Public Disgrace
Device Bondage
The Upper Floor
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nůžky

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Sežeňte si dvě kvalitní smetákové tyče nebo raději silnější kulaté profily, kvalitní bez suků a hladce obroušené. A ještě pár šroubů. Vše ostatní máte.

Tyče zkraťte na 150 cm. Vyvrtejte uprostřed tyčí a také na jejich koncích otvory na šrouby. V prostředních dírách tyče sešroubujte, aby vám vzniklo pohyblivé písmeno X. Na všech koncích vložte šroub s okem, zašroubujte matku, a pro jistotu další matku. (Utáhnete-li dvě matky proti sobě, je to neuvolnitelné.)

Subinku má samostatná pouta na rukou a na nohou. Položte ji na dřevěné X a připevněte zámky ke všem čtyřem článkům řetězu.

Pak ji i s konstrukcí položte na břicho. Možnosti jejího pohybu jsou zajímavě omezené. Když chce pohnout rukou doleva, musí jít zároveň opačnou nohou doprava. A naopak. Pohyb dopředu nebo do strany je prakticky omezen, vlastně se jenom točí v kruhu. Nemá sebemenší možnost se zvednout a vztyčit. Jediné, co by snad mohla dokázat, je obrátit se na záda, a pak už je oním známým „broukem na krovkách“.

Druhá a možná lepší možnost je, že položíte dřevěné X na zem a na ni subinku. Další postup je stejný. Subinku to tolik pak na břiše netlačí, zato její pohybové možnosti jsou ještě víc omezené.


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky Fifty Shades of Grey - The Pinch :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...