Divine Bitches
KINK Unlimited - All of Kink
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Pexeso

Autor: Bladesinger

Hodnocení

1234567

Varianta pro dva hráče, oba nakloněné sado i maso hrátkám:

Příprava:

Vymyslíme si co nejvíce různých zajímavých trestů a úkolů (např. výprask bičíkem, horký vosk, skřipeček, políbení bot atd.), k nim připíšeme různé hodnoty (např 20 ran důtkami, 30 ran důtkami, umístění pěti kolíčků atd. ) tak, aby to celkem dalo určité množství (méně jak 12 nedoporučuji)

Variant trestůCelkem kartičekRozložení pexesa
12244x6
15305x6
18366x6
21426x7

Na kartičky se napíší tresty – jedna varianta trestů vždy na dvě kartičky. Kartičky se pak rozloží do x řad a y sloupců (viz tab.)

Pravidla:

Hráči si hodí mincí, kdo začne. První hráč otočí dvě kartičky – pokud obsahují stejnou variantu trestů (např. 20 ran důtkami) tak je hned provede na druhém hráči,získává tuto dvojici a otáčí další dvě kartičky a tak dál dokud neotočí různé varianty trestů (např. 30 ran důtkami a umístění 5 kolíčků) pak je na řadě druhý hráč. Tuto změnu je možné doprovodit dalším možným trestem pro toho, kdo ztratil tah. Takto se hraje, dokud nejsou všechny kartičky otočené. Vítězem je ten, kdo získal více dvojic. Vítěz může opět potrestat poraženého – např. znovuprovedením všech trestů na dvojicích co získal.

Varianta pro dva hráče jednoho nakloněného sado a druhého maso hrátkám

Příprava:

Stejně jako v první variantě se vymyslí různé tresty. Tentokrát se k nim ale nepíšou konkrétní množství, ale označení S nebo D (tak aby každý trest byl jak v S podobě tak v D podobě). Tzn. , že např. šest různých dvojic dává 12 dvojic, tedy 24 kartiček. Rozložení viz varianta jedna.

Pravidla: stejná jako v první variantě až na: začíná dominantní hráč, pokud je otočena stejná dvojice s označením hráče co ji otočil tak se provede hned na submisivním partnerovi, kdo otočil určuje množství, eventuelně umístění. Pokud je otočena dvojice opačného partnera, dá se stranou a po otočení všech dvojic vítěz provede i tresty které ukořistil partnerovi.

Přeji příjemné hrátky


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...