Bound In Public
Men On Edge
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Baterie nejsou přiloženy

část 1.

Autor: přeložil MIVNR

Hodnocení

1234567

originál: www.seriousbondage.com

Tereza hľadela na veľkú škatulu uprostred obývačky odkedy sa vrátila zo svojho posledného dňa v práci. Obsahovala jediný dôvod, pre ktorý pracovala, a teraz to bolo tu! Obrazne povedané…. jej dávny sen sa zhmotnil. Pán jej dovolil to, čo chcela a čo obsahovala škatula nerád, ale chcel splniť jej túžbu. Ale ona sama sa rozhodla zarobiť na to peniaze. A teraz konečne objekt jej snov a cieľ všetkej tvrdej práce bol tu.

Pomaly vzala potrhaný baliaci papier, dôkladne ho poskladala a odnesla do smetí. O chvílku neskôr s podlamujúcimi sa kolenami Tereza prišla k veľkej škatuli. Na vrch Pán prilepil odkaz

Otrokyňa Tereza,

Nepokúšaj sa otvoriť škatulu, kým sa nevrátim domov.

Čakala si dva roky a ďalších desať dní Ťa nezabije.

John

Pozerala sa na odkaz.

"Ale veď mi nedal priamy rozkaz. Nepoužil slová "Zakazujem Ti"" zdôvodňovala si, keď opatrne otvárala dôkladne zalepený obal. "A vôbec, nedozvie sa to. Všetko dám naspäť, len si to na chvílku vyskúšam"

Predstava, že už to má oblečené, ju neuveriteľne vzrušila. Keď si mimovoľne siahla na blúzku a začala jemne masírovať prsia, cítila pod tesnou podprsenkou veľké, citlivé bradavky stvrdnuté, ako dva kamienky. Nie! Nemohla čakať! Od Pána je nefér, že od nej toto chce!

"Ale je to tvoj Pán!" našepkával jej malý hlások rozumu "keď si niečo praje, tak sa neodvráva"

"Nezistí to...... a hotovo"! povedala si nahlas. A veď si chcela vyskúšať iba pár kúskov. "Tak pre toto ma prepustil z pásu cudnosti! Skúša ma! Lišiacky úsmev sa jej objavil na perách, keď odtrhávala posledný kus pásky držiaci vrch škatule zatvorený.

Tereza bola normálne zamknutá v páse cudnosti 24 hodín denne, 7 dní týždenne, 365 dní do roka, ale Pán sa zľutoval a predtým, než odišiel na služobnú cestu jej pás cudnosti zložil.

Počiatočné vzrušenie zo života pod prísnou a neochabujúcou kontrolou pásu cudnosti rýchlo stratilo pôvab a keďže ho už musela nosiť trvale, stal sa rutinnou súčasťou jej života v roli otrokyne. Keď bola minulé ráno nečakane prepustená, jej chtíč sa rýchlo vrátil v mohutnej vlne sebaukájania, s ktorým nevedela prestať.

Tereza stretla Johna pred tromi rokmi. A ako rástla ich láska a ona cítila jeho vplyv, došla k názoru, že sa chce stať jeho trvalou otrokyňou. Jeden z dôsledkov jej túžob bolo, že John jej okamžite nariadil nepretržite nosiť pás cudnosti. Už mesiac po tom, čo bola zamknutá v páse cudnosti Tereza cítila stále väčšiu túžbu byť ukájaná a jej chtíč bol najvyššej úrovni... Rýchlo sa naučila ako sa dostať pod štít pásu cudnosti, keď úplne roztiahne nohy. Bez ohľadu na to, či to mala povolené alebo nie, masturbovala často, aj keď sa cítila vinná, že porušuje Pánove príkazy. Keď bola prichytená, zo slzami sa priznala ku všetkým porušeniam Pánových príkazov. Predtým bol jej sen o kompletnom oceľovom obleku cudnosti skrytý hlboko v jej fantázii, ale pri jej emotívnej spovedi z nej vyhrkol popis jej divokých snov a opísala všetky premyslené detaily. Snívala o kompletnom, tesnom a zväzujúcom obalení celého tela do leštenej ocele, ale až doteraz nikdy nevyslovila svoje túžby, iba o nich snívala ako o nesplnitelnom sne.

"A znamenalo by to, že by prestala tvoja neposlušnosť ?" spýtal sa Pán zo záujmom.

"Áno Pane" vzlykala zo slzičkami.

