Men On Edge
Hogtied
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Balíková relaxace

část 4.

Autor: RopeBond

Hodnocení

1234567

Radka leží na podlaze zcela nahá a pomalu začíná litovat, že únosci ty hesla ihned neprozradila. Po té co zjistil jejich nepravost, tak jí opět surově svázal ruce za záda. Pak následovalo stažení loktů tak, že se úplně dotýkaly. Tím ale všechno neskončilo. Na její cop navázal tenký provázek a přitáhnul ho k loktům tak, až Radku donutil hluboce zaklonit hlavu. Pěkně to tahalo, ale bolest se dala vydržet. Radka teď nemůže pozorovat co si na ní ten

chlapík vymyslí. Cítí, jak jí pevně svazuje nohy v kotnících a kolenou. Pak jí omotal provaz několikrát kolem pasu a taky přes spoutané ruce. Tím je pevně zafixoval, že s ni mi nedokázala téměř hýbat.

Proč tohle všechno dělá? Myslela si, že jí obyčejně zbije a násilím to z ní prostě vymlátí. Místo toho jí omotává stále dalšími provazy. Z přemítání jí vytrhne bolest v rozkroku. Zařízl se tam hluboko jeden provaz vedoucí od pasu dolů, přes její částečně vyholené pohlaví a zpátky na záda. Zde pevně přivázaný k oběma rukou, způsobil to, že Radka hlasitě vyjekla. Dostala facku a do pusy svoji ponožku. Zakousla se do ní, protože jí to tam "dole" opravdu zabolelo. Snaží se stoupnout si na špičky aby si ulevila, ale provazu nelze uniknout a stále je hluboko zařízlý v pochvě. Navíc zjistila, že jsou na něm uzlíky které jí přivádějí při jakémkoliv pohybu rukama k šílenství.

Chvilinku je klid, ale pak opět pokračuje v svazování. Do pusy jí nacpe i druhou ponožku a zajistí páskou na koberce, kterou mnohokrát obmotá kolem hlavy. Pak do Radky strčí. Ta nedokáže v této poloze udržet stabilitu a poroučí se na zem. Čekala tvrdý dopad na beton, ale jistota, že si určitě rozbije hlavu se nenaplnila. Dopadla na připravenou pryčnu. Hlavu si tedy nerozbila, ale bolesti si užila až až. V leže vnímala všechny provazy daleko intenzivněji (zvláště ten mezi nohama) a měla pocit, že si vlasy doslova skalpuje. Opět se dala do breku. Na krk dostala obojek a ten byl přivázaný provazem k pelesti postele tak těsně, že cítila silný tlak na ohryzku. Nohy jí ohnul v kolenou a přivázal je loktům. Několikrát přitom provaz utáhl než byl spokojen. Výsledkem byla krkolomná pozice ve které se Radka nacházela. Nejlépe by se dala přirovnat houpacímu křeslu, protože byla opravdu hodně prohnutá. Celé to pak zakončil přivázání kolen k druhé straně postele. Nyní se navíc nemohla ani hnout nechtěla-li riskovat uškrcení.

Únosce k ní přidřepne a nastaví jí diktafon : "Začneme první stupeň. Za hodinu se zeptám znova na ty kódy a pokud mi je neprozradíš, budu muset pokračovat k stupni číslo dva. Tak si to dobře rozmysli! Máš na to spoustu času."

Radka sice nevěří, že by mohla v téhle pozici vydržet tak dlouho, ale nechce se tak rychle vzdát. Jenže copak to má nějaký smysl? Pokud ten chlap nasadí nějaký další ještě horší způsob mučení, tak přeci nakonec stejně prohraje. Je to pouze otázka času.

Minuty se vlečou a Radce je čím dál hůře. Velice špatně se jí dýchá, oči má celé rudé od slz a brní jí celé tělo. Musí se pořád dívat na strop kde nepravidelně poblikává vadná žárovka. Snaží si představovat, že jí takhle svázal Petr a teď jí někde v klidu pozoruje. Snaží se myslet pouze na to co jí tak dělá dobře. Provaz v rozkroku je sice hodně bolestivý, ale je to bolest promíchaná zároveň s neobyčejně silnou slastí. Slastí, která jí zatemňuje všechny fyzické strasti a která jí dovede až k dosud nejsilnějšímu orgasmu v jejím životě. Jakmile se ale vrátí zpátky do reality, všechno je opět nesnesitelně utažené, určitě bolestivěji než před malou chvílí.

