TS Pussy Hunters
Bound Gods
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 2.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

Tereza si niekoľko krát prečítala návod a bola presvedčená, že postupu rozumie. Za pokus to stálo....

Konečne sa dozvedela, na čo je ten poskladaný kus gumy.

Vloženie tej veľkej veci do úst bolo zložité, ale výplň bol urobená presne pre ňu a bola celkom pohodlná. Veľký gumový vankúš jej úplne vyplnil ústa a oprel sa o podnebie. Keď pevne zahryzla do zariadenia, mohla vložiť jazyk medzi zuby do štrbiny, ktorá tam bola na to pripravená.

Potom strčila dlhší koniec imbus kľúča pod pravé líce hneď vedľa horných zubov. Rýchlo našla otvor, do ktorého zapadol koniec kľúča. Pevne stískajúc zuby začala otáčať kľúčom a cítila ako zvierky stále silnejšie držia horné zuby na pravej strane. Už vedela kde má hľadať otvor pre kľúč a tak rýchlo zopakovala úkon aj na druhej strane. Cítila, ako sa gumová výplň pevne pritlačila o podnebie v jej ústach.

Tereza povolila stisk zubov, ale výplň zostala pevne prisatá. Nebolo to úplne nepohodlné.....ale..... skôr zvláštne...

Potriasla hlavou a pomyslela si : "Téééda.... funguje to poriadne". Znova mocne stisla zuby, až kým vytlačená guma úplne obklopila je zuby a zároveň vtlačila jazyk hlbšie do štrbiny v gumovej výplni úst. Šmykľavé chlopne okolo štrbiny sa pomaly prevliekli okolo jej jazyka a úplne ho znehybnili. Terezu naplo na zvracanie. Niekoľkokrát sa hlboko nadýchla a vydýchla a znova zasunula imbusový kľúč do úst, ale teraz vpravo dole. Zopakovala to vľavo dole a potom postupne silno doťahovala všetky štyri skrutky až kým každá cvakla. Zjavne to bolo všetko správne, pretože keď sa pokúsila otvoriť ústa, nič sa nestalo jediné čo sa jej podarilo bol nepatrný pohyb jazyka. Ústa mala pevne zavreté a utesnené a jazyk znehybnený. Malý úsmev jej prebehol po perách. Skúsila povoliť jednu skrutku a išlo to lahko. Super!

Teraz bol čas na nosné hadice. Vyzeralo dosť nepríjemne, keď Tereza odcvakla malé ale ťažké zariadenia z úchytu na maske a začala zasúvať dlhé trojuholníkovité hadice do nosa.

"Dočerta!....toto je fakt naozaj nepohodlné... ale bude lepšie, keď si to vyskúšam teraz, aby som vedela aké to je a neskôr, keď tu bude Pán nebudem zdržovať"

Tereza usilovne súkala hadice do nosa a cítila, ako sa konce šmýkajú hlbšie a hlbšie. Už to bolo skutočne nepríjemné, keď konečne oblúčik pri spoji hadíc dosadol na jej nosnú prepážku. Tereza vzala imbusový kľúč, vložila dlhšie rameno do otvoru skrutky a podľa pokynov v návode začala kľúč rýchlo otáčať medzi prstami. Prvých päť otáčok išlo úplne lahko. Terezinu nosnú prepážku zovreli z oboch strán malé, ostrými zúbkami pokryté čeľuste, ktoré sa po prvé cvaknutie pevne zachytili. Tereza bezmyšlienkovite otočila kľúč ešte trikrát a po druhom cvaknutí vytiahla kľúč. Po druhom kliknutí sa zúbky na čelustiach hlboko zaborili do Terezinho nosa a prakticky prepichli jej nosnú prepážku.

Tereza by zvrieskla od bolesti, keby mohla. Tá vec v jej ústach jej dovolila vydať iba tiché zaskučanie a zasyčanie vzduchu pri prudkom výdychu z bolavého nosa. Od bolesti jej z očí vyhrkli slzy a v zúfalom úsilí zbaviť sa bolestivého zovretia strčila kľúč naspäť do dierky. Ale ukázalo sa, že skrutka sa teraz volne pretáča a zovretie Terezinej nosnej prepážky nijako neochabuje. Potriasla hlavou, slzy úzkosti jej stekali po lícach, ale čokolvek sa v nasledujúcich piatich minútach pokúsila urobiť, aby sa zbavila bolestivého votrelca v nose, totálne zlyhalo. Nedokázala sa toho zbaviť a keď sa pokúsila jednoducho ťahať za vonkajší koniec, strašne to bolelo. Po chvíli sa Tereze zdalo, že bolesť trocha ustupuje a tak sa rozhodla, že by bolo zaujímavé vidieť, ako vyzerá maska, keď je úplne zavretá. Aj keď mohla teraz dýchať iba nosom, dýchalo sa jej ľahko a to ju ukludnilo.