"Som si istá."

"A chcela by som to navrhnúť tak, aby som sa nemohla z obleku cudnosti vyzliecť sama, bez Vašeho dovolenia". Musela to tak povedať, aby sa mu to páčilo.

"Tak to je bez debaty" poznamenal pán zlovestne.

"Áno Pane" zašepkala Tereza upierajúc pohľad do zeme.

Zrazu sa rozplakala.

"Ale John.....Pane, ...... prepáčte pane, ..........ja som vždy túžila byť kontrolovaná a ovládaná........Vy to viete..."

"Ale isteže, maličká. To bude samozrejmé, keď bude oblek vyrobený, ale dovtedy si jedna príšerne neposlušná otrokyňa!" povedal Pán rezolútne.

"To ma mrzí!" našpúlila Tereza pery hľadiac do podlahy.

"Dobre!... Aspoň že si úprimná! Možno že sa odteraz budeš správať ako sa patrí a nebudeš ma nútiť trestať ťa!" povedal Pán vážne.

Tereza sa zatvárila nešťastne....

"Ja som nepovedal nie" dodal Pán ticho.

"Chcete to pre mňa urobiť Pane?"

"Nie..." povedal pán a pozoroval jej sklamanie...."Ty chceš".

Tereza zvýskla od radosti a vrhla sa Pánovi do náruče....

Usmial sa. "Ja navrhnem, ako bude oblek vyzerať a fungovať, ale ty si na to zarobíš!"

"Áno Pane"

"Prvé, čo teraz spravím, že dám urobiť kompletnú sadu odliatkov tvojho tela. Chcem aby bol oblek veľmi priliehavý a hlavne aby z obleku nebolo úniku. . Spravím všetko pre to, aby to tak fungovalo. Len ja môžem rozhodovať o tom, ako bude oblek vyzerať a fungovať a ty mi do toho nebudeš hovoriť."

"Áno Pane! Čokoľvek Pane!"

"Povedala si čokoľvek. Nezabudni na staré príslovie otrokyňa : Dobre si rozmysli, čo si praješ, lebo sa ti to môže splniť. Chcela si to. Zariadim výrobu prvých odliatkov na budúci týždeň. "

"Teraz o peniazoch. Požičiam ti peniaze, aby mohol byť oblek dokončený. Ale neuvidíš oblek skôr , ako mi všetko vrátiš."

"Áno pane!....Ďakujem Pane!"

A obchod bol dohodnutý.

Keď Tereza konečne zaplatila poslednú splátku za oblek jej posledným šekom..... skoro 50 000 za dva roky, dala výpoveď z veľmi dobre plateného miesta programátora. Pán jej povedal, že oblek bude dodaný dnes poobede.

Tereza otvorila vrch škatule a bez dychu hľadela na kovovo sa lesknúcu podobu jej tváre uloženú v sivej penovej výplni. Prvý pohľad jej vyrazil dych. Bola to neživá tvár zbavená akýchkoľvek emócií. Oči boli mandľovité zrkadlové vypukliny a pod tvarovaným nosom boli trošku pootvorené pery, akoby čakajúce na bozk. Medzi perami bola malá dierka o priemere asi ceruzky, pravdepodobne na pitie a krmenie. Ďalší kus bola dvojdielna prilba, ktorej predná a zadná časť boli spojené pántom. Vnútri bol vložený plastový sáčik s kusom pokladanej gumy.

Tereza vybrala lesknúcu sa prilbu zo škatule. Celá sa triasla, keď si prezerala ocelový výtvor. Prilba bola vyrobená zo skoro 3 mm plechu, mala dve časti spojené neviditelným pántom na vrchu a dvomi skrytými západkami na bokoch. Okolo srdcovitého otvoru pre tvár boli ďalšie západky na vnútornej strane, do ktorých mala zapadnúť maska.

Keď vybrala masku a otočila ju, aby si ju prezrela, uvidela vnútri na mieste, kde mali prísť jej ústa zložito vyzerajúce oceľové zariadenie pokryté gumou. Zamrazilo ju pri spomienke, ako spolu s Pánom navrhovali zvierky, ktoré mali naraz zovrieť jej horné aj spodné zuby a hrubú gumovú výplň , ktorá jej mala kompletne zapchať ústa. V strede výplne bola veľká diera a bolo jasné, že je to pokračovanie malej dierky medzi perami. Tereza vedela, že keď bude nosiť oblek, bude nasilu kŕmená tým, čo Pán uzná za vhodné a vtedy, keď bude Pán chcieť. Znova ju zamrazilo pri predstave takejto úrovne straty slobody. Okolo diery bolo niečo, čo vyzeralo ako sada elektrických kontaktov, a keď sa pozrela na vnútornú stranu masky videla, že je tam sada protikontaktov.

