Everything Butt
Czech Spy
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 3.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

V prvom bode sa písalo :.......

Celý trestný a izolačný oblek musí byť ÚPLNE zmontovaný na užívateľovi, skôr než sa začne z demontážou. ŽIADEN už namontovaný diel NEMÔŽE byť odstránený skôr, ako bude CELÝ oblek skompletovaný a uzamknutý.

Čo znamenalo, že ak sa chcela dostať von z jej diabolského zajatia, musela sa najprv celá dostať dnu! Druhý bod ju vydesil ešte viac ako prvý.

V záujeme zaručenia, aby zostal oblek plne zabezpečený na užívateľovi, je oblek navrhnutý takým spôsobom, že JE VYLÚČENÉ , aby sa užívateľ mohol z obleku vyzliecť bez správnych kľúčov a asistencie druhej osoby.

"Ó bože!" zanariekala, vydesená tým, čo to znamená.
Jej myseľ bola ponorená do víru roztrieštených nesúvislých myšlienok, z ktorých sa pomaly vynáralo pochopenie, aký velký je jej problém. Nezostávalo jej nič iné, ako zostať zamknutá, až kým jej pán dovolí prilbu dať dole a pomôže jej pri tom. Papier bol pod týmito bodmi návodu prázdny. Tereza si nedokázala spomenúť, či text ktorý teraz nevidela hovorí niečo o demontáži obleku. Ale už si bola istá, že sa nemôže zbaviť žiadnej s tých strašných vecí, kým jej to Pán nedovolí. Presne ako si priala..... tak sa stalo!

Bola lapená!
Tereza znovu chytila prilbu v ďalšej sérii divokých myknutí, snažiac sa kričať....

"Táto vec je diabolská" nariekala Tereza v duchu "Keď príde Pán, potrestá ma! Viem to! Mala som na neho počkať 10 dní! Ach bože! Desať dní v tejto oceľovej hlave! Alebo ešte viac, pretože Pán na mňa oblečie aj zvyšok a než ma pustí tak ma v tom poriadne dlho nechá zavretú, aby mi pripomenul, kto je tu pánom!

Poď dole! Pusti ma!...... ale von sa dostalo iba tichučké "Ghmm eee! Uuuu aaaa!

A ešte len teraz sa začal Terezin skutočný pád do otroctva.

Zzzzzzzaaappp!

Elektrický úder do krku ju zabolel, ale hlavne ju strašne vydesil. Tenké batérie na bokoch jej hlavy začali ukazovať svoju veľkú silu.

"Mummmmph!" zamrnčala Tereza prekvapene.

Prvý šok bol malý v porovnaní s druhým, o 30 sekúnd neskôr.

ZZZZZZAAAAAAAAPPPPPP!!!


"MUMMMMPH!!!" zvrieskla mimovolne a vyskočila na nohy. Znovu sa jej mohutne pustily slzy a cítila ako je kov obaľujúci hlavu silne tlačí na tvár a zviera krk. Pocítila, ako sa jej reťaz priarená na krku hojdá po chrbte a na niečo si spomenula.......niečo, čo rýchlo preletela na stránkach návodu teraz porozhadzovaných okolo. Rýchlo pozbierala papiere a začala náhlivo čítať.

ZZZZZZZZAAAAAAPPPPPPP!!!


"MMAAARRRMMMMPH!!! AAAARRRRMMMPPH!!!!" reagovala dalším reflexívnym výkrikom. Šok bol na boky jej hlavy!
Tereza už odhodila skoro všetky stránky návodu a v trasúcich sa rukách držala poslednú a pozerala sa na text:

Neúplná montáž CELÉHO trestného obleku má za následok sériu elektrických úderov na telo užívateľa. Tieto budú mať vzrastajúci intenzitu a trvanie, až kým bude celý oblek riadne poskladaný a uzamknutý. Užívatel si musí byť kompletne oblečený a uzamknutý do 30 minút odvtedy, čo na to dostal príkaz, alebo čo bola ktorákoľvek časť namontovaná.

Vydeseny ston zasyčal s pod masky. Teraz už Tereza vedela, že si musí celý oblek obliecť hneď a nie až za 10 dní, ako si myslela.

