TS Seduction
Wired Pussy
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Štafle

Autor: Petra

Hodnocení

1234567

Pomůcky: 1x dřevěné štafle tzv. šestky, sedmičky nebo osmičky, 3x prkno 150cm dlouhé 25mm silné, hřebíky tzv. stovky (100mm dlouhé), kladívko na hřebíky a možná i pilku na dřevo. Dále potřebujeme bavlněné prádelní šňůry a to různých délek a množství dle vlastního uvážení, kobercovou pásku.

Nejdříve si připravíme štafle které rozložíme na maximum. Do spodní části pod první šprusli neboli nášlapné prkénko přibijeme prkno min. čtyřmi hřebíky (na každou stranu dva hřebíky) a to z každé strany štaflí tak aby se nedali opět složit (je to důležité proto aby si otrokyně po přivázání neublížila, byla by to škoda). Hřebíky tlučeme z venku dovnitř štaflí proto aby opět neublížili otrokyni a aby jsme je ohnuli jako pojistku proti vysunutí a to pouze tehdy zda je nebudeme rozebírat. Je to poněkud složitější ale dá se to zvládnout obzvlášť když chceme aby naše otrokyňka vydržela co nejvíc a když si roztrhne nohu o vyčnívající hřebík tak už to není přece ono. Pokud chceme můžeme přečnívající konce prken zaříznout ale nemusíme je to pouze estetická úprava a navíc by se mohli později k něčemu hodit.

Samotná otrokyně by se měla řádně upravit a to na váš rozkaz dle vašich představ. Já osobně upřednostňuji toto: po řádném klistíru a následném vykoupání se nalíčí , na nohy si obuje kozačky ke kolenům na min.13cm. vysokém jehlovém podpatku s krátkou špičkou a kolem krku jí nasadím vysoký obojek se čtyřmi kovovými oky. Sama se upravím též dle vlastní nálady. Poté otrokyni nejdříve zavážeme oči tak aby nic neviděla ,nelépe černým šátkem, spoutáme prozatím ruce za zády policejními pouty nebo provazem ale pevně aby nevyklouzli ruce ven. Nyní ji přinutíme kleknout tak aby měla hlavu mezi našimi stehny pevně sevřenou (sedím na židli a otrokyně je ke mně otočená zády) a mohla jsem jí nasadit roubík. Upřednostňuji roubík ve tvaru penisu s možností k řádnému připevnění kolem hlavy s několika přezkami.(velikost a délka záleží jen na vás a schopnostech vaší otrokyně, POZOR otrokyně musí takto vydržet delší dobu, při netrénovanosti by se mohla udusit vlastními zvratky POZOR) a pokud takový nemáte stačí bohatě i roubík s kuličkou. Takto připravenou otrokyni postavíme a chvíli necháme stát v nejistotě co bude dál. Pokut možno vše provedeme ve vedlejší místnosti aby nevěděla co jí čeká.

Po krátké přestávce vezmeme otrokyni ke štaflím a postavíme jí tak aby měla štafle za zády do tvaru písmene tvaru A. Nikoliv ze strany kde se dá po nich lézt nahoru a dolu. Nad lokty jí přivážeme provazy délky min 5 m. přeložené na polovic s klasickou smičkou se dvěmi volnými konci, na každý loket jeden provaz, ruce jsou ještě spoutány.Nyní jí zřejmě budeme muset dát něco pod nohy (stoličku nebo židli na kterou se postaví), rozvážeme nebo odemkneme pouta a následně přivážeme lokty ke štaflím tak aby šířka štaflí odpovídala šířce ramen. Lokty vážeme k nejbližší vyšší dřevené lati tak aby se její záda a ramena pevně opřela o bok štaflí a ruce se dali ohnout v loktech směrem dolu (nelámat jde to volně).

Poté jí přivážeme zápěstí k zadní části štaflí. Následuje vázání nohou, nejprve kotníků a opět k zadní části štaflí a poté i kolen čímž se nám takto přivázaná otrokyně s krásně roztaženýma nohama nemůže pohnout až na zadek a mušličku se kterou muže při trestání nepatrně pohybovat. To se dá vyřešit podložením dalšího prkna pod zadek a následném přivázání ale není nutné obvzlášt když jí budeme dále v těchto místech mučit, provazy by mohli překážet. Navíc bude její trup už pořádně napnutý takže jaký koliv pohyb se jí už nepodaří. Kobercovou páskou jí můžeme zamezit pohyb prstů u rukou a pohybu hlavy připevněním ke štaflím, hlavně NE kolem krku má v puse roubík a mohla by si ublížit. Tímto je připravená ke trestu dle vlastního uvážení a schopností otrokyně.


...::: Tip pro Vás: Závěsní houpačka Bad Kitty Swing :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...