Bound Gods
Everything Butt
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Provazy z toaletního papíru

Autor: Ondra X

Hodnocení

1234567

Toaleťák má jednu zajímavou vlastnost: Za sucha je pevný, v mokru se rozpadne. Vyrobíme-li z něj provaz, tak suchý spoutání udrží a při namočení rychle povolí. Lze využít k různým hrátkám, kdy se spoutaný osvobozuje pomocí vody. Například musí vydatně naplivat metr daleko na krátký kousek provazu, který ho drží na místě... fantazii se meze nekladou.

Co budeme potřebovat: Hodně toaletního papíru, raději kompaktní druh bez útržků, nejlépe tuhý recyklovaný. Dobrá jsou hotelová balení ve velkých rolích, ale postačí nám i obyčejný.

Odměříme si nejméně trojnásobek toaleťáku, než je požadovaná délka provazu (při stáčení se pramen scvrkne na polovinu, při splétání pramenů se dále zmenší).

Jeden konec upevníme, papír napneme a potom podélně stáčíme do vrtule (držíme stále napjatý). Při navíjení projíždíme prsty po délce, hladíme nerovnosti a lokálně zpevňujeme namotání. Až už nejde víc motat, zafixujeme i druhý konec, aby se nám nerozmotal (stačí na zemi zatížit).

Totéž provedeme celkem 3x, abychom získali 3 stejně dlouhé smotané kusy (pro základní variantu provazu). Pak svážeme uzlem všechny konce a stáčením všech tří pramenů pleteme provaz až do konce. Takový provaz je celkem pevný, ale je lepší ho udělat celý ještě navíc trojitě.


...::: Tip pro Vás: Maska na oči PicoBong See No Evil Blindfold Cerise :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...