30 Minutes of Torment
Whipped Ass
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Aukce

část 2.

Autor: d.f.h

Hodnocení

1234567

A rány padaly a padaly...

"Ty děvko!" syčela žena v rudém, ale Kristýna se tak necítila. Cítila se všelijak.

I přes pálivou bolest ji už před chvilkou napadlo, že to není zdaleka tak hrozné, jak si to představovala. Měla dojem, že by to mělo bolet víc. Černá kůže oblečku, přitisknutá těsně k jejímu zadečku, dopadající rány určitě tlumila, na druhou stranu je zase rozlévala do větší plochy... Bolelo to, ale ne moc. A poloha, ve které se pevně svázaná a zavěšená ocitla, byla sice nepříjemná, ale poskytovala jí zároveň pocit jakéhosi těžko pochopitelného a popsatelného bezpečí. Musela si prostě přiznat, že se jí to líbí.

Bylo to prostě přesně takové, jaké si to vždycky představovala. Kristýna si byla jistá, že kdyby její mozek nebyl právě v zajetí blaženého přílivu adrenalinu, dokázal by z hlubin vydolovat dávnou představu, se kterou se kdysi svěřila Richardovi a které to, co teď prožívala, až podezřele přesně odpovídalo. Jenže na to prostě nebyl čas.

Žena totiž odhodila smyčku provazu, kterým Kristýnu švihala, dychtivě položila dlaně na její zadeček a pevně stiskla.

"Hmm," řekla nespokojeně a začala ji odvazovat a rozvazovat, "to není ono. Svlíkni si to, všechno, no tak!" Ze zdi sundala krátký pružný jezdecký bičík a začala Kristýnu netrpělivě pobízet. "Všechno dolů. A na kolena! Dělej!"

Kristýně se začal plnit další sen. Klečela skoro nahá před vysokou přísnou ženou, před svou paní, čekala na její rozkazy a byla si vědoma toho, že je musí splnit, že musí udělat všechno, všechno...

"Ruce na zem!" přikázala žena v rudém a s úšklebkem se z výšky dívala dolů na Kristýnu, která se před ní krčila teď už na všech čtyřech. Položila jí nohu v červené lodičce na vysokém podpatku na záda a trochu zatlačila, takže se Kristýna prohnula a její holý zadeček ještě víc vyniknul. Právě to asi žena chtěla.

"Teď jsi jen zvíře, moje nadržená čubka! Líbí se ti to, žejo?" vykřikla a zatlačila nohou ještě víc.

"Ano," řekla Kristýna bezmyšlenkovitě a sklonila hlavu. V tu chvíli jí na zadek začaly dopadat štiplavé rány.

"Kdo ti dovolil mluvit, ty děvko?!" vyrážela ze sebe žena a systematicky pokrývala zarudlý zadeček prudkými šlehy bičíku. "Nikdy nebudeš mluvit, pokud ti to nedovolím!"

Kristýna už to nemohla vydržet, vykřikla a pokusila se zakrýt si týraný zadeček rukama.

Žena přestala.

"Co to děláš?" řekla přísně, s bičíkem napřaženým ve vzduchu.

Kristýna se na ni opatrně podívala a v kleče se maličko napřímila, dlaně pořád na pálící kůži zadečku.

"Proč to děláš?" opakovala žena důrazně. "Bolí tě to? Odpověz!"

"Ano," pípla Kristýna a bůhvíproč zrudla.

"Ale tobě se to přece líbí. Chceš aby tě to bolelo! Nebo ne?" řekla žena, přiložila skoro něžně konec bičíku Kristýně pod bradu a zvedla ji.

"Ano..." skoro zašeptala. Pocit, který právě zažívala, nedokázala nikam zařadit - a to ji mátlo.

"Nahlas!" vykřikla žena a Kristýna na chvilku zavřela oči.

"Ano!" řekla pevně.

Žena ji lehce pleskla bičíkem přes ruce.

"Tak dej ty ruce zpátky na zem a tohle už nikdy nedělej!"

Kristýna se opět sklonila a cítila se jako nikdy před tím.

"Roztáhni nohy!" přikázala žena a vzápětí jí mezi ně zajela koncem bičíku.

"Hmmm, jsi krásná, mladá, líbí se ti to, vidím jak z toho tečeš!" mumlala polohlasně a rejdila bičíkem mezi vystrčenými půlkami a v rozdrážděné štěrbince klína.

Kristýna vzdychla a prohnula se v zádech. Třásla se po celém těle, přerývaně dýchala a chtěla, aby to pokračovalo, kamkoliv a jakkoliv...

