Divine Bitches
Czech Supermodels
The Upper Floor
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Balíková relaxace

část 2.

Autor: RopeBond

Hodnocení

1234567

Začínám panikařit. Rodiče ani sestra by přece nezvonily a nikdo jiný nemá klíče?! Musím se nějak schovat pokud neznámý host zavítá i do podkroví. Chvíli se nic neděje, ale pak zřetelně slyším kroky stoupající po schodech. Je zle. Jak to jenom vysvětlím? A komu vlastně?

Podařilo se mi došourat do rohu místnosti právě v okamžiku, kdy klapla klika u dveří v mém pokoji. Naštěstí

jsem všechno uklidil…

Najednou za sebou slyším káravý hlas : "Ale, copak to tu máme?" Ihned jsem ten hlas poznal. Nevlastní sestřenice Radka. Vždy mě nesmírně udivovala šarmem a půvabem. Dvaadvacet let, vlasy černé jako havran, pevný zadeček a dlouhé nohy. To bylo to první na co každý muž pohlédl když jí spatřil. Někdy se mi v mých snech zdálo jak se Radky zmocním a užívám si její bezbrannosti. Ale v žádném snu nebyla tato situace. Totiž že bezmocný budu já a vydán na nemilost právě jí. Cítím jak rudnu až za ušima.

"Tak tohle jsem nečekala," řekla mi.

Podle tónu hlasu jsem taky usoudil, že jí to ani trochu nevadí. Cinkot klíče mi prozradil, že ho Radka právě ukořistila. Hlasitě jsem se snažil protestovat, ale z její strany nepřišla nejmenší odezva. Přece mě tu takhle nechce nechat, hrozil jsem se. Snažím se ze všech sil nějak osvobodit, ale jediným výsledkem je totální vyčerpání zbylých sil. Náhle cítím její dech na krku a doteky rukou které mi masírují záda.

"Přichystal jsi mi pěkný divadlo," šeptá mi do ucha, "jsem pěkně nadržená."

"Děláš to dlouho?" zeptá se mě už na hlas. Slabě kývnu.

"Uděláme spolu dohodu. Já tě neprásknu rodičům, ale ty uděláš co budu já chtít, rozumíš?" vychytrale navrhla.

Opět kývnu. "To určitě," myslím si pro sebe, "počkej až mě rozvážeš!" Pokud jde o rodiče budou jistě věřit mě než jí a žádné důkazy nemá.

"A abys si nemyslel, že mě oblafneš mám sebou foťák. Pár snímků to pojistí." slyším cvakot fotoaparátu. Udělala nejméně deset snímků a opět jsem osaměl. Asi šla "obsah" foťáku uložit do bezpečí. Je jasné, že nemám na vybranou. Proto na opětovnou otázku, zda budu rozumný a spolupracovat jsem přikývl. Čekám, že mne rozváže, ale zatím mi vyndala pouze roubík a vypnula vibrátor. Musel jsem odpovídat na spoustu nepříjemných otázek. Ale překvapilo mě, že se spíše zajímala o to jak vlastně bondage funguje a chce znát její základy. Na konci našeho rozhovoru přiznala, že by ráda něco podobného prožila. Usoudil jsem nahlas, že by to neměl být žádný problém. Rád se jí ujmu a se vším poradím. U této poslední věty jsem se na konci kousnul do rtů. Situace nebyla zrovna stvořená k tomu abych si mohl takhle vyskakovat. Však mi to Radka dala hned najevo.

"Nějak ti otrnulo!" řekla přísně a jako bych viděl jak se zamračila. "Ale ono tě to přejde, něco pro tebe mám," a už cítím gumový roubík u pusy. "Pěkně otevřeme pusinku a žádné řečičky!" povídá a cpe mi ho do úst. Je obrovský jako tenisák a já vím, že kožený pásek je zcela zbytečný. Bez rukou ho nelze nijak vyndat. To ale netuší a pevně utáhne řemen na temeni hlavy.

