Everything Butt
Public Disgrace
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Tyč

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Co k tomu potřebujete:

  • Asi 3 metry dlouhou tyč, ideálně ocelovou vodovodní nebo lešenářskou trubku, případně dobře ohlazenou dřevěnou lať bez suků a třísek.
  • Dva pevné stoly nebo dvě bytelné kozy. (Vy ještě nemáte kozy? A kdepak si lebedí vaše subinka, s rukama za zády a nohama přivázanýma k nohám kozy, zvláště když je na vršku přibitá roztomilá trojúhelníková lať? A k čemupak ji ohnutou připoutáte, aby její vyšpulený zadeček radostně očekával váš bič?)
  • Hodně prostoru. Pokud ho v obýváku nemáte, běžte s tím na zahradu.

Mezi stoly (kozy) vzdálené od sebe asi dva metry si subinka lehne na záda. Spoutejte jí ruce i nohy koženými pouty a použijte k tomu bytelné zámky. Vše důkladně zkontrolujte.

Podstrčte tyč pod pouty na nohou a rukou tak, aby subinka byla přibližně uprostřed tyče.

Teď vás čeká vzpěračské vystoupení: mírně rozkročen uchopte tyč oběma rukama uprostřed, zvedněte ji i se subinkou a položte ji oběma konci na stoly. (Jste-li po nemoci nebo je-li subinka obézní, zvedněte nejprve jeden konec, pak druhý a nakonec subinku na tyči upravte do správné polohy.) Ještě to na stolech nějak zafixujte (klínky, provazy), aby se vám neskutálela.

Hotovo. Visí! Cítí se jako ulovená zvěř. Podpořte ji v tom, aby si tenhle pocit užívala. Nemusíte se zrovna oblékat do myslivecké kamizoly. Stačí nějaké ty svorky na bradavky či předměty do různých otvorů. A hlasitě žasněte nad svým úlovkem. Když nebude tiše žasnout s vámi, spraví to samozřejmě roubík.

Nemůžete ji asi takhle nechat viset až do rána. Ale i podstatně kratší chvíle postačí k tomu, aby si to vaše přítelkyně užila se vší parádou a vy s ní.

Váš Kwakin


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kožená plácačka ElectraPaddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...