Znovu zodvihla návod a pohľad jej padol na prázdny priestor pod bodom 18. Považovala to za tlačovú chybu. To, čo si nevšimla, bol tenký pásik lepidla pri hornom okraji prázdneho priestoru. Táto nepozornosť k zdanlivému detailu mala mať zakrátko strašné následky.

Tereza otočila tvárovú masku a zo zavretými očami a zadržiavajúc dych si ju pomaly pritlačila na tvár. Chladný gumový povrch vnútrajšku jemne dosadol a jej tvár, ale maska ešte nebola zavretá. Cítila, ako sa maličké hrebene na gumovom vnútrajšku zľahka opierajú o jej tvár a zdalo sa, že sú presne vytvarované práve pre ňu. Pritlačila silnejšie, gumou potiahnutá oceľová maska sa pevne oprela o jej tvár, gumové hrebene sa pritlačili silnejšie, ale maska stále nebola celkom zatvorená. Okolo očí Tereza cítila jemný tlak gumových obrúb očných otvorov a tento pocit jej pripadal veľmi erotický. Zhlboka sa nadýchla, keď položila na povrch masky obidve ruky zo široko roztiahnutými prstami a silno potlačila.

Spoje medzi tvárovou maskou a zariadením v Tereziných ústach a nose zapadli pevne na svoje miesta. To spôsobilo, že tá odporná vec v nose sa posunula ešte hlbšie a bolestivo zovrela prepážku ešte silnejšie. Tereze znovu vyhŕkli slzy. Znovu sa mimovoľne pokúsila skríknuť od bolesti a znovu sa ozvalo len syčivé zaskučanie. Bolesť po chvilke opadla a Terezu zaplavilo mrazivé erotické opojenie, keď maska zapadla do prilby s cvakaním spätných háčikov zaskakujúcich na svoje miesta. Cítila, ako sa rebrovaná vnútrajšok masky ešte pevnejšie oprela o jej tvár, znehybniac jej výraz. Bola vnútri!

Ston mocného vzrušenia zasyčal z jej nosa a keď otvorila oči, objavila novú, teraz už zjavnú skutočnosť. Aj keď zrkadliace sa krytky na očných otvoroch vyzerali z vonku veľké, vidieť mohla len cez veľmi uzučkú vertikálnu štrbinu pred každým okom. To spôsobilo, že videla len dopredu, a aj to len vo veľmi malom uhle. Ak sa chcela pozrieť na čokolvek, čo nebolo priamo pre ňou, musela otočiť celú hlavu, premáhajúc odpor vysokého obojka spojeného s prilbou. A tiež sa nemohla pozrieť dolu, lebo jej v tom bránil vysoký obojok, pevne podopierajúci jej bradu a tesne zvierajúci jej krk. Keď sa chcela pozrieť na svoje nohy, musela sa predkloniť v páse. A nielen to! Vďaka sfarbeniu krytov pred očami bolo všetko chladno modré.

Niekoľko minút sa Tereza oddával pocitom z plného uzavretia masky a experimentovala ako veľmi je teraz obmedzené jej zorné pole a pohyb jej krku.

"To je teda fakt blbé", uvažovala rozrušene, keď otáčala hlavu zo strany na stranu a do bokov, pokiaľ jej to dovolil vysoký tesný obojok.

Chcela vidieť, ako to bude vyzerať aj s vlasami pretiahnutými von z prilby. Vybrala z plastového sáčku gumovú čiapku a nasadila ju na vrch prilby. Pripojila na nátrubok čiapky hadicu vysavača a zapla ho. Okamžite pocítila ako sa jej krátke vlasy zdvíhajú a ťahajú von cez maličké dierky v prilbe. Chcela zvýsknuť, ale výplň v ústach ju spoľahlivo umlčala. A vtedy spravila osudnú chybu. Chytila oboma rukami prilbu a pokúsila sa o kúsok pohnúť hlavou proti prilbe, aby jej sedela pohodlnejšie. Ale práve tento pohyb a podtlak vytvorený vysavačom v prilbe spôsobil, že sa jednotlivé časti proti sebe pohli o posledný zlomok milimetra a nasledovala séria rýchlych drobných cvaknutí po obvode Terezinho krku, a na spoji prilby a masky. Maličké harpúnovité hroty na koncoch spätných háčikov sa naplno otvorili v osadeniach otvorov. Tereza to skôr cítila ako počula, ale hlavne maska jej ešte pevnejšie priľahla na tvár a už aj tak nepohodlne tesný obojok zovrel je krk ešte silnejše a pevne sa oprel o jej plecia.

