Divine Bitches
TS Seduction
The Upper Floor
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Svíčky

Autor: Káčko

Hodnocení

1234567

První důležitá věc je, být v nehořlavém prostředí(kdyby náhodou). Nejlépe na dlažbě. Spodní polovina těla musí být fixovaná (v koupelně trubky, pračka a pod.) a nohy je lepší mít od sebe, ať vosk může stékat i ke konečníku. Ruce do poslední chvíle potřebujeme, ale už musíme mít vymyšlen zbůsob jejich fixace (viz dále).

A teď mám dvě varianty. Buď několik svíček upevněných nade mnou, nebo čajovka s malou dírkou na kraji dna. Svíčky jsou hlavně nad rozkrokem, aby to mělo ten správný efekt. Jiná místa jsou samozřejmě taky možná, hlavně u žen kozičky. A teď - jednotlivé svíčky mají výhodu, že vosk je víc horký a kape pomalu a pořád. Nevýhoda je, že začnou kapat hned po zapálení, ale to si ještě upravuju svoje spoutání a podobně, takže to není ono. Další nevýhodou je, jak ji uhasit, až bude dohořívat, nebo aby se zbytek zapálené svíčky neuvolnil ze svého úchycení a nespadl na vás. Jejich upevnění nad tělem je nejlepší kovovou objímkou na topenářské trubky a ještě ji mí usazenou v nějaké kovové misce. Fantazii se meze nekladou - musí se zkoušet (samozřejmě před svázáním,to znamená obětovat aspoň jednu svíčku).

Výhodou čajovky je, že vosk taje asi hodinu a pak dírkou vyteče najednou na určené místo. Takže mám dost času se pěkně zafixovat a pak už jen čekat, až TO nastane. Ten okamžik je docela fajn zážitek a v dané chvíli i překvapení. Tato svíčka po vyhoření zůstává na svém místě. Nejlepší je ji usadit do drátěného síta(např.)vytvarovaného tak, aby miska čajovky sama neměla šanci spadnout. Nevýhodou je, že vosk není tak horký, jako přímo od plamene. Obou druhů svíček se dá samozřejmě připevnit libovolné množství.Výroba držáku svíček nad tělem je odvislá od možností každé domácnosti(násada, štafle a pod.).

Teď ještě k přivázání rukou. U čajovek je to jednoduché. Ruce se můžou zafixovat napevno za hlavou, pod tělem, nebo jak to každému vyhovuje, a čekat na klíček z ledu (například). Čajovka vyteče a sama zhasne. U jednotlivých svíček je to složitější. Alespoň z mého pohledu. Svíčku je potřeba, než dohoří do konce, zhasnout. Jenže ruce jsou spoutány a na sfouknutí je většinou daleko. Já to řeším tak, že nemám ruce spoutány tak důkladně, a vím že si je jsem schopen po chvíly uvolnít. To už se ale pak ztrácí ten pravý pocit bezmocnosti.

Ještě něco - oči radši nezakrývat Oheň je živel a je lepší ho mít aspoň vizuelně pod kontrolou, když jste sami.

Tak to by asi bylo. Pokud někdo má nějaké zkušenosti, podělte se.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tickling Truman eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...