Sex And Submission
Men On Edge
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

17 hodin

Autor: Kristyna

Hodnocení

1234567

Byla jsem rozhodnutá, že ať se děje cokoliv, Pane mu neřeknu. Netušila jsem co zažiju! Dohodli jsme se jasně. Nepřestane mě mučit dokud neuplyne smluvených sedmnáct hodin. Žádná stopka, nic. Jen milost a nemilost, která se bude odvíjet od mojí poslušnosti, nebo neposlušnosti. Z minulých měsíců, dalo by se říct i let, jsme měli nevyřízené účty. Den D, den mého trestu nastal. Den, kdy veškerá moje drzost a troufalost bude sečtena.

Pomalu ke mně přistoupil a dlouho se mi díval do očí pánovitým pohledem. Pak mě pevně, nesmlouvavě a bolestivě chytil za zápěstí a přikázal mi ať si lehnu na postel. Poslechla jsem a položila se na postel s nohama u sebe. Dal mi ruce nad hlavu a spoutal je. To samé udělal s nohama po tom, co je bolestivě roztáhl od sebe. Do zadečku přišel malý kolík. Pak zhasnul a někam odešel. Byl pryč snad hodinu. Později jsem se dozvěděla, že byl u svojí mamky, a v klidu se s ní bavil, zatímco já čekala svázaná při otevřeném okně.

Když přišel, doufala jsem že mě osvobodí a pustí. Přistoupil k oknu a zavřel ho.

V pokoji ale byla příšerná zima a já nahá. Sedl si ke mě a já ucítila na kočičce příval horkého dechu a nepatrný dotyk jazyka. Doufala jsem že bude pokračovat, ačkoliv jsem podvědomně věděla, že to tak nebude. Slyšela jsem jak pro něco sahá do igelitky a netušila jsem pro co, protože mi svázal oči. Na stehno dopadla ostrá rána od pásku, to jsem poznala. Nevím kolik jich bylo ale nemohla jsem nic dělat. Pak sáhnul pro něco jiného. Přes prsa zasvištěl malý, ale sakra mrštný bičík. Rána pálila a neuvěřitelně bolela. "To je jen začátek, jasný?", slyšela jsem ho. Kývla jsem hlavou.

"Odpověz!" přistála mi na noze rána. "Ano, jasný," snažila jsem se o co nejzřetelnější odpověď. To mu pro tu chvíli stačilo. Odpoutal mě a sundal šátek z očí. Oddychla jsem si. Ale ne na dlouho. Pouta, která jsme objednávali spolu využil hned. Nohy i ruce, a spojené. "Tak ty neumíš odpovídat," zasyčel mi do ucha, "jen počkej, já tě naučím." Jeho pevná ruka přistála bolestivě na mých zádech. Pak mě štípnul do kočičky. Chvíli tam něžně přejížděl rukou, takže cítil jak jsem mokrá. Chvílemi mě štípnul a pak zase pokračoval.

Byla jsem už šílená vzrušením když mě otočil na břicho a nemilosrdně týral můj zadeček, záda, stehna...občas jeho ruka zajela pode mne a stiskl mi bradavky. Vykřikla jsem bolestí a za to jsem vyfasovala roubík. Pak jsem mohla řvát jen do něj. Byla jsem už celá roztřesená ale on nepřestával. Musím přiznat že se mi to moc líbilo, ostatně to on zjistil během chvíle.

A pak se to střídalo - rána, drážnědí, rána... šílela jsem. Ale pořád se neměl k tomu odpoutat mě. Znovu zajistil abych se nemohla odpoutat. Odešel a podle zvuků jsem usoudila že do koupelny. Sprchoval se snad čtvrt hodiny. Než odešel, připnul mi na kočičku kolíčky. Když se konečně vrátil, zatahal jemně za kolíčky a pak je sundal. Pak jsem mu to musela dělat pusou - to jsem neprotestovala, protože se mi to líbilo. Povedlo se mi to a on chvíli odpočíval. Pak zase odešel ale vrátil se za malou chvíli. Pak jsem dostala ještě jeden výprask.


...::: Tip pro Vás: Oboustranná plácačka s hroty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Potom mi sundal pouta a namasíroval ztuhlé tělo, ovšem s příslibem, že za chvíli mě opět spoutá. Mezitím jsme se najedli - a já mohla sedět u něj na klíně!, a pak se to opakovalo. Doufala jsem že brzy budu moct na něj, protože jsem byla příšerně vzrušená. Byly to už snad hodiny mučení, ale nepočítala jsem to. A musím uznat, že byl moc hodný. Když mě po jídle spoutal, dostala jsem hračku, z jejíchž vibrací jsem byla hotová. Když to bylo nejlepší, dal jí pryč a sáhnul mi na kočičku. Zjištění že jsem mokrá ho vyhecovalo a já hned schytala pár ran přes kočičku, a hned na to přes prsa. Pak jsem díky pohledu na hodiny zjistila že nemám za sebou ani polovinu.