Svaly po celém těle jí vypovídají službu. Napodobují tak žárovku, která nevydržela blikání a zhasla nadobro. Ve tmě se Radce vše zdá strašidelnější a taky ticho v místnosti, přerušované jejím sténáním, jí nahání zvláštní pocit hrůzy. Vydrž! Už to nemůže trvat dlouho! Ale čekala ještě hezkou chvilku než se konečně otevřely dveře a se světlem padající do místnosti vstoupil i její únosce. Podle zvuku několikrát zmačknul vypínač, aby přezkoušel zda je žárovka opravdu špatná. Po té odešel a za chvíli se vrátil s zbrusu novou v ruce. Stoupne si na postel rozkročmo nad ní a začne jí vyměňovat. Radka pozoruje jak si jí vůbec nevšímá ani když se snaží na sebe hlasitě upozornit. Chlápek ale nehne brvou a jakmile žárovku vymění seskočí z postele a opět rozsvítí. Čerstvé ostré světlo je okamžitě silně nepříjemné a nutí jí zavřít oči. Proto se trochu lekne když se těsně u ucha ozve: "Hodinu už máš za sebou. Dostala si rozum a povíš mi ty kódy?" Slabě kývne hlavou protože víc už nedokáže vydržet.

Ani nevnímala to jak jí postupně uvolňoval všechna pouta. Vše se jí zdálo jako ve snu rozmazané a nejasné…

Když přišla k sobě ležela přikrytá dekou na pryčně. Oblečená v dlouhém tričku a kalhotkách, aniž by se výrazněji pohnula, opatrně jedním očkem sonduje místnost. Nezdá se, že by zde někdo byl. Opatrně se zvedne na loktech a rozhlídne. Opravdu je sama! Bez pout! Musí se pokusit uprchnout! Rychle vstane a běží ke dveřím. Bohužel si nevšimla drátu, který byl nalíčený u země a zakopla o něj. Ozvala se rána a strašný randál. To jak se kutálel po betonu kýbl na drát přivázaný. V Radce by se krve nedořezal. Teď jde o vteřiny! Rychle ač potlučená se vrhne ke dveřím. Jsou otevřené. Ocitne se v chladné chodbě. Nemůže se ale rozhodnout kudy se vydat, protože chodba končí na obou koncích dveřmi a ona stojí přibližně uprostřed. Než si to stačí rozmyslet otevřou se jedny z nich a do nich vstoupí ON. Maska není úplně perfektně nasazená a svědčí o chvatu ve kterém si jí dotyčný nasazoval. Radka se otočí a s voláním o pomoc se rozběhne ke dveřím na druhé straně. Lomcuje klikou, ale je to beznadějné. Jsou zamčené! Když se otočí vidí jak na ní míří pistolí a je jasné, že souboj o svobodu prohrála. Zvedne ruce nad hlavu a odevzdaně řekne : "Prosím vás nezabíjejte mně! Já vám všechno řeknu!" Jako odpověď jí přistanou u nohou policejní pouta jak na nohy tak na ruce. Ani se nesnaží něco namítat a pouta sepnula tam kam patří. Po té je odvedena zpátky do její "cely", kde si opět musela sednout na židli.

Za chvíli už v ruce znovu drží tužku. Při tom si nechtěně vzpomněla na Brutální Nikitu a její vystup s tužkou u výslechu. Musela se usmát. S tímhle tupým kopytem by to ani nešlo. Navíc muž stojí hodně daleko. Začíná vypisovat její osobní číselný kód. O svoje peníze tedy přijde, ale ještě zkusí zachránit firemní. Číslo do sejfu tedy opět napíše falešné. Ruce jí opět sepne pouty za zády nechá jí sledovat jak celá "transakce" probíhá. Nakonec se stiskem "entru" veškeré úspory přesunuly před jejíma očima na cizí účet. Bylo to potupné celou věc sledovat bez možnosti cokoliv změnit. Jenže opakovat nové ještě strašnější mučení se jí nechtělo.

