Everything Butt
Czech Fantasy
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Provazová podprsenka

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Metoda svazování TYING je velmi jednoduchá, ale i velmi tvrdá. Svazování provádíme pomalu a důkladně. Je vhodné použít lano hladké, nejlépe nylonové o průměru 8 až 12 mm. Připravte si lana v různých délkách, můžete ke svazování použít i pruhy látky, dlouhé kožené řemeny, pruhy gumy nebo gumovou hadici o stejném průměru jakou jsme volili u lana. Vaše příprava je jednoduchá, vysvleče se do naha, spoutáni však můžete být i v sexi erotickém prádle.

Začnete tak, že střed dlouhého provazu položíte na svá ramena okolo šíje jako vázanku, volnými konci dopředu (obr. 1). Provaz nejde okolo hrdla, ale je právě veden vedle krku. Potom protáhněte volné konce pod rameny zpět (obr. 2-F) a překřižte uprostřed zad blízko pasu (obr. 2-B). Potom znovu dokola dopředu přes boky (obr. 2-F), zpět dozadu mezi stehny (obr. 2-B) a nahoru na zápěstí (obr. 3). Jediná část volného překřížení je uprostřed zad. Nyní si připravte dvě smyčky na zápěstí v oblasti stehen a aby se vám nezavřely vložte do nich do každé nějakou tyčku o tloušťce odpovídající zhruba vašemu zápěstím, či spíše o něco tlustší. Smyčky připravte odděleně a roztáhněte a složte je tak jak vidíte na vedlejším obrázku, tak, aby oba konce provazu končily vzadu (obr. 3).

Dál veďte oba konce provazu okolo stehna dopředu přes pupek, kde provaz překřižte (obr. 4-F) a pak jej veďte zpět k zápěstí tak, že tah na zápěstí je veden do stran a přitom spočívají na stehnech mírně vzadu (obr. 4-B). Pro tento účel na koncích lana si připravte stejné smyčky jako dříve. Takto připravené smyčky opět nasaďte na tyčky nahrazující prozatím vaše zápěstí. Zbytek provazu zakončete svázáním mimo dosah vašich prstů (je velmi "příjemné" navléci si před zasunutím rukou do zápěstních smyček na ruce pevné plátěné sáčky). Dalším smyčkou proveďte mírné stažení loktů k sobě a několikerým obtočením připoutejte paže pevně k trupu. Provaz můžete zakončit kdekoli, protože na něj stejně nikam nedosáhnete. Pak už stačí pouze vyndat tyčky a zasunout na jejich místo vaše zápěstí. Výhoda tohoto spoutání je v tom, že se žádnými točivými pohyby nebo kroucením paží se nemůžete vyprostit a uvolnit. Paže jsou stále drženy podél těla, po stranách. Budete dostatečně pohybliví, obnažení a nebude se moci jakkoli čemukoli bránit. Spoutáním jste si vytvořili jednoduchou ale hlavně volnou podprsenku, která vás nebude v žádném případě nikde škrtit a umožní komukoli dostatečný přístup k vašim ňadrům. Zavážete-li si oči hedvábným šátkem a do pusy zasadíte roubík, pak budou jistě vaše pocity ještě více umocněny.

Bude-li však pro vás spoutání nedostatečné nebo budete-li požadovat ještě silnější spoutání či dotažení provazů, můžete postupovat následujícím způsobem.

Můžete provést rovné, těsnější a bezpečnější spoutání dotažením provazové sítě na vašem těle takto. Ještě před nahrazením kolíků vašimi zápěstími, provlečte další lano pod smyčkou vzadu na vaší šíji. Provaz srovnejte, aby oba konce byly stejně dlouhé a veďte jej do místa volného křížení na zádech, kde několikerým provlečením dotáhněte volnou síť. Potom veďte každý konec provazu zvlášť tak, že jej podvlečete pod provazem na zadku k němuž je připoutáno např. pravé zápěstí (pravý kolík), tahem nahoru utáhněte a opět podvlečte ale nyní pod druhým provazem na zadku k němuž je připoutáno levé zápěstí (levý kolík) a tahem nahoru utáhněte. Totéž proveďte i s druhým koncem provazu, ale začněte s podvlékáním provazu poutající levé zápěstí (levý kolík). Dotahováním docílíte spojení obou provazů přicházejících ze předu v jeden provaz, který bude veden mezi vašimi půlkami.

Tím dojde k pevnějšímu dotažení zápěstí i paží k tělu ale i k celkovému dotažení sítě a k silnějšímu stlačení těla sítí provazů a znemožnění jakýchkoliv vašich obranných pokusů. Je-li práce hotova, docílili jste jedinečný originál svázání TYING. V této pozici budete úplně bezmocní a navíc zůstanou přístupné všechny vaše důležité partie pro erotické dráždění.

Jestliže chcete aby zápěstí byla zkřížená a spoutána za zády, pak v okamžiku podle obr. 3, kdy přivedete provaz mezi nohami dozadu a nahradíte zápěstí kolíky staženými v smyčkách, spoutejte kolíky podle obrázku vlevo od tohoto textu, přivažte k tělu obtočením s překřížením na pupku, zpět k zápěstí, nahoru ke smyčce na šíji a celou síť dotáhněte tahem zpět dolu k zápěstí, kde lana obtočte kolem smyček.

Tento způsob je skutečně více bezpečný jestliže je tah dobrý a těsný. Je daleko těžší se z toho dostat než u předešlého způsobu spoutání okolo ze strany na stranu přes zápěstí.

Některé postupy spoutání využívající základní kruh okolo krku a pod rukama jako základ pevného spoutání, znemožňující oběti jakékoliv vyproštění se. Začněte stejně jako na obr. 1. Potom v bodě podle obr. 2, místo volného překřížení na zádech nízko pasu, oba konce provazu podvlečte pod smyčkou na vašem krku a utáhněte. Tím vznikne ležatá osma (obr. 9), která stáhne ramena dozadu a přinutí vás vystrčit prsa. Osma tvoří pevný základ. Volné konce provazu pokračují k zápěstím, které můžete spoutat překřížením a tahem nahoru dokonale utáhnout (můžete dostat ruce až mezi lopatky - vyzkoušejte si to).


...::: Tip pro Vás: Srdíčkový bič Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...