"Na chvilku si odskočím něco zařídit tak nikam nechoď !"směje se a na odchodu zapne vibrátor na plný výkon. Snažím se upozornit huhláním na fakt, že se mi spatně dýchá, ale nic to není platné. Radka už je pryč. Přecházím na klidový režim a snažím se koncentrovat na dýchání. Cítím jak vibrace prostupují celou dolní polovinou těla a chtě nechtě mě celá situace opět značně vzrušuje. Nesmím ale podlehnout jinak opravdu hrozí smrt udušením. Naštěstí se Radka brzy vrátila a roubík s šátkem přes oči uvolnila. Ihned jsem jí upozornil aby příště byla opatrnější. Vypadá nádherně oblečená do otřepaných riflí a bílého trička s podprsenkou. Vlasy má stažené vzadu gumičkou.

"Tak promiň! Nemám ještě praxi," šibalsky se na mě usměje a začne rozvazovat. Nejprve provázek od penisu a potom povolí řemen. Konečně mohu narovnat nohy a taky tak ihned učiním. Kouknu na hodiny - 21: 03.

"Naši by už mohli být na cestě domů," povídám prosebně , "tak už mě netrap a odemkni ty pouta."

"Ty sám. Chci vidět, jak ti to půjde," a hodí mi klíček na druhý konec pokoje. Usmál jsem se na ní protože tohle je pro mne hračka. Během minuty držím v ruce klíček a po další minutě mám ruce volné. Radka vyvalila oči a uznale pochválila moji rychlou reakci. Okamžitě upouštím vzduch z kolíku a cítím tak ohromnou úlevu. Začnu rozvazovat nohy, ale brzy přestanu. Uvědomil jsem si, že vlastně nemám nic na sobě a spíš než bych se styděl tak jsem se cítil trochu trapně. Hlavně pokud bych si před ní musel vyndat kolík ze zadku.

"Přines mi moje hadry, prosím!" škemrám a Radka pro ně ochotně odejde. Stačí mi chvilka a jsem úplně volný, takže když se vrátí už čekám na židli. Rychle se obléknu a začnu věci uklízet. "A to je jako všechno?" diví se Radka.

"Myslela jsem, že mi ukážeš svoje "nádobíčko"!" a ukazuje na krabici do které všechno cpu hlava nehlava. "Hele opravdu není čas na další seance. Matka by něco podobného asi nerozdýchala, jasný!".

"Jenom chci znát ten pocit mít pouta na rukou," škemrá rukama."To tě přeci nijak nezdrží".

"Dobrá ale tahle hra končí až to uznám za vhodné, jasný?" důrazně povídám. Kývne na souhlas a mě se rozbušilo srdce. Zdá se, že některé sny se mi mohou i vyplnit.

Pouta která jsem vybral nejsou spojená řetězem, ale pouze třemi ocelovými pláty. Jsou téměř u sebe takže je obtížné je odemknout i když oběť má klíče. A úplně nemožné pokud si je zacvaknete s otvory pro klíče na opačnou stranu než jsou prsty. Využil jsem její nezkušenosti a lstivě jí zacvakl pouta , ne příliš těsně, na rukou právě tak.

Radka se chvilku snaží vyprostit, ale pak uzná marnost svého počínání a sedne si na postel. Udělá si pohodlí jak to jenom jde a začne vyprávět, co jí vždy vzrušovalo a na co často myslí.

"Víš vždycky když vidím nějakou scénku v televizi kde je unesená nějaká žena, potom vězněna a třeba i znásilněná, tak mě to silně rajcuje. Ale nikdy se mi nepodařilo přesvědčit mého přítele aby něco podobného uskutečnil." Docela jsem jí chápal. Měl jsem podobné problémy. Ještě dlouho jsme si jen tak povídali. Stále více mě fascinovala skutečnost, že moje touhy se neuvěřitelně shodují s představami Radky.

