Divine Bitches
Czech Dungeon
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vězení

Autor: xhurry

Hodnocení

1234567

Pokud jste dominantní a mate svou subinku - subika, jistě jste někdy narazili na problém kam s ní když na ni uprostřed "hry" z nějakého důvodu chvíli nemáte čas a nechcete hru přerušovat.

Asi se to dá vyřešit tak že vezmeme pouta a připoutáme ji v koupelně k topení nebo zavřeme do spíže, ale působí to ne příliš věrohodně a navíc ne vždy se to hodí.

Drnčící zvonek proto vedšinou znamená hektické ukončení vašich hrátek.

Idealnim řesenim by byla klec -jenze je to řeseni drahé a navíc jak by na ni vaše návštěvy koukali? Hledal jsem tedy nějakou vhodnější alternativu, a nalezl jsem starou truhlu - dříve běžné vybaveni chaloupek. Je to prostě hezky vypadající bedna s víkem na pantech a navíc jde zamikat.

Subinka si do ní klekne, pekne se do ní slozi - prsa má položené na podlaze, zadeček pěkně vystrčenej a okolo sebe má na každou stranu tak 7 Cm místa. (pokud ji takto uvězněnou chcete nechávat déle tak nezapomeňte vyvrtat dýchací otvory, aby se vám vaše subinka neudusila.

Z vlastnich zkusenosti mohu říci ze jde o dost ůčinné věznení, - můžete si vzít návštěvu klidně do místnosti s uvězněnou subinkou (tím umocníte její pocit bezmoci) a nikdo nic nepozná.

Použití jako trest:

Jediné pohodli si může udělat tím že si lehne na bok. Pokud je ale v bedně za trest tak jí ruce spoutané za zády připevním k očku ve víku a ona musí chtě nechtě klečet dokud doba trestu nevyprší.


...::: Tip pro Vás: Maska na oči Deluxe Fantasy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ideální

Sid

   (26.7.2014 8:23)
Tento nápad je na první pohled dost drsnej ale Subince to kupodivu vyhovuje a opravdu to funguje. Subinka se v bedně ani nehne a po zaklapnutí výka poslušně čeká na vysvobození.

Otvorů na dýchání jsem na boční stěně u zdi vyvrtal dost ale zatím bych se bál nechat jí uzavřenou před návštěvou - bedna se subinkou občas zavrže když se uvnitř pohne.

Jinak super nápad Posunulo to naše hrátky zase o kus dál. Děkujeme
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...