Foot Worship
Czech Sauna
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vy ještě nemáte doma sloup?

Autor: Kwakin

Hodnocení

1234567

Sloup je ozdobou a totemem každé SM domácnosti. Nabízí nekonečné možnosti a nebudete muset donekonečna svazovat partnerku na gauči nebo na zemi. Přítomnost sloupu v bytě navíc výrazně zvýší vaši autoritu u subinky, daleko víc než nějaká krabice s provazy a pouty zasunutá pod postel. Prostě ho má stále na očích.

První otázka zní, kam s ním. Sloup by měl stát pokud možno uprostřed místnosti (nikdy ne u zdi). Jen tak se bude subinka cítit centrem pozornosti. Zároveň by měl být dostatečně daleko od vašeho křesla, ze kterého ji – pokuřujíce popíjejíce – pozorujete. Tak, abyste ji viděl v celku i v detailech. Je to podobné, jako při volbě velikosti úhlopříčky televizoru. V malém panelákovém obýváku je každá rada drahá a někdy to bez přestavění nábytku nepůjde. Ve větších bytech si už poradíte snadněji a na chalupě už asi nebudete váhat – tam navíc sloup stylově splyne s prostředím.

Jak ho sehnat? Některé hypermarkety pro kutily prodávají trámy už ohoblované a na místě si ponecháte zaříznout na potřebnou výšku. A taky si ho můžete nechat dovézt a za bakšiš i donést až do bytu. Vyberete samozřejmě trám hladký a rovný, bez poškození a pokud možno bez suků u hran. Minimální profil je 10 x 10 cm, ideální 12 x 12. A na chalupě, kde máte známého traktoristu a pomocníky na vztyčování klidně 16 x 16.

Máte pečlivě změřenou výšku stropu od podlahy? čtyřikrát měř a jednou řež. A řežte asi o 3 – 4 cm délku nižší, jinak byste sloup pod strop nedostali.

Konečně ho máte doma! Nemyslete si, že ohoblovaný sloup je hladký. Nakupte smirkové papíry nebo lépe ty smirkové kostičky. A bruste do omrzení. Věnujte pozornost zaoblení hran – nejdřív pilníkem a potom zase smirkem. To že si subinka zadře do zadečku třísku, rozhodně nepatří do vašich scénářů.

Jak ho upevnit? Dokupte ještě latě – tak 5 x 4 cm, taky ohoblované, nařežte na příslušné délky a kolem místa sloupu je přišroubujte na podlaze do hmoždinek do takové třístranné ohrádky. (čtvrtou lať přišroubujete až po vztyčení sloupu.) Vztyčte sloup, bez pomocníka se asi neobejdete. Proměřte svislost sloupu olovnicí a stejnou ohrádku z latí přivrtejte i do stropu. Nešetřete na velikosti hmoždinek a vrutů. Když přišroubujete poslední lať na podlaze, dejte si panáka a kochejte se. Hlavní dřina je za vámi.

Co dál? Nakupte větší množství velkých vrutů s kroužky. Na čelní straně sloupu je zavrtávejte do výšek, kde má subinka kotníky, stehna, pas a krk. Jo a taky do výše krku klečící subinky. Tam budete subinku fixovat řetězy. A ještě přidejte kruhy do výšek, když má subinka ruce v poutech „mírně nad hlavou“ a „vysoko nad hlavou“. Do stejných výšek zašroubujete tyto kruhy na odvrácené straně sloupu (tam budete protahovat provazy, aby se nesesmekly), ale přidejte ještě další do výšky subinčina klína, pod a nad prsy a do výše jejích úst. Zásadně se vyvarujte hřebíkům a jiným ostrým předmětům.

Tam kde to bude výškou stropu možné a taky stylové, třeba na chalupě, můžete nahoře ke sloupu přidělat šikmé tzv. zavětrovací trámy. Vypadá to hezky a taky na ně můžete přivazovat „široce vzpaženou“ subinku.

Další možnosti už vymyslíte sami, nebo se o nich dozvíte v nějakém příštím pokračování. A taky o tom, co všechno se dá se subinkou u sloupu dělat.


...::: Tip pro Vás: Postroj na penis z přezek :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...