Vedela kde začať, návod bol jasný. Najprv sa mali poskladať a zamknuť konce obleku a potom postupovať smerom k trupu. Tereza zdvihla topánku s obavami a odporom. Začala nenávidieť komplexnú dokonalosť väzenia, ktoré si sama navrhla, ale teraz to bolo už zbytočné. Hazardovala a prehrala možnosť výberu. Jej Pán znova vyhral! Bola vydesená a už nechcela hrať túto strašnú hru, aj keď sa na tom narobila a minula veľa peňazí na oblek, toto bolo už príliš. Pán ju varoval, ale ona zaslepená chtivosťou po pocitoch zotročenia všetko ignorovala. Ale nepredstavovala si to takto! Mala na mysli niečo úplne iné...... niečo mäkké a láskyplné..... Zdalo sa, že takéto aspekty neboli v pláne. Či sa jej to páčilo alebo nie, teraz si na seba musela obliecť svoje vlastné osobné väzenie.

ZZZAAAPPPP!!! ZZZZZZAAAAAAPPPPP!!!

"Aaaau....ooooch"! MMMGGGPPHHH!!! ...ja si to na seba nechcem dáááááť" kvílila do gumou zapchatých úst, trasúc sa od strach a hnusu.

ZZZZAAAPPPP!!!! ZZZZAAAAPPPP-ZZZZAAAAPPPP!!!

"EEEEEAAAAGGGGHHHPPHHH MMEEAARRAGGGPPHH!!!"

Tereza kričala a divoko mykala hlavou, ako jej to len vysoký tesný obojok dovoľoval. Strašná bodavá bolesť prichádzala na jej temäno... a čo horšie, na jej tvár a nos!

Dychčiac od bolesti, ale najmä od strachu z nadchádzajúceho sa Tereza rýchlo vyzliekla. Za chílku stála pred súčiastkami obleku úplne nahá. Trasúcimi rukami si nasadila na štíhly členok širokú obruč z voľne otočný m krúžkom a zacvakla ju. Potom vzala lesklú nerezovú topánku s platformou pod chodidlom a s 15 cm opätkom a nasadila si ju na nohu. Cítila, ako jej každý prst zvlášť vkĺzol do malej slučky vyčnievajúcej do topánky zospodu z podrážky a zacvakla pätu do obruče okolo členka. Zasunula uzamykací kolík do opätku a pocítila malé cvaknutie. Topánka sa pevne zovrela okolo jej chodidla a slučky okolo prstov sa stiahli do podrážky, čím ich dokonale znehybnili.


...::: Tip pro Vás: Bondážní lano - 10 m červené :::...
Sexshop Sexujte.cz


Prudko vydýchla od náhleho pocitu spútania a skúsila pohnúť chodidlom. Zamknutá topánka bola veľmi tesná a spolu z obručou okolo členka pokrývala je nohu ťažkým lesknúcim sa kovom. Špička topánky bola veľmi nepohodlne úzka a jej chodidlo bolo mocne prehnuté k vysokému opätku. V tesnej topánke Tereza nedokázala pohnúť chodidlom alebo prstami ani o kúsok. Druhá noha nasledovala vzápätí, s tým istým osudom. Potom si Tereza nasadila ďalšiu širokú obruč pod koleno. Dvojdielny kus na lýtko prišiel medzi obruč na členku a obruč pod kolenom. Keď Tereza vsunula dlhý pružný uzamykací čap do štrbiny vzadu na lýtku, pocítila ďalšie cvaknutie spájajúce diely je väzenia dokopy. 2 milimetre hrubý kov presne modeloval jej nohu a vyzeral ako jej druhá koža, len zvnútra sa zdal trošku hrubší.
Nasledovali kĺbové, ohybné kolená a ďalšia sada širokých a veľmi tesných obručí nad kolenami. Modelované tuby na stehná ľahko zapadli do obručí nad kolenami, ale Tereza mala veľké problémy ich zatvoriť. Keď sa jej to konečne podarilo, boli jej nohy po celej dĺžke pevne zovreté. Za dva roky jej Pán spravil mnoho odliatkov celého tela aj jednotlivých údov a ktokoľvek oblek vyrábal, odviedol prekrásnu prácu. Až príliš prekrásnu....

ZZZAAAPPPP! ZZZZAAAAPPPP!! ZZZZZ-ZZZZ-AAAA-PPPPP!!!

"EEEEAAAGGGHHHMMMMPPPHHH!! EEEAAAARRGGGGHHPPPHHH!!"Tereza kričala v agónii divoko, ale potichu. V mysli jej vírili roztrieštené myšlienky. "Prosííím,...PROSÍÍÍM! Neponáhlaj ma tak! Je to už tak dosť strašné a ja som veľmi vydesená!"

