Bound Gods
Czech Twins
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Základní smyčky a zařízení pro Self-Bondage

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Zde se nachází návody jak zhotovit všechny potřebné smyčky a zařízení, která jsou nutná k dále uvedeným svazovacím praktikám.

Stahovací smyčka Pouta - Zápěstní kotouč Speciální prstenové zařízení

1. Stahovací smyčka

První obrázek popisuje jak udělat vždy užitečnou stahovací smyčku. Stahovací smyčka se stahuje snadno, ale je problém ji uvolnit, a téměř nemožné ji rozvázat.

Smyčka

2. Pouta - Zápěstní kotouč

Prostrčte zápěstní kotouč stahovací smyčkou takto …

Pouta

Vložte zápěstí do smyček (každé zápěstí do jedné), tak že vytvoří tvar číslice 8 kolem vašich zápěstí. Samozřejmě musíte nasadit stahovací smyčku ještě před tím, než do pout dáte obě ruce.

Při prvních pokusech možná uděláte zápěstní kotouč menší než je nutné. Časem ale zjistíte, že volnější kotouč, také pěkně svazuje a pokusy vzdorovat poutům jej pak dělají jenom pevnější. Na přípravu pout se doporučuje bavlněné nebo silonové lano asi 0,5 cm tlusté.

Pouta

3. Speciální prstenové zařízení

Další obrázek ukazuje, jak si můžete sestrojit speciální prstenové zařízení, které je velice užitečné na napínání nebo stahování příliš dlouhé lana. Často se používá jako hlavní bod "hry" kde stažení lana dokončuje svázání. Uvolnění obvykle vyžaduje použití nože a přeřezání pout.

Prstenové zařízení


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kuličky Lula Silicone Kegel Excersisor :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...