Sex And Submission
Divine Bitches
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vázání prsou

Autor: Pán ze Štíru

Hodnocení

1234567

Vázání prsních podprsenek je někdy věda a potřebuje to i "zručnost" a také bohatou fantazii. Problémů je několik. U velkých prsou, ať jsou jakákoli tak vždy podvážeš, stáhneš. Malá někdy se podaří a někdy ne. Ono to souvisí i s jednou drobností a to s ženskými cykly. Přitom je potřeba mít na paměti že právě ženské cykly mohou mít i negativum, neboť pokud dojde "ublížení" mléčného svalu může dojít i k poškození zdraví. Poměrně dobře se vážou malá prsa v době ovulace neboť prso "trochu naroste". To je jedna věc. Podvazovat prsa malá je jak jsem řekl problém. Někdy to i vypadá velice nepěkně, Pokud někomu jde o estetiku. Jde si však pomoci pomocí gum. Pomocí igelitových pásků nebo i lepících pásků. Problém u nich je při snímání.

Na malých prsou nejde dělat se silnými provazy, ale s tenkými. Nejlépe se hodí provazy do 1 cm. Měli by být velmi pružné a též příjemné na omak. Se silným provazem nic nesvedeš. Jednak je pevný a také "klouže".

Na malá prsa pokud nejdou podvazovat existuje trik a to stahování pomocí "bočních provázků". Má to stejný význam a účinnost jako samotné podvázání. Jak na to? Uděláš dvoj smyčku nad a pod prsy a pak pomocí krátkých provázků na bocích a uprostřed vytváříš "stažení". I tyto "boční provazy" lze dále stahovat takže sice "vytvoříš na prsu mnohoúhelník", ale význam a údajně i pocit je stejný jako při podvázání pomocí smyčky.

Jak jsem napsal dají se prsa podvázat i pomocí gum. Hodí se zavařovací, gumičky do vlasů, ale u dělané gumy z duší a nebo gumicuků. Záleží na invenci nápadu, ale i charakteru prsu. Též "novinka" pásky s igelitu tzv. štěpařké pásky. Ty se poměrně rychle a samy "přilepí" na kůži a pak vážeš stejně jako s provazem. Pomocí "izolepy" to jde také, ale pak to strhávání je bolestivé. Pokud je subinka masochistka tak je to zase přínosem.. Lze si i pomoci pomocí igelitu na hrudi a pak pomocí malých direk "velikost prsního dvorce" přes bradavku lze prs vytáhnout. Prs je stažen u "kořene" neboli u hrudního koše a prs sám je též "smrštěn" neboť když je prs malý a pevný, prsní svalovina se za igelitem neroztáhne.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - svorka Bi-Polar General Purpose Clamp :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...