Únosce něco spokojeně zamumlal a odešel pryč. Vrátil je s miskou ovoce, párem rohlíků a hrnkem mléka. "Najez se! A nezdržuj mě! Pěkně to do sebe šoupni! Je čas spát!" povídá záznamník. Aby ho zbytečně nedráždila tak poslechla. Stejně už žaludek hladem nemůže. Zhltla oba rohlíky, jablko a mlíko taky nenechala. Odvedl jí na záchod. Oči měla opět zavázané takže netušila jak ven o nic víc než před tím. Už když jí ukládal opět na postel tak cítila velikou ospalost se kterou marně bojovala. Už jenom vnímala jak někam padá a padá…


...::: Tip pro Vás: Svorky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když se probudí a otevře oči zjišťuje, že nic nevidí. Šátek má stále přes oči a v puse ještě jeden jako roubík. Zkusmo zatáhne rukama a nohama. Jistě. Jsou pevně, přitom ale pohodlně, přivázané k rohům pryčny. Vůbec se jí leží příjemně a nic jí nebolí. Ale musí se pokusit osvobodit, protože až ten chlápek zjistí, že lhala, asi prožije peklo. Pouta jsou ale příliš pevná a navíc posílená na několika dalších místech. Lokty jsou přitáhnuty ke stranám postele stejně jako kolena. Radka tak má do široka roztažený klín. Poslední provaz fixuje její pas. A ještě něčeho si všimnula. V kalhotkách cítí nějaký malí předmět ale nedokáže posoudit jeho charakter.

Pokus o vysvobození natolik unavil, že se jí chce zase spát. Zrovna když se nachází v takovém sladkém polospánku uslyší nějaké cvaknutí. V ten okamžik se spustí vibrující předmět v jejím klíně. Intenzita je nejprve malá, ale neustále se zvyšuje. V Radce se probudí nevídaný erotický náboj a začne hlasitě sténat. Snaží se pohybovat pánví proti vibrátoru, ale moc jí to nejde. I tak se pochva topí v jejích šťávách a každým okamžikem dosáhne vrcholu. Najednou opět cvaknutí a okamžitě je ticho. Celé to netrvalo více než pár minut a Radka je zdrcena. Těžce oddychuje a ještě doufá, že se vibrátor brzy znova spustí. Ale vzrušení, i když se tomu brání, opadá. Až nakonec odpadne úplně. Tento frustrující zážitek se pak během noci několikrát opakuje. Vibrace jí sice vždy probudí a "rozpálí", ale trvají příliš krátkou dobu aby se mohla udělat. Těžko říci zda to byl od únosce úmysl nebo omyl. V každém případě to Radce příliš spánku nepřidalo.

Když konečně celá procedura skončí vejde někdo do místnosti. Rána kterou dostala přes stehna jí překvapila a hodně zabolela. Zařvala do roubíku a napnula křečovitě všechny svaly, očekávajíc další údery. Místo nich se ale ozvalo hodně vzteklým tónem : "Tak tohle si slečinko přehnala. Já tu nejsem nikomu za blázna. Tobě ta lekce nestačila? No dobrá už nemáme čas takže skočíme rovnou na stupeň pět."

"Proboha nééé!" řve Radka do roubíku, ale nic jí to není platné.

"Víš většina lidí si myslí, že nejhorším mučením je bití a podobné násilnické metody. Pravda. Většina lidí se přizná, ale je to hodně namáhavé a zdlouhavé pro obě strany. Přitom existuje způsob docela prostý, jednoduchý a nesmírně účinný. A ten ti teď názorně předvedu!" končí výklad záznamníku.

Jaká strašná věc to musí být? Elektrika? Nebo drogy? Jenom ne drogy! Najednou jí začne něco příšerně lechtat na boku. Snaží se vysmeknout a kroutit jako červ, ale nemůže se toho šíleného pocitu nijak zbavit. Hlasitě se směje sotva popadá dech a přes ten roubík to vůbec není snadné. Opravdu měl pravdu. Udělá cokoliv aby skončil tyhle muka. "Dáme si přestávku," řekl muž když po chvilce viděl jak se Radka málem dusí, "třicet vteřin postačí." Jako v transu si Radka ani nevšimnula, že se chlapík prořekl a nepoužil diktafon. Hlas jí sice byl povědomí, ale na nějakou analýzu neměla čas. Bylo jí totiž všechno úplně jedno. Ani se nestačila úplně vydýchat a už k ní opět přistoupil. Vyndá jí roubík a otře jím slzy, které tečou z očí. "Nehte už toho! Všechno řeknu, proboha hlavně už přestaňte," mluví přeskakujícím hlasem a zoufale křičí kód trezoru, "563 879 144!" Muž si číslo zapíše, ale lechtat nepřestane. "Musím mí jistotu. Opakuj ho několikrát!" povídá a přitom jí neustále šimrá na celém těle.

