Divine Bitches
Czech Gang Bang
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

5 provazů

Autor: Pán ze Štíru

Hodnocení

1234567

Spotřeba materiálu 5 x šňůra po 20 metrech, sloup, kříž noha u stolu.

Jednu šňůru rozřežeme na 3 stejné díly. Jednou třetinou svážeme ruce v zápěstí druhou nad lokty. Kouzlo celého je v kladení pramenu provazu vedle sebe a vždy od spodní smyčky nahoru. Spojení konce provazů provedeme mezi zápěstími a to nejméně dvěmi otočeními každého konce provazu. Když máme uvázány ruce a lokte za zády subpartnera tak omotáme hruď partnera (u ženy především nad a pod prsama, labužníci mohou posledními dvě smyčky okolo trupu vést přes bradavky. U muže můžeme to samé jako u ženy nebo vynechat.) Provaz vedeme přes ruce okolo trupu. Zase u spojení uděláme přes provazový uzel pomocí toho, že 2 až 4 otáčky na konci každého provazu omotáme přes trupové omotání.

Druhý celý provaz omotáme okolo pasu partnera. Zde začínáme od místa ohybu nohou na trupu. Ruce partnera zase zamotáme do tohoto úvazu. (Zase labužníci, kteří rádi trápí pohlaví partnera mohou před koncem provazu projet s a nebo bez uzlíku rozkrokem partnera.) Pokud neděláme kalhotky tak zde děláme jedno zkrácení a to že prošijeme úvaz mezi trupem a rukama a pak ukončíme zase pomocí 2-4 omotání mezi rukama. Pokud děláme kalhotky uděláme nejdřív uzlík 2- 4 omotání mezi rukama a pak prošití mezi trupem a rukama.

A pokud dobře počítám, tak mi zbyly poslední dva provazy. A teď ta lahůdka. Partner si dřepne a poslední dva provazy použijeme na stehna a holeně, které stejně jako trup omotáme. Zde neprošíváme jen na vnější straně uděláme ukončení.. No a ten kříž, stůl kůl či sloup no pomocí obojku uváženě a partnera o něj opřeme a necháme na 20-30 min. osudu. Dobráci dodají nějaké tlumítka zraku křiku apod. Z8važíčka a jiné ptákovinky podle vlastního uvážení.

Bezpečnostní opatření: Sledovat teplotu rukou a nohou. Zjišťovat zda nedochází ke křeči v nohách především v nártu a v lýtku. Mít připravený leda nůž na okamžité rozvázání a ochlazení křeče. Nedoporučuje se při křeči okamžitě stavět neboť omezený průtok krve zejména v nohou dovádí mravenčení a zhoršuje křeč. Doporučuje se nechat ležet na břiše a masírovat postižené místo. Ochlazovat ledem.


...::: Tip pro Vás: Roubík Ball Gag Training Systém :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...