Men On Edge
TS Pussy Hunters
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Provázková podprsenka

Autor: Ďábel medvědovitý

Hodnocení

1234567

Popíši zde postup uvázání jednoduché provázkové podprsenky, která nic nezakrývá, ale pěkně dívce zarámuje a důrazní ňadra.Ňadra se podepřou a zvednou, a mírným zmáčknutím ze všech stran se zdánlivě zvětší. Potřebujeme jeden měkký provaz dlouhý cca 10 m, tlustý 6 až 8 mm a jeden krátký provázek o délce asi 70 cm, který může být tenší. Místo jednoho dlouhého provazu lze použít i několika kratších. Vázání začínáme od prostředku provazu. Provaz ovineme dívce těsně nad ňadry, a vzadu spojíme ambulančním uzlem 1. Provaz nemusí být příliš napnutý.


Potom oba konce ovineme dívce kolem  trupu dopředu, provlékneme těsně pod ňadry, a uprostřed spojíme ambulančním uzlem č. 2. Jeden z volných konců podvlékneme pod horní smyčkou, a provazy spojíme nad horní smyčkou uzlem 3, který utáhneme tak, aby se oba provazy k sobě přiblížily na 2 až 7 cm. Podívejte se na pravou kresbu kroku 4 u následujícího odstavce, tam je 3. uzel dobře vidět. Vzdálenost mezi uzly záleží na tom, jak má být vazba těsná, a jak má děvče velká prsa. Utažením totiž svíráme dívčiny ňadra mezi horní a dolní provaz. Oba volné konce přehodíme děvčeti přes ramena dozadu. Vezmeme oba volné konce dlouhého provazu, zatáhneme za ně vzhůru a zvedneme tak uzel 2 i dolní provaz, podpírající ňadra. Oba konce vedeme dívce přes ramena a napnuté je uvážeme k zadnímu uzlu 1.


Potom vezmeme krátký provázek. Na boku hrudníku očkem (uzel č. 4) na konci krátkého provázku svážeme horní a dolní provaz k sobě. Provázek podvlékneme pod ňadrem a prostrčíme mezi dva svislé provázky, spojující vepředu uzly 2 a 3. Potom ho podvlékneme pod druhým ňadrem a horní provaz spojíme s dolním na druhé straně očkem 5. Očko posuneme směrem dopředu k ňadru a utáhneme tak, až se provazy přitisknou k prsům. Jak hodně, to závisí na tom, jak má být vazba těsná. Záleží na tom, zda podprsenka má být příjemná a sloužit k jemným milostným hrám, nebo zda to má být vzrušující trest pro zlobivou otrokyni. Provazy nesmí škrtit, ale měly by pevně sedět okolo prsou. Po celou dobu sledujeme, zda některý provaz neškrtí, nebo zda to není dívce příliš nepříjemé.


Nakonec přehodíme volné konce dlouhého provazu, vlající ze zadního uzlu 1, přes ramena dopředu. Konce podvlékneme nad ňadry pod horní provaz a zatáhneme za ně tak, že se horní provaz nadzvedne. Každý konec vedeme šikmo před hrudník a přes druhé rameno dozadu, kde ho uvážeme. Provazy napneme tak, že se ňadra zvednou (což by mohlo slušet zvláště ženám s většími pokleslými prsy). Tím je podprsenka hotová, na obrázku posledního kroku 5 vidíte výsledek. Dívce s malými širokými prsy se podprsenkou ňadra zakulatí, při větším napětí celé vazby se i mírně zašpičatí. Pokud zatřesete uzlem 1 nebo 2, chvění se přenáší na celá prsa, která se roztřesou či rozhoupou a provazy dívku příjemně šimrají. Dívka, která má malá prsa, také může s takovouto podprsenkou svého pána lépe šimrat a masírovat ňadry ("thajská masáž"), což jí jinak jde špatně. Pokud jste podprsenku uvázali otrokyni, kterou chcete těsněji spoutat, můžete jí ruce přivázat k zadnímu uzlu 1, a pak jí třeba lechtat v podpaží nebo šimrat či mučánkovat na prsou.

Celá vazba se rozdělává opačným postupem, než se uvazuje. Pokud by se otrokyni z příliš těsného spoutání udělalo zle, stačí přestříhnout dolní a horní provaz vedle zadního uzlu 1, a podprsenka se rozpadne a jde rychle sundat.

Ďábel Medvědovitý

...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 5mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...