Bound Gods
Divine Bitches
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Balíková relaxace

část 3.

Autor: RopeBond

Hodnocení

1234567

Radka sedí zasněná ve své kanceláři a snaží se nemyslet na událost, kterou o víkendu prožila. Je to už třetí den a stále se nemůže zbavit všech pocitů. Na rukou už sice nemá otlačeniny od pout vidět, ale stále je cítí. A Petr se ještě neozval i když jí to slíbil.

Za sebou slyší cvaknou konvici na kafe. Kruci! Málem by zase zapomněla! Už potřetí vaří kafe pro svého šéfa. Včera měl nějaké kritické poznámky ke smlouvě, kterou připravila a teď tohle. Snad to ještě stihne. Ale jenom na to pomyslí, vedoucí již stojí za jejími zády.

"Slečno Machová!" rozzlobeně ji osloví. "Nevím co jsem Vám udělal, ale tohle je jako špatný vtip!" ukazuje na list papíru a hodí ho k ní na stůl.

"Nejprve zkazíte materiál pro pana Šťastného, který jsem Vám dal s jasnými instrukcemi a teď zase překlad plný chyb! Nemáte nějaké zdravotní potíže? Nebo osobní problémy? Protože jinak jsi to nedovedu vysvětlit!" lamentuje a přitom chodí po kanceláři.

"Za ty tři roky co u mne pracujete jste nenaděla víc chyb, než za ty poslední tři dny," povídá už méně naštvaně.

"Promiňte mi to, pane Horák," prosí Radka a dělá andělské oči, "já nevím co se to se mnou děje. Nejsem v poslední době z rovna ve své kůži."

"To pozoruji!" ironicky poznamená pan Horák. "Zkrátka potřebujete dovolenou a pořádně si odpočinout. Dávám Vám týdenní placené volno a doufám, že se mi vrátíte zase ve formě," povídá a usměje se.

"Ale kdo to po mně převezme? Vždyť nikdo tady nemá v těch smlouvách větší přehled než já! A pak…," stará se Radka, ale šéf ji přeruší.

"Momentálně moc veliký přehled nemáte. Takže dost řečí! Kdybych vás neznal tak bych si myslel, že jste snad zamilovaná nebo co…," kroutí hlavou pan Horák a pro sebe si na odchodu dodá, " jako puberťačka."

Čtenářovi na vysvětlenou! Pan Horák má na mysli ten fakt, že jí v práci považují za typ člověka, který střídá partnery jako na běžícím pásu. Není to ovšem ani trochu pravda. Za vším stojí patrně někdo, kdo jí záviděl její místo a proto o ní roznesl tyhle pomluvy. Snažila se je sice potlačit, ale jenom se to zhoršilo. A protože zjistila, že to usnadňuje práci s některými "problémovými" klienty nechala nakonec celou záležitost tak jak je.

Radka je trochu šokovaná. Nejprve to vypadalo na hodinovou výpověď a teď má týden volna! To je terno! Rychle dokončuje rozdělanou práci, uklidí stůl a zamkne kancelář. Na recepci požádá hlídače, jestli by nemohl občas zalít kytky u ní v kanceláři.

"Ale to víte že ano, Raduško," tetelí se hlídač , "pro vás všechno!" Poděkuje a než se naděje, už kráčí po ulici směrem ke svému bytu.

Bydlí v malém domku na kraji Prahy v takovém zvláštním pronájmu. Majitel domu totiž před rokem odcestoval do Ameriky. Radka se mu stará o vše co je potřeba pro jeho údržbu, úklid a podobně. Za to má celý baráček, kromě sklepa od kterého stejně nemá klíč, pro sebe. Koukne do poštovní schránky a zjišťuje, že je prázdná. Projde velkou zahradou, která domek dokola obklopuje a otevře dveře. Shodí ze sebe kabelku, zuje si boty a svlékne sukni. Potřebuje si dát koupel a promyslet jak co nejlépe užít sedm dní volna. Vstoupí do koupelny a chce napustit vanu. Najednou má ale takový divný pocit, jako by jí někdo stál za zády. Narovná se a hrůzou ztuhne. Za sebou vidí v zrcadle muže celého v černém a s kuklou na hlavě. Radka se stačí ještě otočit a říci : "Co tady děl…!" Dál se nedostala, protože chlap jí přiložil k boku nějakou věcičku. Pak uslyšela praskot elektrického výboje, ucítila bolest na levém boku a ztratila vědomí.

Když se probrala uvědomila si, že leží na studené podlaze koupelny. Ruce má svázané za zády provazem, navíc pevně přitažené k pasu. Nohy má spoutané stejně pevně v kotnících a kolenou. Celý levý bok jí brní a chvilku trvá než se vzpamatuje z šoku, který jí ovládnul. Pak se pokouší osvobodit. Potřebuje něco ostrého. Napadlo jí, že na poličku včera položila celou krabičku žiletek. A tak se sune po zemi a doufá, že si jí ten útočník nevšimne. Snad to byl zloděj, kterého překvapila a tak jí takhle zneškodnil. Musí být po tichu! Může být stále v domě! Radka se pokouší vstát opíráním o vanu. Podaří se jí to a ke své radosti jsou žiletky stále na svém místě. Posadí se na polici a snaží uchopit krabičku aby jí mohla otevřít. Proč je hned nevyndala z toho plastového obalu. Takhle se nemůže dostat dovnitř.

