Public Disgrace
KINK Unlimited - All of Kink
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Noční zahrada

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Únikový postup: Ledový zámek

Pro uvolnění provazu spojující například pouta s pevným předmětem je možno připravit zámek, který se po roztátí ledu uvolní. Budeš potřebovat dva kusy pevného provazu, na konec jednoho uvaž kovový kroužek, nebo stačí i nestahovací smyčka. Dále ještě asi litrovou vaničku z umělé hmoty (třeba od velkého balení zmrzliny. Asi do poloviny ji naplň vodou a dej zmrznout do mrazáku. Provlékni kroužkem, nebo smyčkou konec druhého provazu, nesvazuj je, jen volně přehni a polož tento spoj na led v misce. Dolij vodou a nech opět zmrznout. Dostaneš tak kostku ledu, která bude i v teple pomalu odtávat, jakmile roztaje, provaz se dá z kroužku vytáhnout. Dobu po kterou zámek drží si musíš vyzkoušet experimentálně.

Scénář - Noční zahrada

Scénář je určen pro noční zahradu, ale lze jej realizovat i ve dne, máš-li vhodné prostory. Co budeš potřebovat: Připrav si ledový zámek (nebo dva), dva, asi metrové kusy gumového lana které na koncích svážeš do dvou pevných ale pružných smyček (třeba takové, jako se používá na upevnění nákladu na střeše auta), kožené pásky na zápěstí (dají se nahradit provazovým kotoučem), šest pevných asi půlmetrových kolíků na zatlučení do země, dvě velké karabiny a nějaké provazy.

Vlastní postup

Polož si na zem nějakou deku na ležení (není nutná, záleží na tom, jakou dobu vydrží tvoje ledové zámky). Pro uvázání nohou zatluč do země dva kolíky, asi 1,5 metru daleko ob sebe. Pro uvázání rukou zatlučeš další dva kolíky, jejich polohu si musíš odměřit. Lehni si na záda mezi kolíky, nohy dej mezi kolíky, tak jak budou uvázané. Když natáhneš ruce tak, že tvoje tělo bude tvořit velké X, první dva kolíky budou v dosahu ruky a další ještě asi o metr a půl dál ve směru natažených rukou. Ke vzdálenějšímu kolíku připevni jeden konec provazu ledového zámku a na druhý konec přivaž smyčku z gumového lana. Gumové lano napni k e kolíku u ruky a uvaž tenkým provazem na kličku, aby se dalo zatažením uvolnit Lano by mělo být napnuto maximálně na dvojnásobek délky. To samé uděláš i na druhé straně. Upevni si na zápěstí kožené pásky k nim přivaž asi třiceticentimetrovou smyčku provazu s karabinou na konci. Smyčka a pásky by měly být upevněny tak aby ses nemohla dostat k uzlům a osvobodit se předčasně. Posaď se mezi kolíky a přivaž si nohy. Polož se, co nejvýše, aby nohy byly napnuté a zahákni karabiny do smyček gumového lana. Až budeš připravená, zatažením za provázky poutající gumové lano ke kolíkům se uzly uvolní a síla lana tě krásně napne. Teď už ti zbývá jen čekání, až led roztaje.

Vylepšení

Samozřejmě je možné použít roubík, nebo pásku přes oči. Je možné polohu otočit a ležet na břiše. Pro zvlášť otrlé je možné citlivé partie těla potřít medem (záleží na tom jak moc máte rádi hmyz). Chceš-li napnout na maximum, dá se použít gumové lano i u nohou.

Upozornění

Nikdy neuvazuj gumové lano kolem ruky, mohlo by dojít k zástavě krevního oběhu v ní. Dobře si odhadni dobu rozmrzání ledu (v noci bývá chladněji a rozmrzá pomaleji), poloha při napnutí není moc pohodlná.


...::: Tip pro Vás: Zdobený řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...