Srdce jej išlo vyskočiť z hrude, keď brala dalšie časťi obleku, skladala a zamykala ich na sebe. Už sa nebála toho, že bude zamknutá v obleku, chcela len, aby prestali tie hrozné elektrické rany. Ale boli stále silnejšie, pretože s každým ďalším kusom obleku sa zväčšovala plocha jej tela, cez ktorú mohol prechádzať elektrický prúd.

Keď Tereza zamkla posledný kus na stehnách, ponáhľala sa k zrkadlu. Chcela vidieť, ako to na nej vyzerá. Zrkadlo jej ukázalo ďalší úžasný pohľad. Pozerala sa na obraz obraz bezvýraznej oceľovej tváre, pripojenej na pôvabnom tele ženy, ktorá má obuté až na stehná vysoké lesklé ocelové čižmy na 15 cm ihlových opätkoch.
Plech na na stehnách siahal až nad jej boky a na hornom okraji bolo vidieť rovnaké hlboké žliabky a kolíky zo spätnými háčikmi aké spájali obojok s prilbou. Keď Tereza kráčala, cítila istý odpor a obmedzenie v pohybe nôh, ale vcelku sa jej kráčalo relatívne ľahko.

ZZZZAAAPPPP! ZZZZAAAAPPP-ZZZZAAAAPPP-ZZZZAAAAPPPP!!!!

"EEEAAAMMMPPPHHH! EEAAAEAEAHHPPPHHHMMMM!!" znova sa inštinktívne pokúsila srdcervúco vykríknuť a v zúfalstve a kŕči dupla striebristou nohou na koberc. Ale cítila len otras...... všetky zvuky boli preč
Poskladať dlane a ruky obleku jej trvalo dlhšie. Najprv museli byť dlane a prsty uväznené v rafinovanej oceľovej rukavici. Pre každý prst bol pripravený tesný oceľový obal na konci ktorého bola štrbina, cez ktorú mohli odrastať nechty. Púzdra na prsty boli ohybné, ale iba trochu. Dlane boli zhora aj zdola ukryté pod tvarovanými kusmi, ktoré spolu s púzdrami na prsty navždy pokrývali Terezine ruky pevnou oceľou. Hneď ako boli rukavice zamknuté, Tereza zistila, že stratila akýkoľvek pocit dotyku. Spätné háčiky každého dielu zaskakovali do predošlého a keď sa raz zacvakli, už sa k nim nedalo dostať.

Široké obruče sa pevne zovreli okolo jej jemných zápästí a zamkly sa do rukavíc, tvrdo obmedzujúc Terezinu schopnosť hýbať rukami. Odteraz bol Terezin údel ešte ťažší, pretože stratila všetok cit v rukách. Jediné čo cítila, bolo tesné zovretie ocele na jej prstoch a spotených dlaniach. Vsunula predlaktie do kovového rukávu a podarilo sa jej ho zatvoriť. Ihneď pocítila nepoddajné mocné zovretie ako na nohách. Ohybné lakťové kĺby boli nasledované obručami na lakťami. Tie boli rovnako široké, ako obruče na zápästiach, ale ešte tesnejšie, takže veľmi pevne stlačili Terezin ramenný sval a šľachy. Horná časť rukávu sa dala ľahko nasdiť na obruč nad lakťom a na hornom okraji otočný kĺb zapadol do dolného okraja obojka. Terezine ruky boli teraz pevne zamknuté v ich priliehavom lesklom väzení.

Tereza skúšala, či sa niektorý už namontovaný diel nebude dať náhodou zase odmontovať, ale vždy sa len potvrdilo to, čo vedela. Nič už namontované sa už nedá zasr oddeliť. S každým primontovaným dielom rástol terzin strach z toho, ako pomaly a neúprosne pokrývala sama seba nepreniknuteľným kovovým povrchom. Vedela, že keď bude oblek poskladaný, nebude pre ňu úniku. Vždy keď sa pozrela do zrkadla, videla krásnu ženu...seba... ako postupne mizne pod nepoddajným kovom.

Rýchlo objavila, že jej pohyb je stále viac obmedzovaný a teraz už hýbala rukami len zťažka. Len samotné obruče vyvolávali pocit mocného spútania. V kombinácii z pevným zovretím a váhou tesných kovových rukávov a obmedzenou pohyblivosťou tuhých kĺbov sa začala vážne obávať, do čoho sa to namočila. Ale teraz už nemala na výber a musela si obliecť celý oblek.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - náhradní kabel :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...