Everything Butt
TS Pussy Hunters
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Zmijové kalhotky

Autor: Pán ze Štíru

Hodnocení

1234567

Okolo pasu omotáme několikrát provaz utvoříme bederní pás. Při posledním omotávání dojdeme s volným koncem jen na bok a zde podvlékneme pod provazy. Konec provazu provlékneme pod provozem který jsme právě provlékli nahoru. Vytvoří se tím zajištění. To samé ne druhé straně když jsme udělali toto, tak volné konce spojíme a vytvoříme uzlík v polovině břicha mezi přirozením a pásem. Pak uděláme další uzlík na počátku přirození v prostřed přirození na konci půlek a opět v půli cesty mezi půlkami a pásem. Konec provazu ukončíme uzlem na Pásu. Je vhodné aby uzlíky byli mimo páteř a mimo pánevní sval. Pokud máte ještě dost provazu tak přes boky roztáhnete první oko diamantu a zpět přes boky na protilehlé oko diamantu na zadní části těla. Nyní opět přes boky do druhého oka diamantu ve předu a cesta zpět je okolo nohou na první a druhý bokový přesmyk kde uděláme pomocný uzlík a roztáhneme poslední oko diamantu který se vytváří mezi půlkami, odkud jdeme opět na boky, kde buď provazy ukončíme uzlem a nebo přejdeme na pupek kde ukončíme podhozeným ukončením. Pokud i zde máte dostatek provazu doporučuji se buď na něm oběsit a nebo udělat obrácený diamant tedy uzle od spodu nahoru a nad prsy ukončit a dotáhnout na obojek kde už by jste měli skončit a nebo je možné přes ramena dokončit druhou stranu diamantu a podhozeným uzlem ukončit na bederním pásu. Vývaz do sítě nechám na vás zda přes ruce nebo jen kolem trupu. Z estetického hlediska navazující uzlík by měl být na zádech a pak již klasika.vyvazování podle očí diamantu. Kde skončíte je na vás, zda ukončíte na pásu a nebo se umotáte do nohou.

Tento způsob vázání je možný provést na obou pohlavích. U pánského se dělá těsně nad kořenem penisu a za varlaty. Pomocí tenčího provázku se diamant vyvazuje z tohoto oka a dělá překřižováním provázků a na překřížení se dělá jen křížený uzel, po dojití na konec penisu může jít zpět stejnou metodou nebo se udělá uzel tupců a penis se může natáhnout a nebo přiváže. Pokud se jde zpět obyčejně se udělá podvázání varlat.

Osobně neznám, ale pokud se podařili správně uzle a roztahem tak u žen dojde k přístupu na obě dirky. Silný křížený tlak na oba pysky, pocit neschopnosti pohybu, Mírné vzrušení na pánvi a bocích. Zmenšení prokrvení mnohou vede k pocitu odtržení od země.Doporučené doplňky, kolíčky na pysky těsně vedle provazů, zaplnění direk, vosk led. Lze to použít jako spodní závěs a to jako jediný. Úchyt na závěs pokud chceme partnera nechat stát tak za horní široký pás. Pokud do ležící polohy tak hlavní provaz uchytit za první nad přirozením pomocný tahový za pás a ve výši cca 1 metru nad přirozením uchytit za hlavní tahový provaz. Další pomocný provaz z boku a z nad kolen.. Za pomoci druhé osoby táhnout nahoru. Nedoporučuje se jehla. Je zde kumulace krve a právě překrvení a píchnutí může způsobovat bolest nepříjemné pocity.


...::: Tip pro Vás: Bič s lechtátkem - Whipper Tickler - červeno-bílý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...