Everything Butt
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Balíková relaxace

Autor: RopeBond

Hodnocení

1234567

Už se nemohu dočkat. Rodiče dnes navštíví divadelní představení a já budu mít celý večer pro sebe. Nervózně si připravuji svůj plán. Už hodně dlouho na sobě provozuji self-bondage a tak vlastním slušnou řadu postupů jak si dopřát trochu relaxace. Dnes mám chuť na něco tvrdšího a podle toho si vyberu pozici. Bude to tzv. ball-tied, těsný jak jen to půjde. Připravím si kelímek s vodou a do něj přiložím únikový klíček. Kelímek strčím do mrazáku. Než naši vypadnou mám spoustu času a ten se vleče hlemýždím tempem. Nakonec málem došlo k tragické události, neboť otec někde založil lístky a ty nebyly k nalezení. Po velikém úsilí se mi je, díky bohu, podařilo najít. Nic už mi nestálo v cestě za perfektním zážitkem. Bydlím v podkroví rodinného domku spolu se ségrou. Ta se ale vrátí nejdříve zítra. Rozložím si tedy na postel všechny věci, které budu potřebovat. Dvoje policejní pouta, něco provazů, jeden kožený řemen, dva šátky, anální kolík, na roubík izolepu a slipy (nebo použiju klasický gumový).

18:30 Přináším si z mrazáku ledovou kostku ve které je uvězněn klíč od všech pout. Je na tenké šňůrce a kousek který přebývá z ledu přivážu na šroubek od kalendáře v pokoji sestry. Až led povolí a klíček spadne na zem, budu se muset k němu nejprve dostat a to přes dva pokoje.

18:35 Svléknu se do naha. Vzrušení a nervozita jsou pokaždé velmi silné. Nejprve doplním nové baterie do vibrátoru a snažím se ho vsunout do svého análu. Po chvilce už vyplňuje celé moje útroby. Kolem pasu si přivazuji provaz a vedu ho rozkrokem kolem penisu tak abych kolík nemohl vytlačit a abych ho mohl ještě pevněji přitáhnout. Konečně jsem spokojen.

18:45 Další provaz přivazuji k provazu vedoucímu mezi půlkami. Protáhnu ho v podpaždí a vedu ke krku kolem temene a zpět. Na zádech u krku protáhnu jedny policejní pouta. Ještě upravím jejich výšku a provaz pečlivě zauzluju.

18:50 Pouta mě chladí a jejich cinkot mě velmi vzrušuje. Vezmu další pouta a opatrně je sepnu u kořene penisu. Nejprve jednu a potom druhou stranu. Erekce je okamžitá a masivní. Článek který obě poloviny k sobě spojuje umístím pod varlata protože ho budu ještě potřebovat.


...::: Tip pro Vás: Sportsheets - King Size :::...
Sexshop Sexujte.cz


18:55 Je čas pro roubík. Nakonec jsem se rozhodl pro slipy (nošené celý den). Nacpu si je do pusy a pevně několikrát dokola omotám izolepou. Dýchat mohu obstojně, zato mluvit ani omylem.

18:59 Svazuju si kotníky a kolena k sobě. Na palce u nohou ještě nasazuju malá pouta.

19:03 Blíží se finále. Na krk si uvazuji šátek (aby nevznikly nápadné otlačeniny) a řemenem stáhnu hlavu co nejblíže ke kolenům. Izolepou ještě mírně stahuji malé místo mezi koleny a hlavou. Ovladač k vibrátoru přilepuji na prsa a balónek od kolíku na bok (ale před tím ho ještě párkrát přifouknu). Kontroluji čas je právě

19:09 už nyní se opravdu těžce pohybuji a to mám volné ruce. Chvíli uvažuji jestli jsem to tentokrát nepřehnal, ale nakonec vyhraje touha a ta vytlačí poslední smítka pochybnosti. Provázek vedoucí od kotníků protáhnu článkem pout svírající moje koule. Přitáhnu nohy k sobě co to jen jde a provázek zajistím. Zkusmo se pokusím pohnout nohama a bolest znatelně stoupne. No snad to půjde a beru do rukou poslední ingredienci, šátek . Juknu na hodiny 19:15. Dobrý čas, pomyslím si a zavážu pevně oči. Až si zacvaknu pouta minimálně dvě hodiny se nebudu moci osvobodit.

Nadechnu se a nahmatám ovladač vibrací. Nastavím ho stupínek pod maximum. Rychle než si to rozmyslím zacvaknu nejprve levou a po chvilce snažení i pravou ruku. Už není kroku zpět. Pouta jsou přece jen trošičku výš něž by měla být a to mě nutí vyrovnat těžiště. Jakmile ale pohnu nohama bolestivě mě píchne v rozkroku. Opírám se o stůl a odpočívám. Jenže vibrace mě nenechají ani chvíli na pokoji. Musím se dostat alespoň pár metrů dopředu. Nemůžu tu jen tak trčet. A tak se po milimetrech sunu ke dveřím. Už se obávám , že jsem je minul, když v tom ucítím práh. Sláva. Neustále musím zastavovat a odpočívat. Nejhorší je, že svaly na nohou začínají vykazovat známky únavy a tlak na penisu je stále větší a větší. Nevysoký práh se zdá být nepřekonatelnou překážkou. Nakonec při snaze přelézt ho bokem ztrácím rovnováhu a poroučím se na zem. Nohy, které ztratily oporu, okamžitě těžce zatápí mému penisu a proto se rychle snažím opět vrátit do sedu. Ani trochu se mi to ale nedaří a jenom se tak bezmocně plácám. Přitom jsem nějak nechtěně párkrát zmáčknul balónek od kolíku, zvětšil podstatně jeho velikost a tím i větší citlivost na vibrace. Nakonec opíráním o futro dosáhnu toho, že opět sedím. Silně vyčerpán a propocen se snažím nabrat síly k dalšímu postupu. Po pár minutách se sunu dál, doufaje v správný směr. Druhé dveře překonám bez potíží a už hledám místo kam asi spadne klíček. Vedle mokrého hadru (ten jsem umístil pod led) konečně zakotvím a čekám. Zdá se to být celá věčnost. Snažím se dosáhnout na balónek a ulevit trochu mému análu, ale škrtám pouze konečky prstů. Všechno mě bolí, nejvíce pohlaví, které už dávno ochablo a s ním i příjemná stránka tohohle "dobrodružství".

Musel jsem usnout protože mě probral zvuk zvonku. Zpozorním. To budou asi sousedi, pomyslím si pro uklidnění. Uspokojení ale netrvá příliš dlouho, když slyším rachotit klíče v zámku. Proboha kdo to může být?!!

pokračování někdy…


...::: Tip pro Vás: Růžová kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...