The Upper Floor
Public Disgrace
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Andrea

část 5

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Probouzela jsem se pomalu a cítila, jak ze mě opadají mrákoty... Mžourala jsem očima a snažila si vzpomenout, kde jsem a co se děje. trvalo mi to asi 10 minut, než jsem se rozkoukala. Byla jsem v nemocničním pokoji. Ale nevěděla jsem proč. Najednou jsem si všimla, že nejsem v pokoji sama.

Byla tu má Paní..: "Vítej Andreo, jak ses vyspala?" Ta přehnaná starostlivost byla nebezpečná. Asi se stane něco hrozného. Přemýšlela jsem, co se stalo a co mě může čekat. Paní však pokračovala: "Jak jsem ti říkala, nadešel čas postoupit dál." Ano, něco takového jsem zaslechla někdy... "Dnes jsi se stala definitivně moji služkou.."

"Jak služkou, Paní? Vždyť jsem Vaší služkou poctivě již několik let," špitla jsem. "Ano, to máš pravdu, ale pořád jsi byla "jako" služkou. Kdežto teď jsi opravdovou," vzala mě za ruku a položila mi ji na prsa... NA PRSA! Já měla svoje vlastní prsa! "Ano, máš ode dneška svoje prsa. A ne ledajaká.Máš šestky, aby sis je mohla užít."

Prohmatávala jsem si prsa a cítila jsem každý dotek... "Ale..." "Ano,"pokračovala Paní. Navíc na nich máš ozdobu. Bradavky máš rovnou propíchnuté a v nich kroužky. To se nám bude hodit. Ale to ještě není všechno...Jsi kompletní žena." Sáhla jsem si mezi nohy, a ... nic!" Mlčky jsem zírala na Paní. "Máš týden na rekonvalescenci, pak půjdeš domů. Ale budu tě měsíc šeřit. Pak začneme s tréninkem, jako vždycky!


...::: Tip pro Vás: Mystim Little John S - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


A tak jsem se stala ženou a začala moje nová éra. Nemusela jsem si lepit falešná prsa, nemusela si stahovat přirození...Ale o pocit stažení jsem nepřišla. trvale jsem byla vybavena dvěma kolíky, můj pas byl stažený a jeho obvod se den po dni zmenšoval, až jsem dosáhla bizarních parametrů.

Korzet jsem sundavala jen na pár dní v měsíci a moje prsa téměř trvale byla stažena tak, že mi trčela před tělem. Navíc pomocí kroužků a speciální konstrukce byla v permanentním pozoru. Samozřejmě, že jsem budikla všude pozornost, navíc, když mě občas Paní nutila jít s průhlednou halenkou, skrze kterou bylo vidět těsný korzet a mohutná odhalená prsa ozdobená kroužky.

Naučila jsem se spát stažená v kozelci a dokonce jsem tak vydržela i celý víkend. 95 procent času jsem nosila kozačky a nejmenší podpatek byl 10 centimetrů. Moje občasná noční služba v nočním klubu však znamenala podpatky 20 centimetrů, obrovský roubík a kukla, maximální stažení ve velmi pevném korzetu a ruce stažené lokty k sobě...

Dnes asi píšu na dlouhou dobu poslední poznámku. Paní rozhodla, že od zítřka budu chodit s těsně staženýma rukama za zády celý den a bude mi je stahovat tak, aby nebylo poznat, že je mám. Tím končí můj deníček. Jsem šťastná, že mám svou Paní a můžu jí sloužit podle jejích představ...


...::: Tip pro Vás: Kožená rozpěrná tyč :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...