Tereze postálo srdce.....

Jej prsty zúfalo kŕčovite škrabotali po prilbe, ale našli len jednoliaty povrch uzatvorený pevne okolo jej hlavy, tváre a krku. Z hrôzou si uvedomila, že výplň v jej ústach, zvierky na zuboch a hadice v nose sú teraz veľmi spoľahlivo zamknuté na jej tvári a neexistuje žiadna možnosť sa toho zbaviť. Pokúšala sa nahmatať miesto, kde sa spája prilba a obojok, ale čoskoro bolo jasné, že obidve časti sú pevne a tesne spojené a nedá sa nájsť miesto, kde na seba priliehajú. Ani divoké ťahanie a mykanie ich nedokázali oddeliť.

Vydesené kvíknutie uniklo z nosných dierok a Tereza sa znova pokúsila otvoriť tvárovú masku. Tá však bola tiež dôkladne zamknutá o prilbu. V panike a z rastúcim pocitom klaustrofóbie strhla z prilby gumovú čiapku s pod ktorej sa rozsypali zlatohnedé vlasy.


...::: Tip pro Vás: Policejní pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Ja som zamknutá....! Bože nie!, ja som v tom zamknutá...!" preletelo jej mysľou, keď trasúcimi prstami hmatala po tvárovej maske. Na tvári necítila nič.

Tereza si siahla dozadu na oceľou zovretý krk, snažiac sa nájsť spôsob, ako otvoriť zámok, ale našla len hladký, ničím neporušený povrch. Spoj medzi prilbou a krkom bol úplne hladký a nedala sa nahmatať ani žiadna špára. Nemohla počuť svoj panikou zrýchlený dych svištiaci cez dierky pod jej nosom, keď sa pokúšala zbaviť prilby, ale aspoň mohla dýchať. Napadlo ju, ako sa pokúsiť uvolniť zovretie a tak vyskočila a rozbehla sa k zrkadlu v hale. Keď došla k zrkadlu, bola už na konci reťaze, ktorá sa napla potiahla ju za krk naspäť.

Pohľad ktorý uvidela cez jednosmerne priehľadné očnice bol neuveriteľný! Bola zmenená. Od pliec hore, až po vrch hlavy to bol obraz vyleštenej pochrómovanej ženy spolu z dlhou lesknúcou sa reťazou našponovanou od jej krku do miestnosti za rohom. Tá žena mala jej tvár, ale bez akýchkoľvek emócií, bez strachu, paniky a sĺz. A pritom tam boli slzy......stekajúce po lícach za lahostajnou ocelovou tvárou. A ešte niečo chýbalo. Akokoľvek dôkladne študovala svoj obraz cez zahmlené hrubé šošovky očníc, nevedela nájsť špáry. Zmizli! Obojok, maska aj prilba sa spojili do jednoliateho nepreniknutelného celku bez viditelného spoja. Zmizli všetky západky, čapy a pánty. Ako keby to bolo vyrobené z jedného kusa materiálu. Čo robilo jej obraz ešte viac surrealistický, boli jej vlasy, ktoré splývali úplne prirodzene po oceľovom povrchu jej hlavy. Siahla si na hlavu, uchopila za hrsť vlasov a potiahla.....ano...boli to jej vlasy....cítila ťah na pokožke v tesnej prilbe.

S rastúcou hrôzou Tereza pochopila, že nebude schopná sa sama oslobodiť. Skúsila kričať, ale jediné čo bolo počuť bol tichučký tlmený plač.

Kľúče!

Kde sú? Ak tu nejaké boli, tak ich už vybrala zo škatule....cítila, že sa zblázni, ak sa nedokáž oslobodiť z prilby a masky..........určite budú priložené v nejakej obálke. Ako minúty plynuli, zdalo sa, že maska sa stále pevnejšie tlačí na jej tvár, nútiac ju tak k strnulosti bez emócií. Ona nemohla hýbať tvárou...! To nebolo také, ako si predstavovala. To bolo hrozné...! Tereza sa cítila, akoby ju vymenili.... lapili a zavreli do nejakého kovového tvora, ktorému má dať život, ale ktorý ju oberá o jej ľudskosť a oddeluje ju od sveta okolo a ktorý ju núti byť potichu a strpieť, keď si berie jej život. Bežala späť do obývačky ignorujúc ťah reťaze na krku, oboma rukami kmásajúc prilbou, ale bezvýsledne.

