Divine Bitches
Czech Fantasy
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Soutěže pro otroky

Autor: Ubozzak

Hodnocení

1234567

Soutěž v tahu:
Klečící otrokyně (otroci) mají kolem pasu utažen opasek a mezi nohama lehce protaženou silnou prádelní gumu, uvázanou vpředu i vzadu k opasku (vznikly jakési uzounké kalhotky). Na prostředek gumy (v rozkroku ) je navázána další, asi 30 cm dlouhý kus gumy, na tuto gumu navázána pevná nit a druhý konec niti přivázán k háčku v podlaze. Soutěžící musí položit lokty i hlavu na zem a naopak co nejvýše vystrčit zadnice. (otrokyně mají roztaženy nohy rozporkou) . Na povel "vpřed" musí soutěžící lézt s lokty na zemi směrem od háčku, takže se gumy napínají…, dokud nepraskne nit. Guma švihne otrokyni (otroka) mezi nohy . V dalším kole je nit pevnější nebo dvojitá. Soutěž spočívá v tom, komu z otroků se podaří popsaným způsobem přetrhnout silnější nit nebo více nití naráz. Váhaví soutěžící jsou poháněni bičováním přes boky.
Trest pro poraženého: (Roztáhnout nohy rozporkou) , přivázat na konci gumy korálek a donutit k opakování soutěžního úkolu s ještě větším počtem nití. Odmítá-li nitě přetrhnout, pomoci mu ….. a opakovat .

Soutěž klusáků:
Každý otrok (každá otrokyně) si musí sám zasunou do zadnice kartáč (štětec) na mytí lahví. K držadlu kartáče je na provaze přivázáno závaží. Otroci lezou po čtyřech k cílové čáře. Komu vypadne kartáč z prdele, musí se vrátit na start. (Kartáč může být napuštěn pálivým kořením)
Trest pro poraženého: Otrok si musí zastrčit do zadnice kartáč na mytí lahví se speciálně tvrdými štětinami (štětiny nastříkat barvou a nechat zaschnout) a absolvovat celou dráhu čtyřikrát tam a zpět při dodržení soutěžních pravidel. Zpřísnění trestu: Hustý roztok kyseliny citrónové do rozedřené zadnice

Soutěž v trhu:
Soutěžící otrok leží na zádech a mezi nohama má protaženu zařezávající se nit. Jeden konec nitě je pevně přivázán u podlahy, druhý asi nad hlavou otroka. Na povel se otrok posunuje před, čímž si zařezává nit do rozkroku, dokud ji nepřetrhne. Při soutěži musí mít otrok paty na zemi (aby se nitě zařezávaly do rozkroku, nikoliv do zad. Kdo, přetrhne nejsilnější nit, (více nití naráz), vyhrává.
Trest pro poraženého:
Otrok leží na břiše, mezi nohy se mu zařezává uzlovitý provaz (dobře uvázaný jedním koncem u podlahy, druhým koncem nad hlavou otroka). Na otrokovi palce u nohou jsou uvázány smyčky, za které je otrok napínán proti zařezávajícímu se provazu. Dobře napnutý otrok je pak bičován přes zadek. (Svíjí-li se bolestí, zhoršuje si muka působená provazem.
Zpřísnění trestu: Nasypat pálivé koření , nebo kyselinu citrónovou a skořápky z ořechů (nebo bodláky ) do zadnice otroka před aplikací provazu. Podložit otrokovi pod břicho a pod stehna pichlavé podložky, kopřivy....

Soutěž zručnosti:
Soutěžící otrok (otrokyně) si musí zasunout mezi nohy velkou kytici kopřiv a sevřením nohou kytici pevně držet. Pak už musí s rukama za hlavou kráčet od místa startu k cíli (několikrát tam a zpět). Vypadne-li soutěžícímu otrokovi kopřiva, vrací se na start pro novou kytici čerstvých kopřiv.
Varianta: Otroci přenášejí hromadu kopřiv z jedné židle na druhou sevřením kopřiv mezi půlky zadnice , nebo mezi stehny Mohou si pomáhat tím, že si rukou roztahují prdel, ale kopřiv se rukou nesmějí dotknout. Hodnotit se dá čas na přenesení kopřiv, nebo množství kopřiv přenesených za určený čas až na místo určení (za kopřivy spadlé na trase jsou trestné body).

Skok vysoký:
Otroci ověšení závažími a kolíčky (i na prstech u nohou) přeskakují laťku s odrazem oběma nohama naráz.


Umělecká soutěž:
Hořící svíčka je upevněna na dlouhé a hodně šikmo umístěné tyči (téměř vodorovně). Soutěžící otrok leží pod svíčkou a pohybuje tělem tak, aby kapky vosku vytvořili na jeho břiše (zadnici) předepsaný ornament. Kresba musí být tvořena nepřerušovanou čarou z vosku.
Trest pro poraženého: Otrokovi je nakapán žhavý vosk do zadnice a na ochlupení - pak je mu vosk vyčesáván z chlupů hřebenem.

Přetahovaná:
Soutěžící otrok si sám umístí a dobře sevře dvě svěrky v předepsané blízkosti řitního otvoru. Stejně se zachová druhý soutěžící. Na svěrky je pak uvázán provázek (asi 2 m) = na každém konci provazu je jeden soutěžící. Otroci ulehnou na záda (nebo pokleknou) zadnicemi k sobě a na povel se od sebe pohybují s cílem odtrhnout svěrky s těla soupeře. Komu svěrky zůstanou na těle, postupuje do dalšího vyřazovacího kola.

Přetlačovaná:
Soutěžící otroci leží na břiše (nebo na zádech) s nohama proti sobě , mezi otroky je položeno (postaveno na podélnou hranu) dostatečně dlouhé a široké prkno na obou koncích seříznuté do pichlavé hrany.
Ležící otroci si zasunou do rozkroku konce prkna a na povel se snaží posunovat vpřed a přetlačit soupeře. Vyhrává ten, kdo posune střed prkna o stanovenou vzdálenost ("za čáru"). Místo prkna lze použít hodně tlustý kůl na obou koncích osekaný do tupé špice a špice jsou otrokům zasunuty do zadnic.

Zahradnická soutěž: (příliš prasecká - asi se nedá uskutečnit)
Soutěžící otroci a otrokyně si musí sami napouštět do prdele vodu. Do hadičky nasají vodu z výše umístěné nádoby a když voda z hadičky vytéká, zasunou si konec hadičky do prdele (průtok hadičkou je seškrcen ). Otroci si plní střeva podle svého uvážení. Po vytažení hadičky z prdele musí hadičku zvednout , aby voda nevytékala. (každý otrok má svou hadičku). Pak otroci přejdou s břichem plným vody k jiné nádobě, do které vodu vypouští. (každý soutěžící má svoji nádobu). Otroci tímto způsobem opakovaně plní nádobu, dokud nádoba nepřeteče. Vítězí ten, kdo naplní nádobu nejdříve. Aby otroci byli nuceni řádně si plnit střeva vodou, je výhodné umístit nádobu v dostatečné vzdálenosti od zdroje vody, nebo jinak znepříjemnit otrokům cestu k nádobě (10 dřepů cestou)
Trest pro poraženého:
Otrok(yně) dostane velký klystýr a musí ulehnout na břicho s nohama těsně u sebe, kolena skrčená (paty skoro u zadnice). V této poloze se musí vypustit klystýr.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - zdroj pulsů SensaVox EM140 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...