The Upper Floor
Czech Cabins
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nit

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Vedeli jste, že mužete partnerku pevne spoutat obycejnou nití?

Když se objevíte s cívkou niti, bude to brát jako legracní hru. Což mužete s výhodou využít u partnerek, které si zatím na pouta a podobné hracky ješte nezvykly.

Partnerka dá ruce za záda, palce tesne k sobe. Vy utahujete na obou palcích asi 20 závitu. Pak pridáte 5 - 6 závitu mezi obema palci a zakoncíte uzly.

Konec legrace, partnerka najednou zjistí, že je spoutána stejne dukladne jako provazy nebo pouty.

Muže se stát, že se partnerka bude shánet po nejakém noži, kterým by to prerízla. Tomu zabráníte tak, že jí zavážete oci nebo zamknete dvere do kuchyne. Prípadne obojí.

Je to tak nenápadné a neviditelné, že se s ní mužete klidne vydat nekam do restaurace. Ale napájet ji budete muset sami. Ale ne zas tolik, aby musela na záchod. To by se spoutanými palci asi sama nezvládla.

Když vám na cívce ješte nejaká nit zbyla, mužete to zdokonalit. Postavte ji a svažte ji obdobným zpusobem palce u nohou. Tím jí absolutne znemožníte jakýkoliv pohyb. (Má-li na nohou pouta, muže delat malé krucky. Má-li nohy spoutané provazy, muže poskakovat. Se spoutanými palci nemuže vubec nic.) Bude stát na míste tak dlouho, dokud se nad ní nesmilujete a nepomužete jí sednout, kleknout nebo lehnout. Pokud si ale prejete, aby tak postála delší cas, privažte ji – nejlépe za obojek – k pevnému bodu. Jinak by vám mohla upadnout.


...::: Tip pro Vás: Kožený 45 cm bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


obojek

potvora

   (16.4.2009 0:40)
pokud upadne a bude přivázaná k pevnému bodu za obojek, bude to velmi zajímavé :-(
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...