Znovu si uvedomila, že všetko je zmenené a tmavé od silne sfarbených šošoviek, ktoré skrývali jej prosebné, uplakané oči pred okolitým svetom. Stále cítila ako gumové obruby okolo očí tlačia na citlivú pokožku a pociťovala tisíc vzrušení a milión pocitov keď prechádzala rukami po prilbe a skúmala okraje, ktoré sa dotýkali pokožky. Oceľ ju jemne tlačila do pliec a klúčnych kostí a ona nikde nedokázala strčiť prst pod okraj.

Čo si myslela, keď o toto prosila a žobronila? To bola strašná chyba! Nedokázala odtiahnuť ruky od svojej oceľou pokrytej hlavy a tváre.... ale nie z fascinácie, ale skôr v hysterickej snahe nájsť spôsob, ako sa dostať von. Nemala žiadne uši... len ploché plynulé zhrubnutie na bokoch hlavy. To, spolu z upchávkami v ušiach neprepúštalo žiaden zvuk. Rádio hralo nahlas, ale ona nepočula vôbec nič!

Prilba mala ďalšie, zatial skryté špeciálne funkcie. V zhrubnutiach na bokoch boli skryté tenké, ale vysokokapacitné gelové batérie, ktoré zásobovali energiou funkcie, ktoré budú čoskoro pre Terezu najpríšernejšou nočnou morou.

Padla na kolená pri škatuli, snažiac sa vidieť cez úzke štrbiny obmedzujúce jej výhľad. Začala zo škatule vyberať ďalšie časti kovového tela. Udivovalo ju, ako je jej kovový krk pohyblivý, aj keď stále cítila pevné zovretia a musela premáhať odpor brániaci pohybu. Bolo tam predlaktie, lýtko, hrudný štít, chrbát, šesť párov rôzne veľkých, na putá sa podobajúcich obručí s volne otočným krúžkom na priviazanie. Ďalej tam našla dve ocelové topánky na platformách s 15 cm podpätkami, ktoré mali byť na jej nohách, ak by súhlasila s pokračovaním v obliekaní. On navrhol robota..... ženského robota... a ona mala byť zamknutá vnútri a oživiť ho.

Tereza došla až na dno škatule, ale nenašla nič, čo by sa podobalo na nejaký kľúč. Znovu vzala do ruky návod a zistila, že strany sú poprehadzované, ako spadli na zem. V zúfalstve schytila jednu kovovú topánku a pokúsila sa dostať ihlový podpätok medzi okraj obojka a kľúčnu kosť. Nepodarilo sa jej to a dosiahla len to, že sa maska ešte pevnejšie prisala na jej tvár. Znovu a znovu sa pokúšala kričať od zúfalstva, pocitu uväznenia a pomaly ju začala premáhať klaustrofóbia, keď sa hystericky snažila dostať hlavu z jej väzenia. Začala plakať a automaticky zdvihla ruku, že si utrie slzy. Stále dúfala, že nájde postup, ako sa oslobodiť. Ale jej trasúce sa prsty iba narazili na nepreniknuteľné hrubé sklo očnice.

Nasledujúcu polhodinu znova a znova čítala návod, ale teraz sa zdalo, že celé odstavce chýbajú. Boli tam iba velké medzery v texte, ktoré si nevšimla skôr, ako si dala na hlavu prilbu a masku. Došlo jej, že zafarbené očnice jej dovoľujú vidieť iba niektoré farby. Teraz videla iba pokyny, ako obliecť oblek, ale nevidela nič o tom, ako sa dostať von. Je možné, že by to tak bolo? Bol návod vytlačený takými farbami, že ten, kto mal na hlave prilbu nemohol prečítať to, čo nemal? Ako sa pozerala na návod, zdalo sa, že je to tak. Pozerala sa na papier pod rôznymi uhlami a proti svetlu, snažiac sa zachytiť aspoň tieň písmen....ale nebolo tam vôbec nič. Ale zato našla dva body, ktoré ju uvrhli do záchvatu vrieskavej hystérie.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - smyčky Rubber Cock and Scrotal Loops :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...