"Na čo je tu toto...." začudovala sa.

Výplň do úst mala mnoho skrytých funkcií, ktoré Tereza nepoznala. A keď ich objavila, bolo už neskoro.....

Druhé nepríjemne vyzerajúce zariadenie bolo v mieste, kam mal prísť jej nos. Nosné hadičky a zariadenie na kontrolu dýchania. Pozostávalo z dvoch nepríjemne vyzerajúcich, dlhých gumových hadíc trojuholníkového prierezu. Ďalšie zamrazenie prebehlo Tereze po chrbte, keď pochopila, že hadičky majú byť zasunuté hlboko do jej nosa. Roztriasla sa pri spomienke na Pánovo rozhodnutie, že výplň do úst a hadičky do nosa budú nedielnou súčasťou obleku. Podrobnejšie so obzrela oči masky, kde boli mäkké obruby z čiernej silikonovej gumy, ale samotné otvory pre oči podrobne neskúmala.

Na vnútornej strane bola maska aj prilba pokrytá takou istou čiernou gumou, ako výplň do úst, ale s tým rozdielom, že guma bola vytvarovaná do maličkých hrebeňov a na vrchu každého bol tenučký strieborný vlas. Na vrchu, bokoch aj zadnej časti prilby Tereza videla tisíce vyvrtaných miniatúrnych dierok, cez ktoré presvitalo svetlo. Predpokladala, že dierky majú umožniť jej vlasom vyčnievať z prilby, ale nevedela si predstaviť, ako to zariadiť. Srdce je vyskočilo až do krku. Ako dlho ju hodlá Pán držať zamknutú v obleku? Táto otázka je ešte desila, keď si na vrchu zadnej časti prilby všimla polovicu akejsi rychlospojky. Uvažovala, že by to nejako mohlo dostať jej vlasy von z prilby, alebo to malo nejaký iný účel....? Tereza si nevedela predstaviť, na čo to je.

Keď vybrala prilbu z jej miesta, vypadol z nej malý papierik. Tereza ho zdvihla rýchlo prečítala.

POKYNY PRE MONTÁŽ PRILBY

1. Predtým ako bude prilba a maska uzatvorená okolo hlavy a tváre, musí montážnik najprv poskladať Flex-E-Neck tubu okolo užívateľovho krku.

Tereza sa pozrela do škatule. Vo výplni pod miestom, kde bola prilba, ležalo niečo, čo vyzeralo ako dlhý krk. Vzadu bola privarená asi 3 metre dlhá silná reťaz, na ktorej konci bol privarený veľký otvorený visiaci zámok. Terezu zamrazilo pri tom pohľade, ale vybrala obojok zo škatule a reťaz sa z rachotom rozvinula po podlahe. Obojok bol poskladaný z tesne na seba priliehajúcich prstencov, ktoré umožňovali určitú obmedzenú pohyblivosť. Vzadu bol obojok otvorený a horný aj spodný okraj bol lemovaný malými čapmi, ktoré mali na konci pružné spätné háčiky. Tereza videla, že sú tam na to, aby zapadli do príslušných otvorov na spodku prilby a vrchu prednej a zadnej časti trupu, keď budú zmontované. Keď sa štrbina vzadu zatvorila, vznikol pevný, hrubý, vysoký oceľový obojok s trvale privarenou reťazou.

Tereza skusmo stlačila jeden spätný háčik a zistila, že sa dá dosť ťažko stlačiť a vyskočí naspäť, keď ho pustí. Nebolo potrebné uvažovať nad tým, ako to funguje. Keď spätný háčik zapadne na svoje miesto, otvorí sa a tak vznikne pevný spoj, zjavne nerozoberateľný.

"Cool" zašepkala a striaslo ju pri predstave, ako Pán zatvára oblek okolo jej hlavy a tela.

Pozdlž jednej strany štrbiny, ktorá otvárala obojok bola lišta. Tereza stlačila obojok, čím uzavrela štrbinu a pritlačila obojok na spodok prilby, ale nič sa nestalo.