Z naší rozmluvy nás vyrušil telefon. "Ahoj mami," povídám překvapeně.

"Prosím tě dnes nás už nečekej. Potkali jsme v divadle Hlaváčkovi a tak, víš dlouho jsme se neviděli, ještě někam zajdeme. Co Radka stavila se?" vyzvídala.

"Jo, je tady. Né, neboj! Dal jsem jí to co chtěla. Jasně. Pa!" ukončil jsem telefonát a položil sluchátko.

"Rodiče se hned tak nevrátí, takže můžeme zajít do podrobností!" mnul jsem si ruce.


...::: Tip pro Vás: Les Petits Bonbons - Blind Passion Mask :::...
Sexshop Sexujte.cz


Radka vypadala trošku zaraženě, asi nečekala tak rychlý obrat. Položil jsem na postel onu krabici a vysypu před ní její obsah. Neví na co se má koukat dříve. Jsou tu různé typy roubíků, policejních pout, latexová kukla a kalhotky s kolíkem, různé délky a tloušťky provazů atd. Vezmu pouta na nohy a chci jí je připnout. Radka ale ucukne.

"A nebudeš mě, bít že ne?"prosí mě, "to nemám ráda.""Nebudu, neboj." slibuji jí a zacvaknu jednu nohu. "Sedni si na postel!" poručím jí a řetěz protáhnu mezi pouty u rukou. Pak stačí zaklapnout pouta na druhé noze a je to. Řetěz není příliš dlouhý a tak Radka musí roztáhnout nohy. V rozkroku z riflí koukají bílé kalhotky.

Řemeny jí stahuji lokty k tělu nad i pod prsy a poprvé mám možnost z blízka prohlédnout její krásné tělo.

"Uf, docela těsný, ale jinak pohodlný," zavrtí se a pokouší se je sundat.

"Ještě něco tomu chybí," povídám si nahlas.

"Já vím roubík!" přihlásí se dobrovolně a ukazuje mi na jeden ve tvaru penisu. Nastavím ho Radce před obličej, ta nervózně olízne rty a otevře pusu. Pevně ho utahuji a zdá se mi, že jí nevadí i když je hodně veliký.

"Jsi v pohodě?" ptám se abych otestoval roubík. "Hano," zamumlá souhlasně a pro jistotu kývne hlavou.

Obinadlem začnu omotávat celou její hlavu až nic jiného nečouhá ven než nos. Potom nasadím Radce latexovou kuklu s otvorem pouze pro nos a pevně jí zajistím obojkem na krku. Už je slyšet jenom slabé mručení a já si mohu v klidu prohlédnout své dílko. Chvilku uvažuji jestli jsem to nepřehnal, ale chtěl jsem jí dát lekci za to jak mě ponížila a taky aby byla příště opatrnější. Radka se neustále vrtí a ruce jí zajíždějí do rozkroku. Pokojem se začíná šířit vůně jejího vzrušení. To ovšem nechá chladným pouze kus ledu a tak i já mám za chvíli ohon tvrdý jako kámen. Sednu si za ní a masíruji její prsa. I přes podprsenku jsou cítit vztyčené bradavky. Žmoulám je, kroutím a sleduji jak se jí zrychluje dech. Vezmu jeden z menších vibrátorů a začnu jím jemně masírovat její klín. Po chvilce je už úplně mokrý a cítím jak se celý chvěje. Nechám vibrátor zastrčený v kalhotkách a sednu si na předem připravenou židli.

Je to skvělá podívaná kterou mi Radka poskytuje. Mohl bych se jí krásně zmocnit, ale napadla mě daleko rafinovanější myšlenka. Z krs její skrytou vášeň by se možná dala vychovat v poslušnou otrokyni. Znamenalo by to ale důkladnou přípravu a opatrnou pomalou proceduru. Nesmím zapomenout, že má taky ty "fotky". Při vzpomínce na fotky jsem ihned pelášil pro svůj fotoaparát. Budu tak mít argument stejné hodnoty. Když jsem se vrátil byla právě na samém vrcholu. Okamžitě zaostřím a cvak. Nevím přesně zda jí vadil ten blesk který zaslechla nebo něco jiného, ale vzrušení rázem opadlo a z pod masky se ozývalo nesouhlasné huhlání a taky pokusy osvobodit se nabývaly na síle.