"Teď půjdeme spát," řekl úlevnou větu, "ale ne nadlouho. Dobře si odpočiň, budeš potřebovat výdrž!" Dal mi na zem měkkou deku a něžně mě na ní položil a přikryl druhou. "Za to, že jsi byla hodná. Jinak bych tě spát nenechal." Zapnul topení a lehl si jen kousek ode mě na postel. Chvílemi jsem cítila jeho ruku na svých vlasech jak mi tam něžně přejíždí. Protože jsem byla úplně vyčerpaná, usnula jsem během chvíle. Probudila mě menší rána přes prsa. Dostala jsem za úkol přichystat snídani, nahá, samozřejmě. To mi nečinilo velké problémy, ovšem do doby, než přišel On. Můj pán, uznávám..

Ale dodělat jsem to musela, nechtěla jsem si ani představit jaký trest by následoval. Po snídani jsem čekala okamžité mučení. Ale moment překvapení.. vzal mě do náruče a odnesl do koupelny. Tam mě hezky umyl a já mu za to musela dělat ve sprše dobře. A umýt ho, samozřejmě. Pak mě opět odnesl a spoutal. Anální kolíček znovu dal tam kam patří a dráždil mě rukou i jazykem. Pak znenadání přestal a znovu mi na nohy dopadaly rány. Na kočičku opět přišly kolíčky a pak mi zavázal oči. Slyšela jsem jen škrtnutí zapalovače a tušila, ne, já si byla jistá tím co přijde. A nemýlila jsem se.

Na rameno dopadla první kapka vosku a pak další na bříško, na kočičku, na bradavky. Tam to bylo asi nejhorší a to se asi Pánovi líbilo, protože kapal hodně dlouho. Bolelo to. Sfoukl svíčku a už vychladlý zaschlý vosk strhal s těla. Raději jsem se snažila být potichu, po roubíku jsem opravdu netoužila. Odpoutal mě. "Zůstaň," přikázal mi a někam šel. Nevěděla jsem kam, něco měl za zády a dal to pod postel. Neopovažovala jsem se ptát se. Znovu jsem měla za úkol dělat mu to pusou. Byl vzrušený a přivíral oči, myslela jsem že se nedívá. Rukou jsem si zajela na kočičku a kousek dovnitř. Bohužel si všimnul. Okamžitě mě přetočil na břicho a rukou vyplácel.

"Co jsem ti řekl? Že si to nebudeš dělat," a při tom mě nepřestával bít. "Teď se hezky omluvíš. A nezapomeň s kým mluvíš!" "Omlouvám se," vyrážela jsem ze sebe přes výkřiky. "To nestačí!" A chytla jsem ránu mnohonásobně větší. "Omlouvám se Pane," dostala jsem ze sebe konečně srozumitelně. "Za co? řekni že se omlouváš a že si to už nebudeš dělat!" Dostala jsem ze sebe pracně omluvu a rány ustaly. Párkrát mě štípnul do prsou. Ztrácela jsem pojem o čase. Odnesl mě na židli, ke které mě šikovně připoutal. Ruce mi dal kolem krku. Tělem mi projel vzrušivý strach. Malinko stisknul. Dýchala jsem přerývaně. Jednu ruku nechal na krku a druhou mě něžně dráždil. Hladil mě po celém těle.

Pak mě odpoutal a moje bezvláčné tělo odnesl do postele. "Tak, sice si to nezasloužíš, ale teď si můžeš čtyřicet minut odpočinout. Já si zatím rozmyslím co s tebou dál." Přikryl mě teplou dekou, která se předtím hřála na topení, ale než to udělal, tak mě spoutal. Pak mě políbil na tvář a nechal mě tam. Slyšela jsem že si opět dopřává sprchu. Ale únava mě zmohla. V duchu jsem si přála aby těch čtyřicet minut nikdy neskončilo. Přišel a nechal mě probrat. Dal mi napít a znovu jsem mu ho vzala do pusy. Sebe jsem nechala na pokoji. Pro jistotu, bála jsem se.

Netrvalo dlouho a pustil mne. Musela jsem mít ruce volně podél těla. Na řadu přišlo mučení prsou. Chvílemi jsem se dočkala polaskání kočičky, a tak bylo odhaleno, že se mi to vlastně moc líbí a neskutečně vzrušuje. Celá jsem se klepala jako v horečce. Pak toho nechal a já se mohla posadit na okraj postele. On si sednul za mě a tělo mi sevřel tak pevně že jsem měla pocit že mě snad rozdrtí. Ale myslela jsem že zešílím. Obzvlášť když jednu ruku dal kolem krku a občas stisk zintenzivnil. Potom mě připoutal k topení a zapálil svíčku. Zamknul mě v pokoji a někam odešel. Byla jsem celá zmožená. Únava mi nedala a já se tiše položila na studenou zem. Usnula jsem. A to byla chyba.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex kablík - redukce :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...