Náhle slyší kroky! Proboha! Vrací se! Rychle krabičku zastrčí do kalhotek a sotva se to povede, je tu zase "on".

"Co po mně chcete? Dám vám peníze jenom mi neubližujte, prosím!" vystrašeně povídá. Chlápek ale nemá chuť se s ní vybavovat, vezme Radku do náruče a odnese do ložnice. Jako nějaký balík jí hodí na postel kde už leží její věci. Jde většinou o spodní prádlo, nějaké ty trička a taky její dva vibrátory, které měla schované ve svém šatníku. Pomalu jí dochází, že tohle není žádný zloděj. Možná nějaký vrah nebo únosce.

"Prosím vás pusťte mě. Já to nikomu nepovím," prosí Radka a začíná brečet. Muž odejde vedle do místnosti a přinese spacák, který položí vedle postele. Převalí jí na břicho a sedne si na její zadek. Radka nevidí co chce dělat a snaží se ho setřást, ale nejde to. Pak cítí jak jí cpe nějakou látku do pusy. Chce nechat pusu zavřenou, ale když jí zacpe rukavicí nos potřebuje se nadechnout. A tak spolu s kyslíkem se do jejích ústní dutiny dostane i ten proklatý hadr. Po chvilce zápasu má hubu jako sysel o toho, jak jí ten kus látky vyplnil. Aby ho nemohla vyplivnout několikrát pusu na fest omotá izolepou. Radka má co dělat aby se neudusila a proto rezignovala na další odpor. Ostatně už ho jednou kousla, až zaklel a nechce si celou situaci ještě zhoršit. Dalšími provazy stáhne k sobě její lokty a zajistí proti sesmeknutí. Dlaně a prsty také několikrát přelepí izolepou. Najednou Radce něco přetáhne přes hlavu. Je to nějaká kožená kukla s otvory pouze pro nos. V zadu má šněrování a otvor pro vlasy. Ocitá se v naprosté tmě a cítí jak je hlava kousek po kousku obepínána "novou" kůží. Jenom bezmocně vzlyká! Vždy o tom snila, ale pouze jako součást nějaké milostné předehry. Jenže tohle je doopravdy. A vypadá to, že "on" je profesionál, který chce právě jí a bůh ví k čemu.


...::: Tip pro Vás: Peříčko - růžové :::...
Sexshop Sexujte.cz


Chlápek Radku pevně uchopí za nohy a lokty. Zvedne jí z postele a položí do spacáku. Pak ho zapne a několika koženými opasky přepásl. Ven kouká pouze nos a část kukly. Hodí si ho na rameno, do druhé ruky vezme kufr s jejími věcmi a zadním vchodem vejde do garáže. Zde stojí černá dodávka s tónovanými skly. Hodí nejprve kufr a potom jí hrubě do zavazadlového prostoru. Nasedne, nastartuje a vyrazí neznámo kam. Tohle všechno Radka pouze těžce vnímá protože kukla a spacák jí značně snížil možnost poslouchat. Jediné co vnímá zřetelně je tlukot jejího srdce a potom otřesy vznikající nerovností vozovky. Pouta se jí začínají zařezávat do kůže a ruce pomalu přestává cítit. Navíc je jí hrozné horko a je zpocená po celém těle. Nejhorší jsou ale představy, které se jí honí hlavou. Jak tohle dopadne? Přežije nebo jí právě ubíhají poslední hodiny života? Tyhle myšlenky jí trápí ze všeho nejvíce a ještě zvyšují stav beznaděje, který se jí pomalu zmocňuje.

Jak dlouho byli na cestě nedokázala Radka ani trochu odhadnout, ale když ucítila, že motor přestal vibrovat, na chvíli se jí zmocnila naděje, že už to všechno brzy skončí. Dlouho se ale nic nedělo a nikdo pro ní nepřicházel. Jako by ani neexistovala. Opět začala panikařit. Vší silou se snaží vyprostit z toho zpropadeného spacáku, ale jenom se ještě více zpotila. Náhle jí někdo chytne za nohy a táhne ven z auta. Snaží se vzdorovat a kroutit jako červ, takže se několikrát vysmekne. Pak jí ale dojdou síly a nechá se opět nést.