"Dobře," řekla žena a opět vyměnila nástroj ve své ruce. Tentokrát se rozhodla pro důtky se spoustou pramenů z měkké kůže. Začala jimi přejíždět Kristýně po napjaté kůži zad, jako by si vybírala nejvhodnější místo pro jejich první dopad. Svým způsobem ji vlastně hladila a konejšila, seznamovala ji s novou hračkou a připravovala na to, co mělo přijít.

Zvedla ruku s důtkami nad hlavu a lehce se pousmála.

První doteky dopadajících pramenů byly jen lehké a spíš příjemně masírovaly. Žena jimi pokrývala Kristýnino chvějící se tělo od ramen přes boky a záda, důtky dopadaly v pravidelném rytmu a kůže pod nimi se rozehřívala. S každým dalším úderem ale zvyšovala sílu a intenzitu, takže lehké šumění při počátečním dopadu zakrátko vystřídalo důrazné svištění a prásknutí při dopadu na zcitlivělou kůži.

Kristýna zcela bez zábran sténala a skláněla nebo zakláněla hlavu, pohazovala vlasy a přivírala oči, zatínala ruce v pěst a svírala chodidla, ale za každou cenu se snažila udržet svoji pokornou polohu. S každým dalším, silnějším a prudším dopadem důtek na svoje záda cítila ani ne tak větší štiplavou bolest, jako spíš spalující touhu. Touhu po větším pokoření, ale zároveň po uspokojení, po zplenění vlastního těla, které vlastně sama nabídnula... Její mozek stále víc a víc pohlcovala rudá mlha blouznivého roztoužení a nakonec sama začala nastavovat místa na svém těle, která nejvíc toužila po doteku důtek.


...::: Tip pro Vás: Silikonová plácačka :::...
Sexshop Sexujte.cz


Roztáhnula nohy ještě víc, prohnula se v zádech a nabídla ženě svůj vystrčený zadeček. Když začaly rány dopadat s nezměněnou intenzitou přímo mezi půlky a do oroseného klína, vykřikla, ale držela dál. Její mysl už dávno ovládalo něco, čemu nemohla poroučet a co nemohla zastavit.

Křičela, určitě křičela, ale nevnímala to. Vynořila se z mlhy, ležela na břiše na podlaze, mezi pevně stisknutými stehny cítila horké mokro a celým tělem ještě projížděly doznívající vlny orgasmu. Čísi ruka ji chytila za vlasy a trhnula, takže musela zvrátit hlavu a nakonec se úplně zvednou a zase zaujmout polohu na všech čtyřech.

"Ty ses udělala!" křičela na ni žena a vrazila jí facku. "Ty čubko, já tady nejsem od toho, abych ti dělala pomyšlení! Otoč se, okamžitě se otoč!"

Kristýna se jako ve snách překulila na záda a docela zbytečně si zkřížila ruce přes ňadra.

"Ty ruce dolů, co si myslíš? Roztáhni nohy, pořádně!" rozkřikla se žena a postavila se jí mezi roztažená stehna. "Polož ty ruce podél těla a opovaž se hnout, děvko!"

Položila jí nohu na bříško tak, že podpatkem skoro zajela do zmáčené štěrbinky. Kristýna sebou cukla, ale pak si uvědomila, proč tady je. Aby poslouchala...

"Tohle ti dělá dobře, já vím," ušklíbla se žena a lehce ji švihnula důtkami přes břicho. A potom bez varování přímo přes ňadra, ale mnohem silněji.

Kristýna vyjekla a zvednula ruce, ale nakonec z toho zbyl jenom marný pokus. Sama je zase položila podél těla a jen zhluboka dýchala. Po tváři jí sice stékaly slzy, ale udělala to.

"Tak, správně. Hodná čubička!" řekla žena a jako pochvalu ji znovu švihla, ještě víc. Citlivá kůže ňader rychle rudnula a bradavky se nalévaly k prasknutí. Dosud nepoznané pocity dělaly svoje. Ale tentokrát to bolelo o poznání víc... a pořád víc.

Právě ve chvíli, kdy Kristýna už zase docela nahlas křičela, přes slzy skoro neviděla a celým tělem jí projížděly nezvladatelné křeče, se stalo něco neočekávaného. Žena v rudém položila důtky, sklonila se ke Kristýně, políbila ji na mokrou tvář a pohladila ji po vlasech.

"Stačí," řekla potom, odemknula dveře a vyšla z nich ven.

Kristýna zůstala bezmocně ležet na zádech, otírala si uplakané tváře, zhluboka dýchala a snažila se udělat si v tom jasno. Tohle byl její zatím nejsilnější zážitek, ale skončil tak náhle, že ji zanechal v ještě větším zmatku, než byla předtím...


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tingling Aparte eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...