných do jej kože. Nemohla spraviť nič preto, aby ich uvoľnila. Cítila, ako sa jej napuchnuté prsia s každým nádychom nafukujú ešte viac a ešte zhoršujú nepopísateľné pocity, ktoré prežívala.

Ale bol jej dopriaty iba krátky odpočinok. Oblek sa znova prejavil svojim obvyklým strašným spôsobom.


...::: Tip pro Vás: Petits Joujoux - Ozdoby Gloria Set Silver :::...
Sexshop Sexujte.cz


ZZZZAAAPPPP!! ZZZZAAAAPPP!!! ZZZ-ZZZAAAPPP-ZZZ-ZZZAAAPP!!!!
EEEEEAAAAAARRRGGGGHHH!!!! AAAARRRRHHHH!!!"

Tereza sa zmietala v kŕči, stonajúc od bolesti. Jej kovové prsty bezmocne škriabali po pevne opancierovanej hrudi. Ďalší úder sa sústredil na jej stlačené, napuchnuté a citlivé prsia a bradvky. Elektrický prúd namilosrdne pulzoval v bodavých vlnách, zdanlivo zosilnený tisíckrát pôsobil na celú plochu jej pŕs chvejúcu sa v ich ocelovom väzení. Tereza nevedela, či sa jej to zdá len pod vplyvom rastúcej hrôzy, alebo či sú eletrické šoky skutočne silnejši....bola si istá len tým, že akokoľvek sa bude pokúšať, nedostane zo seba tú hroznú vec.

Na hrudnom pláte boli prsia krásne tvarované, ale tie skutočné, skryté pod pevným pancierom boli dokonale nedostupné. Keď sa na seba pozrela do zrkadla, videla dve malé ryhlospojky na miestach, pod ktorými boli uväznené jej bradavky. Na čo je preboha toto...???

ZZZAAAPPPP! ZZZAPPP-ZZZAAAPPP-ZZZ-ZZZ-ZZZAAAPPP!!
"MMMMAAARRRGGGHHH!!! EEEAAAGGGHHG!!! MMMMPPPHHH!!!"
Tereza znovu hystericky vykríkla, oceľové prsty znovu bezmocne škriabali po nepoddajnom panciery na jej hrudi v zúfalej a márnej snahe zbaviť sa tesného zovretia.

"Dobre!, dobre!,....a čo mám spraviť teraz?" plakala Tereza v duchu, nevediacky za čo bola potrestaná teraz.

Potom jej to došlo.

Spodok....medzi nohami a zadok. Musí dať na seba aj to! Skoro nevidiac cez slzy a na konci z dychom od neustálych pokusov kričať zdvihla ďalší kus obleku, ktorý mal uväzniť jej rozkrok a zadok. V skutočnosti to bol pás cutnosti a ona si z hrôzou uvedomila, že keď ho namontuje, bude úplne uzavretá v obleku a nebude mať žiadnu šancu sa z neho dostať.

Na vnútornom povrchu inak hladkého oceľového dielca boli strategicky umiestnené dve rýchlospojky. Kov bol zreteľne hrubší a uplne neohybný. Tereza, prestrašená predstavou, že za chvílu bude oblek kompletný si priala, aby poslúchala Pána a jeho pokyny. Z hlbokým odporom vstúpila do kovových nohavičiek. Vyzeralo to, ako spodný diel plaviek, len vyrobený z lesklaej ocele. Striaslo ju od strachu, keď sa zohla, vytiahla si kovové nohavičky k pásu a pokúsila sa napasovať ich k dolnému okraju korzetu a vrchu svojich vysokých lesklých topánok. Z nejakého dôvodu západky nezaskočili do drážok ani keď nohavičky pritlačial o okraj korzetu. Studená hrôza jej zovrela srdce, pretože vedel, že ak diel nebude zamknutý, dostane ďalší elektrický šok. Keby sa jej nepodarilo zamknúť posledný kus, šoky by pokračovali a ona by sa nemohla zbaviť ostatných dielov. Nevedela, či by prežila pokračujúce elektrické mučenie jej uväznených pŕs alebo hlavy.

Tereza zápasila z kovovými nohavičkami, snažiac sa ich spojiť z korzetom skôr, ako bude znovu potrestaná. Ale všetka jej snaha bola márna, aj keď jej nohavičky bevne zovreli podbrušok a jej ohanbie a zadok boli pevne pritlačené o kov. Nohavičky stále neboli zamknuté, aj keď sa o to pokúšala podľa návodu znova a znova. Keď zas vzala papier do ruky, všimla si malú, doteraz neotvorenú krabicu. Tereza ju vybrala a keď ju otvorila, našla v penovej výplni dva veľké, zakrivené chrómované penisy. Jeden bol skoro 20 cm dlhý a aspoň 4 cm hrubý! Druhý bol tiež zakrivený a pri širokej základni sa zužoval.

Terez postálo srdce a vzápätí sa divoko rozbúchalo. Inštinktívne tušila, prečo sa nohavičky nedali zamknúť. Pozbierala rozhádzané stránky návodu a za oakmih sa jej obavy potvrdili.

Vaginálne aj análne zariadenia musia byť inštalované uprostred krytu spodnej časti tela skôr, ako bude táto časť spojená z ostanými dielmi obleku. Vaginálne zariadenie je navrhnuté tak, že umožnuje odstraňovanie prebytočných tekutín z užívateľovho organizmu cez ventil. Kryt ventilu je priložený. Po pripojení príslušnej hadice môže byť vykonaná hygiena uživteľových telesných dutín, alebo môžu byť aplikované potrebné medikamenty.

Análne zariadenie je podobne ako vaginálna vložka navrhnutá tak, aby umožňovala riadne vykonávanie telesných funkcií užívatela. Zariadenie je vybavené odnímateľným jadrom, ktoré môže byť vytiahnuté. Pri vytiahnutom jadre je možné vykonať u nositeľa črevnú sprchu (klystýr), alebo iba elimináciu telesných odpadov.

Vytiahnutie jadra sa vykoná pootočením vonkajšieho krytu jadra o štvrť otáčky ktorýmkoľvek smerom. Tým sa uvolnia vnútorné zámky. Jadro môže byť vytiahnuté.

Krytka može byť od jadra oddelaná otočením o jednu otáčku proti smeru hodinových ručičiek.

Jadro je neoddelitelne zavesené na krátkej poistnej retiazke.

Krytky ventilov na vaginálnom aj análnom zariadení musia byť nasadené vždy, okrem času nevyhnutného na vykonanie hygienických úkonov.

Hadice s koncovkami na pripojenie na vaginálne a análne zariadenie sú priložené

Tereza nikdy skutočne nepoužila vibrátor, zvlášť takýchto obrovských rozmerov. A teraz bude prinútená dať do seba aj análny kolík! Samozrejme, než ju John zamkol do pásu cudnosti sa čas od času hrávala z vibrátorom, ale nikdy ju nenapadlo, že niečo také raz bude zamknuté v jej tele. Pri predstave, že obrovské kovové penisy budú v nej a ona ich nebude môcť vybrať skoro omdlela od vzrušenia zmiešaného zo zdesením.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - stimulátor Nona Silicone G-Spot Stimulator :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...