Začala skúmať prečo. Ďalej sa písalo:


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - zdroj pulsů SensaVox EM140 :::...
Sexshop Sexujte.cz


2. Namontujte krčnú časť tak, že ju roztiahnete a založíte spredu na užívateľov krk tak, aby spoj bol vzadu na užívatelovom krku. Stlačte polovice k sebe a zasunte do uzatváracej lišty uzamykaciu tyč.

"Aha! Uzamykacia tyč!" pomyslela si triumfálne.

Tereza postupovala podľa návodu a cítila ako sa chladná reťaz dotýka jej chrbta, keď sa jej podarilo správne stlačiť obidve polovice obojka okolo krku. Potom pomaly zasunula uzamykaciu tyč z pružného hrubého drôtu vzadu do obojka. Bolo to ako zasunúť olejovú mierku na aute. Keď bolo všetko na mieste, obojok držal pokope aj keď ho pustila.

Pohľad do zrkadla je vyrazil z úst vzdych úžasu, keď uvidela tú krásu a tiež jemné zamrazenie keď pocítila na krku ťah váhy reťaze. Obojok mal presne tvar jej krku, ale bol z vyleštenej ocele...... a bol asi o 2 cm vyšší, čo bolo dosť nepohodlné. Skoro neviditelné prstence, s ktorých sa skladal umožňovali určitý obmedzený pohyb s vynaložením úsilia. Kolko úsilia a obmedzení to prináša, zatiaľ netušila.....ale rýchlo na to prišla. Zistila, že keď stlačí zámok vzadu na obojku, nedokáže vybrať uzamykaciu tyč a že je tak v obojku zamknutá. Tereza cítila výstupok zámku za hlavou a uistila sa, že ho nedotlačí nadoraz, aj keď predpokladala, že kľúče sú pribalené niekde v škatuli. Ignorovala výstražný hlások rozumu, ktorý sa je stále ozýval v hlave a oddala sa okamžitému návalu opojenia a vzrušenia z toho, že má na sebe aspoň malý kúsok obleku, aj keď len dočasne. Cítila, že chce byť úplne ovládaná a zotročená, zbavená akejkoľvek slobody, priviazaná na reťazi a najlepšie oblečená do obleku cudnosti. Tereza ani nepostrehla, čo ju to napadlo, keď vo svojej impulzívnosti chcela urobiť niečo hneď, napriek rozkazu čakať. Obzrela sa po miestnosti a uvidela v kúte stočenú dlhú reťaz, na ktorej bývala priviazaná vždy, keď bola doma. Normálne bola reťaz zamknutá do očka vzadu na jej páse cudnosti. Chcela okamžite cítiť na krku obmedzujúci ťah reťaze, ako pravá otrokyňa. Bez rozmýšlania vzala koniec domácej reťaze a do posledného článku zacvakla ťažký zámok privarený na reťazi obojka. Záchvev vzrušenia je prebehol telom, ako prvý krát pocítila silu reťaze a tešila sa, že pocit zotročenia narástol.

O chvílku neskôr už stála pri škatuli a vybrala prilbu a masku, spolu z návodom na montáž.

3. Zasunte systém eliminácie zvuku do užívateľových uší. Správne a úplné zasunutie je potvrdené cvaknutím, ktoré bude nositeľ počuť a cítiť.

Tereza našla malý plastový sáčik, v ktorom boli dve hrubé upchávky do uší. Prekvapilo ju, aké sú ťažké. Na vonkajšej strane bolo niekoľko malých elektrických kontaktov. Nervózne sa zasmiala, pri predstave, že také bude požívať. Bola mladá a nikdy nepotrebovala nasluchátko, a nevedela aké je niečo také nosiť. Z úsilím proti odporu jej vysokého obojka naklonila hlavu a odsunula si vlasy dozadu a podľa návodu zasunula upchávku do ucha. Pritlačila až kým pocítila malé cvaknutie. Zdalo sa, že upchávky sa po cvaknutí trocha nafúkli a Tereza pociťovala smiešny, trochu nepohodlný tlak v uchu. Ale hlavne....prakticky všetky zvuky v miestnosti zmizli....!