Nese jí poměrně dlouho než ji znova, tentokrát jemněji, položí na zem. Rozepne spacák a Radka cítí náhlý chlad po celém těle až jí naskočila husí kůže. Rychle se ale vzpamatuje. Mezitím muž začal povolovat šněrování kukly a sundá jí. Chvilku si zvyká na světlo v místnosti a rozhlédne se. Je to taková malá místnůstka 4 x 4 metry čerstvě nabílená a bez oken. Jsou tu jediné dveře. Na betonové podlaze je pouze kovová pryčna, dvě masivní dřevěné židle, stolek a skříň. Jinak nic. Její pohled padl na svého únosce. Stále je celý v černém s kuklou na hlavě. V ruce drží diktafon. Zvedne ho blíže k Radce a z něj se ozve digitálně deformovaný hlas: "Nepokoušej se utéct. Je to nemožné! Teď tě rozvážu a umyju! Nic nezkoušej! Pak si trochu popovídáme. Když budeš rozumná tak se ti nic nestane!" Záznam skončil a Radce se ulevilo. Zdá se, že je zatím mimo ohrožení života. Vrtá jí ale v hlavě o čem si asi tak mohou povídat?

Postupně uvolnil všechny provazy kromě rukou. Zaváže jí oči šátkem a vede do koupelny. Tam vezme nůžky a začne rozstřihávat její tričko. Radce se to pochopitelně nelíbí a cuká se.

"Stůj klidně!" přikáže jí opět záznamník. Poslechne a cítí jak přestříhl ramínka u podprsenky. Ještě okamžik a už je podprda na zemi. Stydí se, ale nemůže s tím nic dělat. Začne jí masírovat obě prsa a žmoulat bradavky. Když ho to přestane bavit přestřihne kalhotky. Bác! Na zem vypadla krabička plná žiletek. Tohle se nemělo stát, myslí si Radka. Teď se určitě rozzuří! Ale on jí pouze silně pleskne rukou přes zadek a zvedne do vany. Vezme hadici od pračky a začne jí nemilosrdně ostřikovat. Voda je studená a Radka začne vřískat do roubíku jako pavián. Navíc má stále zavázané oči takže netuší kam bude ostrý tok vody v příštím okamžiku směřovat. Chvilku dopadal na její bradavky, chvilku na pohlaví, ale nejhorší to bylo pod žebry a na vnitřní straně stehen. Když skončil Radka hlasitě oddechovala a sotva stála na nohou. Osušil jí ručníkem a pak jí do jednoho zabalil.

Odvedl jí zpět do té místnosti, posadil na jednu židli a druhou si připravil naproti ní. Sundal jí šátek a opatrně odstranil izolepu, kterou měla omotanou okolo hlavy. Hadr z jejích úst byl celý uslintaný a tak ho jen tak hodil na zem. Ruce si potom utřel do jejího ručníku. Vzal ze stolku sklenici s vodou a dal Radce napít. Ta měla sice už vody dost, ale vyschlé hrdlo osvěžit neodmítla. Chlap si sednul na židli a opět spustil diktafon.

"Mám pouze dvě otázky a chci na ně dvě jasné odpovědi," ozve se z reproduktoru. V Radce by se krve nedořezal.

"Za prvé. Chci znát heslo pro tuto platební kartu,"a muž hodil na stolek veškerý její peněžní majetek.

Tak vida! Je to obyčejný prachsprostý zloděj! Vlastně je neobyčejný protože jeho metody jsou opravdu zvláštní. Vždyť stačilo namířit pistolí nebo nožem do obličeje a hned je přeci jasné, že se nedá ustoupit. Ale tohle všechno pro pár korun! Radka začíná být naštvaná a začíná se jí zvedat krevní tlak.

Diktafon ale pokračuje: "Za druhé chci znát kód od sejfu pana Horáka!" Tak tohle vážnější. Tady jde už o velké peníze a hlavně o informace, které mohou být hodně drahé. Jestli si ale ten cápek myslí, že mu to jen tak vyžvaním tak to se šeredně mýlí! Radka se zatvrdila a rozhodla se, že bude za každou cenu mlčet.

"A konečně za třetí pokud to teď řekneš, můžeš být zítra zase doma. V opačném případě si tady asi chvilku pobudeš. A věř mi, nebude se ti to ani trochu zamlouvat!" končí záznam.

Zvedne se ze židle a rozváže jí ruce. Má je opravdu hodně otlačené a celé odřené. Hodí jí před nos papír a tužku. Gestem jí naznačí aby vyplnila obě čísla a že si má pospíšit, nebo…

Co teď! Nejraděj by tam napsala "hovno", ale na druhou stranu potřebuje získat čas aby jí napadla nějaká spásná myšlenka. Napíše tedy na papír falešná čísla a hodí ho zpátky na stůl. Zahraje mu menší divadelní výstup. "Doufám, že jste spokojen!" povídá schválně zkroušeně a vystrašeně.

Radka taky doufá. Ověření bude chvíli trvat. Jenže chlápek vytáhne ze svého batohu notebook a po několika minutách je mu jasné, že heslo správné není. A Radka tuší, že nic dobrého jí asi nečeká…

pokračování příště…


...::: Tip pro Vás: Pouta a maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...