Everything Butt
Public Disgrace
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Andrea

část 4

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Lezlo to ze mě pomalu, ale přísný pohled Paní mě hnal dopředu. vyprávěla jsem celému sálu, jak jsem se doma připravila - stáhla a oblékla pod vrchní - mužský oděv. A jak jsem musela celou cestu trávit s velkým análním kolíkem, s pasem staženým na minimální obvod a v latexovém stahujícím spodním prádle, nátělníku a punčochách.

Jak jsem si první trest odpykala již u moře, kdy jsem trávila první dvě noci maximálně stažená, s ucpanými všemi otvory kromě nosu, v latexovém obleku včetně kukly s otvory pouze na nos a absolutně znehybněná. Ostatně stažení a kolíku jsem se nezbavila po celou dobu. Paní mi jen instalovala speciální stažení, kolík a prsa.

K tomu jsem mohla nosit jednodílné latexové plavky. A na procházky kozačky. Dokonce jsem mohla i plavat. I proto mi paní zavedla speciální nafukovací anální kolík, který nafoukla do obřích rozměrů a ten vyplnil všechna místečka a nadnášel mě. Po každém plavání zkontrolovala mé stažení a po kouskách mě den po dni dotahovala.

Na cesty do obchodů mě vybavila extravagantním oblečením, takže jsem všude budila velkou pozornost. Před cestou domů neuvolnila mé extrémní stažení a navíc mě opět zcela obalila do latexového oblečení. AProti cestě k moři byl můj pas ještě o něco útlejší...


...::: Tip pro Vás: Roubík Sportsheets Midnight Lace Bit Gag :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když jsem dovyprávěla, paní ke mně přišla a pohladila mě. Poté mi vrátila zpátky roubík, ale rozvázání jsem se nedočkala a strávila v těsném svázání, skoro neschopná pohybu celý zbytek večera.

Výsledkem celého večera bylo, že jsem do svého programu musela v příštích měsících zahrnout další službu. Jednou týdně jsem musela obsluhovat v tom podniku. Z práce jsem utíkala tam, musela se převléknout a běhala dlouho do noci na place. Zůstával mi těsně stažený korzet a anální kolík, pak jsem nosila úzkou latexovou sukni, latexové punčochy, kozačky na 12centimentrovém podpatku, nadýchanou latexovou halenku a těsné latexové rukavice.

Moje večerní služba se postupně přitvrzovala. Dnes mě čekala obsluha v baletních kozačkách, s dutým roubíkem, který mi maximálně roztáhne ústa a do kterého lze zasunout další roubík ve tvaru penisu, poté jsem od majitelky dostala krční korzet, takže jsem stála vzpřímená a nemohla se ani podívat dolů.

Nakonec mi ještě přivázali řetízky ruce k pasu tak, že jsem je nemohla spustit podél těla. Pohybovala jsem se dnes večer velmi těžce, a těšila se domů. Najednou však vešla má Paní s otázkou: "Jak to jde?" Lehce jsem se zakývala na znamení souhlasu.

"To je dobře," usmála se Paní, a řekla: "tak ti to trochu ztížíme." Neměla jsem představu, jak více by mi to mohla ztížit. Ale mýlila jsem se. Nasadila mi velmi široký kovový pás cudnosti, který mě, ač jsem si myslela, že to nepůjde, stáhl ještě víc a roztáhl nohy od sebe..

Pak mi Paní stáhla ruce lokty k sobě za záda, stáhla je do vaku a přivázala k tělu. A jako kompenzaci mi k pasu přidělala tácek, na kterém jsem měla nyní nosit nápoje. A samozřejmě, že celý večer otevřená má ústa ucpala roubíkem ve tvaru penisu., kterým mi napumpovala nějaké pití.

Chvíli jsem opatrně obsluhovala a těšila se na konec, když jsem začínala cítit, že na mě jde rychle nějaký spánek. A jen v polosnu jsem ještě vnímala: "Moje Andreo, nastal čas, abych se o tebe postarala ještě lépe. Neboj, bude se ti to líbit...."


...::: Tip pro Vás: Petits Joujoux - Ozdoby Gloria Set Red :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...