V posledním tažení se Radce podaří číslo několikrát opakovat, i když se nemůže soustředit a pak padne vysílením. Těžce oddechuje a s obavami sleduje muže jestli ji nezačne znova lechtat. Dostane opět roubík a po kontrole všech jejích pout muž zhasne a odejde. Radka slyší zámek dvakrát cvaknout a pak už jenom vzdalující se kroky. Opět osaměla. Ne však na dlouho. Uběhlo sotva pár minut a celý ten kolotoč s vibrátorem začal od začátku. V pauzách se pokoušela vzpomenout na hlas svého únosce. Po té strašné chvilce ho totiž úplně zapomněla. Věděla jen, že ho asi zná.

Když se po několika hodinách vrátil měl u sebe něčím nabytou tašku. Z kapsy vyndal mobilní telefon a do druhé ruky záznamník. Přiložil ho k mobilu a spustil : "Tady POSEL. Dle instrukcí jsem získal požadovaná data. Balíček doručím na předem dohodnuté místo jakmile přesunete peníze na uvedené konto. Konec." Pak se rozvalil na židli a pozoroval Radku jak se trápí na posteli. Vibrátor totiž začal opět svou práci. Ruka mu sjela do jeho rozkroku. Chvilku si ho je tak masíroval a přitom pustil záznamník : "Tak práci máme za sebou a mohli bychom se pobavit. Co tomu říkáš kotě?" Radka chápe co tím myslí, ale sama neví jestli to je pro ní výhra nebo ne. Na jednu stranu vždycky "chtěla" být znásilněna, ale taky se bojí, že jí potom ten chlap zabije. Je přeci svědek a může policii hodně prozradit.

Muž vstal ze židle a sundal si kalhoty. Pak vzal do ruky břitvu a přisedl si ke své oběti. Začal Radce rozřezávat tričko až z něj nic nezbylo. Chladná ostrá ocel se dotýká jejích prsou a ona ani nedýchá aby se o ní neřízla. Na kalhotky stačily dva rychlé řezy aby odpadly a odhalily její rozevřenou pochvu. Nemohla skrýt fakt, že jí celá situace neuvěřitelně vzrušuje. Na nic dalšího už dotyčný nečekal strhnul si slipy a vniknul do ní. Snažila se přirážet proti, ale pouta držela kolena pevně roztažená a tak nemohla dělat nic jiného než sténat do roubíku. Přišlo to na ně téměř současně a Radce se rozhodně ulevilo, protože po trápení s vibrátorem se už opravdu potřebovala "vybít". Ještě chvíli v ní ležel než ochabl a pak ji nechal samotnou.

Když se vrátil byl už opět oblečený a strohý jako po celou dobu. "Užil jsem si a bylo to docela dobrý, ale nemůžu si to bohužel zopakovat. Teď se spolu zase projedeme," ozve se ze záznamníku. V ruce drží provaz a tu odpornou koženou kuklu. Radka se vůbec nepokouší o odpor. Doufá, že jí POSEL odveze domů a bude zase volná. Zase se ocitla v kufru auta a stejně jako předtím nemá dobrý pocit. Nějaký vnitřní hlas jí našeptává, že něco není v pořádku. Když auto zastavilo, nevěděla kde, ale podle ozvěny jí to připadalo jako podzemní garáž nebo ohromná hala. Otevřeli se dveře a ozve se: "Tady POSEL balíček na místě. Konec." Teprve teď Radka pochopí svůj omyl. Ten balíček není ta taška s uloupenými smlouvami, ale ONA! "Tady se rozloučíme, kotě," naposledy zazní diktafon. "Už se asi neuvidíme takže hodně štěstí. Jo a díky za ty prachy." Jak se dveře zabouchnou vezmou Radce poslední naději, že by celá tahle noční můra mohla jednou skončit…

pokračování příště…


...::: Tip pro Vás: Set silikónových dilátorů :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...