4. Umiestnite zadnú časť prilby za užívatelovu hlavu tak, aby do nej hlava zapadla. Držte prednú časť prilby otvorenú.

5. Zasunte kolíky na zadnej časti prilby do príslušných otvorov na vrchu obojka a pevne potlačte dolu.

Tereza všetko spravila a cítila malé cvaknutia, ako sa spätné háčiky otvárali na svojich miestach. Zadná časť prilby jej pohodlne objala hlavu. Upravila si vlasy okolo hlavy pod prilbu a čítala ďalej.

6. Sklopte prednú časť prilby dole. Užívateľ musí zdvihnúť bradu čo najvyššie, aby predná časť mohla riadne zapadnúť na svoje miesto.

7. Zatlačte prednú časť dozadu, kým sa kolíky na oboch stranách prilby zasunú do príslušných západiek.

8. Užívateľova brada musí byť po celý čas zdvihnutá, až kým sa spodný okraj prednej časti prilby nedostane tesne nad vrch obojka. Potom zatlačte prednú časť dozadu a súčasne užívateľ spustí bradu na jej miesto.

9. Tvárová maska musí byť teraz nasadená na záves na pravej strane zvnútra tvárového otvoru a odklopená doprava.

Tereza pomaly postupovala podla návodu a zacvakla prednú časť na miesto, cítiac prijemné zamrazenie hlboko v hrudi, keď drobné vibrácie potvrdili, že spätné háčiky zapadli na svoje miesta v zadnej časti prilby a na vrchu obojka.

Na oboch stranách prilby sa predná časť zasunula pod okraj zadnej časti, zatlačiac upchávky ešte hlbšie do Terezinych uší. Hrúbka dvoch stien prilby spolu s upchávkami spôsobili, že teraz bola Tereza úplne hluchá. Pocit úplného tesného obklopenia hlavy prilbou roztriasol Terezu od vzrušenia. Bez váhania schytila tvárovú masku a nasadila ju do závesu odklopenú na bok.

10. Vložte uzamykací kolík do bočného závesu až na doraz. Kolík musí byť úplne zapustený v hornej časti závesu.

Tereza našla v škatuli príslušný kolíka a urobila čo návod prikazoval.

11. Oddelte orálne zariadenie zo zvierkami zubov od tvárovej masky.

12. Vložte celé zariadenie do užívateľových úst. Užívateľ pevne stlačí zubami gumovú výplň

13. Utiahnite horné aj spodné zvierky zubov. Použite na to priložený imbusový kľúč. Postupujte tak, že vsuniete dlhší koniec kľúča medzi zuby a líce na obidvoch stranách hore aj dole.

14. Pri zasunutí kľúča nájdite šesťhranný otvor na skrutke zvierky. Všetky skrutky pevne utiahnite.

15. Montážnik skontroluje dostatočné utiahnutie zvierok. Zvierky sú dostatočne utiahnuté vtedy, keď užívateľ nedokáže otvoriť ústa a zvierky nesklznu zo zubov.

16. Konečné utiahnutie je potvrdené cvaknutím, ktoré pocíti montážnik aj nositeľ pri plnom utiahnutí zvierok.

17. Oddelte od tvárovej masky zariadenie na kontrolu dýchania a nosné hadice. Tieto musia byť v celej dĺžke zasunuté do nosných dierok užívateľ a riadne zaistené. Postupujte tak, že zasuniete obidve hadice naraz do užívatelovho nosa až sa zaisťovací mechanizmus na konci pevne oprie o užívateľovu nosnú prepážku.

18. Použite imbusový kľúč ktorý ste použili pri montáži ústneho zariadenia. Vložte dlhšie alebo kratšie rameno kľúča do šesťhranného otvoru na zaisťovacom zariadení. Otáčajte proti smeru hodinových ručičiek, kým pocítite prvé cvaknutie. Tým dosiahnete pevné zovretie užívatelovej nosnej prepážky. Ďalšie uťahovanie je na rozhodnutí montážnika, ale maximálne jednu otáčku kľúča po druhom cvaknutí.

Za týmto bodom bol návod prázdny až po koniec strany. Tereza na to nedbala a otočila dalšiu stranu návodu

19. Teraz môže byť tvárová maska uzatvorená. Všetky spoje zapadnú na svoje miesta po obvode tvárovej masky. Ústne zariadenia a zariadenie na kontrolu dýchania sa automaticky spojí s tvárovou maskou pri plnom uzatvorení.

20. Nasadte priloženú gumovú čiapku na vrch prilby. Nasadte na nátrubok čiapky hadicu od bežného domáceho vysavača. Zapnite vysavač.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Sizzling Simon eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...