Everything Butt
Public Disgrace
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vysílačka

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Představte si rozlehlou posečenou rovnou louku nebo sad. Taky možná máte možnost využít rozlehlou zahradu s trávníkem nebo velký dvůr. Dá se to zkusit i v „upraveném“ a čistém lese lese, ale je to o dost náročnější. Je jasné, že ten prostor musí být prost náhodných chodců a čumilů, takže nejlépe za soumraku nebo za tmy. Vy si můžete klidně svítit baterkou.

Soupravu vysílaček si už dnes může dovolit každý. Nastavte dvojici vysílaček tak, že vy budete stále vysílat a subinka trvale přijímat.

Subinka má přístroj za pasem nebo v podprsence a sluchátka v uších. (Sluchátka velká, ne špuntíky.) Přes hlavu jí nasaďte gumovou masku s otvorem pouze pro ústa a zavažte ji a zamkněte. Máte-li jistotu, že si nemůže sundat masku, nespoutávejte jí ruce a rozhodně jí nespoutávejte nohy. Pro tuto akci nejsou vhodné ani vysoké podpatky.

Poodejděte od ní tak minimálně na patnáct metrů a začněte vydávat příkazy.

  • Jdi stále rovně.
  • Zatoč mírně doprava.
  • Otoč se, a jdi několik kroků rovně a pak ostře doleva.
  • Doprava deset kroků.
  • Teď si klekni.
  • Vstaň a jsi deset kroků doprava.

Po pěti příkazech subinka zcela ztratí orientaci.

Pokud se stane, že subinka zakopne nebo padne únavou, následuje příkaz:

  • Vstaň a okamžitě pokračuj v určeném směru.

Pokud hned nevstane, dozví se ve sluchátkách, že ji čeká dvacet ran bičem.

Může se stát, že se subinka cítí unavená a přestane plnit vaše příkazy. Tak se na delší dobu odmlčte. Bude bezmocná a zmatená. Po nějakém čase se může vydat směrem, kde si myslí, že je domov, ale šance, že se strefí je absolutně minimální.

Navažte s ní znovu kontakt a veďte ji směrem k domu. Navigujete ji podle zdi domu, až narazí na řetěz visící na zdi. Na jeho konci je zámek. Tak ji přikažte, aby ho přicvakla ke svému obojku. A máte ji zaparkovanou.

Čekám na vaše náměty, jak jste tohle zvládli v jiném prostředí, třeba v přízemí rozlehlého domu, na opuštěném golfovém hřišti nebo ve vypuštěném plaveckém bazénu.

Pro self je to zcela nepoužitelné. Nepočítejte s tím, že by GPS dirigovala vaše pohyby po louce. Ale máte možnost dojít doprostřed louky, pokud je v sousedství vašeho domu, nasadit si a zamknout masku. Pak se minimálně pětkrát otočte kolem své osy, a vydejte se hledat cestu domů. Snad se vám to do svítání podaří.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kožená plácačka ElectraPaddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kalhotky

Ropeman

   (21.1.2011 11:52)
Ty kalhotky jsme s milackem koupili na vylete v Parizi v jednom sexshopu specializovanem na S/M a fetish nekdy 3 roky dozadu.
Koupili jsme tam toho tenkrat docela dost az jsem cekal problemy s letistni bezpecnosti cestou zpatky...

RE:

J@n

   (29.12.2010 12:28)
Ahoj, kde seženu podobně vychytané kalhotky? Díky za odpověď

Jo, vysilacky

Ropeman

   (25.12.2010 19:57)
Jo, vysilacky. Skvela sranda. S milackem jsme s tim blbli moc krat. Vetsina vysilacek ma funkci squelch - sumovou branu ktera umlci reproduktor vysilacky v dobe, kdy protistanice nevysila. Staci trocha posunout nastaveni a vysilacka v dobe kdy milackovi nic nerikate produkuje docela silny sumeni. Pak staci jako sluchatka i "pecky" do usi a sub pres kuklu neuslysi vubec nic ze zvuku okolo.

Perfektni je i spojeni vysilacky a eroticke hracky na dalkove ovladani. Pritelkyni jsem koupil kalhotky, ktere maji uvnitr dva penisy. Ten do vaginy je vibracni a ten v prdelce umi davat docela hnusny elektricky impulsy. Pak jsem jednou pozval kamarady, aby se se prisli koukat na mistrovstvi v hokeji na me nove 1,2m plazme. Pritelkyni jsem odpoledne ukecal, at si vezme ty kalhotky a oblece si latexovy catsuit. Do usi dostala sluchatka, do tlamicky penisovy roubik, na pas kalhotek sumici vysilacku a pres hlavu masku s otvory jen pro oci a dychani. Cele to zakoncil obojek se zameckem kolem krku, takze svleknout si masku nebo catsuit bylo nemozne.

Cely vecer nas musela obsluhovat podle povelu pres radio. Poslusnost byla odmenena vibratorem a neposlusnost trestana impulsy do zadecku, takze velice ochotne nosila pivo a chystala chlebicky. Kamosi byli nadseni a jen stezi ukryvali boule v rozkroku. Milacka jsem zbavil vsech doplnku az vecer, po odchodu kamaradu. Pry se za tu dobu udelala snad 10 krat.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...