Public Disgrace
Czech Casting
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Subinčin hezký den

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Co k tomu potřebujete: pevnou kulatou dřevěnou tyč, dlouhou 130 – 140 cm nejlépe z tvrdého dřeva. Tři ocelová oka s vrutovým závitem. A ještě obojek, pouta na ruce a příslušné zámky, což ve svém arzenálu určitě máte.

Tyč vyhlaďte smirkovým papírem a podle svého vkusu ji natřete, nejlépe bezbarvým lakem.

Na obou koncích vyvrtejte otvory pro závity a oka zašroubujte do zakulacených konců tyče. Třetí oko našroubujte přesně doprostřed tyče. A máte po šichtě.

Nasaďte subince obojek. V tomto případě to není až tak nutné, ale fixujte obojek zámečkem tak, že v konci obojku vyvrtáte otvor shodný v odpovídající části na krku subinky (měřte na krku subinky, ale vrtejte, proboha, mimo ni) a svrtané otvory pak zajistíte zámečkem.

Subinka má kroužek obojku vzadu na krku. Tam zámkem připojte střední oko na tyči. Pak už jen zbývá nasadit subince pouta na ruce a zámky je připevnit k okům na koncích tyče.

A máte postaráno o zábavu na celý den. Subinka může chodit po bytě (jistě eroticky oblečena a na vysokých podpatcích), ale jinak nemůže skoro nic. Když dostane žízeň, přistavte jí na kraj stolu sklenici s brčkem.

Samozřejmě i subinka má právo mít hlad. Se zájmem budete pozorovat, jak se snaží jednou rukou vydolovat z ledničky pochutiny na talíř, do kterého pak chtě nechtě bude muset zabořit čumáček.

Pokud jste ovšem džentlmen a gurmán, uvaříte jí guláš a nesete na stůl, samozřejmě i s nožem a vidličkou. Subinka bude muset trochu přesednout, aby si pravačkou nakrájela knedlíky i maso, a pak už jí nezbude než zabořit obličej do talíře. Po obědě jí samozřejmě umyjte celý obličej. Nebo to nechte tak.

Je lepší, když nemá kalhotky a má jen krátkou košilku a podvazky, abyste ji nemuseli obsluhovat na WC. Když má pocit, že její líčení potřebuje opravit, otevřete její kabelku se šminkami a namalujte ji. Napoprvé bude asi vypadat jako papoušek, ale chybami se člověk učí. Tím jsou potřeby subinky prakticky vyčerpány.

A teď povinnosti: Budete se asi dobře bavit, když ji přikážete umýt nádobí nebo umýt schody. Jinak si může subinka klidně psát deníček, luštit křížovky nebo (zvlášť pikantně) psát na počítači. Nekárejte ji moc za nedostatky, je to pro ni všechno poměrně obtížné.

Subinka se může pohybovat po celém bytě, stát, sedět, klečet i ležet. Můžete to tedy klidně pojmout jako záležitost na celý víkend. Když jí to budete chtít zpestřit, můžete jí spoutat nohy kratším řetězem nebo nasadit roubík. Do rozkroku ani na prsa si subinka nedosáhne. Zato vy si můžete v těchto partiích užít.

Verze pro self: Výše popsanou přípravu zvládne i technicky neobratná dívka. Problém je jen s posledním zámkem na dosud nepřipoutané ruce. Je potřeba ho opřít o nějakou pevnou podložku. Dá to dost práce, ale ten pocit, když to konečně zaklapne, je strašně vzrušující. Další řešení je v použití rozpojených a už připoutaných policejních náramků, přičemž ten poslední nějak zamáčknete o stůl. Zamačkávejte opatrně, abyste si ruku neskřípla, protože v tom budete asi dlouho. Osvobození je složité: musela byste mít někde ve svěráku upnut pilový list, kterým byste tyč přeřezala. Na pokusy o odemknutí zámků raději zapomeňte. I v tomto případě může být zajímavým zpestřením roubík, pouta na nohou nebo nějaký cizí předmět upevněný v rozkroku.


...::: Tip pro Vás: Petits Joujoux - Ozdoby Gloria Set Black & Pink :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...