"Uklidni se," povídám jí , "je to pouze opatření pro moji bezpečnost. Nehodlám je nikde použít pokud si nezačneš první." Na ta slova přestala vyvádět a já jí počal rozvazovat. No rozvazovat není docela přesné. Pouze jsem sundal řemeny a se slovy : "Odemkni si sama!" jí hodím klíč od pout do klína. Téměř okamžitě, s notnou dávkou štěstí, ho drží v pravé ruce. Protože ale není zvyklá a ruce už jsou trochu otlačené nedaří se jí zasunou klíček do dírek, ani u pout u nohou, kde jak víme je to jedině možné.

"Máš na to patnáct minut!" varuji jí pevným hlasem. "Jestli se ti to nepovede nechám tě v tom celou noc!" To už je slyšet nejprve vzlykot stupňující se postupně na ječivý vřískot. Radka předvádí typický ženský hysterický záchvat, který odzbrojí většinu mužů. Na to ale neskočím a prohlížím si vedle v pokoji na počítači doručenou poštu.

"Už ti zbývá pouze 10 minut!" varuji jí znova. Když pochopila, že tohle na mne neplatí, opět se snaží odemknout pouta na nohou. Je vidět, že se maximálně koncentruje a přináší to ovoce. Klíček padne do zámku. Sleduji jí bedlivě, protože mám strach aby ho nezlomila. Ale je to zbytečná obava. Pouta se odemknou a Radka si rychle protahuje své krásné dlouhé nohy.

"Pět minut do konce!" hlásím a pobaveně pozoruji jak zoufale hledá dírky na poutech, které svírají její zápěstí. Panika je zcela zřejmá a zcela zatemňuje její mysl. Kouknu na hodiny: "Tři minuty a trestám!" Radku konečně napadlo pokusit se sundat kuklu. Jde to snadno. Nejprve obojek a potom latex pryč. Obinadlo taky nebylo překážkou a už mžourá očima aby si zvykla na světlo. S roubíkem je to horší a zbývají čas tak promrhá snahou o jeho vyndání.

"Konec!" mávnu rukama jako v boxu při KO a vítězoslavně se nad ní postavím.

"Hak he mum h hoho ahi hohtat!" vztekle gestikuluje rukama a mračí se.

"No trochu jsem si z tebe vystřelil a máš pravdu nejde to. Ale ta hrozba, že tě nepustím nebyla nakonec příjemná?" zeptal jsem se lišácky. Musela se mnou souhlasit a svěsila hlavu. Vyndal jsem jí roubík a čekal spoustu nadávek. Nic ale neřekla. Pouze poprosila o vodu. Dám jí napít a odemknu pouta. Stále žádná reakce, jako by byla úplně vyčerpaná a zlomená. A najednou se ke mně přivine a dá mi pusu: "Dík bylo to úžasný. Udělala jsem se třikrát. Nejvíc se mi líbila právě ta poslední část. Hrál si to opravdu přesvědčivě. Myslela jsem, že to bude můj konec."

"To nebylo nic," povídám překvapeně a oplácím jí polibek, "pouze začátek našeho společného snu.".

Bylo už hodně hodin a tak jsem ustlal Radce, která se mezitím vysprchovala, v pokoji sestry. Zítra to nějak zdůvodním rodičům. Stejně mi dluží vysvětlení odkud má klíče od domu. Usínal jsem těžce se spoustou nových myšlenek, ale nepochyboval jsem o čem se mi dnes v noci bude zdát…

Konec? Kdo ví!


...::: Tip pro Vás: Mystim elektroda na žalud Plunging Pete Corona :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...