TS Seduction
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Andrea

část 3

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Vzhledem k tomu, že jsem nemohla letět jako žena, Paní sledovala čas a já věděla, že budu potrestaná za dobu, kdy jsem nebyla oblečena jako žena. Nic na tom nezměnilo ani to, že jsem bla stažena v pase, měla stažené přirození, samozřejmě anální kolík a dámské spodní prádlo. Jakmile jsme došly k autu, musela jsem se upravit . "Vezmeš si prsa G a budeš je mít celý týden, stáhnu tě ma maximum, pak si vezmeš sukni do půli stehen a kozačky na deseticentimetrovém podpatku," přikázala klidným hlasem Paní a já se v autě začala převlékat. Paní s tímto scénářem asi počítala, protože jsem vše měla nachystané v kufru v zadní části vozu.

Přes prsa jsem téměř neviděla, díky těsnému korzetu se nemohla téměř ohnout. Když k tomu připočtete vysoké podpatky a krátkou sukni, vylo jasné, na koho okamžitě padlo oko každého, jakmile jsem vylezla z vozu. Naštěstí jsem hned mohla nastoupit na sedadlo spolujezdce, takže jsem si chvíle "slávy" užila jen malou chvíli. To však nebylo všechno. "Musíme nakoupit. Nemáme doma nic k jídlu," rozhodla Paní a já začala mít mrazení v zádech.

Paní dlouho vybírala, a tak jsme srávili v obchodu hodně dlouhý čas. Pohledy jsem vnímala na každém rohu, ale měla jsem to za sebou.

Doma jsem se jako vždy musela převléknout do catsuitu, ale obří prsa mi zůstala a přes catsuit mě paní stáhla korzet opět na maximum, takže jsem si ani na chvíli neodpočinula. Navíc mě čekala noc v kozelci. Přála jsem si, abych už šla do práce.

Přežila jsem víkend a i celý týden. Na obří prsa jsem si zvykla stejně jako i všichni cestující v autobusech, podpatky mi už dávno nedělaly problémy. Jen na pátek jsem dostala další příkazy: minisukně, kozačky na 12cm podpatku, latexové rukavice. Ale i tenhle úkol jsem zvládla a těšila se na menší prsa a "odpočinek" v domácím catsuitu. Toho jsem se však dočkala jen napůl...


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


V sobotu jsme vyrazily na slibovanou akci. Byl to sraz lidí podobného ražení jako má Paní, a tak tu bylo i mnoho lidí mého údělu. Paní mě ponechala prsa G, catsuit, korzet a kozačky na 12cm podpatku a doplnila mi ještě roubík-penis, latexovou sukni a latexovou blůzu. Obsluhovala jsem svou Paní a další hosty, které mi Paní přikázala. A pak přišlo něco, co jsem nečekala. Vyhlásili soutěž o nejútlejší pas a Paní mě přihlásila. V základním měření v korzetu jsem byla o dva centimetry druhá a postoupila do finále.

A Paní řekla: "Vyhrajeme." Odepula mi korzet a řekla: "Dneska budeš nejútlejší ze všech. Zadrž dech." Ani nevím odkud vytáhla jiný korzet, na první pohled hodně hodně úzký a začala na pódiu přitahovat. Cítila jsem, že se jí to daří. Balancovala jsem na podpatcích a cítila, jak se o mě pokoušejí mdloby. Ale vydržela jsem a nakonec pravdu vyhrála - o 3 centimetry. Paní sklidila ovace, dostala cenu a ...nechala mě tak. Něklikrát mě na pódiu ukázala a pak řekla: "A teď Vám Andrea bude vyprávět, jak jsme byly u moře".

Překvapeně jsem na ni pohlédla, ale to už mi odepla roubík a přistrčila k mikrofonu. "Ale ještě předtím si ji trochu upravíme, aby se při vyprávění příliš nemlela," dodala a svázala mi ruce těsně k sobě za zády, takže jsem vytrčila prsa. Paní mi zašeptala: "Hezky podrobně hlavně o sobě, jinak si mě nepřej..." Byla jsem vypnutá, tenká v pase a nehybná. Cítila na sobě pohledy všech a hlavně Paní. A tak jsem začala...


...::: Tip pro Vás: Souprava masek na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...